SOS Credit – saņem naudu 15 minūtēs

Kā ir labāk – meklēt aizdevēju patstāvīgi vai tomēr izmantot starpnieku? Tas lielā mērā atkarīgs no aizņēmēja zināšanām par kredītiem, taču liela nozīme ir arī starpnieka piedāvājumam. SOS Credit ir neatkarīgs finanšu starpnieks, kurš bez maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju.

SOS Credit nodrošina iespēju aizņemties naudu nepieciešamības gadījumā un saņemt trūkstošo summu operatīvi, bez galvojuma un ķīlas. Starpnieks piedāvā draudzīgus aizņemšanās nosacījumus klientiem ar atbilstošu maksātspēju.

Apskatīties piedāvājumu

SOS Credit piedāvā šādus kredīta veidus

Klientu konsultanti no SOS Credit palīdzēs piemeklēt piemērotāko kredīta risinājumu jūsu situācijai – kredītlīnijas un tās noformēšana kā ātrais kredīts ar izdevīgākiem nosacījumiem.

Elastīgā kredītlīnija

Piedāvātā SOS Credit kredītlīnija ir veidota kā vidusceļš starp ierastajiem ātrajiem un patēriņa kredītiem. Kredītlīnijas limits ir lielāks nekā lielākajai ātro kredītu daļai, taču aizdevuma atmaksas termiņš ir elastīgāks nekā īstermiņa un ilgtermiņa kredītiem.

Galvenie SOS Credit kredītlīnijas noteikumi:

  • aizdevuma summa no 50€ līdz 25000€, pirmajā aizņemšanās reizē līdz 5000€;
  • ar termiņu no līdz ;
  • jaunajiem klientiem pirmās 60 dienas ir pieejama 100% atlaide komisijas maksai;
  • maksimālā gada procentu likme sasniedz 136,85%.

Izmantojot kredītlīnijas pakalpojumu, tu vari aizņemties atkārtoti tik reižu, cik nepieciešams sava kredītlimita ietvaros. Ar katru atmaksātu rēķinu, pieejamā kredītlīnijas summa atjaunojas.

Ātrais kredīts neizejot no mājām

Piešķirto SOS Credit kredītlīniju var saņemt savā kontā kā ātro aizdevumu gandrīz vai uzreiz un lietot tajā pat brīdī. Pozitīvās atbildes gadījumā naudu saņemsiet nekavējoties.

Dažas SOS Credit ātrā aizdevuma priekšrocības:

  • nauda kontā jau , ja jums ir konts tādā pašā bankā kā aizdevējam;
  • nepiemēro soda procentus.

Ja bankas konts ir citā bankā, tad nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt līdz pat trīs dienu laikā. Naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai aizdevēja darba laikā.

Kāpēc izvēlēties SOS Credit ?

Šī organizācija pati neizsniedz kredītus un nav aizdevējs, taču tā piedāvā citu kreditoru pakalpojumus. SOS Credit ir daļa no starptautiskās Good Day Finance grupas, kas strādā 13 pasaules valstīs. Viņu speciālisti individuāli izvērtē katru kredīta pieteikumu un atrod katram aizņēmējam piemērotāko risinājumu.

SOS Credit piedāvā saviem klientiem aizņemties ar elastīgiem nosacījumiem. Viņu kredītlīnijai nav fiksēta atmaksas grafika – to nosaka pats aizņemējs, izvēloties ikmēneša maksājumu apjomu. Aizņēmējiem ar atbilstošu maksātspēju SOS Credit piedāvā kredītlīniju bez procentiem pirmās 60 izmantošanas dienas.

Aizdevējs pārskaita naudu uz visām Latvijā strādājošajām komercbankām, un standarta pieteikuma apstrādes un lēmuma pieņemšanas laiks ir tikai 15 minūtes. Klientam var tikt piedāvāta arī mazāka kredīta summa, ja kredītspeciālisti saskata paaugstinātus kredītriskus un ienākumu līmenim neatbilstošo aizņēmuma summu.

Kā pieteikties SOS Credit aizdevumiem?

Lai gan kompānija pati par sevi nav aizdevējs, tā strādā tieši pēc tādas pašas shēmas kā visi nebanku kredītdevēji. Pieteikties aizņēmumam ar SOS Credit starpniecību var uzņēmuma mājaslapā.

Tur aizņēmējam jāveic vien daži soļi:

  • atzīmēt vēlamo kredītlīnijas summu;
  • norādīt personīgo kontaktinformāciju;
  • nosūtīt pieteikumu tiešsaistē.

Laipni SOS Credit konsultanti izskatīs tavu pieteikumu 15 līdz 30 minūšu laikā, paziņos par lēmumu un labākajā gadījumā pārskaitīs naudu tavā kontā.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu pirmo reizi aizņemties bez procentiem?

SOS Credit piedāvā iespēju aizņemties ar 100% atlaidi procentu maksai, taču šādai akcijai ir vairāki ierobežojumi. Pirmkārt, procentu atlaide ir spēkā tikai 60 dienas kopš aizņemšanās brīža, un otrkārt, atlaide tiek piemērota tikai jaunajiem klientiem, kuri izmanto SOS Credit pakalpojumus pirmo reizi.

Salīdzinājumā ar parastu aizdevumu ar fiksētu atmaksas termiņu, kredītlīnijas lielākā priekšrocība ir iespēja pašam regulēt ikmēneša maksājumu apjomu. Ņemot vērā šos elastīgos atmaksas nosacījumus, SOS Credit nepiedāvā saviem klientiem termiņa pagarināšanu vai tā saucamās kredīta brīvdienas. Aizņēmējiem ir jāseko līdzi saviem tēriņiem un jāveic maksājumus saskaņā ar kredītlīnijas līguma noteikumiem.

SOS Credit sadarbojas ar aizņēmējiem ar pozitīvu kredītvēsturi, un tas nozīmē, ka cilvēki ar aktīviem vai veciem parādiem nevar izmantot SOS Credit pakalpojumus. Tā kā informācija par parādiem glabājas parādvēstures reģistros vismaz trīs gadus, vecie nomaksātie vai norakstītie parādi ne vienmēr ietekmēs Tavas iespējas izmantot SOS Credit pakalpojumus.

SOS Credit individuāli izvērtē katra klienta maksātspēju, un piedāvā aizņēmēja ienākumu līmenim atbilstošo kredītlimitu. Maksimālā summa, ko var aizņemties pirmajā reizē, ir 5000€, bet to var saņemt tikai klients ar atbilstošo maksātspēju.

Noformēt divus kredītlīnijas līgumus vienlaicīgi nav iespējams, taču klienti ar atbilstošo maksātspēju var pieteikties papildu summai savā kredītlīguma ietvaros.

Kredītlīniju var atvērt klienti no 20 līdz 75 gadu vecuma, ar pozitīvu kredītvēsturi. Lai pieteiktos pakalpojumam, nepieciešami stabili un pietiekami lieli ienākumi un bankas konts vienā no Latvijas komercbankām, e-pasta adrese un mobilais telefons.

Kredītlīnijas atmaksas kārtību regulē kredītlīgums, ar kuru obligāti jāiepazīstas ikvienam aizņēmējam. Standarta gadījumā aizņēmējam reizi mēnesī jāveic vismaz minimālais maksājums uz kreditora bankas kontu, kas ir norādīts kredītlīgumā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Saldus nov., Saldus, Lielā iela 2B

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: -

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Laila

Laila

Paldies SOS Credit par palīdzību, ļoti ērts pakalpojums un laipna apkalpošana.

Kirils

Kirils

Izmantoju SOS Credit kredītlīniju ātrā kredīta vietā. Novērtēju iespēju aizņemties salīdzinoši maz un atmaksāt pakāpeniski.

Lāsma

Lāsma

Gribētos vairāk informācijas mājaslapā par to, kas tad izsniedz šos aizdevumus, ja pats SOS Credit ir tikai starpnieks. Nosacījumi gan izskatās atraktīvi.

Andris

Andris

Lai vai uz šādiem uzņēmumiem skatos ar piesardzību, par SOS kredit neko sliktu nevaru teikt. Viņi sniedz vērtīgu pakalpojumu – palīdz izvēlēties labāko ātro aizdevumu. Šādā situācijā nonācu, un esmu pateicīgs, ka SOS kredits man palīdzēja. Veiksmīgi apmaksāju termiņā, un pašam liekas, ka neko daudz nepārmaksāju.

Romāns

Romāns

Nu teikšu tā, šie visi cipari šajā lapā, ir tikai tāds indikators. Kādi beigās būs tie kredīta procenti, tas būs zināms pieprasot kredītu. Viņi tad viskaut ko vērtē un skatās savās sistēmās. Nezinu, kur viņi tos visus ciparus un novērtējumus uzrok. Bet kredītu dabūju.

Scroll Up