Sefinance – stabils kredītu centrs

Pieredzējis finanšu partneris, kad nepieciešams kredīts vai risinājums kredīta pārfinansēšanai. Sefinance piedāvā klientiem ērtus un izdevīgus risinājumus patēriņa kredītiem, kredītiem pret ķīlu vai kredītu apvienošanai. Izmantojot Sefinance pakalpojumus, tu varēsi pietiekami ātri iegūt savā rīcībā nepieciešamo naudas summu un atrisināt finanšu sarežģījumus. Lieliska iespēja uzlabot dzīves kvalitāti ar jaunu mājokli vai auto.

Sefinance kredītu piedāvājumi ir pieejami ar individuāli pielāgotu procentu likmi. Klientu apkalpošana ir vērsta uz konkrētā aizņēmēja situācijas izprašanu un labākā risinājuma piemeklēšanu. Pie Sefinance varēsiet ne tiaki atrast labāko, bet arī efektīvākos risinājumus aizdevumu refinansēšanai un apvienošanai.

Latvijas tirgū Sefinance izceļas ar to, ka atradīs saviem klientiem risinājumu arī situācijās, ja ir sabojāta kredītvēsture, vai ir jau vairāki citi kredīti.

Pieteikties kredītiem vai nepieciešamai konsultācijai par jūsu kredītu situāciju visērtāk ir internetā.

Saņemt naudu no Sefinance

Sefinance piedāvā šādus kredīta veidus

Pakalpojumu klāstā ir labi zināmi kredītu produkti, kā arī visai jauni, kas palīdz risināt sasāpējušas kredītu problēmas.

Patēriņa kredīts

Ja nepieciešams ātri un ērti atrisināt jautājumus, kurus nevajag atlikt uz vēlāku laiku, patēriņa kredīts ir piemērots risinājums. Pie Sefinance tam nav nepieciešams nodrošinājums un pieteikuma izskatīšana aizņem no 15 minūtēm.

Svarīgākie patēriņa kredīta noteikumi:

 • kredīta summa no 500€ līdz 25000€
 • kredīta termiņš no līdz
 • procentu likme no 6,9%

Patēriņa kredīts ir universāls Sefinance standarta kredītu risinājums, kas piemērots dažādiem plānotiem un neplānotiem pirkumiem. Šo var uzskatīt arī kā ātro kredītu, jo pieteikums tiek izskatīts 15 minūšu laikā.

Kredīts auto iegādei

Aizdevējs atzīst, ka auto kredīts ir daudz vērtīgāks, ja nauda pircējam ir kabatā jau pirms atrasts īstais transportlīdzeklis. Tāpēc ar elastīgiem nosacījumiem te tiek piedāvāts arī aizdevums automašīnai.

Galvenie auto kredīta noteikumi:

 • finansējuma summa no 500€ līdz 15000€
 • kredīta termiņš no līdz
 • procentu likme no 6,9%

Ar autokredītu iegādātā automašīna paliek klienta īpašumā un nav jāieķīlā. Auto kredīts ir daudz vērtīgāks, jo nauda pircējam ir kabatā jau pirms atrasts īstais transportlīdzeklis. Klientam ir lielāka brīvība iegādāties piemērotāko auto un sarunāt vislabāko cenu.

Kredītu apvienošana

Jau vairākas reizes runājot par aizdevumu apvienošanu var teikt, ka būtisku ietaupījumu, samazinātas procentu likmes un kontroli pār izdevumiem var iegūt, ja tiek izmantota kredītu refinansēšana.

Kredītu apvienošanas galvenie noteikumi:

 • pārfinansēšanas summa no 500€ līdz 25000€
 • kredīta termiņš no līdz
 • procentu likme no 6.9% gadā
 • Iespēja apvienot līdz pat 10 kredītiem

Šī ir iespēja samazināt ikmēneša izdevumus un vienkāršot savu ikdienu, zinot ka visi kredīti ir vienā vietā.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Kad noskatīts liels pirkums, aizdevumam jābūt ar lielu termiņu un īpaši labu procentu likmi – kredīts pret ķīlu ir tieši tas, kas šajā gadījumā der vislabāk. Sefinance profesionālie aizdevuma konsultanti ir kā patīkams bonuss šādiem lieliem darījumiem.

Aktuālie kredīta noteikumi:

 • aizdevuma summa no 500€ līdz 25000€
 • kredīta termiņš no līdz
 • pievilcīga procentu likme no 2,0%
 • klienta īpašumā esoš nekustamais īpašums kā ķīla

Šis ir piemērots kredīts, ja ieplānots lielāks pirkums: auto vai papildus nekustamais īpašums. Aizdevums tiek piedāvāts ar salīdzinoši lielu termiņu un īpaši labu procentu likmi. No hipotekārā kredīta šis aizdevums atšķiras ar to, ka īpašums tiek ieķīlāts nevis par tā iegādi, bet kā ķīla citam pirkumam.

Kredītlīnija internetā

Ja nepieciešams finansiāls atbalsts dažādiem mērķiem un neparadzētiem izdevumiem, tad Sefinance piedāvā arī savas kredītlīnijas pakalpojumus. Ātra pieteikumu izskatīšana no 15 minūtēm un ērta pieteikšanās internetā padara to par izdevīgu risinājumu

Galvenās kredītlinijas nianses:

 • aizdevuma termiņš no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem;
 • minimālie ienākumi vismaz 280 eiro apmērā;
 • pozitīva kredītvēsture bez kavētiem maksājumiem.

Piešķirto kredītlimitu var izmantot brīvi pēc saviem ieskatiem, tomēr Sefinance atgādina, ka kredītlīnija ir nopietnas finansiālas saistības, un izmantotais kredītlimits būs jāatmaksā pilnībā. Tāpēc pirms aizņemties ir būtiski izvērtēt kredīta nepieciešamību.

Kredīts uzņēmumam

Kredīts uzņēmumam var būt noderīgs finanšu instruments kā mazā, tā vidējā biznesa attīstībai. Īpaši jau tādos gadījumos, kad vajadzīgs vēl pavisam maz, lai uzsāktu vai paplašinātu un attīstītu savu biznesu. Šeit tu vari atrast sev nepieciešamo finansējumu.

Būtiskākās priekšrocības uzņēmējiem:

 • aizņēmuma summa līdz 200 tūkstošiem eiro;
 • pieteikuma izvērtēšana vidēji aizņem 15 minūtes;
 • atmaksā kredītu 15 gadu garumā.

Ja nepieciešami papildus naudas apgrozāmie līdzekļi uzņēmuma darbības nodrošināšanai, Sefinance piedāvā kredītu uzņēmumiem iegūt ātri un ērti.

Ātrais kredīts internetā

Tūlītējs Sefinance naudas risinājums bieži noder pēkšņās situācijās. Ātra un vienkārša pieteikšanās palīdz jums fokusēties uz problēmas risināšanu. Pēc vajadzības līgums var tikt piegādāts ar kurjeru – kredītspeciālistu.

Ātrā kredīta nosacījumi:

 • pieejamā summa līdz 25 tūkstošiem eiro jau 15 minūšu laikā;
 • individuāls un salīdzinoši ātrs piedāvājums;
 • elektroniska līguma parakstīšana.

Lai pieteiktos ikvienam Sefinance kredītam, Tu vari doties uz aizdevēja biroju vai iesniegt kredīta pieteikumu tiešsaistē, Sefinance mājaslapā.

Kāpēc izvēlēties Sefinance?

Sefinance ir daudzu gadu pieredze fizisko personu kredītu jomā. Šis aizdevējs labi pārzina Latvijas iedzīvotāju finanšu iespējas, iespējamās problēmas un ikdienas vajadzības, tāpēc kredītu piedāvājumā atrasīti tieši sev aktuālus aizdevumu veidus ar draudzīgiem nosacījumiem.

Sefinance ir elektroniskajām parakstam draudzīgs aizdevējs, tāpēc varēsi parakstīt kredītlīgumu, neizejot no mājām, ja tu izmanto e-parakstu.

Sefinance piedāvā ne tikai aizdevumus dažādu preču iegādei un pakalpojumu apmaksai, bet arī tādu noderīgu pakalpojumu kā kredītu refinansēšana jeb apvienošana. Šāds aizdevuma veids nav pieejams pie ikviena kredītdevēja. Kredītu pārfinansēšana ļauj būtiski ietaupīt uz ikmēneša maksājumiem. Ja tev ir iekrājušies parādi, Sefinance varēsi likumīgi aizņemties citu aizdevuma atmaksai.

Kā pieteikties Sefinance aizdevumiem?

Sefinance ir izstrādājis tādu pieteikšanās sistēmu, kas ietaupa aizņēmēja laiku un atvieglo pieteikuma izskatīšanu. Pieteikties kredītam iespējams ar dažiem peles klikšķiem, taču, ja Tev ir vairāk piemērota pieteikšanās klātienē, vari to izdarīt Sefinance filiālē.

Pieteikšanās process sastāv no šādiem soļiem:

 • aizpildi kredīta pieteikumu, norādot vēlamo kredīta veidu, tā summu un atmaksas termiņu. Tāpat būs nepieciešama Tava kontaktinformācija, kā arī, atsevišķos kredītu veidos, dati par ķīlu: nekustamo īpašumu vai transportlīdzekli;
 • sagaidi aizdevēja lēmumu, par kuru vairumā gadījumu tiek paziņots pēc 15 minūtēm;
 • dodies uz Sefinance filiāli, lai parakstītu kredītlīgumu vai izmanto elektronisko parakstu un aktivizē savu kredītu, neizejot no mājām;
 • saņem prasīto naudas summu savā bankas kontā. Naudas pārskaitīšana notiek .

Ja Sefinance vēlesies noformēt kredītu pret nekustamā īpašumu ķīlu vai ieķīlāt savu automašīnu, ņem vērā, ka kredīta saņemšanas laiks būs drusku ilgāks, jo aizdevējam jānovērtē īpašums. Ja aizdevējam nerodas papildu jautājumi, parasti kredītu pret ķīlas nodrošinājumu var saņemt 1-2 darba dienu laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai ar Sefinance palīdzību varu iegādāties nekustamo īpašumu un to ieķīlāt?

Jā, Sefinance mājokļa kredīti ir piemēroti darījumiem ar nekustamo īpašumu. Iegādājoties jauno mājokli, tas var tikt ieķīlāts tāpat kā kāds cits dzīvoklis vai māja.

Jā, Sefinance var piegādāt kredītlīgumu ar kurjerpasta starpniecību jebkurā vietā Latvijā. Taču droši izmanto arī iespēju parakstīt līgumu, izmantojot drošu e-parakstu, jo tas ir visātrākais kredītlīguma parakstīšanas veids. Tas ir pieejams ikvienam aizņēmējam, neatkarīgi no viņas dzīvesvietas. Tas ir pieejams arī atrodoties ārzemēs.

Sefinance kredīti ir pieejami personām ar atbilstošu maksātspēju. Aizdevējs pārbaudīs, vai Tava maksātspēja atbilst pieteikumā norādītajai Jāņem vērā, ka datu pārbaude iespējama tikai tad, ja esi oficiāli nodarbināts.

Sefinance kredītu restrukturizācijas maksimālā summa ir €, un apvienot vari tik kredītus, cik nepieciešams.

Lai saņemtu aizdevumu, Tev jābūt kontam vienā no Latvijas bankām un atbilstošai maksātspējai, bet Tev nav obligāti jāgūst ienākumi un jādzīvo Latvijā.

Sefinance klientu vecuma robežas ir 18 - 75 gadi.

Procentu likme ir atkarīga no vēlamās kredīta summas, atmaksas termiņa, kā arī potenciāla aizņēmēja kredītvēstures un maksātspējas.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Skanstes iela 7, K-1, Rīga, LV-1013

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 8355, 67332317

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Austris

Austris

Beidzot kāds aizdevējs, kas saprot e-paraksta nozīmi! Ļoti novērtēju iespēju parakstīt līgumu bez došanas uz biroju. Arī procentu likmes un pārējie kredītu nosacījumi ir pietiekami labi.

Irita

Irita

Izmantoju Sefinance, lai atrastu piemērotāko hipotekārā kredīta variantu. Ļoti laipna, profesionāla apkalpošana, konsultante visu paskaidroja un nespieda aizņemties tūlīt pat. Apdomāju arī pārējos variantus, salīdzināju un galu galā noformēju mājokļa kredītu Sefinance.

Juris

Juris

Ar Sefinance palīdzību pārfinansēju esošos kredītus. Aizdevēju, kas piedāvā naudu parādniekiem, nav daudz, bet Sefinance ir viens no tiem. Tagad veicu daudz mazākus maksājumus un arī procenta likme ir zemāka nekā maniem vecajiem aizdevumiem.

Arvis

Arvis

Pieteicos Sefinance patēriņa kredītam. Viena no lielākajām priekšrocībām ir iespēja parakstīties ar e-parakstu. Tā jau visiem aizdevējiem nosacījumi puslīdz vienādi, bet Sefinance naudu patiešām var saņemt ātri.

Raivis

Raivis

Salīdzinājumā ar dažiem citiem kreditoriem, ko esmu apskatījis, Sefinance rada uzticama un atbildīga kreditora iespaidu. Mājaslapa ir kvalitatīvi izveidota, pieejami dažādi kredītu veidi, turklāt līgumus var parakstīt ar elektronisko parakstu. Galu galā izvēlējos tieši Sefinance un noformēju patēriņa kredītu vienas dienas laikā.

Biruta

Biruta

Ar Sefinanse palīdzību man izdevās apvienot patēriņa kredītu un divus ātro kredītus bez liekas kavēšanas un stresa. Viss notika elektroniski, bet kredītlīgumu man piegādāja kurjers, jo e-paraksta man nav.

Vilis

Vilis

Meklējot patēriņa kredītu, pievērsu uzmanību Sefinance piedāvājumam. Piesaistīja zemas procentu likmes solījums – no 5,9% gadā. Protams, tik zemu likmi man galu galā nepiedāvāja, taču kopumā aizdevuma nosacījumi apmierināja, tāpēc pieteicos aizdevumam tieši šeit. Iesaku tiem, kuri ir gatavi veltīt aizdevuma meklējumiem drusku vairāk laika un grib saņemt individualizētu piedāvājumu.

Vitālijs

Vitālijs

Ļoti labs aizdevējs! Saņēmu savu vēlamo summu bez problēmām. Nauda kontā bija jau pēc neilga laika!

Valērija

Valērija

Salīdzinājām bankas aizdevumu ar Sefinance un beigās sanāca, ka pie Sefinance ir daudz izdevīgāks auto līzings nekā bankā!

Valērija

Valērija

Sefinance.lv tiešsaistes aizdevumu platformas ērtums ir ļoti labs. Katrs kredīta noformēšanas solis bija ērts un skaidrs – saprotami noteikumi un intuitīvas proces darbības. Turklāt viņu klientu atbalsta dienests bija operatīvs un uz visiem maniem jautājumiem atbildēja dažu minūšu laikā. Ir redzams, ka viņi ir ieguldījuši līdzekļus, lai saviem klientiem nodrošinātu labu tiešsaistes pieredzi.

Scroll Up