Ātrie kredīti - parocīgs aizdevumu veids nestandarta situācijā

Mūsdienu kredītu tirgus ir piesātināts ar dažādiem aizdevumu piedāvājumiem. Ļoti pieprasīti ir ātrie kredīti internetā jeb aizdevumi līdz algas dienai, ko ātri noformēt internetā.

Šis aizdevums ir viens no ātrākajiem veidiem, kā iegūt savā rīcībā iztrūkstošo naudas summu. Parasti ātrie aizdevumi ir īstermiņa kredīti uz gadu, kuriem var pieteikties internetā kredītdevēja vai kredītu starpnieka mājaslapā.

Uzzini vairāk par ātrajiem aizdevumiem un izvēlies sev piemērotāko. Ērti un ātri to izdarīt ar mūsu kredītu salīdzināšanas portāla palīdzību!

Vairāk informācijas

(6 Atsauksmes)
Informācija, kas ir norādīta tabulā ir ņemta no aizdevēja mājaslapas un tā var būt novecojusi, tāpēc aicinām ziņot mums par novecojušu informāciju sazinoties ar mums.

Mēs cenšamies atjaunot informāciju tabulā pēc iespējas ātrāk, bet ne vienmēr to varam izdarīt, tāpēc, ja vēlaties saņemt precīzākus datus, tad apmeklējiet aizdevēja mājaslapu.

Atsauksmes

Aizdomājos par ātro kredītu, kad mans mobilais operators kārtējo reizi bija pacēlis tarifus. Lai pārietu pie citā, manuprāt izdevīgākā, man bija jāsamaksā rēķins par to “mazcenas” mobilo. Šo summu uzreiz pacelt nevarēju. Tāpēc noriskēju, pieteicos internetā ātrajam kredītam. Pirmais kredīts viņiem izrādījās bez maksas, es pat ne centa nepārmaksāju. No nākamas algas atdevu pilnu summu un tagad mans mobilais rēķins ir mazāks par 40%!

Kaspars

Kaspars / pārdevējs

Bērni aug ļoti ātri. Pa vasaru arī manas puikas piemeta augumā. Sapratu, ka ar vecām jakām šo rudeni nepārdzīvosim bet no rīta, ejot uz skolu, jau ir diezgan vēsi. Kā visiem pusaudžiem, manējiem arī gribās izskatīties stilīgi. Abiem diviem. Tādu summu es uzreiz pavilkt nespēju, bet līdz algai vēl pusotra nedēļa. Kaimiņiene ieteica ātro kredītu. Teica, viss ir godīgi, un ja neaizkavēt, tad procenti nav jāmaksā. Es arī uzdrošinājos, piereģistrējos, dažu minūšu laikā saņemu aizdevēja atbildi, pēc pusstundas arī nauda bija kontā. Sestdien aizbraucam pēc jakām, puikas apmierināti, esmu laimīga. No nākamas algas visu atdevu, pat pirms termiņa.

Ieva

Ieva / friziere

Par ātrajiem kredītiem līdz šim dzirdēju tikai no TV reklāmas. Bet mēnesi atpakaļ neveiksmīgi nokrītu no rīteņa. Steidzīgi bija jātaisa maksas izmeklējums, man diemžēl nav apdrošināšanas polise. Līdz algai vēl tālu, ko darīt? Draugiem arī nav tādas summas uz rokas. Nu ko teikt, ātrais aizdevums mani izglabā: piereģistrējos un pēc nepilnas stundas 200 eiro bija manā kontā.

Inna

Inna / oficiante

Neizgāju tehnisko apskati, bet auto izmantoju darbam. Ko darīt, sāku meklēt informāciju par aizdevumiem. Patīkami bija, ka vairumam pirmais kredīts bez maksas. Pie tam ātri, tas nav tikai reklāmas solījums. Izvēlējos to, kur var aizņemties līdz 500 eiro. Piereģistrējos. Satraucos, ka varbūt nedos, jo tomēr mani ikmēneša ienākumi ir vidēji. Pēc 15 minūtēm saņemu pozitīvo atbildi, naudu saņemu ļoti ātri. Mašīnu salaboju, tehnisko izgāju, naudu arī atgriezu. Tagad vairs nesatraucos, ja sagadījies kāds negaidīts tēriņš – vienmēr ir iespēja to apmaksāt, izmantojot ātro kredītu.

Juris

Juris / kurjers

Gadu atpakaļ mēs ar sievu nopirkām jaunu dzīvokli. Pārbraucot, saprātam, ka mūsu vecais dīvāns šis pārvākšanas neizturēs. Bet liekas naudas arī nav, viss aizgāja remontā. Aizdomājamies par kredītu. Ilgi pētījam internetā piedāvājumus, lasījām atsauksmes, meklējām “zemūdens akmeņus”. Beidzot atrādām mums simpātiskāko aizdevēju. Dažu minūšu laikā aizpildījām pieteikumu. Pat brīvdienā mums atbildēja ļoti ātri. Naudu arī saņemam tajā pašā dienā. Tagad mums ir jauns liels dīvāns, tieši tāds, kādu gribējām.

Kārlis

Kārlis / ekspeditors

Kam negadās situācijas, kad ātri nepieciešama nauda. Mātei bija nepieciešama steidzīga operācija, un naudas summa bija lielāka par to, cik varēju paņemt no konta. Neviens aizdevējs šādiem izdevumiem negrib dot naudu, bet man tas bija svarīgi. Šajā situācijā nepieciešams atrast naudu ātri. Tik ātri, ka pat visus draugus apzvanīt ir ilgāk. Tādēļ aizdomājos par ātro kredītu, kas tiešām izlīdzēja šādā brīdī. Naudu atgriezu pa daļām kā nu spēju.

Igors

Igors / loģistikas eksperts

netcredit-atrie-krediti

Kas ir ātrie jeb īstermiņa kredīti?

Ātrais kredīts šobrīd ir viens no populārākajiem veidiem, kā ātri saņemt naudu negaidītiem tēriņiem. Salīdzinājumā ar citiem aizdevumiem, piemēram patēriņa kredīts, ātrie aizdevumi ir apjomā nelieli un parasti tie ir īstermiņa kredīti. Ātrais kredīts var būt parocīgs, ja Tu vēlies aizņemties naudu līdz algas dienai un esi gatavs segt parādsaistības tuvākajā laikā.

Šim kredītam ir samērā viegli pieteikties, jo absolūtais vairākums ātro kredītdevēju savus pakalpojumus piedāvā internetā. Tiešsaistē kredīts ir pieejami bez izziņām no darba vietas, bankas konta izrakstiem un citiem dokumentiem. Kredīti bez ķīlas un galvojuma var būt ļoti noderīgi, taču tie jāizmanto prātīgi. Lasi tālāk, lai zinātu vairāk par ātrajiem kredītiem internetā!

 


Kā iedalās kredīta veids?

Pirmais kredīts bez maksas jeb bezprocentu kredīts

Ikviens kredīta meklētājs jeb aizņēmējs vēlas saņemt pēc iespējas izdevīgāku piedāvājumu. Tāpēc īpaši populāri ir kļuvuši tā saucamie bezmaksas kredīti, jo šķiet, ka izdevīgāk kā bez maksas vairs nevar būt. Taču pirmais ātrais kredīts bez maksas parasti ir pieejams tikai jaunajiem klientiem.

Daudzi aizdevēji vēlas piesaistīt jaunus klientus, tāpēc nodrošina iespēju pieteikties kredītam ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Ātrie kredīti bez maksas nozīmē, ka tiem tiek piemērota 100% atlaide komisijas maksai.

Bezprocentu aizdevums nozīmē, ka pieteiktā naudas summa būs pieejama bez procentiem un citām izmaksām. Tas ir, kad būs pagājis norunātais aizdevuma termiņš, tu atmaksāsi tikpat daudz cik aizņēmies. Pirmais kredīts bez maksas ir pieejami tikai nelielā apjomā, un parasti aizdevēji piedāvā jaunajiem klientiem pāris simtus eiro ikdienas tēriņiem.

Bez oficiālas darba vietas, bet ar stabiliem ienākumiem

Negaidīti tēriņi mēdz gadīties ikvienam, bet ne vienmēr cilvēks ir oficiāli nodarbināts – dzīves situācijas ir dažādas. Ātrie kredīti bez darba vietas ir pieejami pie dažiem aizdevējiem, taču te jāsaprot, ka jebkurā gadījumā Tev jābūt pietiekami lieliem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt kredītu. Ātrais kredīts bez darba vietas var būt parocīgi, ja Tu esi aizgājis no vecā darba un jau esi paspējis iekārtoties jaunajā, bet darbu uzsāksi tikai pēc kāda laika.

Tāpat kredīts bez oficiāliem ienākumiem var noderēt bezdarbniekam, ja nepieciešams iegādāties uzvalku darba pārrunām, izremontēt datoru, apmeklēt ārstu un citos svarīgos gadījumos. Galvenais, aizņemties tik, cik vari atmaksāt no ikmēneša ienākumiem: pabalstiem vai pensijas.

Bez ķīlas vai galvotāja

Tā kā nebanku kredītdevēji piedāvā savus pakalpojumu internetā, ātrais kredītsi galvenokārt ir pieejami bez ķīlas vai galvotāja.

Ātrie kredīti bez ķīlas tiek izsniegti tikai tiem cilvēkiem, kuri var apliecināt savu ienākumu līmeni, un, līdz ar to – maksātspēju. Ķīla un galvojums tradicionāli kalpo par atmaksas garantiju, bet kredīts bez ķīlas nozīmē papildu riskus aizdevējam. Tieši tāpēc kredīti bez ķīlas ir samērā nelieli un tiek piešķirti pēc iesniegtās informācijas pārbaudes.

Kreditori noteikti pārbaudīs Tavu kredītvēsturi, lai pārliecinātos, ka pieteikumā norādītā informācija ir patiesa, un aizdevumi bez ķīlas ir Tev pieejami.

No 18 vai 20 gadiem

Jaunais vecums ne vienmēr nozīmē mazu darba pieredzi. Iespējams, Tu esi uzsācis darba gaitas pavisam nesen, bet jau esi saskaries ar finansiāliem sarežģījumiem. Pēkšņi tēriņi var rasties ikvienam cilvēkam, neatkarīgi no vecuma. Mūsdienās daudzus jauniešus interesē, vai ir pieejams aizdevums no 18 gadu vecuma. Atbilde uz šo jautājumu ir pozitīva, taču ātrie kredīti no 18 gadiem nav plaši izplatīts pakalpojums.

To piedāvā tikai daži aizdevēji, turklāt neviens nepiešķirs kredītu jaunietim, kurš nevar apliecināt savus ienākumus. aizdevumi no 18 gadiem ir piemēroti tikai personām ar regulāriem un pietiekami lieliem ienākumiem.

Ar sliktu kredītvēsturi jeb kredīts parādniekiem

Kredītvēsture ir personas maksājumu vēsture, un tā ir saistīta ar aizdevumu un citu, piemēram, komunālo, rēķinu apmaksu. Ja kādreiz biji aizmirsis atmaksāt aizdevumu, esi kavējis rēķina apmaksu, iespējams, Tava kredītvēsture ir sabojāta. Šādā gadījumā Tavs vārds ir iekļauts parādnieku reģistros, un ne visi kredīti ir Tev pieejami. Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi nav sevišķi izplatīti, jo ikviens aizdevējs vēlas sadarboties ar uzticamu un maksātspējīgu klientu.

Taču nevajag krist izmisumā, jo ātrie aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi eksistē, lai gan ir visai ierobežotā skaitā. Ja šāds pakalpojums ir Tev aktuāls, esi īstajā vietā! Jo izmantojot Netcredit kredītu salīdzināšanas opciju mūsu portālā, Tu viegli uzzināsi, pie kādiem aizdevējiem ir pieejami kredīti ar sliktu kredītvēsturi.

 

Kā tas strādā?

Visi ātrie kredīti iegūstami pēc līdzīga principa. Lai izmantotu šo iespēju, ir nepieciešams interneta pieslēgums, mobilā telefona numurs, konts kādā no Latvijas bankām, kā arī e-pasta adrese. Lai pieteiktos un saņemtu kredītu, jāveic šādi soļi:

 • ienāc aizdevēja mājaslapā;
 • ja esi jaunais klients, aizpildi reģistrācijas anketu; ja esi pastāvīgais aizņēmējs – pieslēdzies savam lietotāja profilam;
 • izvēlies summu un atmaksas termiņu;
 • nosūti pieteikumu aizdēvējam;
 • pārskaiti reģistrācijas maksu, ja tāda nepieciešama;
 • sagaidi aizdevēja lēmumu.

Ja kreditora atbilde ir pozitīva, naudu savā kontā saņemsi aptuveni 15 minūšu laikā, vienas bankas ietvaros. Īstermiņa kredīti ir aizdevumi ar stingru atmaksas termiņu, tāpēc noteikti ievēro to. Nesedzot parādsaistības noteiktajā termiņā, var rasties problēmas, jo aizdevējs piemēros soda naudu un kopējā atmaksas summa palielināsies.

Ja saproti, ka nevarēsi savlaicīgi veikt kredīta maksājumu, noteikti sazinies ar aizdevēju, lai kredīti nepārtaptu par lieliem parādiem.

Tev vienmēr ir iespēja atteikties no pakalpojuma. Šādas tiesības garantē patērētāju tiesību aizsardzības likums. Ja pēc naudas saņemšanas esi izlēmis, ka aizdevums nav Tev piemērots, uzreiz brīdini par to aizdevēju.

kapec_izveleties

Kāpēc izvēlēties ātros kredītus?

 • Ātrie kredīti internetā ir ērts risinājums tajos brīžos, kad nav, kur meklēt finanšu palīdzību.
 • Ja Tev salīdzinoši ātri ir nepieciešama neliela naudas summa, piemērām, daži simti eiro uz dažām dienām, nedēļām vai mēnešiem, ātrais kredīts var būt parocīgs risinājums.
 • Naudas aizdevums ir viegli noformējams internetā, un nauda nepilnas pusstundas laikā tiek pārskaitīta Tavā kontā.
 • Naudas kredīts pieejams arī bankās; tas uz pirmo skatienu liekas drošāka izvēle. Bet bankas aizdevuma noformēšana aizņems vairākas dienas, iespējams pat nedēļas. Ātrais kredīts internetā tiek piešķirts daudz ātrāk, ja Tu atbilsti kredītdevēja prasībām.
 ka_tas_strada

Kam piemērots?

 • Ātrie kredīti ir pieejami gandrīz ikvienam, kuram ir stabili regulārie ienākumi, kas ļauj aizdevumu laicīgi atmaksāt.
 • Nav svarīgi, vai esi pašnodarbinātais, seniors, students vai ārzemēs strādājošais, visi ātrie kredīti internetā ir pieejami arī Tev.
 • Galvenais, kas Tev jāpierāda, ir spēja laicīgi un pilnā apmērā atmaksāt aizdevumu.
 • Īstermiņa ir piemēroti cilvēkiem ar atbilstošu maksātspēju, tāpēc piesakies tikai tādai summai, ko varēsi atgriezt no ikmēneša ienākumiem.

Kādam nolūkam piemērots?

 • Automašīnas vai dzīvokļa remonts, neapmaksāts rēķins, jaunie ziemas zābaki vai jaka – negaidītu tēriņu sarakstu var turpināt līdz bezgalībai.
 • Aizdevums ir ērts risinājums situācijā, kad ātri un bez liekām formalitātēm nepieciešams iegūt nelielu naudas summu uz īsu laika periodu.
 • Aizdevumi internetā ir pieejami praktiski ikvienam cilvēkam ar atbilstošu maksātspēju, taču pirms pieteikuma nosūtīšanas padomā, vai ātrais kredīts patiešām nepieciešams.
 • Nevajadzētu aizņemties neapdomīgiem tēriņiem, atpūtai, izklaidei, kā arī citu tēriņu segšanai.
 • Ja kredīts nepieciešams, lai situācija nepasliktinātos, vari apsvērt izmantot šo pakalpojumu.
Cik lielu naudas summu varu aizņemties?

Katrs aizdēvējis nosaka minimālo un maksimālo aizdevuma apjomu. Ātrais kredīts parasti svārstās no dažiem desmitiem līdz pat dažiem simtiem eiro.

Izvēloties kreditora piedāvājumu rūpīgi izvērtējiet nosacījumus! Dažiem aizdevējiem pirmais kredīts ir bezmaksas. Tas nozīmē, ka būs jāatmaksā tikpat daudz cik bijāt aizņēmušies. Parējos gadījumos atmaksas perioda beigās būs jāatgriež gan pamatsumma, gan arī aizdevuma procenti.

Lai pieteiktos kredītam, jāveic obligātie soļi:

1.Apmeklējiet aizdēvēja mājas lapu.

Ja esat jauns klients, aizpildīt reģistrācijas anketu; ja esat pastāvīgs aizņēmējs –
pieslēgties savam lietotāja profilam.

 • Izvēlāties summu un atmaksas termiņu.
 • Iesniedziet pieteikumu aizdēvējam.
 • Veiciet identifikācijas maksu, ja tāda ir.
 • Aizdēvējs izskatīs jūsu pieprasījumu un sniegs atbildi.

Ātrais aizdevums parasti atmaksājams dažās dienās, nedēļās vai mēnešos. Aizdevēji bieži piedāvā iespēju pagarināt atmaksāšanas laiku, samaksājot komisijas maksu.

Vairumā aizdēvēji piedāvā tādu iespēju jaunajiem lietotājiem. Kredīts bez maksas parasti ierobežots ar maksimāli pieejamo kredīta summu un atmaksas termiņu. Ja aizņēmējs vēlas šo termiņu pagarināt, tad viņam būs jāmaksā papildus komisijas maksa.

Lai saņemtu aizdevumu:

 • Jābūt atbilstošā vecuma kategorijā
 • Nepieciešami regulārie ienākumi
 • Nedrīkst būt kavētu aizdevuma maksājumus vai parādsaistības

Pēc visu nepieciešamo soļu izpildes aizdēvējs izskatīs jūsu pieprasījumu un pozitīvas atbildes gadījumā ieskaitīs naudu kontā nepilnas stundas laikā.

Aizdēvējs var atteikt izdevumu, ja:

– Neesat nodarbināts kredīta pieprasīšanas brīdī

– Jums ir neatmaksāti vai kavēti aizdevumi

– Jums ir nepietiekams ienākumu līmenis vai tie nav regulāri

– Neesat sasnieguši noteikto vecumu

Aizņēmējam ir tiesības atteikties no kreditora pakalpojumiem. Šī gadījumā aizņēmējam ir pienākums oficiāli paziņot par to aizdevējam un atmaksāt kredīta summu. Kredīta summas lietošanas komisija tiek aprēķināta par faktisko kredīta lietošanas laiku.

Ātrais aizdevums internetā ir ļoti ērts pakalpojums, kas pieejams arī ārzemēs strādājošiem cilvēkiem. Ja esat spējīgs pierādīt savu maksātspēju, tas jūs varat saņemt ātro kredītu. Aizpildiet pieteikumu internetā un dažu minūšu laikā saņemsiet atbildi no aizdēvēja. Lai saņemt kredītu, jums būs nepieciešams arī konts kādā no Latvijas bankām.

Visi ieraksti
Scroll Up