ONEfinance – saņem personalizētu aizdevuma piedāvājumu

ONEfinance ir neatkarīgs kredītu brokeris, kas piedāvā dažādu kredītu veidus. Izmantojot ONEfinance pakalpojumus, saņemsi ātru individualizētu piedāvājumu un varēsi parakstīt līgumu, izmantojot e-parakstu. ONEfinance nodrošina ērtu aizņemšanos un individuāli pielāgotus kredīta nosacījumus.

Saņemt naudu no ONEfinance

ONEfinance piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

 • kredīta summa no 500€ līdz 10000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 30 minūšu laikā;
 • 8,9% – 45% gada procentu likme.

Auto līzings:

 • finansējuma summa no 1000€ līdz 25000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 30 minūšu laikā;
 • gada procentu likme sākot ar 3% līdz 45%.

Aizdevums pret auto

 • finansējuma summa no 1000€ līdz 10000€
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 30 minūšu laikā;
 • ‘finansējums līdz 90% no auto tirgus vērtības
 • gada procentu likme no 18% līdz 45%.

Kredītu apvienošana:

 • pārfinansēšanas summa no 500€ līdz 7500€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 30 minūšu laikā bez Tavas personīgas klātbūtnes birojā;
 • procentu likmes 18%-45% gadā.

Kāpēc izvēlēties ONEfinance?

ONEfinance ir kredītu brokeris, kas nozīmē, ka tas sadarbojas ar dažādiem kreditoriem un var atrast plašajā aizdevumu piedāvājumā Tev piemērotāko daudz ātrāk nekā tad, ja Tu būtu meklējis to patstāvīgi. ONEfinance piedāvā izplatītākos aizdevumu veidus, kā arī nodrošina iespēju saņemt kredītu pret auto ķīlas nodrošinājumu.

Pateicoties tam, ka ONEfinance ir e-parakstam draudzīgs uzņēmums, Tu vari parakstīt kredītlīgumu, pat neizejot no mājām. Izmantojot ONEfinance pakalpojumus, arī auto kredītu var noformēt 24 stundu laikā – ātrāk nekā pie vairuma kredītdevēju.

Kā pieteikties ONEfinance aizdevumiem?

ONEfinance piedāvā trīs pieteikšanās veidus – izvēlies, kas Tev ir ērtāk:

 1. pieteikties kredītam, zvanot pa telefonu 27787787;
 2. pieteikties kredītam internetā, ONEfinance mājaslapā. Aizpildi kredītpieteikumu, norādot vēlamo kredīta summu un termiņu, un saņem individualizētu piedāvājumu aptuveni pusstundas laikā;
 3. pieteikties kredītam klātienē, ONEfinance klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 20.

Kad kredītlīgums būs sagatavots, paraksti to ar e-parakstu vai klātienē, un saņem kredīta summu savā rīcībā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu uzreiz zināt procentu likmi aizdevumam?

ONEfinance mājaslapā atradīsi procentu likmes robežas ikvienam aizdevuma veidam. Tas, kāda procentu likme tiks piedāvāta Tev, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, tostarp: Tavas kredītvēstures statusa, maksātspējas līmeņa, iepriekšējās sadarbības ar ONEfinance u.c. Jo labāks ir Tavs aizņēmēja profils, jo ar zemākām izmaksām vari rēķināties. Jebkurā gadījumā personalizēts piedāvājums neuzliek nekādas saistības – piesakies, noskaidro nosacījumus un izvēlies, vai tie ir Tev piemēroti.

ONEfinance Tu vari pieteikties kredītam un saņemt personalizētu piedāvājumu bez maksas. Par līguma noslēgšanu tiek iekasēta komisijas maksa. Komisijas maksas minimālais apjoms ir 20 eiro. Par pārējām izmaksām Tu vari uzzināt kredītlīgumā vai noskaidrot to sarunā ar ONEfinance konsultantiem.

Kredītu apvienošana ir pieejama personām ar vairākiem esošajiem aizdevumiem, taču bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Līdz ar to, izmanto iespēju pārfinansēt kredītus, kamēr tas vēl ir iespējams, ar draudzīgākiem nosacījumiem.

Lai pieteiktos dažādiem aizdevumiem, ikmēneša ienākumu līmenim pēc nodokļu nomaksas jābūt vismaz minimālās algas līmenī. Protams, no maksātspējas līmeņa ir atkarīgs arī pieejamais kredītlimits – jo vairāk naudas Tev ir, jo vairāk vari aizņemties. Pievērs uzmanību ikmēneša kredīta maksājumiem – lai veiksmīgi atmaksātu kredītu termiņā, tie nedrīkst pārsniegt 20%-30% no ikmēneša ienākumu līmeņa.

Atkarīgs no tā, kādam kredīta veidam Tu piesakies. Ja aizdevums nav saistīts ar fizisko objektu (automašīnu) un netiek noformēts pret ķīlas nodrošinājumu, kredītlīgumu vari parakstīt ar e-parakstu un saņemt aizdevumu, neizejot no mājām. Ja Tev nav e-paraksta vai konkrētā situācijā to nevar izmantot, līgums būs jāslēdz ONEfinance birojā, Rīgā.

Jā, ONEfinance nepatur ieķīlāto auto, tāpēc varēsi izmantot savu automašīnu ikdienas braucieniem, kā ierasts.

Nē, Tu vari ieķīlāt arī citus transportlīdzekļus: motociklu, laivu, motorolleri, traktoru u.c.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Ģertrūdes iela 20, LV-1010, Rīga, Latvija

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 371 27787787

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Anna

Anna

Ļoti novērtēju, ka Onefinance ir e-parakstam draudzīgs uzņēmums. Ļoti savādi, ka citviet vēl joprojām jāiet uz biroju parakstīt kredītlīgumu, lai gan aizdevumi tiek reklamēti kā kredīti internetā. Šajā aspektā onefinance ir pozitīvi citādāks.

Vitalijs

Vitalijs

Kopumā labs aizdevējs, bet vispārīgi runājot, viss, tāpat kā citur – ja Tev ir laba kredītvēsture un maksātspēja, aizdevums būs draudzīgs, ja nē, nāksies pārmaksāt daudz.

Jānis

Jānis

Procentu likmes nav tās zemākās, pat minimālās nē. Iesaku meklēt citus brokerus, ja varat pretendēt uz zemākām likmēm un labākiem aizdevuma nosacījumiem.

Krišjānis

Krišjānis

Patīk, ka līgumu var parakstīt ar e-parakstu. Procentu likmes ir pietiekami labas, jebkurā gadījumā reti kurš var cerēt uz zemākajām. Noformēju patēriņa kredītu uz 2 gadiem, procentu likme – 17%.

Pēteris

Pēteris

Izmantoju OneFinance pakalpojumus, lai atrastu pēc iespējas ekonomiskāko patēriņa kredītu. Brokeris man palīdzēja atrast kreditoru, kas piedāvāja kredītu uz vienu gadu ar procentu likmi tikai 9%. Citviet piedāvājumi bija daudz dārgāki, tāpēc nenožēloju, ka pieteicos aizdevumam ar OneFinance starpniecību.

Ieva

Ieva

OneFinance man palīdzēja ātri ieķīlāt auto, un aizdevuma summu ieguldīju mājokļa iegādē. Tagad mājoklis ir nopirkts par pilnu cenu, bet kredītu par auto atmaksāšu četru gadu laikā – manuprāt, tas ir daudz labāk, nekā dzīvot ieķīlātā mājoklī!

 Vanda

Vanda

Apvienoju vairākus ātros kredītus ar OneFinance palīdzību. Paspēju pārkreditēt aizdevumus pirms sāka veidoties parādi, tāpēc tagad ik mēnesi tērēju daudz mazāk naudas kredītu atmaksai.

Scroll Up