Bulkestate – nekustamā īpašuma pūļa finansējuma platforma

Nekustamo īpašumu tirgus Baltijas reģionā strauji attīstās, un arvien vairāk investoru izvēlas ieguldīt naudu tieši būvniecības nozarē. Vēl salīdzinoši nesenā pagātnē investīcijas nekustamajos īpašumos bija pieejamas tikai uzņēmumiem vai ļoti turīgiem cilvēkiem, taču viss mainās – tagad būvniecībā var ieguldīt arī privātpersonas, jo tirgus ir atvērts arī vidējā un neliela izmēra investīcijām; šādu iespēju nodrošina interneta investīciju platformas, piemēram, Bulkestate.com.

Bulkestate.com ir 2-1 nekustamo īpašumu investīciju platforma – tā gan piedāvā ieguldīt naudu būvniecības projektos, gan iegādāties mājokļus un cita tipa būves par zemāku cenu nekā brīvajā tirgū. Bulkestate.com trumpis ir koppirkšanas programma, pateicoties kurai iegūst visi – īpašuma attīstāji, pircēji, pārdevēji un investori.

Apskatīties piedāvājumu

Kādus pakalpojumus piedāvā Bulkestate?

Bulkestate.com platformas lietotājiem ir pieejami divi pakalpojumi – investīcijas nekustamajā īpašumā un nekustamā īpašuma koppirkšana.

Investīciju pamatraksturojumi ir:

  • Vidējais investīciju termiņš – 12 mēneši;
  • Vidējā gada peļņa – 14,59%;
  • Kopš 2016. gada decembra ir veiktas 1662 investīcijas.

Koppirkšanas pamatraksturojumi ir:

  • Koppirkšana nozīmē dzīvokļa pirkšanu mājā, kuru īpašnieks vēlas pārdot pilnībā;
  • Dzīvokļi tiek pārdoti par cenu, kas ir zemāka par tirgus cenu;
  • Viens pircējs var iegādāties vienu vai vairākus dzīvokļus mājā.

Kāpēc izvēlēties Bulkestate?

Ikviena investīcija ir saistīta ar zināmu risku, tāpēc pirms ieguldīt savu naudu, investoram rūpīgi jāizvērtē projekta uzticamība. Ar Bulkestate.com drošu projektu atlase kļūst ātrāka un vienkāršāka, jo platformā tiek izvietoti tikai tie investīciju objekti, kuri ir izgājuši vairākas pārbaudes procedūras. Bulkestate.com ir Latvijas Alternatīvo finanšu darījumu asociācijas un Eiropas Pūļa finansējuma asociācijas biedrs. Augsti klientu apkalpošanas standarti, darījumu caurspīdīgums un salīdzinoši zema riska pakāpe ir Bulkestate.com galvenās priekšrocības.

Bulkestate.com sadarbojas ar pieredzējušiem nozares profesionāļiem, tāpēc investīcijas ir mazāk riskantas, bet peļņas iespējas – augstākas. Platforma sadarbojas ar starptautisko audita uzņēmumu BDO un lielāko nekustamo īpašumu aģentūru Baltijā Ober-Haus Real Estate Advisors. Pateicoties intensīvai sadarbībai starp nekustamo īpašumu attīstītājiem, pārdevējiem, un finanšu ekspertiem investoriem un nekustamo īpašumu pircējiem tiek nodrošināta draudzīga, saprotama un uzticama darbības vide.

Lai gan neviena investīciju platforma, Bulkestate.com ieskaitot, nevar garantēt 100% aizsardzību pret riskiem, ir vērts izvēlēties platformu, kas aktīvi strādā, lai nodrošinātu saviem klientiem maksimāli patīkamu un ienesīgu investīciju pieredzi.

Kā izmantot Bulkestate?

Neatkarīgi no tā, vai taisies investēt vai iegādāties nekustamo īpašumu, Bulkestate.com izmantošanas kārtība ir līdzīga abos gadījumos. Lūk, kas Tev jādara:

  • Reģistrējies Bulkestate.com platformā kā jauns lietotājs vai ienāc, izmantojot sociālo tīklu kontu Facebook, Vkontakte, Google+;
  • Atlasi interesantus piedāvājumus investīciju vai koppirkšanas sadaļās;
  • Ieguldi vēlamo naudas summu koppirkšanas vai investīciju projektā ar internetbankas vai norēķinu kartes starpniecību;
  • Pagaidi, līdz projekts savāks nepieciešamo investīciju vai koppirkšanas daļu apjomu un sasniedz savu mērķi.

Ja konkrētam projektam nepieciešamie līdzekļi netika savākti, 48 stundu laikā Bulkestate.com pilnā apjomā atgriež investīcijas un koppirkšanas daļas,

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Bulkestate.com lietotāju?

Bulkestate.com pakalpojumi ir pieejami privātpersonām no 18 gadu vecuma un uzņēmumiem.

Minimālā investīcijas summa ir 50 eiro, bet maksimālā robeža nav noteikta.

Katrs nekustamo īpašumu pārdevējs pats nosaka koppirkšanas cenu. Jebkurā gadījumā cena visdrīzāk būs zemāka par tā paša īpašuma tirgus cenu, jo māja tiek pārdota kopā ar visiem dzīvokļiem, nevis atsevišķi. Vēloties ātrāk pārdot objektu, pārdevējs nosaka zemākas cenas.

Nē, Bulkestate.com izmantošana visiem klientiem ir pieejama pilnīgi bez maksas. Taču ņem vērā, ka daudzās valstīs, Latviju ieskaitot, peļņa no investīcijām tiek aplikta ar ienākuma nodokli. Bulkestate.com nesniedz konsultācijas nodokļu jautājumos, tāpēc savlaicīgi noskaidro, cik lielas ir investīciju izmaksas.

Jā, Tu vari ieguldīt naudu nekustamajā īpašumā, izmantojot Auto Invest. Automātiskās investīcijas var kombinēt ar manuālajām. Auto Invest pakalpojumu jebkurā brīdī var apturēt, taču atcelt jau veiktās investīcijas nav iespējams.

Koppirkšanai, tāpat kā investīcijām, ir savi riski, jo jebkurš projekts var nesavākt nepieciešamo finansējumu. Bulkestate.com strādā, lai nodrošinātu saviem klientiem pieeju uzticamākajiem būvniecības objektiem, taču izslēgt riskus pilnībā nav iespējams. Koppirkšanas līgums atbilst Latvijas likumdošanai, un pēc līguma noslēgšanas, pircējs kļūst par īpašuma vienīgo likumīgo īpašnieku.

Atpirkšanas garantija parasti tiek piemērota īstermiņa investīcijām, piemēram, investīcijām ātrajos kredītos. Bulkestate.com nepiedāvā šādu garantiju un aizsargā savu klientu intereses ar citiem mehānismiem, par kuriem atbild uzņēmuma juridiskā nodaļa. Atceries, ka sarežģītu situāciju atrisināšana var būt laikietilpīga, un kopējā investora peļņa var samazināties.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Antonijas Street 8 - 4, Riga, LV-1010

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 24 20 20 24

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up