ONEfinance – saņem personalizētu aizdevuma piedāvājumu

ONEfinance ir neatkarīgs kredītu brokeris, kas piedāvā dažādu kredītu veidus. Izmantojot ONEfinance pakalpojumus, saņemsi ātru individualizētu piedāvājumu un varēsi parakstīt līgumu, izmantojot e-parakstu. ONEfinance nodrošina ērtu aizņemšanos un individuāli pielāgotus kredīta nosacījumus.

Saņemt naudu no ONEfinance

ONEfinance piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

 • kredīta summa no 500€ līdz 10000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 30 minūšu laikā;
 • 14,4% – 45% gada procentu likme.

Auto līzings:

 • finansējuma summa no 1000€ līdz 15000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 30 minūšu laikā;
 • gada procentu likme sākot ar 7%.

Aizdevums pret auto

 • finansējuma summa no 1000€ līdz 15000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 30 minūšu laikā;
 • ‘finansējums līdz 90% no auto tirgus vērtības
 • gada procentu likme no 21% līdz 45%.

Kredītu apvienošana:

 • pārfinansēšanas summa no 500€ līdz 4500€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 30 minūšu laikā bez Tavas personīgas klātbūtnes birojā;
 • procentu likmes 21%-45% gadā.

Kāpēc izvēlēties ONEfinance?

ONEfinance ir kredītu brokeris, kas nozīmē, ka tas sadarbojas ar dažādiem kreditoriem un var atrast plašajā aizdevumu piedāvājumā Tev piemērotāko daudz ātrāk nekā tad, ja Tu būtu meklējis to patstāvīgi. ONEfinance piedāvā izplatītākos aizdevumu veidus, kā arī nodrošina iespēju saņemt kredītu pret auto ķīlas nodrošinājumu.

Pateicoties tam, ka ONEfinance ir e-parakstam draudzīgs uzņēmums, Tu vari parakstīt kredītlīgumu, pat neizejot no mājām. Izmantojot ONEfinance pakalpojumus, arī auto kredītu var noformēt 24 stundu laikā – ātrāk nekā pie vairuma kredītdevēju.

Kā pieteikties ONEfinance aizdevumiem?

ONEfinance piedāvā trīs pieteikšanās veidus – izvēlies, kas Tev ir ērtāk:

 1. pieteikties kredītam, zvanot pa telefonu 80202011;
 2. pieteikties kredītam internetā, ONEfinance mājaslapā. Aizpildi kredītpieteikumu, norādot vēlamo kredīta summu un termiņu, un saņem individualizētu piedāvājumu aptuveni pusstundas laikā;
 3. pieteikties kredītam klātienē, ONEfinance klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 20.

Kad kredītlīgums būs sagatavots, paraksti to ar e-parakstu vai klātienē, un saņem kredīta summu savā rīcībā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu uzreiz zināt procentu likmi aizdevumam?

ONEfinance mājaslapā atradīsi procentu likmes robežas ikvienam aizdevuma veidam. Tas, kāda procentu likme tiks piedāvāta Tev, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, tostarp: Tavas kredītvēstures statusa, maksātspējas līmeņa, iepriekšējās sadarbības ar ONEfinance u.c. Jo labāks ir Tavs aizņēmēja profils, jo ar zemākām izmaksām vari rēķināties. Jebkurā gadījumā personalizēts piedāvājums neuzliek nekādas saistības – piesakies, noskaidro nosacījumus un izvēlies, vai tie ir Tev piemēroti.

ONEfinance Tu vari pieteikties kredītam un saņemt personalizētu piedāvājumu bez maksas. Par līguma noslēgšanu tiek iekasēta komisijas maksa. Komisijas maksas minimālais apjoms ir 20 eiro. Par pārējām izmaksām Tu vari uzzināt kredītlīgumā vai noskaidrot to sarunā ar ONEfinance konsultantiem.

Kredītu apvienošana ir pieejama personām ar vairākiem esošajiem aizdevumiem, taču bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Līdz ar to, izmanto iespēju pārfinansēt kredītus, kamēr tas vēl ir iespējams, ar draudzīgākiem nosacījumiem.

Lai pieteiktos dažādiem aizdevumiem, ikmēneša ienākumu līmenim pēc nodokļu nomaksas jābūt vismaz minimālās algas līmenī. Protams, no maksātspējas līmeņa ir atkarīgs arī pieejamais kredītlimits – jo vairāk naudas Tev ir, jo vairāk vari aizņemties. Pievērs uzmanību ikmēneša kredīta maksājumiem – lai veiksmīgi atmaksātu kredītu termiņā, tie nedrīkst pārsniegt 20%-30% no ikmēneša ienākumu līmeņa.

Atkarīgs no tā, kādam kredīta veidam Tu piesakies. Ja aizdevums nav saistīts ar fizisko objektu (automašīnu) un netiek noformēts pret ķīlas nodrošinājumu, kredītlīgumu vari parakstīt ar e-parakstu un saņemt aizdevumu, neizejot no mājām. Ja Tev nav e-paraksta vai konkrētā situācijā to nevar izmantot, līgums būs jāslēdz ONEfinance birojā, Rīgā.

Jā, ONEfinance nepatur ieķīlāto auto, tāpēc varēsi izmantot savu automašīnu ikdienas braucieniem, kā ierasts.

Nē, Tu vari ieķīlāt arī citus transportlīdzekļus: motociklu, laivu, motorolleri, traktoru u.c.

Pirms pieteikties aizdevumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu aizdevuma atmaksai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Ģertrūdes iela 20, LV-1010, Rīga, Latvija

E-pasts: info@onefinance.lv

Tālrunis: +371 80 202 011

Atsauksmes un sūdzības