Bondster – Investīciju tirgus nodrošinātiem aizdevumiem

Gandrīz visas interneta investīciju platformas piedāvā ieguldīt nenodrošinātos aizdevumos. Bondster iet citu ceļu un izvieto tikai ar ķīlu nodrošinātus kredītus – gan patēriņa aizdevumus, gan biznesa kredītus, hipotēkas u.c. Bondster platformā vidējā investīciju atdeve sasniedz 15% gadā, un investēšanas nosacījumi ir īpaši draudzīgi investoriem, neatkarīgi no investīciju summas un termiņa.

Apskatīties piedāvājumu

Bondster piedāvā šādus pakalpojumus:

Investīcijas aizdevumos:

  • patēriņa kredītos;
  • ātrajos kredītos;
  • mājokļa kredītos;
  • līzingos u.c.

Kāpēc izvēlēties Bondster ?

Bondster ir čehu fintech projekts, kas sadarbojas ar nebanku aizdevējiem ne tikai Austrumeiropā, bet arī citās valstīs: Krievijā, Meksikā, Dienvidāfrikā, Filipīnās u.c. Platformā tiek izvietoti pārbaudīti aizdevumi ar pierādītu maksājumu vēsturi, ko ir izsnieguši uzticami aizdevēji ar labu reputāciju un plašu klientu loku.

Salīdzinājumā ar citām līdzīgām investīciju platformām, Bondster priekšrocība ir tajā, ka 100% no aizdevumiem ir nodrošināti. Kāpēc investoram var būt svarīgs aizdevuma nodrošinājums? Tāpēc ka aizņēmējs ir divtik ieinteresēts norēķināties ar aizdevēju termiņā, ja lietā ir iesaistīts vērtīgs īpašums. Turklāt nodrošināti aizdevumi parasti ir apjomīgāki nekā aizdevumi bez ķīlas, tāpēc investors var iegūt lielāku peļņu, investējot ar Bondster platformas starpniecību.

Vēl viens Bondster pluss ir iespēja izņemt investīcijas no tirgus. Tāpat kā konkurenti, daudziem aizdevumiem Bondster piedāvā atpirkšanas garantiju, taču šajā platformā investori var arī atcelt investīcijas jebkurā brīdī. Investīcijas atcelšana ir pieejama ar un bez komisijas maksas, atkarībā no konkrēta aizdevuma nosacījumiem.

Kā izmantot Bondster?

Bondster investīciju platforma strādā pēc P2P principa un nodrošina saikni starp investoru, aizņēmēju un kreditoru. Lūk, kā tas notiek:

  • kredīta ņēmējs aizņemas naudu no aizdevēja. Aizdevums tiek nodrošināts, piemēram, ar nekustamā īpašuma ķīlu;
  • aizdevējs izvieto finansēto un nodrošināto izdevumu Bondster tiešsaistes tirgū;
  • investori izvēlas no plašā aizdevumu klāsta Bondster platformā un investē vēlamās summas vēlamos aizdevumos;
  • aizņēmējs atmaksā aizdevumu;
  • Bondster izmaksā investoram nopelnīto peļņu, un investīcijas termiņa beigās investors saņem atpakaļ arī savas investīcijas pamatsummu.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Bondster lietotāju?

Bondster platforma ir pieejama ikvienas valsts pilngadīgam pilsonim, kā arī juridiskajām personām. Lai reģistrētos platformā un aktivizētu savu investora profilu, lietotāja bankas kontam jābūt vienā no Eiropas Savienības dalībvalstīm. Pēc reģistrācijas gan fiziskajām, gan juridiskajām personām jāverificē savs profils pēc Bondster platformas noteikumiem.

Reģistrācija un investēšana Bondster platformā ir bez maksas, taču platformas lietotājiem jārēķinās ar to, ka bankas vai nebanku norēķinu platformas, ar kuru palīdzību investori pārskaita un izņem naudu no sava investora konta, var pieprasīt komisijas par pārskaitījumiem, it īpaši, ja darījums tiek veikts nevis EUR, bet citā valūtā.

Jā, visi ar Bondster starpniecību gūtie ienākumi tiek aplikti ar iedzīvotāju ienākuma nodokli. Bondster nodrošina ikvienam platformas lietotājam nodokļu aprēķinam nepieciešamo dokumentāciju, kas ir atrodama lietotāja profilā, darījumu kopsavilkumu sadaļā, taču investoriem jāņem vērā, ka katrā valstī ir spēkā savi nodokļu aprēķinu un iekasēšanas noteikumi. Pirms investīciju veikšanas ir ļoti ieteicams konsultēties ar lokālajiem nodokļu speciālistiem, lai izvairītos no sarežģījumiem pēc peļņas gūšanas.

Jā, taču ne visiem. Aizdevumi ar atpirkšanas garantiju ir apzīmēti ar īpašo simbolu. Atpirkšanas garantija stājas spēkā, ja kredīta kavējuma termiņš pārsniedz līgumā noteikto (parasti 30 vai 60 dienas, atkarībā no aizdevuma tipa), un garantijas noteikumi nosaka, ka aizdevuma izsniedzējs atmaksā investoram investīcijas pamatsummu un nopelnītos procentus.

Nē, tie ir divi dažādi investīciju risku novēršanas mehānismi, kas ne vienmēr pārklājas. Bondster platformā izvietotajiem aizdevumiem blakus var būt gan atpirkšanas, gan likviditātes garantijas zīme, tikai viena zīme, vai arī var nebūt ne vienas zīmes. Investoriem ir jāseko līdzi tam, kādos tieši aizdevumos viņi iegulda savu naudu, lai izvēlētos tādu aizdevumu un risku novēršanas risinājumu, kas visvairāk atbilst viņu prasībām.

Atsevišķos gadījumos investīciju iespējams atcelt, ja aizdevumam tiek pielietota Likviditātes garantija. Tā nozīmē, ka investors jebkurā brīdī var izņemt savu naudu, samaksājot par to noteikto komisijas maksu. Vēl viens investīcijas atcelšanas veids ir periodiski izejas punkti – iepriekš noteiktie laika periodi, kad investors var izņemt savu naudu bez papildu komisijas. Atkarībā no aizdevuma veida un investīcijas izņemšanas noteikumiem, naudu iespējams izņemt reizi mēnesī, ceturksnī, pusgadā vai gadā. Investoriem jāņem vērā, ka šī opcija nav spēkā visos gadījumos.

Nē, ar Auto Invest palīdzību investori var ieguldīt visos aizdevumos, kas izvietoti Bondster platformā. Netiek ierobežots arī Auto Invest kritēriju skaits, un investori var precizēt automatizētas investēšanas parametrus sev vēlamajā veidā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: U Libeňského pivovaru 63, 180 00 Praha 8-Libeň, Čehija

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +420 283 061 555

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up