Bino – aizdevums steidzamu un negaidītu tēriņu segšanai

SIA “Extra Credit” tagad piedāvā ātro kredītu pakalpojumus jaunajā mājaslapā. Bino piedāvā aizņemties nelielu summu uz īsu laiku periodu un saņemt naudu laikā.

Aizdevējs ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas dalībnieks un ievēro Labās prakses standartu. Tas garantē aizņēmējiem drošību, atbildību un paredzamus sadarbības noteikumus.
Saņemt naudu no Bino

Bino piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

 • pieejamā summa no 50€ līdz 1000€ (1000€ pirmajā aizņemšanās reizē);
 • kredīta atmaksas termiņš no līdz ;
 • naudas pārskaitīšana aizņem tikai , ja Tavs konts ir AS “Swedbank”, AS DNB banka vai Nordea Bank AB.

Kāpēc izvēlēties Bino?

Bino pozicionē sevi kā draudzīgs kreditors, kas vienmēr ir pa rokai steidzamos gadījumos. Bino ātrais kredīts var būt Tev parocīgs, ja:

Tev nepieciešama samērā neliela summa ikdienas vajadzībām

Katra cilvēka dzīvē mēdz būt moments, kad vajag nedaudz vairāk, nekā ieplānots. Bino Tu vari aizņemties gan pavisam nelieliem tēriņiem, gan pirkumiem, kas prasa nopietnākas summas.

Tu vēlies atdot tik, cik aizņēmies

Bino Tu vari saņemiet naudu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem – ja esi jauns klients, kredītam netiks piemērota komisijas maksa un procentu likme, tāpēc kopējā atmaksas summa nepalielināsies ne par vienu centu.

Papildu summa bez liekām formalitātēm

Ja kredīta atmaksas periodā ir nepieciešama papildu summa un tā iekļaujas klienta kredītlimitā, to iespējams saņemt Bino klienta profilā. Kredīta atmaksas laiks nemainīsies, un klients saņems jaunu rēķinu gan par esošo, gan par jauno aizdevumu.

Kā pieteikties Bino aizdevumiem?

Lai pieteiktos Bino kredītam, jāveic šādi vienkāršie soļi:

 • IenācBino mājaslapā;
 • ja esi jaunais klients, aizpildī reģistrācijas anketu un samaksā reģistrācijas komisiju 0,01 eiro apmērā; ja esat pastāvīgais aizņēmējs –

pieslēdzies savam lietotāja profilam;

 • izvēlies vēlamo summu un atmaksas termiņu;
 • nosūti pieteikumu aizdēvējam.

Bino nekavējoties izskatīs Tavu pieprasījumu un pārskaitīs aizdevuma summu pēc .

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu aizņemties ar negatīvu kredītvēsturi?

Bino.lv sadarbojas arī ar aizņēmējiem, kuriem dažādu iemeslu dēļ kredītvēsture ir tikusi sabojāta. Vienīgais ierobežojums aizdevuma saņemšanai ir esošie parādi un kavēti kredītu maksājumi. Bet, ja visas problēmas ar kredītu atmaksu ir palikuši pagātnē, un Tu vari apliecināt savu maksātspēju, Bino.lv kredīts var būt Tev pieejams.

Kredīts bez maksas nozīmē, ka aizdevumam netiek piemērota procentu likme un komisijas maksa. Šāds pakalpojums ir pieejams jaunajiem Bino.lv klientiem, taču jāatceras kā šajā gadījumā pirmā kredīta summa ir mazāka nekā standarts Bino.lv aizdevums.

Jebkurš klients ar pietiekošiem ikmēneša ienākumiem var saņemt aizdevumu līdz 1000€. Atmaksas termiņš šajā gadījumā ir līdz . Aizdevējs piedāvā iespēju pagarināt atmaksāšanas laiku, samaksājot komisijas maksu. Tā, ja vēlaties pagarināt atmaksas termiņu 300 € kredītam uz mēnesi, būs jāsamaksā 21.00 €. Ierobežojumi uz kredīta maksimālo summu ir personām, kuras nav sasniegušas 22 gadu vecumu. Tās var aizņemties no 150 līdz 1000€, atkarība no kredīta piešķiršanas kārtas.

Bino.lv ir iespēja saņemt pirmo bezmaksas aizdevumu.

Aizdevējs piedāvā pirmo bezmaksas kredītu, tā maksimāla summa ir 1000€, bet apmaksas termiņš – . Ja aizņēmējs vēlas šo termiņu pagarināt, tad viņam būs jāmaksā papildus komisijas maksa.

Lai saņemtu aizdevumu:

 • jābūt 20 - 75 gadu vecumā;
 • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs;
 • nedrīkst būt kavētu aizdevuma maksājumu vai parādsaistību Bino.lv vai citā kredītiestādē.

Pēc visu nepieciešamo soļu izpildes Bino.lv izskatīs jūsu pieprasījumu un pozitīvas atbildes gadījumā ieskaitīs naudu kontā laikā.

Bino.lv atteiks aizdevumu, ja:

 • Neesat nodarbināts kredīta pieprasīšanas brīdī
 • Jums ir neatmaksāti vai kavēti aizdevumi, gan Bino.lv, gan citās kredītiestādēs
 • Jums ir nepietiekams ienākumu līmenis vai tie nav regulāri
 • Neesat sasnieguši 20 gadu vecumu

Aizņēmējam ir tiesības atteikties no Bino.lv pakalpojumiem. Šī gadījumā aizņēmējam ir pienākums oficiāli paziņot par to Bino.lv un ne vēlāk kā 30 dienu laikā no paziņojuma par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīšanas brīža, (ja Kredītlīnijas summas atmaksas termiņš ir mazāks par 30 dienām, tad līdz atmaksas termiņa dienai), atmaksāt Bino.lv kredīta summu. Kredīta summas lietošanas komisija tiek aprēķināta par faktisko kredīta lietošanas laiku.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 80 20 5030

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Rix

Rix

Esmu ļoti apmierināts ar bino.lv. Kredīts bez komisijas maksas ir tas, ko meklēju, jo negribu pārmaksāt par nelielu aizdevumu līdz algas dienai. Visu summu atmaksāju pēc 10 dienām, nekādu sarežģījumu un nekādu parādu – vienkārši lieliski!

Pensionārs

Pensionārs

Novērtēju, ka bino piedāvā kredītus arī pensionāriem. Protams, nevaru aizņemties daudz, bet, kad vajadzēja nopirkt jaunas, dārgas zāles, aizņēmos līdz pensijai. Tā kā tas bija mans pirmais kredīts, saņēmu to bez procentiem, kas mani ļoti iepriecināja. Bet atkāroti gan neaizņemšos, jo procentu maksājumi man šķiet lieli.

Viktorija

Viktorija

Bino ir tieši tāds pats kā visi citi, vienīgā priekšrocība ir aizņemšanās bez procentiem. Ja vajag naudu, tad bino ir viens no desmitiem aizdevējiem, ko var izmantot. Man nekādu sūdzību par to nav.

Jānis

Jānis

Es ik pa laikam izmantoju bino pakalpojumus, un varu pateikt, ka tieši šis aizdevējs man šķiet izdevīgākais. Jā, pirmais kredīts ir bez maksas, bet bino rīko arī akcijas, īpašos piedāvājumus atkārtotiem kredītiem, ko arī reizēm var saņemt bez komisijas. Iesaku sekot informācijai no bino , lai zinātu, kad aizņemšanās ir visizdevīgākā!

Liene

Liene

Izvēlos tikai tādus kredītdevējs, kas ir LAFPA biedri, un Bino.lv ir viens no tiem. Labi nosacījumi, ērta pieteikšanās, nekādu probēmu. Iesaku, ja nepieciešams uzticams ātrais kredīts.

Polīna

Polīna

Kad radās nepieciešamība pēc papildu naudas, meklēju kreditoru, kur pirmais aizdevums ir ar 100% atlaidi procentiem. Ceru, ka nākotnē man īstermiņa aizdevums vairs nebūs vajadzīgs, bet, ja nu tomēr, tad vērsīšos atkal pie Bino.lv

 Lolita

Lolita

Izmantoju Bino.lv tikai vienu reizi, taču plānoju izmantot arī turpmāk, ja būs nepieciešamība. Procentu likme ir adekvāta, naudu pārskaita ātri.

Gustavs

Gustavs

Iemesli izvēlēties Bino.lv – pirmais aizdevums bez procentu maksas, pluss papildu drošības sajūta, jo kreditors ir LAFPA biedrs un realizē atbildīgu kreditēšanu. Izmantoju Bino.lv divas reizes un nepieredzēju nekādus sarežģījumus.

Scroll Up