Bino – kredītlīnija ar minimālo maksājumu!

Nebanku kredītu pakalpojumu sniedzējs Bino piedāvā ātro kredītu kredītlīnijas formātā. Tas piedāvā aizņemties nelielu summu uz īsu laiku periodu un saņemt naudu laikā. Ērts un uz klientu vērsts piedāvājums.

Aizdevējs ir ir reģistrēts Patērētāju tiesību aizsardzības centrā kā patēriņa kredītu pakalpojumu sniedzējs un ievēro Labās prakses standartus. Tas garantē aizņēmējiem drošību, atbildību un paredzamus sadarbības noteikumus. Tas sniedz drošību, ka aizdevējs būs atbildīgs un 100% godīgs.

Saņemt naudu no Bino

Bino piedāvā šādus kredīta veidus

Nebanku aizdevējs Bino piedāvā kredītlīnijas aizdevumu, ko iespējams noformēt arī kā ātro kredītu.

Kredītlīnija

Kredītdevējs izsniedz aizdevumu uz nenoteiktu laiku un jūs to varat atmaksāt kad vien vēlaties. Vienīgais, ikmēneša maksājumiem ir jābūt vismaz 25 eiro apmērā. Maksājuma datums sākas ar otro mēnesi, bet ja diena jums nepatīk, to var mainīt par komisijas maksu 30 eiro.

Galvenie kredītlīnijas noteikumi:

 • pieejamā summa no 50€ līdz 5000€
 • nauda klientam tiek pārskaitīta 14 dienu laikā
 • piedāvājums klientiem vecumā no 20 – 75 gadiem
 • reģistrējoties ir jāveic maksājums 0,01 apmērā

Aizdevuma maksimālā summa var būt fleksibla atbilstoši vajadzībai un maksātspejai. Aizdevuma summa tiek noteikta katram Bino klientam individuāli, kas atkarīga no pieprasītās summas un arī kredītvēstures. Lai uzzinātu sev pieejamo aizdevuma summu, klientam jāreģistrējas mājaslapā un jāaizpilda visa nepieciešamā informācija savā lietotāja profilā.

Ātrais kredīts internetā

Piešķirtās kredītlīnijas maksājumu Bino piedāvā saņemt 15 minūšu laikā. Ātrā naudas izmaksa ir papildpakalpojums, par kuru tiek piemērota atsevišķa maksa. Maksa par ātro naudas izmaksu ir fiksēts maksājums, kura apmērs ir atkarīgs no aizdevuma summas.

Atšķirīgie ātrā kredīta noteikumi:

 • nauda kontā 15 minūšu laikā SEB, Swedbank, Citadele banku klientiem
 • fiksēta maksa par pakalpojumu, apmērs atkarībā no kredīta summas

Ja klients izmanto citu banku pakalpojumus, tad naudas pārskaitījumi virs 1000 tiek izpildīti 1 darba dienas laikā. Ja pieteikums tiek apstiprināts darba dienā līdz plkst. 15:00, tad pārskaitījums tiek saņemts tajā pašā dienā, bet ja pēc plkst. 15:00 vai brīvdienās – nākamajā darba dienā.

Kāpēc izvēlēties Bino?

Bino pozicionē sevi kā draudzīgs kreditors, kas vienmēr ir pa rokai steidzamos gadījumos. Bino ātrais kredīts var būt Tev parocīgs, ja:

Tev nepieciešama samērā neliela summa ikdienas vajadzībām

Katra cilvēka dzīvē mēdz būt moments, kad vajag nedaudz vairāk naudas, nekā ieplānots. Pie Bino Tu vari aizņemties gan pavisam nelieliem tēriņiem, gan pirkumiem, kas prasa nopietnākas summas.

Izdevīgi piedāvājumi un zemas procentu likmes

Bino piedāvā saņemt naudu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem un ātro kredītu ar draudzīgu procentu piedāvājumu. Katra klienta gadījums tiek izvērtēts individuāli, un tas tiek veikts dažu minūšu laikā no pieteikuma saņemšanas.

Papildu summa bez liekām formalitātēm

Ja kredīta atmaksas periodā ir nepieciešama papildu summa un tā iekļaujas klienta kredītlimitā, to iespējams saņemt Bino klienta profilā. Kredīta atmaksas laiks nemainīsies, un klients saņems kopējo  rēķinu ar esošo un jauno aizdevumu.

Kā pieteikties Bino aizdevumiem?

Lai pieteiktos Bino kredītam, jāveic daži vienārši soļi:

 • Ienāc Bino mājaslapā;
 • Ja esi jaunais klients, aizpildī reģistrācijas anketu un samaksā reģistrācijas komisiju 0,01 eiro apmērā; ja esat pastāvīgais aizņēmējs – pieslēdzies savam lietotāja profilam;
 • Izvēlies nepieciešamo summu;
 • Nosūti pieteikumu aizdēvējam.

Bino nekavējoties izskatīs Tavu pieteikumu un pārskaitīs aizdevuma summu pēc 15 minūtēs.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu aizņemties ar negatīvu kredītvēsturi?

Bino.lv sadarbojas ar klientiem, kuriem dažādu iemeslu dēļ ir sabojāta kredītvēsture. Vienīgais ierobežojums aizdevuma saņemšanai ir esošie parādi un kavēti kredītu maksājumi. Bet, ja visas problēmas ar kredītu atmaksu ir palikuši pagātnē, un Tu vari apliecināt savu maksātspēju, Bino.lv kredīts var būt Tev pieejams.

Kredīts bez maksas nozīmē, ka aizdevumam netiek piemērota procentu likme un komisijas maksa. Šāds pakalpojums ir pieejams jaunajiem Bino.lv klientiem, taču jāatceras kā šajā gadījumā pirmā kredīta summa ir mazāka nekā standarts Bino.lv aizdevums.

Jebkurš klients ar pietiekošiem ikmēneša ienākumiem var saņemt aizdevumu līdz 5000 €. Atmaksas termiņš šim kredītdevējam ir nenoteikts, tomēr ikmēneša maksājumiem jābūt 25 €. Aizdevējs piedāvā iespēju pagarināt atmaksas datumu, samaksājot komisijas maksu. Tā, ja vēlaties pagarināt atmaksas termiņu 300 € kredītam uz mēnesi, būs jāsamaksā 21.00 €. Ierobežojumi uz kredīta maksimālo summu ir personām, kuras nav sasniegušas 22 gadu vecumu. Tās var aizņemties no 150 līdz 500 €, atkarība no kredīta piešķiršanas.

Lai saņemtu aizdevumu:

 • jābūt 20 gadu vecumā;
 • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs;
 • nedrīkst būt kavētu aizdevuma maksājumu vai parādsaistību Bino.lv vai citā kredītiestādē.

Pēc visu nepieciešamo soļu izpildes Bino.lv izskatīs jūsu pieprasījumu un pozitīvas atbildes gadījumā ieskaitīs naudu kontā 14 dienu vai 15 minūšu laikā.

Bino.lv atteiks aizdevumu, ja:

 • Neesat nodarbināts kredīta pieprasīšanas brīdī
 • Jums ir neatmaksāti vai kavēti aizdevumi, gan Bino.lv, gan citās kredītiestādēs
 • Jums ir nepietiekams ienākumu līmenis vai tie nav regulāri
 • Neesat sasnieguši 20 gadu vecumu

Aizņēmējam ir tiesības atteikties no Bino.lv pakalpojumiem. Šī gadījumā aizņēmējam ir pienākums oficiāli paziņot par to Bino.lv un ne vēlāk kā 30 dienu laikā no paziņojuma par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīšanas brīža, (ja Kredītlīnijas summas atmaksas termiņš ir mazāks par 30 dienām, tad līdz atmaksas termiņa dienai), atmaksāt Bino.lv kredīta summu. Kredīta summas lietošanas komisija tiek aprēķināta par faktisko kredīta lietošanas laiku.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013, Latvija

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 80 20 5030

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Rix

Rix

Esmu ļoti apmierināts ar bino.lv. Kredīts bez komisijas maksas ir tas, ko meklēju, jo negribu pārmaksāt par nelielu aizdevumu līdz algas dienai. Visu summu atmaksāju pēc 10 dienām, nekādu sarežģījumu un nekādu parādu – vienkārši lieliski!

Pensionārs

Pensionārs

Novērtēju, ka bino piedāvā kredītus arī pensionāriem. Protams, nevaru aizņemties daudz, bet, kad vajadzēja nopirkt jaunas, dārgas zāles, aizņēmos līdz pensijai. Tā kā tas bija mans pirmais kredīts, saņēmu to bez procentiem, kas mani ļoti iepriecināja. Bet atkāroti gan neaizņemšos, jo procentu maksājumi man šķiet lieli.

Viktorija

Viktorija

Bino ir tieši tāds pats kā visi citi, vienīgā priekšrocība ir aizņemšanās bez procentiem. Ja vajag naudu, tad bino ir viens no desmitiem aizdevējiem, ko var izmantot. Man nekādu sūdzību par to nav.

Jānis

Jānis

Es ik pa laikam izmantoju bino pakalpojumus, un varu pateikt, ka tieši šis aizdevējs man šķiet izdevīgākais. Jā, pirmais kredīts ir bez maksas, bet bino rīko arī akcijas, īpašos piedāvājumus atkārtotiem kredītiem, ko arī reizēm var saņemt bez komisijas. Iesaku sekot informācijai no bino , lai zinātu, kad aizņemšanās ir visizdevīgākā!

Liene

Liene

Izvēlos tikai tādus kredītdevējs, kas ir LAFPA biedri, un Bino.lv ir viens no tiem. Labi nosacījumi, ērta pieteikšanās, nekādu probēmu. Iesaku, ja nepieciešams uzticams ātrais kredīts.

Polīna

Polīna

Kad radās nepieciešamība pēc papildu naudas, meklēju kreditoru, kur pirmais aizdevums ir ar 100% atlaidi procentiem. Ceru, ka nākotnē man īstermiņa aizdevums vairs nebūs vajadzīgs, bet, ja nu tomēr, tad vērsīšos atkal pie Bino.lv

 Lolita

Lolita

Izmantoju Bino.lv tikai vienu reizi, taču plānoju izmantot arī turpmāk, ja būs nepieciešamība. Procentu likme ir adekvāta, naudu pārskaita ātri.

Gustavs

Gustavs

Iemesli izvēlēties Bino.lv – pirmais aizdevums bez procentu maksas, pluss papildu drošības sajūta, jo kreditors ir LAFPA biedrs un realizē atbildīgu kreditēšanu. Izmantoju Bino.lv divas reizes un nepieredzēju nekādus sarežģījumus.

Scroll Up