Vivus – ērts aizdevums

Vivus ir viens no pazīstamākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā. Popularitātes iemesli ir ne tikai izdevīgi aizņemšanās nosacījumi, bet arī atbildīga attieksme pret patērētāju kreditēšanu. Vienlaikus nozīmīga ir arī Vivus dalība dažādos labdarības projektos. Aizdevējs sevi pozicionē kā draudzīgu un atbildīgu aizdevēju.

Vivus kredīts var būt parocīgs gan īstermiņa, gan ilgtermiņa tēriņiem. Elastīgs atmaksas termiņš ļauj aizņēmējam izvēlēties sev piemērotāko ikmēneša kredīta maksājuma apjomu. Maksimālā kredīta summa ir pietuvināta patēriņa kredīta parametriem. Ja Tev ir atbilstoša maksātspēja, Vivus aizdevums var būt Tev noderīgs!

Saņemt naudu no Vivus

Vivus piedāvā šādus kredīta veidus

Aizdevējs Vivus piedāvā patēriņa kredītu, ko var noformēt arī kā ātro kredītu vai kredītu auto iegādei.

Patēriņa kredīts

Kredītdevējs izsniedz aizdevumus pat cilvēkiem bez darba, tomēr ar citiem oficiālajiem ienākumiem, kā pensija, stipendija un citi. Procentu likme tiek rēķināta katram klientam atsevišķi un pieteikumi kredītam tiek izskatīti katru dienu līdz pat 23.00.

Galvenie patēriņa kredīta noteikumi:

 • pieejamā kredīta summa no 50€ līdz 10000€
 • kredīta atmaksas termiņš no līdz
 • saņem naudu bankas kontā 7 dienu laikā
 • aizdevuma gada procentu likme līdz 45%
 • kredīts tiek piedāvāts klientiem vecumā no 18 līdz 75 gadiem

Ātrais kredīts

Kredītu ir iespējams arī noformēt ar ātro naudas saņemšanu. Tādā gadījumā naudu savā kontā saņemsiet jau 5 minūšu laikā. Pieejamais kredīta apjoms un nomaksas termiņi ir tādi paši kā noformējot Vivus patēriņa kredītu.

Atšķirīgās lietas:

 • naudas saņemšana klienta bankas kontā aizņem
 • jāveic izmaiņas standarta kredīta līgumā, kas ir maksas pakalpojums
 • ātrā naudas izmaksa notiek uz kontiem Citadele, SEB un Swedbank

Ātrā kredīta pieteikuma apstrāde notiek tikpat ātri kā patēriņa kredītam. Maksa par standarta līguma grozījumiem tie noteikta individuāli atbilstoši pieprasītajam kredīta apjomam.

Aizdevums automašīnai

Šis ir pielāgots patēriņa kredīta automašīnas iegādei. Nosacījumi ir tādi paši kā pamatkredītam, ko piedāvā Vivus, tomēr atšķirībā no auto līzinga auto uzreiz ir jūsu īpašumā un nav vajadzīga pirmā iemaksa.

Auto kredīta noteikumi:

 • pieejamā kredīta summa no 50€ līdz 10000€
 • kredīta termiņš no 3 mēneši līdz 5 gadiem
 • aizdevuma gada procentu likme līdz 42,58%
 • bez pirmās iemaksas
 • nav obligāta KASKO apdrošināšana

Kāpēc izvēlēties Vivus?

Vivus piedāvā standarta pakalpojumu, taču tam ir dažas priekšrocības, kas izceļ Vivus konkurentu vidū. Tās ir:

 • izdevīgi aizņemšanās nosacījumi. Vivus ātrajiem kredītiem ir zemākas procentu likmes un mazāks ikmēneša maksājums;
 • nav ierobežojumu jaunajiem klientiem. Arī aizņemoties Vivus pirmo reizi, vari saņemt maksimālo summu, ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja;
 • kredīta pārskaitīšanas ātrums. Vairums interneta kredītdevēju pārskaita kredītu 10-15 minūšu laikā, bet Vivus apsola, ka nauda būs Tavā rīcībā jau pēc . Zibenīgs ātrais kredīts ir pieejams SEB, Citadele un Swedbank klientiem. Ja Tavs konts ir citā bankā, kredīta pārskaitīšana aizņem 1 darba dienu;
 • droša un patērētājiem draudzīga aizņemšanās. Vivus strādā atbilstoši Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas kvalitātes standartiem. Labās prakses standarts un Klientu harta garantē aizņēmēju informēšanu, godīgus kredīta nosacījumus un aizņēmēju tiesību ievērošanu.

Vivus atsauksmes, ko snieguši klienti, lasiet zemāk sadaļā Atsauksmes un sūdzības.

Kā pieteikties Vivus aizdevumiem?

Saņemt Vivus ātro kredītu var samērā vienkārši. Tev būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis, bankas konts un dažas minūtes brīvā laika. Piesakoties aizdevumam, veic šādus soļus:

 • Reģistrējies Vivus mājaslapā. Reģistrācijas anketā Tev būs jānorāda savi personīgie dati, kā arī informācija par ikmēneša ienākumu un izdevumu līmeni;
 • Samaksā reģistrācija maksu 0,01 eiro apmērā, šādā veidā paziņojot aizdevējam sava bankas konta numuru;
 • Aizpildi un nosūti kredītpieteikumu, norādot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu;
 • Sagaidi aizdevēja lēmumu un saņem naudu.

Ja Tu atbilsti Vivus prasībām, saņemsi kredītu laikā (uz bankas kontiem Swedbank, Citadele vai SEB bankās).

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu pirmo reizi aizņemties bez procentiem?

Ikvienam Vivus kredītam, tostarp arī pirmajam, tiek piemērota procentu likme. Periodiski aizdevējs rīko akcijas, kuru laikā ir iespējams aizņemties ar 100% atlaidi komisijas maksai, tāpēc seko informācijai no Vivus, lai zinātu visu par īpašajiem piedāvājumiem.

Ja esi nonācis neparedzētā situācijā, un Tev pietrūkst naudas ikmēneša kredīta maksājumam, atmaksas termiņu iespējams atlikt uz 30 dienām. Par kredīta pagarināšanu jāmaksā komisija, tās summa ir atkarīga no aizdevuma apjoma.

Kavēti maksājumi un neatmaksāti kredīti liecina par bezatbildīgu attieksmi pret naudu un par neatbilstošu maksātspēju. Vivus pakalpojumus var izmantot tikai personas ar pozitīvu kredītvēsturi, tāpēc rūpējies par to, lai Tev neveidotos parādi.

Vivus kredīts ir pieejams bez summas ierobežojumiem jaunajiem klientiem, taču tas, cik daudz varēsi aizņemties, ir atkarīgs no Tavas maksātspējas. Vivus piešķir aizdevumus saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra rekomendācijām, tāpēc kredīta summa būs tāda, kas neapdraud Tavu materiālo situāciju.

Labās prakses standarts nozīmē, ka aizdevējs godīgi izturas pret aizņēmējiem, informē viņus par visiem kredīta nosacījumiem, neslēpj informāciju un ievēro likumā noteiktās aizņēmēju tiesības. Izvēloties aizdevēju, kas ievēro Labās prakses standartu, piemēram, Vivus, izvairīsies no nepatīkamiem pārsteigumiem un negodprātīgas kreditēšanas.

Noteikumus, kas regulē Vivus ātrā kredīta atmaksu, Tu atradīsi kredītlīgumā. Ar kredītlīgumu var iepazīties vēl pirms pieteikšanās aizdevumam, tā teksts ir izvietots Vivus mājaslapā. Tev būs jāveic regulāri maksājumi ar internetbankas vai bankas pārskaitījumu starpniecību. Tāpat veikt kredīta iemaksas vari “Latvijas Pasts” nodaļās un “Narvesen” kioskos.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Lielirbes iela 17a - 9, LV-1046, Rīga

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 67439777

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ivars

Ivars

Izmantoju vivus vairākas reizes un esmu apmierināts ar saņemtajiem pakalpojumiem. Speciāli salīdzināju kopējo atmaksas summu vivus un citur un pārliecinājos, ka Vivus patiešām ir zemākas procentu likmes. Viss godīgi!

Lauma

Lauma

Patīkami, ka periodiski Vivus piedāvā aizņemties ar 100% atlaidi komisijas maksai. Protams, ne vienmēr akcija ir tajā pašā laikā, kad ir nepieciešamība pēc kredīta, bet var paveikties. Noteikti iesaku apmeklēt Vivus mājaslapu, lai noskaidrotu, vai ir spēkā kāda akcija.

Kate

Kate

Man šķiet, lielākā vivus priekšrocība ir ļoti garš atmaksas termiņš. Vairums kredītdevēju piedāvā maksimāli 3 mēnešus, ja vairāk, tas jau ir patēriņa kredīts, kur jāņem lielas summas. Bet vivus var aizņemties arī pāris simtus un noteikt tādu termiņu, kas ērtāks tieši man.

Ilmārs

Ilmārs

Aizņēmos vivus.lv operācijai. Izvēlējos tieši šo aizdevēju, jo te atmaksas termiņš ir veseli 2 gadi. Kopējā atmaksas summa ir paliela, jo izvēlējos maksimālo termiņu, taču man tā ir ērtāk, vismaz esmu pārliecināts, ka šādu summu atradīšu ik mēnesi.

Valda

Valda

Kādreiz izmantoju Vivus.lv ātro kredītu, un tagad biju patīkami pārsteiga, ka piedāvājumā parādījās arī ilgtermiņa aizdevums. Tā kā atceros savu pieredzi ar Vivus kā ļoti pozitīvu, pieteicos patēriņa kredītam atkal šeit.

Vija

Vija

Vivus.lv ir laba reputācija, kas, manuprāt, ir daudz svarīgāks nosacījums nekā procentu likme. Es nemeklēju lētāko kredītu, bet gan drošāko, tāpēc izmantoju Vivus.lv un iesaku to arī citiem.

Gustavs

Gustavs

Vivus.lv ir LAFPA biedrs, nodarbojas ar sabiedrisko darbu, nodrošina pinu informatīvo atbalstu un piedāvā saprotamus kredītus īstermiņa un ilgtermiņa tēriņiem. Man patīk attieksme un piedāvājums, tāpēc izvēlējos tieši Vivus.lv par savu kreditoru.

Gunta

Gunta

Man patīk, ka Vivus.lv nesola bezmaksas kredītus, bet vienkārši piedāvā saprotamus nosacījumus un ērtu pieteikšanos. Izmantoju divas reizes bez problēmām vai sarežģījumiem.

Scroll Up