Vizia – kredītlīnija līdz 5000 eiro

Vēl viens aizdevējs, kas piedāvā elastīgu kredītu, ir Vizia. Vizia klienti var aizņemties gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, turklāt maksimālā kredītlimita summa ir iespaidīga – līdz pat 5000€.

Atmaksāt Vizia kredītu ir iespēja gan no nākamās algas, gan pakāpeniski vairākos mēnešos, atkarībā no tavām finanšu iespējām. Vizia ir piemērots piedāvājums klientiem, kuri spēj atmaksāt kredlīnijas maksājumu mēneša laikā  – regulāri tiek piedāvāta 100% atlaide procentiem un neieturot nekādas komisijas maksas.

Aizņemties no Vizia

Vizia piedāvā šādus kredīta veidus

Aizdevēja piedāvātie kredīti var tikt izmantoti kā zaļais kredīts, auto kredīts un aizdevums mājokļa remontam. Patiesībā tie ir patēriņa kredīts vai kredītlīnija dažādiem mērķiem.

Patēriņa kredīts

Vizia iedrošina jūs piepildīt jebkuru jūsu vīziju izmantojot viņu patēriņa aizdevumu līdz pat 10 000 eiro. 4 vienkāršos soļos vari noformēt kredītu un īstenot savus mērķus – sākot no nelieliem pirkumiem, līdz pat mājokļa renovēšanai.

Patēriņa aizdevumu Vizia piedāvā ar šādiem nosacījumiem:

 • pieejamā kredīta summa no 100€ līdz 10 000€;
 • aizdevuma atmaksas termiņš no 6 mēnešiem līdz ;
 • gada procentu likme var sasniegt 54,2%.

Kredītam var pieteikties Vizia mājaslapā, turpāt apstiprināt identitāti un diezgan īsā laikā saņemt atbildi. Piesakoties patēriņa aizdevumam, vajadzēs norādīt kādam nolūkam tā ir paredzēta, bet pierādīt to nelūdz.

Kredītlīnija

Ja nevēlies noformēt kredītu uz pusgadu vai vairāk, Vizia piedāvā arī īslaicīgu aizņemšanas iespēju. Tā ir kredītlīnija ar diezgan iespaidīgu summu – līdz pat 5000 eiro, ko var atmaksāt kaut vai pirmajā mēnesī . Vizia kredītlīnija atšķiras ar izdevīgākiem nosacījumiem.

Lūk būtiskākās kredītlīnijas atšķirības:

 • pieejamā summa no 100€ līdz 5000€;
 • kredītlīnijas atmaksas termiņš no līdz ;
 • gada procentu likme tikai 46,4%;
 • ikmēneša maksa sākot no 10 eiro.

Kredītlīnijas priekšrocība ir ne tikai elastīgs atmaksas grafiks, bet arī iespēja pieteikties papildus līdzekļiem, kad vien jums tas būs vajadzīgs. Protams, lai varētu pieteikties Vizia kredītlīnijai ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei un Latvijas bankas kontam, kā arī tālrunim.

Ātrais kredīts

Protams ir brīži, kad nauda ir vajadzīga zibenīgi ātri. Arī par šiem gadījumiem Vizia ir padomājis, tāpēc piedāvā saņemt naudu jau 15 minūtēs pēc līguma parakstīšanas.

Par ko jāatceras piesakoties Vizia ātrajam kredītam:

 • nauda tavā kontā 15 minūšu laikā, ja noformēji aizdevumu uz Swedbank, SEB, Citadele vai Luminor kontu;
 • ātrās naudas izsniegšanas komisija sastāda līdz pat 15% no aizdevuma summas.

Kaut gan uz populārākājiem kontiem nauda nonāk ļoti ātri, uz citiem kontiem tas var ilgt dažas stundas vai pat dienas. Svarīgi atcerēties, ka ja vēlies pārstrukturizēt savu aizdevumu pie Vizia, tas izmaksās tev 20 eiro.

Kāpēc izvēlēties Vizia?

Galvenā Vizia priekšrocība – iespēja klientiem pašiem izlemt, maksāt vai nemaksāt procentus par aizdevumu. Izskatās neticami? Taču tā ir taisnība – neatkarīgi no aizdevuma summas, ikviens klients var izvēlēties divus klientiem ērtākos un piemērotākos variantus.

Piedāvātie varianti:

 1. Atmaksāt visu kredīta summu pirmajā maksājuma datumā. Šajā gadījumā aizdevumam netiek piemērota procentu maksa, un kopējā atmaksas summa ir identiska kredīta pamatsummai.
 2. Atmaksāt aizdevumu pakāpeniski. Šajā gadījumā aizņēmējs atmaksā kredītu saskaņā ar individuāli izveidotu atmaksas grafiku. Vizia kredītu var atmaksāt 4 līdz pat 24 mēnešu garumā. Ilgtermiņa kredītam tiek piemērota procentu likme. Aizņēmējam ir tiesības jebkurā brīdī atmaksāt atlikušo summu pilnā apjomā un segt parādsaistības pirms termiņa.

Vēl viena Vizia priekšrocība ir operatīva naudas pārskaitīšana. Kreditoram ir bankas konti populārākās Latvijas bankās, – Swedbank, Luminor, Citadele un SEB, – tāpēc šo banku klienti saņem kredīta summu nekavējoties. Pārskaitījumi uz citām bankām aizņem 3 – 4 stundas, ja kredīts tiek apstiprināts līdz plkst. 16.00. Vizia pārskaita naudu arī uz Latvijas Pasta kontu, 1 – 3 darba dienu laikā.

Kā pieteikties Vizia aizdevumiem?

Vizia piedāvā kredītlīniju internetā, tāpēc pieteikšanās pakalpojumam notiek tiešsaistē.

Lai saņemtu vēlamo summu, ir jāveic dažas darbības:

 1. Izvēlies vajadzīgo kredītlimitu un vēlamo atmaksas termiņu.
 2. Spied pogu “Piesakies aizdevumam”.
 3. Izvēlies sadaļu “Jauns klients”.
 4. Aizpildi pieteikuma reģistrācijas anketu.
 5. Pārskaiti uz Vizia bankas kontu reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā.
 6. Sagaidi aizdevēja kredīta piedāvājumu.

Pēc Tava pieteikuma apstrādes saņemsi aizdevēja atbildi. Ja tas būs pozitīvs, pavisam drīz aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā aizdevējs nosaka katra klienta kredītlimitu?

Ikvienam Vizia klientam tiek noteikts konkrēts kredītlimits. Kredītlimita apjoms ir saistīts ar aizņēmēja maksātspēju, vecumu, kredītvēstures statusu – faktoriem, kas veido aizņēmēja reputāciju un uzticamību. Jo lielāka ir klienta maksātspēja, jo apjomīgāks var būt viņa kredītlimits. Kredītlimitu samazina negatīva kredītvēsture, kā arī klienta vecums – jauniešiem ar zemāku ienākumu līmeni kredītlimita apjoms būs mazāks nekā strādājošajiem cilvēkiem 30 – 40 gadu vecumā.

Jā, Vizia piedāvā šādu pakalpojumu. Ja, tuvojoties kredīta atmaksas datumam, jūti, ka nevarēsi veikt maksājumu, sazinies ar Vizia pa tālruni 67600777 un vienojies par kredīta termiņa pagarināšanu. Vizia nodrošina iespēja pagarināt kredīta termiņu uz 30 dienām. Tas ir maksas pakalpojums, un kredīta termiņš tiks pagarināts tad, kad pagarināšanas komisijas maksa tiks ieskaitīta aizdevēja bankas kontā.

Minimālais Vizia kredīta atmaksas termiņš ir viens mēnesis, tāpēc, piesakoties kredītlīnijai, rēķinies ar to, ka pirmais maksājums būs jāveic jau no nākamās algas. Taču Vizia piedāvā saviem klientiem pašiem izvēlēties – atmaksāt visu kredīta summu uzreiz vai pakāpeniski.

Vizia kredītlīnija ir elastīga, tāpēc Tu pats varēsi regulēt tās kopējās izmaksas. Vizia nodrošina iespēju pirms pirmā maksājuma datuma izvēlēties vienu no diviem variantiem – segt visu aizdevumu vienā maksājumā, nemaksājot ne procentus, ne komisijas, vai veikt nelielas ikmēneša iemaksas un maksāt procentus par kredīta izmantošanu. Informāciju par gada procentu likmi un procentu aprēķināšanas kārtību atradīsi Vizia mājaslapā.

Vizia nav formālo ierobežojumu jaunajiem klientiem, taču aizdevēja mājaslapā esošajiem datiem ir informatīva nozīme. Tas, ka maksimālais kredītlimits ir 5000€, nenozīmē, ka saņemsi tieši šādu summu. Tavs kredītpieteikums tiks individuāli izvērtēts, un Vizia sagatavos Tev piemēroto aizņemšanās piedāvājumu.

Vizia saņēmis licenci patērētāju kreditēšanai. Ar licences numuru un tekstu var iepazīties aizdevēja mājaslapā, sadaļā “Kontakti”.

Vizia reģistrācijas anketa ir standarta un iekļauj kontaktinformāciju un datus par ikmēneša ienākumu un izdevumu līmeni. Kredītvēstures statusu un klienta maksātspēju azdevējs pārbauda ar elektronisko datubāžu palīdzību.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Skanstes iela 50A, Rīga, LV-1013

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 67600777

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ivars

Ivars

Vizia atšķiras ar to, ka piedāvā pašam izlemt – maksāt vai nemaksāt procentus. Ja Tev ir pietiekami liela summa un vari segt kredītu vienā maksājumā, ietaupīsi uz procentiem. Gribi atmaksāt pakāpeniski – papildus nāks procentu maksājums. Labs risinājums!

Anna

Anna

Salīdzinājumā ar citiem aizdevējiem, vizia.lv nodrošina elastīgākus kredītlīnijas nosacījumus. Protams, iespēja atmaksāt kredītu vienā maksājumā bez procentiem nav piemērota ikvienam, bet priecē, ka šāda opcija ir!

Raivis

Raivis

Vizia nepārsteidz ar informatīvu mājaslapu un draudzīgu komunikāciju, bet aizņemšanās nosacījumi ir OK. Gribētos vairāk satura, bet savu funkciju kredīts pilda.

Artis

Artis

Vēl viens kreditors, kas piedāvā aizņemties gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Es to izmantoju kā ātro kredītu, atmaksāju pēc 20 dienām un neiztērēju ne centa procentiem un komisijai.

Reinix

Reinix

Kā aizdevējam nav ne vainas! Izmantoju iespēju aizņemties pirmo aizdevumu bez maksas. Nomaksāju tik cik aizņēmos. Vairāk aizņemties negrasos, jo negribu iekļūt parādsaistībās!

Ernests

Ernests

Ļoti ērta iespēja izvēlēties atmaksas kārtību nevis pirms pieteikšanās, bet 30 dienas pēc aizdevuma saņemšanas. Arī kredīta nosacījumi ir pietiekami izdevīgi.

Amanda

Amanda

Parocīgs kalkulators, kas visu paskaidro un aprēķina. Iepriecina iespēja atmaksāt visu uzreiz vai pa daļām. Kad kredīta noteikumi nav tik stingri, var vieglāk pielāgot kredīta atmaksu savām finanšu iespējām.

Anna

Anna

Jauns, bet uzticams kredītdevējs. Izvēlējos Vizia par savu kreditoru, jo tas piedāvā atmaksāt aizdevumu četru, nevis sešu mēnešu laikā, kā arī ļauj izvēlēties pirmā maksājuma apjomu. Negribu pārmaksāt par kredītu, tāpēc cenšos tagad iekrāt naudu, lai jau pirmajā maksājumā atbrīvotos no parādsaistībām.

Scroll Up