Nibble Finance – Investīcijas aizdevumos ar ienesīgumu līdz 12% gadā

Finanšu tirgū ir divu veidu investīcijas platformas – vienas apkopo aizdevumus no dažādiem kredītdevējiem, bet citas izvieto tikai konkrēta kreditora izsniegtos aizdevumus. Nibble Finance pieder pie otrās kategorijas, jo šajā platformā investoriem piedāvā aizdevumus, ko izsniedz IT Smart Finance holdinga aizdevēji.

IT Smart Finance holdinga grupas sastāvdaļas ir nebanku aizdevēji JoyMoney, kas pašlaik aktīvi strādā Krievijā un Spānijā. 2020. gadā ir ieplānota filiāles palaišana arī Meksikas tirgū. Nibble Finance platforma nodrošina fiziskajām un juridiskajām personām iespēju investēt jau izsniegtajos aizdevumos starptautiskajā līmenī.

Apskatīties piedāvājumu

Nibble Finance piedāvā šādus pakalpojumus:

Investīcijas ātrajos aizdevumos:

 • ar termiņu no 7 līdz 30 dienām;
 • ar kredītlimitu no 50 līdz 500 eiro.

Investīcijas patēriņa aizdevumos:

 • ar termiņu līdz 90 dienām;
 • ar kredītlimitu līdz 1000 eiro.

Auto Invest:

 • automatizēts investīciju pārvaldīšanas veids;
 • piemērots visiem platformā izvietotajiem kredītiem, kas atbilst investora kritērijiem;
 • nodrošina iespēju investēt bez liekas laika tērēšanas.

Kāpēc izvēlēties Nibble Finance ?

Nibble Finance un IT Smart Finance holdingam ir liela pieredze nebanku kredītu jomā. Holdingā esošie aizdevēji specializējas īstermiņa ātro un patēriņa kredītu nozarē, un klientu analīzei un kredītrisku samazināšanai uzņēmums izmanto inovatīvos jauninājumus, ieskaitot patentētus programmatūras risinājumus, lielo datu analīzi, klientu izvērtēšanas sistēmu un riska pārvaldības risinājumus. Platformas speciālisti analizē datus sociālajos medijos, informāciju par aizdevuma saņēmēja iepriekšējiem aizdevumiem, nesamaksātajiem nodokļiem un nodevām. Lielāka analīzes daļa ir automatizēta, tāpēc šī sistēma ir pilnībā aizsargāta no iespējamām cilvēku kļūdām.

Nibble Finance platformā tiek izvietoti tikai JoyFinance finansētie aizdevumi, tāpēc investori var būt droši, ka viņu investīcijas neaizies pārāk riskantos un potenciāli nepelnošos objektos. Pateicoties īpaši rūpīgai aizņēmēju atlasei, Nibble Finance spēj piedāvāt saviem ieguldītājiem investīciju atdevi līdz 12% gadā, tādējādi pārsniedzot tirgus vidējo rentabilitāti. Tāpat kā daudzas līdzīgās platformas, Nibble Finance piedāvā investoriem aizdevumu atpirkšanas garantiju, ja aizdevuma nokavējuma termiņš pārsniedz 60 dienas.

Kā papildu plusu var minēt, ka Nibble Finance klientiem ir pieejama atbalsta programma ar nosaukumu “Bring a friend”. Šajā programmā klientiem tiek piešķirta unikāla novirzīšanas saite vai reklāmas kods, ko var koplietot ar savu kontaktpersonu. Programmas ietvaros investors saņem papildu 2 peļņas procentus no katras investīcijas, ko veic investora aicinātā kontaktpersona (akcijas limits – 1000 eiro).

Kā izmantot Nibble Finance?

Nibble Finance izmantošana prasa tikai dažas minūtes. Lai kļūtu par investoru, ir nepieciešams:

 • reģistrēties platformas mājaslapā;
 • verificēt savu lietotāja profilu;
 • pārskaitīt vēlamo naudas summu uz investora kontu;
 • izvēlēties vēlamos investīciju parametrus automatizētai investēšanai;

Tas arī viss – uztici investēšanu datoralgoritmam un sāc pelnīt naudu!

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Nibble Finance lietotāju?

Personas, kas ir sasniegušas pilngadību un kurām ir bankas konts jebkurā Eiropas valstī, var reģistrēties Nibble Finance platformā. Nibble Finance strādā lielākajā daļā Eiropas valstu, piemēram, Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Horvātijā, Kiprā, Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Vācijā, Grieķijā, Ungārijā, Īrijā, Itālijā, Latvijā, Lietuvā, Luksemburgā, Maltā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā, Spānijā, Zviedrijā.

Nibble Finance platformas lietošana ir bez maksas, un investoram jārēķinās tikai ar tēriņiem investīcijām. Iespējams, bankas un nebanku norēķinu platformas var pieprasīt komisijas par naudas pārskaitīšanu uz Nibble Finance kontu un līdzekļu izņemšanu no tā.

Ienākumiem, kas gūti ar Nibble Finance platformas starpniecību, nodokļi tiek aprēķināti saskaņā ar nodokļu likumdošanu, kas ir spēkā ieguldītāja rezidences valstī. Nibble Finance nenodrošina konsultācijas nodokļu jautājumos, tāpēc ikviena investora pienākums ir patstāvīgi parūpēties par savu nodokļu nomaksu.

Nibble Finance nodrošina aizdevumu atpirkšanas garantiju, kurā ietilpst aktīvās investīcijas un nopelnīto procentu atpirkšanu. Atpirkšanas garantijas stājas spēkā, ja maksājumi ir kavēti vairāk par 60 dienām.

Aizņēmējs ir tiesīgs atmaksāt aizdevumu agrāk, nekā noteikts līguma noteikumos. Šajā gadījumā procentu peļņa no investīcijas būs zemāka un attiecīgi pazemināsies arī investora ienākumi. Lai samazinātu katru no šiem riskiem, investori var veidot diversificētu investīciju portfeli ar dažādiem aizņēmējiem, reģioniem un produktiem.

Pēc investīcijas objekta izvēles un investīcijas summas apstiprināšanas vairs nav iespējams atcelt ieguldījumu.

Investīciju objektu iespējams izvēlēties pēc tādiem parametriem kā kredītlimits, atmaksas termiņš, aizdevuma izcelsmes valsts un citiem publiski pieejamajiem datiem (bet ne pēc aizņēmēja personas datiem, jo tie investoriem nav pieejami).

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Aribau 195 3E, Barcelona, Spain, 08021

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +3726991410

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up