Auto līzings - Tava iespēja braukt ar sapņu auto

AutomaŔīnas iegāde ir liels notikums ikvienam cilvēkam. Ne katram ir tik lieli krājumi, lai uzreiz iegādātos auto par pilnu summu. Ja esi viens jo tiem, tev noderēs lÄ«zings auto iegādei vai auto kredÄ«ts.

Aizdevums auto iegādei parasti tiek izsniegts pret iegādājamā auto Ä·Ä«lu. Tajā paŔā laikā automaŔīna paliek pircēja lietoÅ”anā, t.i. tu varēsi braukt ar auto un pakāpeniski atmaksāt kredÄ«tu. Klienti var izvēlēties arÄ« auto kredÄ«tu, kas bÅ«tÄ«bā ir patēriņa kredÄ«ts, kas paredzēts auto iegādei.

Auto lÄ«zings var tikt izmantots arÄ«, lai ieÄ·Ä«lātu esoÅ”o maŔīnu, un saņemtu naudu savā kontā. KredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu sniedz iespēju pārvērst savu maŔīnu naudas avotā, lai atrisinātu sarežģījumus vai iegādāties jaunu, vēl labāku maŔīnu.

Uzzini, kurÅ” no auto kredÄ«ta veidiem bÅ«s tev piemērotāks, un kur to saņemt. To atradÄ«si pie mums Netcredit.lv – skaties tālāk!

Vairāk informācijas

(4 Atsauksmes)
Informācija, kas ir norādÄ«ta tabulā ir ņemta no aizdevēja mājaslapas un tā var bÅ«t novecojusi, tāpēc aicinām ziņot mums par novecojuÅ”u informāciju sazinoties ar mums.
 
Mēs cenÅ”amies atjaunot informāciju tabulā pēc iespējas ātrāk, bet ne vienmēr to varam izdarÄ«t, tāpēc, ja vēlaties saņemt precÄ«zākus datus, tad apmeklējiet aizdevēja mājaslapu.

Atsauksmes

Kad gribēju iegādāties pirmo automaŔīnu, sapratu, ka tas man nav pa spēkam. Iekrāt gandrÄ«z 10 000 man aizņemtu, laikam, 10 gadus. Pirkt lietotu, vecu un sliktu maŔīnu arÄ« negribējās. Tad nu vienÄ«gā izeja ir kredÄ«ts auto iegādei. SalÄ«dzināju variantus, par laimi, visiem aizdevējiem ir kredÄ«tu kalkulators mājaslapā, nekas nav paÅ”am jārēķina. Izvēlējos aizdevēju, noformēju kredÄ«tu, tagad braucu ar jaunu auto. Jā, kredÄ«ts ar mani bÅ«s nākamos 5 gadus, bet tas ir ērtāk nekā krāt paÅ”am. Kad Tev ir kredÄ«ta maksājums, Tu to veic, bet, ja nebÅ«tu tādu saistÄ«bu, nauda tik un tā aizietu, bet maŔīnas kā nebija tā arÄ« nebÅ«tu.

Ainars

Ainars / menedžeris

Es ieÄ·Ä«lāju vecu maŔīnu, lai nopirktu jaunu. Process aizņēma ap nedēļu, bet tas tikai tāpēc, ka man bija grÅ«ti sarunāt laiku maŔīnas novērtējumam un jaunās maŔīnas iegādei. ArÄ« paÅ”ai tomēr jāstrādā, domāju, ka principā var arÄ« daudz ātrāk visu noformēt. Auto kredÄ«ts man ļoti noderēja, Ä«paÅ”i novērtēju to, ka ieÄ·Ä«lāts ir vecais auto, bet jaunu nopirku pa pilnu summu un tas ir manā Ä«paÅ”umā.

Ingūna

Ingūna / grāmatvede

KredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu man bija nepiecieÅ”ams, lai atmaksātu kavētu hipotēku. Es domāju, ka jebkurā gadÄ«jumā labāk ir zaudēt maŔīnu nekā jumtu virs galvas, tāpēc pieteicos auto kredÄ«tam. Par laimi, viss bija kārtÄ«bā, neslēpu, ka nauda vajadzÄ«ga cita kredÄ«ta atmaksai, un aizdevumu saņēmu bez problēmām. Ar banku un hipotēku esmu ticis galā, tagad atmaksāju auto kredÄ«tu. Izdevumi nav zemi, taču turpinu braukt ar savu auto un vienkārÅ”i esmu sācis dzÄ«vot taupÄ«gāk – Ŕī prasme gan noderēs arÄ« pēc kredÄ«ta atmaksas!

Juris

Juris / fotogrāfs

Auto kredÄ«ts ir teju vienÄ«gā iespēja tikt pie maŔīnas, jo kuram gan bankas kontā ir lieka tāda summa? Pieteicos kredÄ«tam internetā, viss bija nevainojami – ar mani sazinājās jau pēc 10 minÅ«tēm, paskaidroja nosacÄ«jumus, sarunājām ar viņiem tikÅ”anās laiku. MaŔīna lÄ«zingā bija macā rÄ«cÄ«bā pēc dažām dienām, laiku aizņēma dokumentu noformÄ“Å”ana, bet kopumā tas arÄ« bija diezgan ātri. Braucu ar jaunu auto, maksāju kredÄ«tu un esmu ļoti apmierināts. Domāju,ka aizdevums auto iegādei r ideāls variants, kā nopirkt maŔīnu, jo krāt ir vienkārÅ”i neizdevÄ«gi – kamēr krāsi naudu, maŔīnu cenas tikai augs.

Andris

Andris / strādnieks

netcredit-auto-lizings

Kas ir līzings auto iegādei?

Auto lÄ«zings mÅ«sdienās ir ļoti populārs, jo ne katram cilvēkam, pērkot automaŔīnu, uzreiz ir visa summa uz rokām. LÄ«zings jeb kredÄ«ts ļauj iegādāties jaunu vai lietotu maŔīnu tad, kad vēlies, bez ilgstoÅ”as naudas krāŔanas. KredÄ«ts auti iegādei tiek nodroÅ”ināts apmaiņā uz iegādātā autotransporta Ä·Ä«lu. Tu varēsi braukt ar auto, neskatoties uz to, ka tā ir maŔīna lÄ«zingā, un atmaksas termiņŔ vēl nav beidzies.

Cits auto kredÄ«ta veids ir kredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu. Ja Tev ir savs transportlÄ«dzeklis, ko vēlies pārvērst par naudas avotu, Å”is aizdevums var bÅ«t Tev piemērots. KredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu arÄ« ir sava veida lÄ«zings, jo par maŔīnu bÅ«s jāveic ikmēneÅ”a kredÄ«ta maksājums un veco maŔīnu var ieÄ·Ä«lāt, lai iegādātos jaunu. Lasi tālāk, ja vēlies noskaidrot vairāk par auto kredÄ«tiem un saprast, kāds no tiem ir vairāk piemērots tieÅ”i Tev!


Kā iedalās auto kredīti?

Auto kredīts bez pirmās iemaksas

Parasti kredÄ«tdevēji prasa, lai aizņēmējs patstāvÄ«gi veiktu pirmo iemaksu par maŔīnu. Šādai pieejai ir savas priekÅ”rocÄ«bas – kredÄ«tdevējs noskaidro, vai aizņēmējam ir pietiekami ienākumi auto lÄ«zingam, un vai aizņēmējs ir pietiekami atbildÄ«gs un spējÄ«gs sakrāt pirmajai iemaksai nepiecieÅ”amo summu. Šādā situācijā aizņēmējam auto kredÄ«ts ar pirmo iemaksu nav tik ērts, jo nākas atlikt maŔīnas iegādi lÄ«dz brÄ«dim, kad nepiecieÅ”amā naudas summa bÅ«s pieejama.

Tomēr pie dažiem kredÄ«tdevējiem ir pieejams izdevÄ«gs aizdevums bez pirmās iemaksas. Tad kredÄ«ta summa ir lielāka, taču maŔīnu var iegādāties ātrāk. Protams, auto lÄ«zings bez pirmās iemaksas tiek pieŔķirts tikai personām ar atbilstoÅ”u maksātspēju.

Aizdevums bez oficiālas darbavietas, bet ar pastāvīgiem ienākumiem

KredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu bez darba vietas ir pieejams pie dažiem aizdevējiem. Piesakoties auto lÄ«zingam internetā, tev bÅ«s jāpierāda sava maksātspēja, iesniedzot kreditoram izziņu no VSAA un/vai izrakstu no sava bankas konta. Par aizdevuma atmaksas garantiju Å”ajā gadÄ«jumā kalpos auto Ä·Ä«la. Taču ņem vērā, ka auto lÄ«zings bez oficiālas darbavietas bÅ«s grÅ«tāk un ilgāk noformējams.

Aizdevēju pienākums ir pārliecināties par klienta maksātspēju, tāpēc neregulāri ienākumi var nebÅ«t pietiekami, lai saņemtu auto kredÄ«tu. LÄ«zings var bÅ«t pieejams, ja tu saņem lielu pensiju vai gÅ«sti ienākumus no nekustamā Ä«paÅ”uma vai citiem darÄ«jumiem. Taču personām, kuru ienākumu avotu nav iespējams izsekot – tas visdrÄ«zāk netiks pieŔķirts.

Kas ir auto kredīts bez ķīlas

Ierasts, ka auto kredÄ«ts tiek noformēts kā auto lÄ«zings, kad ieÄ·Ä«lāts tiek iegādātais auto. Reizēm var ieÄ·Ä«lāt arÄ« esoÅ”o auto, kas var bÅ«t par pamatu, lai iegÅ«tu naudu jaunā auto iegādei. Auto lÄ«zings bez Ä·Ä«las nav iespējams, taču aizņemties pret auto Ä·Ä«las nodroÅ”inājumu var bez galvotāja. Galvotāju piesaista aizdevumam, ja kredÄ«tdevējs vēlas papildu garantijas, ka auto kredÄ«ts tiks atmaksāts pilnā apjomā norādÄ«tajā termiņā. Taču parasti pietiek ar aizņēmēja maksātspēju, pozitÄ«vu kredÄ«tvēsturi un gatavÄ«bu veikt pirmo iemaksu, lai aizdevējs neprasÄ«tu galvotāju.

Ar sliktu kredītvēsturi

IzdevÄ«gs auto lÄ«zings ar sliktu kredÄ«tvēsturi lielākoties ir pieejams tiem cilvēkiem, kuri laika gaitā ir pierādÄ«juÅ”i savu atbildÄ«gu attieksmi pret naudas lietām – citiem vārdiem, cilvēkiem ar pozitÄ«vu kredÄ«tvēsturi. Taču daudziem tā dažādu iemeslu dēļ ir sabojāta, jo aizmirst par maksājuma termiņa, nokavēt kredÄ«tu un rezultātā iedzÄ«voties parādos diemžēl var ikviens cilvēks.

Ja tava kredÄ«tvēsture ir negatÄ«va, aizdevums auto iegādei var bÅ«t tev pieejams, taču tas bÅ«s atkarÄ«gs no aizdevēja iekŔējās klientu politikas. Liela nozÄ«me ir tam, vai kredÄ«vēsture ir sabojāta neatmaksāta kredÄ«ta vai kavētu maksājumu dēļ, kā arÄ« tam, cik ilgu laiku atpakaļ ir bijusi Ŕī sliktā pieredze. Ä»oti izdevÄ«gs piedāvājums varbÅ«t nebÅ«s pieejams Å”ajā situācijā, taču visdrÄ«zāk varēsi paņemt maŔīnu lÄ«zingā vai ieÄ·Ä«lāt to, ja kredÄ«tdevējs izlems, ka tava situācija nav tā sliktākā.

Auto līzings no 18-20 gadiem

JaunieÅ”u vēlme iegÅ«t savā Ä«paÅ”umā personÄ«gu transportlÄ«dzekli ir saprotama, un daudzi aizdevēji piedāvā Ŕādu iespēju.

Auto lÄ«zings no 18 gadiem ir pieejams salÄ«dzinoÅ”i plaÅ”s, taču tāpat kā citi kredÄ«ti, tas ir piemērots tikai cilvēkiem ar atbilstoÅ”u maksātspēju. Tu vari saņemt auto kredÄ«tu, ja Tavs ikmēneÅ”a ienākumu lÄ«menis ir pietiekams, lai veiktu regulāras kredÄ«ta iemaksas. Auto kredÄ«ts tiek pieŔķirts vai atteikts, balstoties tikai informācijā par aizņēmēja ienākumiem, tāpēc paļauties uz vecāku finansēm nebÅ«s iespējams.

Kāpēc kredīta kalkulators ir labs palīgs auto kredīta izvēlē?

KredÄ«ts auto iegādei ir pietiekami apjomÄ«gs aizdevums, tāpēc pirms lÄ«guma noformÄ“Å”anas ir svarÄ«gi izvērtēt visus aizņemÅ”anās par un pret. Å ajā uzdevumā lieti noder kredÄ«ta kalkulators – tieÅ”saistes rÄ«ks, kas palÄ«dz ātri aprēķināt potenciāla kredÄ«ta izmaksas, salÄ«dzināt dažādus piedāvājums un izvēlēties sev piemērotāko. IepazÄ«sties, kā tiek izmantots auto lÄ«zinga kalkulators.

Auto kredīta kalkulators ir pieejams pie ikviena aizdevēja, kas piedāvā auto kredīta vai līzinga pakalpojumus. Kaklulators atrodas aizdevēju mājaslapās, un to var bez maksas izmantot ikviens lapas apmeklētājs.

Kredīta kalkulators parāda:

 • cik liels ir kopējais procentu maksājums par aizdevuma izmantoÅ”anu;
 • cik liela ir kopējā atmaksas summa, ieskaitot procentus un citas obligātas iemaksas (ja tādas ir);
 • kā atŔķiras kopējā atmaksas summa un procentu maksājums, atkarÄ«bā no izvēlētā kredÄ«ta atmaksas termiņa.

Tā kā auto kredÄ«ts visbiežāk tiek pieŔķirts ar individuāli noteiktu procentu likmi, auto kredÄ«ta kalkulators nodroÅ”ina iespēju patstāvÄ«gi ierakstÄ«t Å”o rādÄ«tāju. Izmanto visas kalkulatoru sniegtās iespējas – eksperimentē ar rādÄ«tājiem, salÄ«dzini dažādus variantus un izvēlies aizdevēju ar tev visdraudzÄ«gākajiem nosacÄ«jumiem.

 

Kā tas darbojas?

Auto lÄ«zings un kredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu strādā pēc vienota principa. Nebanku kredÄ«tdevēji vienkārÅ”o pieteikÅ”anās procedÅ«ru, lai klientiem nebÅ«tu jātērē savs laiks. PieteikÅ”anās auto lÄ«zingam notiek tieÅ”saistē, un, ja viss notiek veiksmÄ«gi, lÄ«gums tiek parakstÄ«ts klātienē. Ja vēlies iegādāties vai ieÄ·Ä«lāt automaŔīnu, veic Ŕādus soļus:

 1. Salīdzini visus piedāvājumus un izvēlies sev piemērotāko;
 2. Aizpildi pieteikumu kredītdevēja mājaslapā;
 3. Sagaidi aizdevēja lēmumu, kas parasti ir gatavs mazāk nekā pusstundas laikā;
 4. Pozitīva lēmuma gadījumā paraksti kredītlīgumu aizdevēja birojā;
 5. Saņem naudu savā bankas kontā vai dodies pie auto pārdevēja, lai sēstos pie sava jaunā auto stūres.

Aizņēmēja atteikÅ”anās tiesÄ«bas regulē kredÄ«tlÄ«gums. Tur atradÄ«si visu informāciju par atteikÅ”anās kārtÄ«bu un abu puÅ”u pienākumiem un tiesÄ«bām Å”ajā jautājumā. Vienmēr izlasi to rÅ«pÄ«gi, lai savlaicÄ«gi zinātu, ko Tu paraksti!

 

ka_tas_strada

Kam piemērots?

Auto kredÄ«ti ir piemēroti Latvijas pilsoņiem un cilvēkiem ar patstāvÄ«gā iedzÄ«votāja statusu. Tikpat svarÄ«gs kritērijs ir aizņēmēja vecums, un Å”eit katram aizdevējam ir savi noteikumi. Parasti auto lÄ«zings un kredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu ir pieejami personām vecumā no 20 lÄ«dz 65 gadiem, taču dažkārt var atrast arÄ« citādus noteikumus, piemēram, auto kredÄ«ts no 18 gadiem. Neatņemams kredÄ«ta saņemÅ”anas nosacÄ«jums ir atbilstoÅ”a maksātspēja. Pēc likuma prasÄ«bām kredÄ«tdevējs ir tiesÄ«gs pieŔķirt auto kredÄ«tu tikai pēc tam, kad bÅ«s pārliecinājies par potenciāla aizņēmēja maksātspēju un ienākumu lÄ«meni.

Auto uz nomaksu var bÅ«t piemērots ikvienam, kurÅ” vēlas iegÅ«t savā rÄ«cÄ«bā jaunu maŔīnu vai grib izmantot esoÅ”o auto kā naudas avotu. Protams, Tev jābÅ«t maŔīnas likumÄ«gam Ä«paÅ”niekam, lai varētu to ieÄ·Ä«lāt. SvarÄ«ga piebilde ir tāda, ka ieÄ·Ä«lāto auto nedrÄ«kst izvest ārpus Latvijas robežām, tāpēc, ja Tu daudz ceļo ar automaŔīnu, kredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu var nebÅ«t labākais risinājums.

Kādām nolūkam piemērots?

Auto kredÄ«ti – gan auto lÄ«zings, gan kredÄ«ts pret auto Ä·Ä«lu, – ir piemēroti, ja vēlies iegādāties vai ieÄ·Ä«lāt automaŔīnu. Jaunas maŔīnas iegāde ir skaidrs un viennozÄ«mÄ«gs mērÄ·is, bet auto ieÄ·Ä«lāŔana ir komplekss jautājums. Paņemt auto kredÄ«tu pret Ä·Ä«las nodroÅ”inājumu var dažādiem mērÄ·iem – gan jaunas maŔīnas iegādei, gan mājokļa remontam, hipotēkas atmaksai, ārstniecÄ«bai vai citām vajadzÄ«bām. Aizdevējs parasti neinteresējas par naudas izmantoÅ”anas mērÄ·i, taču dažkārt Ŕī informācija tomēr jānorāda kredÄ«tpieteikumā. Aizdevums auto iegādei savukārt ir vienkārŔāks – tam piesakās, ja vēlas iegādāties maŔīnu, bet tā cena ir pārāk liela, lai nopirktu auto par saviem lÄ«dzekļiem.

kapec_izveleties

Kāpēc izvēlēties?

 • Auto lÄ«zings ir parocÄ«gs, lai iegādātos automaŔīnu bez nepiecieÅ”amÄ«bas ilgstoÅ”i krāt naudu.
 • TransportlÄ«dzeklis ir vērtÄ«gs Ä«paÅ”ums, tāpēc gandrÄ«z nevienam cilvēkam ar vidēji lieliem ienākumiem nav iespējas nopirkt maŔīnu par pilnu cenu. IzdevÄ«gs auto aizdevums atrisina Å”o problēmu.
 • KredÄ«tu pret auto Ä·Ä«lu var izmantot, lai ātri iegÅ«tu savā rÄ«cÄ«bā nopietnu summu.
 • Šāda kredÄ«ta apjoms parasti pārsniedz patēriņa kredÄ«tu maksimālo summu, tāpēc atbilstoÅ”os apstākļos automaŔīnas ieÄ·Ä«lāŔana var bÅ«t noderÄ«gs pakalpojums.
Vai var ieķīlāt vecu auto?

Ikvienam aizdevējam ir savi transportlÄ«dzekļu ieÄ·Ä«lāŔanas nosacÄ«jumi. Tā kā automaŔīna ir vērtÄ«ga prece, ko nepērk ik gadu, aizdevēji piedāvā ieÄ·Ä«lāt arÄ« tādas maŔīnas, kas vairs nav jaunas. Taču visam ir savas racionālas robežas. IeÄ·Ä«lāt pavisam vecu auto tomēr nevarēsi, jo maŔīnai jābÅ«t pietiekami labā tehniskajā stāvoklÄ«, lai aizdevējs pieŔķirtu Tev noteiktu summu pret Ŕī auto Ä·Ä«lu. Noskaidro aizdevēja mājaslapā, cik vecu auto var ieÄ·Ä«lāt.

Latvijas likumdoÅ”ana prasa no aizdevējiem, lai tie pārbaudÄ«tu aizņēmēja maksātspēju pirms kredÄ«ta pieŔķirÅ”anas. KredÄ«ts auto iegādei ir pieejams tikai cilvēkiem ar pietiekami lieliem un regulāriem ienākumiem, tāpēc pirms pieteikuma nosÅ«tÄ«Å”anas apsvēr savu maksātspēju patstāvÄ«gi. KredÄ«tu kalkulators kredÄ«tdevēju mājaslapās parādÄ«s, cik liels var bÅ«t ikmēneÅ”a maksājums. Ja Tevi apmierina Ŕī summa un esi gatavs to maksāt, laikus sagatavo ienākumus apliecinoÅ”os dokumentus – izziņas no darbavietas un bankas konta izrakstus.

Vairumā gadÄ«jumu aizdevējs ļauj aizņēmējam paturēt ieÄ·Ä«lāto maŔīnu savā rÄ«cÄ«bā. Tu vari izmantot auto kā ierasts, un vienÄ«gais ierobežojums ir aizliegums izvest ieÄ·Ä«lāto auto no Latvijas teritorijas. Taču pirms pieteikuma nosÅ«tÄ«Å”anas un lÄ«guma parakstÄ«Å”anas noteikti pārliecinies, ka aizdevējs nodroÅ”ina aizņēmēja tiesÄ«bas paturēt ieÄ·Ä«lāto transportlÄ«dzekli.

Auto lÄ«zings nozÄ«mē, ka maŔīnas likumÄ«gais Ä«paÅ”nieks ir kredÄ«tdevējis, bet aizņēmējs ir auto turētājs. Turētājs izmanto maŔīnu, ir atbildÄ«gs par tās tehnisko stāvokli, bet Ä«paÅ”nieks, Å”ajā gadÄ«jumā, aizdevējs, saņem ikmēneÅ”a kredÄ«ta maksājumus par maŔīnas izmantoÅ”anu. TiklÄ«dz aizdevums tiks atmaksāts pilnā apjomā, tiks noformēti visi atbilstoÅ”ie dokumenti, un par maŔīnas Ä«paÅ”nieku kļūsi Tu pats.

Visi Latvijā pieejamie kredīti, tostarp līzings auto iegādei, ir pieejami tikai Latvijai valstspiederīgajiem: pilsoņiem un nepilsoņiem.

LÄ«zings auto iegādei ir pietiekami dārgs pakalpojums, jo jebkurÅ” transportlÄ«dzeklis, arÄ« lietots, ir vērtÄ«ga prece. GalÄ«go lÄ«zinga summu Tev pateiks aizdevējs, bet aptuveni to var uzzināt vēl pirms pieteikuma nosÅ«tÄ«Å”anas, izmantojot kredÄ«tu kalkulatoru. Tas ir pieejams aizdevēja mājaslapā, un tas aprēķina aptuvenu ikmēneÅ”a kredÄ«ta maksājumu, atkarÄ«bā no auto lÄ«zinga summas un atmaksas termiņa.

Ja Tu vēlies ieÄ·Ä«lāt savu maŔīnu, tai bÅ«s nepiecieÅ”ams profesionāls vērtējums. Lai saprastu, cik lielu kredÄ«tu var pieŔķirt par konkrēto automaŔīnu, aizdevējs izvērtē auto tehnisko stāvokli. Tas neaizņem daudz laika un parasti maŔīnas vērtējums notiek tad, kad aizņēmējs ar to atbrauc uz aizdevēja biroju, lai pabeigtu vienoÅ”anos par kredÄ«ta nosacÄ«jumiem.

Visi ieraksti
Scroll Up