Sefinance – kredītu centrs

Viens no vispieredzējušākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā, Sefinance piedāvā patēriņa un citu veidu aizdevumus. Izmantojot Sefinance pakalpojumus, Tu varēsi pietiekami ātri iegūt savā rīcībā nepieciešamo summu un atrisināt finanšu sarežģījumus vai uzlabot dzīves kvalitāti ar jaunu mājokli vai auto.

Sefinance kredīti ir pieejami ar individuāli pielāgotu procentu likmi, klientu apkalpošana ir vērsta uz konkrētā aizņēmēja situācijas izprašanu un labākā risinājuma piemeklēšanu. Kredītdevējs ne tikai piešķir aizdevumu dažādiem mērķiem, bet arī piedāvā esošo aizdevumu refinansēšanu. Pieteikties kredītiem var internetā, dažu minūšu laikā.

Saņemt naudu no Sefinance

Sefinance piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

 • kredīta summa no 500€ līdz 25000€;
 • kredīta termiņš no līdz .

Auto līzings:

 • finansējuma summa no 500€ līdz 15000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • procentu likme no 2%.

Kredītu apvienošana:

 • pārfinansēšanas summa no 500€ līdz 25000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • procentu likme no 17.9% gadā.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu:

 • aizdevuma summa no 2000€ līdz 200000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • procentu likme no 2,9%.

Lai pieteiktos ikvienam Sefinance kredītam, Tu vari doties uz aizdevēja biroju vai iesniegt kredīta pieteikumu tiešsaistē, Sefinance mājaslapā.

Kāpēc izvēlēties Sefinance?

Sefinance ir daudzu gadu pieredze fizisko personu kreditēšanā. Šis aizdevējs labi pārzina Latvijas iedzīvotāju finanšu iespējas, iespējamās problēmas un ikdienas vajadzības, tāpēc kredītu piedāvājumā atrasīti tieši sev aktuālus aizdevumu veidus ar draudzīgiem nosacījumiem.

Aizņemoties Sefinance, varēsi neuztraukties par pēkšņām līguma izmaiņām un citiem negodprātīgas komercprakses aspektiem. Sefinance ir licencēts aizdevējs, kura priorotāte ir ilgtermiņa sadarbība ar aizņēmējiem.

Sefinance ir elektroniskajām parakstam draudzīgs aizdevējs, tāpēc varēsi parakstīt kredītlīgumu, neizejot no mājām, ja Tu izmanto e-parakstu.

Sefinance piedāvā ne tikai aizdevumus dažādu preču iegādei un pakalpojumu apmaksai, bet arī tādu noderīgu pakalpojumu kā kredītu refinansēšana jeb apvienošana. Šāds aizdevuma veids nav pieejams pie ikviena kredītdevēja, bet kredītu pārfinansēšana ļauj būtiski ietaupīt uz ikmēneša maksājumiem. Ja Tev ir iekrājušies parādi, Sefinance varēsi likumīgi aizņemties citu aizdevuma atmaksai.

Kā pieteikties Sefinance aizdevumiem?

Sefinance ir izstrādājis tādu pieteikšanās sistēmu, kas ietaupa aizņēmēja laiku un atvieglo pieteikuma izskatīšanu. Pieteikties kredītam iespējams ar dažiem peles klikšķiem, taču, ja Tev ir vairāk piemērota pieteikšanās klātienē, vari to izdarīt Sefinance filiālē. Jebkurā gadījumā pieteikšanās process sastāv no šādiem soļiem:

 • aizpildi kredīta pieteikumu, norādot vēlamo kredīta veidu, tā summu un atmaksas termiņu. Tāpat būs nepieciešama Tava kontaktinformācija, kā arī, atsevišķos kredītu veidos, dati par ķīlu: nekustamo īpašumu vai transportlīdzekli;
 • sagaidi aizdevēja lēmumu, par kuru vairumā gadījumu tiek paziņots pēc 15 minūtēm;
 • dodies uz Sefinance filiāli, lai parakstītu kredītlīgumu vai izmanto elektronisko parakstu un aktivizē savu kredītu, neizejot no mājām;
 • saņem prasīto naudas summu savā bankas kontā. Naudas pārskaitīšana notiek .

Ja Sefinance vēlesies noformēt kredītu pret nekustamā īpašumu ķīlu vai ieķīlāt savu automašīnu, ņem vērā, ka kredīta saņemšanas laiks būs drusku ilgāks, jo aizdevējam jānovērtē īpašums. Ja aizdevējam nerodas papildu jautājumi, parasti kredītu pret ķīlas nodrošinājumu var saņemt 1-2 darba dienu laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai ar Sefinance palīdzību varu gan ieķīlāt, gan iegādāties nekustamo īpašumu?

Jā, Sefinance mājokļa kredīti ir piemēroti abu veidu darījumiem ar nekustamo īpašumu. Iegādājoties jauno mājokli, tas tiek ieķīlāts tāpat kā vecais dzīvoklis vai māja.

Sefinance var piegādāt kredītlīgumu ar kurjerpasta starpniecību. Taču droši izmanto arī iespēju parakstīt līgumu, izmantojot e-parakstu, jo tas ir visātrākais kredītlīguma parakstīšanas veids, kas pieejams ikvienam aizņēmējam, neatkarīgi no viņas dzīvesvietas.

Sefinance kredīti ir pieejami personām ar atbilstošu maksātspēju. Aizdevējs pārbaudīs, vai Tava maksātspēja atbilst norādītajai, bet datu pārbaude iespējama tikai tad, ja esi oficiāli nodarbināts.

Sefinance kredītu restrukturizācijas maksimālā summa ir €, un apvienot vari tik kredītus, cik nepieciešams.

Lai saņemtu aizdevumu, Tev jābūt kontam vienā no Latvijas bankām un atbilstošai maksātspējai, bet Tev nav obligāti jāgūst ienākumi un jādzīvo Latvijā.

Sefinance klientu vecuma robežas ir 18 - 75 gadi.

Procentu likme ir atkarīga no vēlamās kredīta summas, atmaksas termiņa, kā arī potenciāla aizņēmēja kredītvēstures un maksātspējas.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Kr. Valdemāra iela 57/59, Rīga, LV-1010

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 67332317

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Austris

Austris

Beidzot kāds aizdevējs, kas saprot e-paraksta nozīmi! Ļoti novērtēju iespēju parakstīt līgumu bez došanas uz biroju. Arī procentu likmes un pārējie kredītu nosacījumi ir pietiekami labi.

Irita

Irita

Izmantoju Sefinance, lai atrastu piemērotāko hipotekārā kredīta variantu. Ļoti laipna, profesionāla apkalpošana, konsultante visu paskaidroja un nespieda aizņemties tūlīt pat. Apdomāju arī pārējos variantus, salīdzināju un galu galā noformēju mājokļa kredītu Sefinance.

Juris

Juris

Ar Sefinance palīdzību pārfinansēju esošos kredītus. Aizdevēju, kas piedāvā naudu parādniekiem, nav daudz, bet Sefinance ir viens no tiem. Tagad veicu daudz mazākus maksājumus un arī procenta likme ir zemāka nekā maniem vecajiem aizdevumiem.

Arvis

Arvis

Pieteicos Sefinance patēriņa kredītam. Viena no lielākajām priekšrocībām ir iespēja parakstīties ar e-parakstu. Tā jau visiem aizdevējiem nosacījumi puslīdz vienādi, bet Sefinance naudu patiešām var saņemt ātri.

Raivis

Raivis

Salīdzinājumā ar dažiem citiem kreditoriem, ko esmu apskatījis, Sefinance rada uzticama un atbildīga kreditora iespaidu. Mājaslapa ir kvalitatīvi izveidota, pieejami dažādi kredītu veidi, turklāt līgumus var parakstīt ar elektronisko parakstu. Galu galā izvēlējos tieši Sefinance un noformēju patēriņa kredītu vienas dienas laikā.

Biruta

Biruta

Ar Sefinanse palīdzību man izdevās apvienot patēriņa kredītu un divus ātro kredītus bez liekas kavēšanas un stresa. Viss notika elektroniski, bet kredītlīgumu man piegādāja kurjers, jo e-paraksta man nav.

Vilis

Vilis

Meklējot patēriņa kredītu, pievērsu uzmanību Sefinance piedāvājumam. Piesaistīja zemas procentu likmes solījums – no 5,9% gadā. Protams, tik zemu likmi man galu galā nepiedāvāja, taču kopumā aizdevuma nosacījumi apmierināja, tāpēc pieteicos aizdevumam tieši šeit. Iesaku tiem, kuri ir gatavi veltīt aizdevuma meklējumiem drusku vairāk laika un grib saņemt individualizētu piedāvājumu.

Vitālijs

Vitālijs

Ļoti labs aizdevējs! Saņēmu savu vēlamo summu bez problēmām. Nauda kontā bija jau pēc neilga laika!

Valērija

Valērija

Salīdzinājām bankas aizdevumu ar Sefinance un beigās sanāca, ka pie Sefinance ir daudz izdevīgāks auto līzings nekā bankā!

Scroll Up