VIAINVEST – drošas un uzticamas investīciju iespējas

Latvijā daudziem cilvēkiem ir pazīstams nebanku kredītdevējs VIA SMS, kas pieder starptautiskajam finanšu uzņēmumam VIA SMS Group. Tagad uzņēmums nodrošina ne tikai kreditēšanas pakalpojumus, bet arī piedāvā ieguldīt naudu īstermiņa kredītos un pelnīt ar procentiem.

VIAINVEST platformas lietotājiem ir pieejams plašs investīcijas objektu klāsts. Mājaslapā tiek izvietoti aktīvie kredīti, kurus ir finansējusi VIA SMS Group dažādās valstīs: Polijā, Spānijā un Čehijā. VIAINVEST platforma ir pieejama ne tikai esošajiem VIA SMS klientiem, bet ikvienam, kam interesē tiešsaistes investīcijas – vai arī Tu vēlies pievienoties?

Apskatīties piedāvājumu

Kādus pakalpojumus piedāvā VIAINVEST?

VIAINVEST piedāvā investēt naudu trīs patērētāju kredīta veidos:

 1. Īstermiņa aizdevumā;
 2. Patēriņa aizdevumā;
 3. Kredītlīnijā.

VIAINVEST kredīti tiek izvietoti pirmreizējā investīciju tirgū. Tas nozīmē, ka iegādāties kredītu daļas investori var pa tiešo no aizdevējiem – nebanku kreditoriem, kas ietilpst VIA SMS Group. Izvēloties VIAINVEST platformu, Tev nav jāgaida, vai konkrēts investīciju objekts saņems vajadzīgo finansējumu un tiks aktivizēts – visi aizdevumi jau ir finansēti, tāpēc investīcijas kredītos būtībā ir kredītu daļu atpirkšana no kreditoriem, nevis patstāvīga nepazīstamu aizņēmēju finansēšana.

Kāpēc izvēlēties VIAINVEST?

VIA SMS Group ir liela pieredze tiešsaistes investīciju nozarē, kā arī patērētāju kreditēšanā. Grupas uzņēmumi strādā ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, tāpēc investoriem ir pieejami dažādi aizdevumi. VIAINVEST platformā aizdevumus var atlasīt pēc vairākiem parametriem, piemēram:

 • kreditors;
 • aizdevuma veids;
 • procentu likme;
 • kredīta kopējā summa un atmaksas termiņš;
 • summa, ko iespējams izpirkt no sākotnējā kreditora.

Pateicoties plašam aizdevumu klāstam, VIAINVEST lietotāji var diversificēt savu investīciju portfeli un nodrošināties pret iespējamiem riskiem. Investīcijas var sadalīt starp dažādiem aizdevumiem, ieguldot vairākos kredītos vienlaicīgi.

Tiem investoriem, kuriem ir svarīga investīciju vienkāršums un operativitāte, VIAINVEST piedāvā īpašu pakalpojumu – Auto Invest, citiem vārdiem, automatizēto investēšanu. Auto Invest serviss atlasa aizdevumus, kas atbilst lietotāja uzstādītājiem kritērijiem, un automātiski iegulda naudu visos derīgajos kredītos. Visas veiktās investīcijas var pārraudzīt lietotāja profilā, tāpēc investēšana ar VIAINVEST ir simtprocentīgi caurspīdīga.

Visi VIAINVEST klienti saņem kredītu atpirkšanas garantiju, kas stājas spēkā jau 30 dienas pēc kredīta termiņa kavēšanas. Atmaksāta tiek ne tikai pati investīcija, bet arī nopelnītie procenti. Pateicoties tam, ka VIAINVEST un VIA SMS strādā kopā, investoriem tiek nodrošinātāki ērtāki investēšanas nosacījumi un drošāka investīciju vide.

Kā izmantot VIAINVEST?

VIAINVEST platformas darbība ir atkarīga no VIA SMS Group patērētāju kreditēšanas. Investēšana un kredītu finansēšana ir saistītas savā starpā::

 • Kredītu pretendenti piesakās aizdevumiem VIA SMS un citu grupas dalībnieku mājaslapās;
 • VIA SMS Group kredītspeciālisti izvērtē pieteikumu un pieņem lēmumu par kredīta piešķiršanu;
 • Ja tiek pieņemts lēmums piešķirt aizdevumu, VIA SMS Group uzņēmums pārskaita pilnu kredīta summu vai aktivizē kredītlīnijas kontu un izvieto aktīvo aizdevumu VIAINVEST platformā;
 • Platformā izvietotais aizdevums kļūst pieejams investoriem;
 • Investori atlasa aktīvos aizdevumus, izvēlas sev piemērotos un iegulda naudu;
 • Investori saņem atpakaļ investīciju pilnā apjomā un nopelnītos procentus pēc kredīta atmaksas vai pēc tā atpirkšanas.

Visas darbības VIAINVEST platformā notiek internetā, tāpēc atlasīt kredītus un ieguldīt līdzekļus Tu vari savā brīvajā laikā visur, kur pieejams stabils un drošs interneta pieslēgums.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par VIAINVEST lietotāju?

VIAINVEST pakalpojumi ir paredzēti fiziskajām personām no 18 gadu vecuma un juridiskajām personām. Visiem platformas klientiem jābūt bankas kontam vienā no ES reģistrētajām bankām.

Lai sāktu investēt kredītos VIAINVEST platformā, Tev jāiegulda vismaz 10 eiro.

Jā, ja investīcijas termiņš ir beidzies, un investīcijas vairs nav aktīva. Nopelnīto naudu var izņemt vai ieguldīt tālāk. Naudas izmaksa ir pieejama lietotājiem, kuri ir apliecinājuši savu identitāti un lejupielādēja savā lietotāja profilā ID kartes vai pases kopiju.

VIAINVEST platformā iespējams atcelt Auto Invest investīcijas, bet nevar apturēt manuāli veiktus ieguldījumus. Ja Tu investē patstāvīgi, vari saņemt naudu atpakaļ pēc kredīta atmaksas vai atpirkšanas.

Jo diversificētāks ir investīciju portfelis, jo zemāki riski. VIAINVEST platformā Tu vari ieguldīt dažāda apjoma aizdevumos ar dažādu atmaksas termiņu un procentu likmi.

VIAINVEST platforma piedāvā divus nodokļu nomaksas variantus – ar platformas starpniecību un patstāvīgi. Lietotājiem, kuri vēlas paši maksāt nodokļus no investīcijām, jālejupielādē savā lietotāja profilā nodokļu rezidences sertifikātu, ko Latvijas iedzīvotāji var saņemt Valsts ieņēmumu dienestā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Latvijā, Rīgā, 13. Janvāra ielā 13

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 66102939

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up