Auto līzinga kalkulators: ērts palīgs transportlīdzekļa iegādei

Jaunas automašīnas iegāde saistās ar pozitīvām emocijām, jo dzīvē ir pienācis brīdisi kaut kam jaunam un sen gaidītam. Taču, lai šādu prieku sajustu – kaut kas ir arī jādod, proti – jāiegulda naudas līdzekļi. Jauna automašīna pagalmā nenolaižas kā uz burvju mājienu – tā pašam ir jāiegādājas. Viena no iespējām, kā iegūt trūkstošo līdzekļu daļu jauna auto iegādei, ir auto līzings.

Kas ir šis aizdevuma veids un kā var noderēt auto līzinga kalkulators? Par to lasi un uzzini plašāk šajā rakstā! Apskatīsim, kā aprēķināt aptuvenās šāda kredīta izmaksas un ar ko rēķināties. Izvērtēsim arī vai auto līzings ir izdevīgāks par auto kredītu jauna trasnportlīdzekļa iegūšanai.

Auto līzings – vajadzība saņemt aizdevumu auto iegādei

Kas ir līzings automašīnām? Auto līzings ir aizdevuma veids, kas sniedz iespēju beidzot iegādāties sen kārotu, pārdošanā noskatītu automašīnu. Kas vienreiz iekritis acīs – to aizmirst nav nemaz tik vienkārši – vai ne tā? Pat ja šobrīd auto liekas jums ne pa kabatu, auto līzings var palīdzēt.

Ja ar paša iekrājumiem ir par maz, auto līzings var kalpot kā ļoti izdevīgs variants sava topošā auto iegādei! Tieši šī iemesla dēļ, ka auto līzings piešķir visu trūkstošo naudas summu, lai iegādātos jaunu auto, tas kļuvis par vienu no biežāk izsniegtajiem aizdevumiem. 

Faktori, kas raksturo auto līzingu

Automašīna katram nozīmē ko citu – vienam parasts transportlīdzeklis, kas sniedz dažādas priekšrocības, piemēram, iespēju pārvietoties sev vēlamajā laikā un virzienā, taču citam auto var būt daļa no lielāka hobija, piemēram, auto remontēšanas, kopšanas u.c., kas palīdz relaksēties ikdienā.

Lai izvēlētos sev piemērotāko aizdevumu, kas palīdzēs iegūt kāroto auto – noteikti jāpiepazīstas ar to raksturojošiem faktoriem. Kādi tie ir auto līzinga gadījumā? 

netcredit-auto-reklamraksts-1024x536

1. Jebkura sev vēlamā auto izvēle

Šāda aizdevuma gadījumā pastāv iespēja iegādāties kā pilnīgi jaunu, tā arī lietotu automašīnu, negaidot, kamēr sakrāsi naudu. Auto līzinga saņemšana ir ļoti ātrs process – to nokārtot vari stundas laikā vai vēl ātrāk, savukārt atmaksāt aizdevumu – jau ilgākā laika periodā. 

2. Kredīta apmērs

Saņemot šādu aizdevumu no kredītdevēja, vari iegādāties arī vērtīgu automašīnu. Aizdevēji piedāvā dažādus maksimālos kredīta izsniegšanas apjomus, bet lielākoties tie svārstās no 15 000 eiro līdz pat 150 000 eiro pie Finlo, kas ļauj izvēlēties arī jaunas, vērtīgas mašīnas.

3. Aizdevums tiek izsniegts uz ķīlas pamata

Jā, jebkura auto līzinga izsniegšanas gadījumā būs nepieciešama arī ķīla, un šī ķīla būs nekas cits kā pats auto. Ieķīlātais objekts – automašīna – kalpos kā drošības spilvens kredīta sniedzējam, tādējādi sniedzot garantu, ka netiks zaudēti ieguldītie līdzekļi, kas piešķirti tev, slēdzot līgumu. 

4. Īpašnieks būs kredītiestāde

Šis ir galvenais raksturojošais elements, kas atšķir auto līzingu no auto kredīta – auto līzinga gadījumā pati automašīna visu atmaksas laiku atradīsies kredītiestādes īpašumā, un pēc līguma pēdējā maksājuma veikšanas to ir iespējams atpirkt, lai iegūtu savā īpašumā. Tam ir arī sava priekšrocība – auto līzinga procentu likme ir zemāka nekā auto kredīta gadījumā, piemēram, vien no 2% pie Moneza

Divi auto līzinga veidi – uzzini atšķirības

Ir iespējams izvēlēties vienu no diviem auto līzinga veidiem – operatīvo vai finanšu līzingu. Kā tie atšķiras?

Operatīvais līzings – tas darbojas tieši kā noma. Automašīna arī pēc pēdējā līguma maksājuma veikšanas piederēs kredītiestādei – ja vēlēsies, to būs nepieciešams vēl atpirkt, samaksājot atlikušo tirgus cenu. Šāds auto līzinga veids ir piemērots gan uzņēmumiem, kad nepieciešams mainīt automašīnas biežāk, vai cilvēkiem, kuri ilgstoši nevēlas braukt ar vienu un to pašu auto. Varat izlasīt, piemēram, Primero atsauksmes, lai uzzinātu plašāk. Tā ir iespēja nomaksāt daļu no automašīnas vērtības un, nesedzot atlikušo daļu pēc līguma beigām, atdot to atpakaļ kredītiestādei, izvēloties sev jaunu spēkratu. 

Finanšu līzings – tas gan vairs nav kā noma. Kamēr tu atmaksā līgumā noteikto summu, finanšu līzinga gadījumā automašīna arī, tāpat kā operatīvā līzinga gadījumā, pieder kredītiestādei, taču pēc noslēdzošā maksājuma veikšanas tā nonāk tevis – klienta īpašumā. Tad izvēles ir vairākas – turpināt pārvietoties ar šo pašu auto vai to pārdot. Pie Mogo auto tu vari izvēlēties pāris klikšķos ar izdevīgu līzingu.

Netcredit-blogPost-new-1-1-1024x683

Izvēlies piemērotu pakalpojuma sniedzēju – aizdevēju!

Tieši tāpat kā pārbaudīt automašīnas vēsturi – nepieciešams pārbaudīt arī aizdevuma sniedzēju, kurš piedāvā iegūt aizdevumu. Lai salīdzinātu un izvēlētos savai situācijai atbilstošāko aizdevēju, iepazīsties, kas ir auto līzinga kalkulatoru pie mums – Netcredit.lv!

Auto līzinga kalkulators Netcredit.lv

Lai nekļūdītos ar īstā, piemērotākā kredītdevēja izvēlo, slēdzot auto līzingu, nepieciešams piedāvājumus salīdzināt. Lai ietaupītu laiku, meklējot piedāvājumus pie katra aizdevēja atsevišķi un mēģinot saprast, kuri kredītdevēji vispār piedāvā šādu opciju – apskati, kas labs atrodas auto līzinga kalkulatorā.

Tur atradīsi informāciju par izsniegšanas noteikumiem, atsauksmes no klientiem un maksimālos naudas apmērus, atmaksas termiņus u.c. ļoti nozīmīgu informāciju. Kad no tās būsi izsecinājis, kura aizdevēja piedāvājums ir visizdevīgākais – varēsi doties un uzreiz pieteikt aizdevumu. 

Auto līzinga kalkulators ir lielisks rīks, kas palīdz ātri un vienkārši salīdzināt nebanku sektora aizdevēju piedāvājumus, atzīmējot sev vēlamo naudas summu un faktorus, kas aizdevējam ir svarīgi kredīta izsniegšanas brīdī! Ietaupi laiku – atvieglo ikdienu ar Netcredit.lv!

Auto līzinga aptuvenās izmaksas

Aprēķinot aptuvenās auto līzinga izmaksas, Netcredit.lv var precizēt jūsu finansiālo izvēli. Izmantojot mūsu auto līzinga kalkulatoru, jūs varat bez piepūles prognozēt ikmēneša maksājumus un kopējās līzinga izmaksas. Tabulā ar kredītdevējiem var ērti pāriet uz aizdevēju mājaslapām, kur pārskatāmi ir parādīt aptuvenais ikmēneša maksājums, atkarībā no auto līzinga summas.

Piemēram, vidējas klases sedans var jums izmaksāt 300 eiro mēnesī ar 3 gadu līzingu, savukārt luksusa jauns elektriskais auto izmaksās aptuveni 400 – 600 eiro mēnesī. Šādi rīku izmantošana palīdz jums iepriekš prognozēt vai izvēlētais kredīts nebūs par lielu slogu jūsu maciņam un budžetam.

Nobeigumā par auto līzinga kalkulatoru

Nobeigumā vēlamies teikt, ka auto līzinga kalkulators nav tikai rīks, tas ir jūsu finanšu līdzpilots ceļojumā uz jaunu transportlīdzekli. Mūsu veiklajiem netcredit.lv lasītājiem izpratne par līzinga iespēju niansēm var būtiski ietekmēt jūsu ieguldījumu stratēģiju un personīgo finanšu pārvaldību.

Neatkarīgi no tā, vai esat nolēmis ņemt līzingu tā elastības dēļ vai efektīvi pārvaldīt savu budžetu, šis kalkulators un zināšanas par aizdevējiem dod jums iespēju droši orientēties sarežģītajos auto finansēšanas jautājumos. Apbruņojieties ar pilnvertīgu informāciju un pārliecināti izvēlēties izdevīgāko auto līzingu vai kredītu.

Lasīt saistītos rakstus

Visi ieraksti
Visi ieraksti
Scroll Up