Ātrs kredīts, lai dotos strādāt uz ārzemēm

Mūsdienās dzīve Latvijā dažkārt var šķist nepanesama izdevumu ziņā. Cilvēkiem, kuri nav speciālisti un kuri var strādāt tikai par strādniekiem, algas var nepietikt pat nepieciešamām vajadzībām. Tāpēc ar katru dienu pieaug vēlme doties strādāt uz ārzemēm.

Tomēr ne visi var vienkārši atrast pirmo darba piedāvājumu un pieteikties pie darba devēja ar pilnu nodrošinājumu. Tāpēc pirmais iztikas minimums, lai varētu veiksmīgi uzsākt darbu ārzemēs ir jāsavāc vēl savā valstī. Lai ar to palīdzētu, aplūkosim, kur ņemt nelielu kredītu ārzemēs strādājošiem apmērā līdz 500 eiro.

Darbs ārzemēs – ar ko sākt

Jūs nesen esat atradis lielisku iespēju strādāt ārzemēs? Nākotnes alga vilina jūs, un jaunie horizonti, vietas un cilvēki liek jūsu dvēselei priecāties. Vienīgais šādu piedāvājumu āķis ir sākotnējā uzturēšana. 

Pat, ja darba devējs nodrošina dzīvesvietu uz darba laiku, ne visi ir gatavi maksāt par pārvadāšanu, un vēl mazāk par ēdināšanu līdz pirmajai algai. Kā arī doties uz citu valsti ar tukšu kabatu nav pats saprātīgākais risinājums. Tāpēc jums līdzi ir nepieciešama vismaz līdz 500 eiro liela naudas summa. Ja jums tagad nav tādas liekās naudas summas, jums palīdzēs neliels kredīts

Untitled-design-1024x683

Creditea – jūsu ātrais palīgs

Kā vienu no iespējām, kur ņemt nelielu aizdevumu, lai dotos strādāt uz ārzemēm, mēs piedāvājam jums Creditea. Šis nebanku aizdevējs piedāvā kredītlīniju no 100 līdz 7000 eiro ar neierobežotu atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.

Šī kredītdevēja īpatnība ir tā, ka, iesniedzot pieteikumu Creditea aplikācijā, naudu uz virtuālo karti saņemat 10 minūšu laikā. Jūs varat to izmantot arī tad, ja jums nav bankas konta Latvijā vai tajā valstī, kur jūs strādāsiet.  Šī ir ērta iespēja pārcelties, ar minimālu ikmēneša maksājumu un pilnīgu kredīta atmaksu tad, kad būsiet jau uz kājām.

Finea – elastīgums sākuma brīžos

Jaunais nebanku aizdevējs Finea arī ir gatavs jums aizdot naudu, ja esat bijis Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs. Aizdevuma summa arī sākas no 100 eiro, bet jums ir jānorāda plānotais atmaksas termiņš, kas var būt līdz pat 5 gadiem. 

Finea kredīts var būt īpaši izdevīgs gadījumos, ja dodaties darbā uz ārzemēm, jo piedāvā pirmo mēnesi maksāt aptuveni pusi no ikmēneša maksājuma, pēc tam tie ir kā nākas. Tas spēlē jūsu labā, jo gadījumā, ja pirmā alga nav tāda, kā tika sagaidīta, jums noteikti pietiks, lai samaksātu pirmo ikmēneša kredīta maksājumu.

Vizia – atbalsts pošoties uz ārzemēm

Arī šis pazīstamais aizdevējs piedāvā aizdevumu līdz 10 000 eiro apmērā vai nu kā kredītlīniju ar minimālo maksājumu, vai kā patēriņa kredītu ar noteiktu atmaksas termiņu. Procentu likmes ir diezgan augstas, taču prasības ir minimālas.

Vizia, piemēram, neprasa darba līgumu, bet pieprasa, lai jums būtu konts kādā no Latvijas bankām. Ja jums tā nav problēma, aizdevums no šī kreditora var būt jūsu rokās. Aizpildiet pieteikumu viņu tīmekļa vietnē, lai noskaidrotu, vai viņi jums piešķirs kredītu, un jūs varēsiet mierīgi apmaksāt jūsu pārcelšanos.

Untitled-design-2-1024x683

Praktisks piemērs, kā ātri pieteikties kredītam

Lai labāk saprastu, kuru aizdevēju izvēlēties un kā ātri pieteikties aizdevumam, lai jūs nekavētos ar ārzemju darba piedāvājumu, aplūkosim praktisku piemēru. Iedomāsimies Nikolaju, kurš ir piekritis paziņas piedāvājumam kopā doties uz Vāciju, lai strādātu par celtnieku. Viņam ir vajadzīgi 500 eiro, lai samaksātu par transportu un izdevumiem pirmajām dzīves dienās tur.

Nikolajs, apzinoties, ka šobrīd viņam nav tādas summas, nolemj noformēt ātro kredītu, ko viņš atmaksās no savas pirmās labās algas. Salīdzinot piedāvājumus, procentu likmes un atmaksas termiņus, Nikolajs nolemj ņemt aizdevumu no Creditea. To izmaksas ātrums un lietošanas ērtums ārzemēs viņu iepriecina, un viņš bez grūtībām iesniedz pieteikumu viņu tīmekļa vietnē.

Par ko ir jāatceras, dodoties strādāt uz ārzemēm?

Perspektīva strādāt un nākotnē varbūt arī dzīvot ārzemēs šķiet ļoti patīkama. Tomēr, sapņojot par uzkrājumiem un labu algu, nevajadzētu aizmirst par forsmažora momentiem. Sākot ar grūtībām atrast pirmo dzīvošanai nepieciešamo minimumu, jūs var piemeklēt arī citas ķibeles.

Piemēram, pirms līguma parakstīšanas noteikti to izlasiet, lai ņemtu vērā visas saistītās izmaksas. Neaizmirstiet arī par pārbaudes periodu, kura laikā jūs var atlaist un nosūtīt atpakaļ dzimtenē uz jūsu rēķina. Atcerieties, ka, nonākot ārkārtas situācijā, vienmēr varat sazināties ar kādu no Latvijas vēstniecībām jūsu mītnes valstī.

Laimīgu ceļu!

Ātrs kredīts darbam ārzemēs ir ne tikai pirmais līdzeklis iztikai jaunajā valstī, bet arī drosmīgs solis ceļā uz karjeru. Pareizi izvēloties, šie 500 eiro palīdzēs jums nostāties uz kājām pirmajās nedēļās, lai vēlāk jūsu labklājība uzlabotos. 

Izvēloties aizdevumu kā glābšanas riņķi, neaizmirstiet par tā atmaksu. Meklējiet izdevīgus piedāvājumus, sadarbojieties ar uzticamiem aizdevējiem un izvēlieties gudri. Ļaujiet savam darba piedzīvojumam sākties ar vieglu finansiālu atbalstu, kas jums tik ļoti nepieciešams.

Lasīt saistītos rakstus

Visi ieraksti
Visi ieraksti
Scroll Up