Kur dabūt kredītu, ja neviens nedod?

Ātrā kredīta saņemšana var būt sarežģīts uzdevums, īpaši, ja ierastie aizdevēji ir noraidījuši jūsu pieteikumus. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams segt neparedzētus izdevumus vai samaksāt par steidzamu pirkumu, ir svarīgi zināt, kur vērsties, ja jūsu iespējas ir ierobežotas. 

Šajā rakstā aplūkosim dažus jaunus un pieejamus aizdevumu risinājumus tiem, kam nepieciešams ātrs aizdevums aptuveni 500 eiro apmērā. Mēs izskaidrosim vairākas aizņemšanās iespējas, izmantojot vienkāršu un saprotamu pieeju, kas piemērota tiem, kuri nav ļoti labi pazīstami ar visiem aizdevējiem.

Kāpēc var būt grūti saņemt aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi?

Daudziem cilvēkiem ir grūti saņemt aizdevumu sakarā ar tādiem faktoriem kā slikta kredītvēsture, nepietiekami ienākumi vai nodrošinājuma trūkums. Bankām un parastajām finanšu iestādēm ir diezgan stingri kritēriji, kurus liela daļa pieteikumu iesniedzēju nespēj izpildīt. 

Tas nereti atstāj grūtībās nonākušos cilvēkus bez izvēles. Šī plaisa ir likusi cilvēkiem meklēt ātros kredītus melnajā sarakstā. Tā radās oficiālie alternatīvie kreditēšanas risinājumi, kas piedāvā cilvēkiem lielāku elastību un ātru izmaksu. Tas ir īpaši svarīgi ārkārtas finansiālās situācijās, un mēs iepazīsimies ar dažām tādām iespējām.

Untitled-design-12-1024x683

Ātrais kredīts parādniekiem no SOS Credit

Ja steidzami nepieciešama nauda, sos credit var būt noderīgs risinājums. SOS Credit, kas pozicionē sevi kā finanšu starpnieku, specializējas ātro kredītu izsniegšanā – jūs varat saņemt līdzekļus jau 15 minūšu laikā. 

Process ir vienkāršs: aizpildiet pieteikumu, veiciet nelielu reģistrācijas maksājumu 0,01 centa apmērā un nauda jūsu kontā būs pieejama gandrīz nekavējoties. Šis aizdevējs ir ideāli piemērots steidzamiem parādnieku aizdevumiem.

Kāpēc izvēlēties sos kredit? Lai gan maksimālā gada procentu likme (GPL) var sasniegt pat 136,85%, SOS Credit piedāvā savu kredītlīniju līdz 5000 eiro gandrīz ikvienam, bez galvotāja vai nodrošinājuma. Tāpēc jūs varat izmēģināt savu veiksmi, atstājot savu pieteikumu pie viņiem.

SAVA card iespēju kredītkarte

Ja pēkšņi jūsu kontam Latvijā ir piemērotas sankcijas, uzmetiet savu aci sava card. Atšķirībā no parastajām kreditēšanas iespējām SIA VIA SMS izdotā savacard nodrošina kredītlīniju, par kuru lēmums tiek pieņemts 15 minūšu laikā. 

Pati karte tiek piegādāta divu dienu laikā. Pateicoties šai operativitātei, jums nebūs ilgi jāgaida. SAVA kartei ir pieejams kredītlimits no 300 līdz 3000 eiro ar fiksētu gada procentu likmi 43,8% apmērā. Par pirkumiem ar karti netiek iekasēta maksa, un lietotāji var elektroniski sekot līdzi tēriņiem. 

Minimālais mēneša maksājums 20 eiro apmērā nav tik liels un skaidras naudas izņemšana ir pieejama visā pasaulē. Tādējādi šī ir lieliska izvēle tiem, kas novērtē ērtības un vēlas nedaudz papildu naudas. 

Finansiāla palīdzība jebkuram klientam no Altero 

Altero piedāvā unikālu pieeju, ļaujot klientiem salīdzināt aizdevumu piedāvājumus no vairākiem aizdevējiem vienuviet. Šis salīdzinājums var būt neticami noderīgs, ja dažās vietās jums jau ir atteikts kredīts. Izlasiet altero atsauksmes un pārliecinieties paši.

Lai jums nevajadzētu pašam meklēt visus aizdevējus, altero.lv pats nosūtīs pieteikumus, pastāstīs par jūsu situāciju un nosūtīs jums pieejamās iespējas. Altero par saviem salīdzināšanas pakalpojumiem neiekasē maksu, lai gan burtiski visu putekļaino darbu veic jūsu vietā.

Strādājot ar dažādiem aizdevumu veidiem, Altero orientējas uz plašu auditoriju, pat uz kredītiem ar sabojātu kredītvēsturi un parādiem. Process ir vienkāršs: aizpildiet vienu pieteikumu, stundas laikā saņemiet personalizētus piedāvājumus un izvēlieties sev piemērotāko.

Untitled-design-13-1024x683

Citas iespējas, kur saņemt kredītu bez darba vietas ar sliktu kredītvēsturi

Tiem, kam kredīta izsniegšanu ir atteikuši pat mūsu minētie aizdevēji vai citi finanšu starpnieki, ir arī citi veidi, kā iegūt līdzekļus. Jūs varat aizņemties ne tik apjomīgu naudas summu no draugiem vai radiniekiem, neskatoties uz savu kredītvēsturi. Turklāt lombardi var jums nekavējoties izsniegt skaidru naudu apmaiņā pret vērtīgiem priekšmetiem, nepārbaudot jūsu maksātspēju. 

Tomēr šī iespēja drīzāk ir piemērota, kad ir aizdevumi lidz 500 € ar sliktu kredītvēsturi. Lai gan, ja jūsu priekšmets ir diezgan vērtīgs, tā var būt lielāka. Lai gan saistību neizpildes gadījumā, jūs varat to zaudēt, šī iespēja var būt noderīga steidzamas finansiālas palīdzības gadījumā.

Nenolaidiet rokas!

Kad parastās kredītiestādes atsaka jums piešķirt aizdevumu, zināšanas par to, kur meklēt palīdzību, var ne tikai finansiāli atvieglot situāciju, bet arī sniegt sirdsmieru. Tādas platformas kā SOS Credit, SAVA Card un Altero piedāvā nelielus aizdevumus gandrīz ikvienam. 

Uzzinot par jaunajiem veidiem, kā saņemt aizdevumu, ja nekur iepriekš nevarējāt to saņemt, jūs varēsiet izvēlēties vispiemērotāko, lai iegūtu nepieciešamos līdzekļus pat ar stingriem ierobežojumiem. Lai iegūtu vairāk salīdzinājumu un finanšu padomu, turpiniet pētīt netcredit, kur ir finanšu iespējas, kas ir pieejamas ikvienam.

Lasīt saistītos rakstus

Visi ieraksti
Visi ieraksti
Scroll Up