Lendermarket – Investē patēriņa aizdevumos un iegūsti lielu atdevi tiešsaistē!

Investīcijas patēriņa un citu veidu aizdevumos ir viens no pieejamākajiem investīciju veidiem – fiziskās un juridiskās personas var atpirkt aizdevumu daļas no kredītdevējiem un pelnīt procentus ik reizi, kad kredīta ņēmējs veic kredītmaksājumu. Ieguldīt naudu aizdevumos iespējams ne tikai Latvijā – investīciju platforma Lendermarket piedāvā investēt kredītos, kas izsniegti Eiropā.

Lendermarket ir starptautiskais P2P investīciju tirgus Eiropas patēriņa aizdevumiem. Investoriem ir pieejama liela ieguldījumu atdeve, risku samazināšana, piemēram, kredītu atpirkšanas garantija, padziļināta tirgus analīze un uzlabots Auto Invest pakalpojums.

Apskatīties piedāvājumu

Lendermarket piedāvā šādus pakalpojumus:

Investīcijas aizdevumos:

 • īstermiņa kredīti;
 • patēriņa kredīti

Auto Invest:

 • pakalpojums, kas ļauj automatizēt investīciju pārvaldīšanu;
 • nodrošina iespēju investēt bez liekas laika tērēšanas un izveidot diversificētu investīciju portfeli.

Re-Invest:

 • vēl viens automatizētas investīciju pārvaldīšanas veids;
 • reinvestē no aizņēmēja saņemto naudu uzreiz, bez nepieciešamības manuāli izvēlēties jaunus investīciju objektus un summas.

Kāpēc izvēlēties Lendermarket ?

Lendermarket ir starptautiskā investīciju platforma, kas nodrošina pieeju investīciju tirgum cilvēkiem no visas Eiropas Ekonomiskās zonas. Platformā ir izvietoti simtiem aizdevumu ar dažādu kredītlimitu un atmaksas termiņu, tāpēc investori var veidot diversificētu un drošu investīciju portfeli. Risku samazināšanai Lendermarket platforma pieprasa no kredītu izsniedzējiem atpirkšanas garantiju visiem aizdevumiem. Garantijas stājas spēkā, ja aizdevuma atmaksa tiek kavēta par vairāk nekā 60 dienām, un šajā gadījumā investors saņem atpakaļ gan investīciju, gan nopelnītos procentus, tādējādi nezaudējot ne centa.

Lendermarket piedāvā ērtu automatizēto investīciju pārvaldīšanu ar Auto Invest un Re-Invest pakalpojumiem. Šīs funkcijas var aktivizēt un atslēgt jebkurā brīdī, un automatizētas investēšanas kritērijus var brīvi koriģēt pēc nepieciešamības.

Lendermarket platformu ir intuitīvi viegli izmantot, neatkarīgi no lietotās ierīces. Investēt un pelnīt ir vienlīdz saprotami ar datora, planšetdatora un viedtālruņa starpniecību. Platformas uzturētāji pievērš pastiprinātu uzmanību lietotāju datu drošībai, tāpēc sensitīvie personīgie dati tiek aizsargāti mūsdienīgā un efektīvā veidā.

Kā izmantot Lendermarket?

Izmantot Lendermarket ir ļoti vienkārši. Lai sāktu ieguldīt naudu aizdevumos, investoriem jāveic šādi soļi:

 • reģistrēties platformas mājaslapā;
 • verificēt savu kontu;
 • pārskaitīt līdzekļus investora kontā;
 • ja nepieciešams, aktivizēt Auto Invest un/vai Re-Invest funkcijas (to var izdarīt arī jebkurā citā brīdī);
 • sākt ieguldīt.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Lendermarket lietotāju?

Lendermarket platformu var izmantot gan privātpersonas, gan uzņēmumi un citas juridiskās personas: ģimenes tresti, personālsabiedrības, sabiedrības ar ierobežotu atbildību un citas organizācijas. Lai sāktu izmantot Lendermarket pakalpojumus, lietotājam jābūt vismaz 18 gadus vecam rezidentam un nodokļu rezidentam EEZ valstī vai Šveicē, ar personīgu bankas kontu Eiropas Ekonomikas zonā vai Šveicē. Lietotāja identitāte jāapstiprina pēc Lendermarket platformas prasībām.

Investīcijas ar Lendermarket starpniecību ir pilnīgi bez maksas. Lendermarket neiekasē komisijas maksu par konta atvēršanu, naudas iemaksu vai izņemšanu. Tomēr platformas lietotājiem jāņem vērā, ka banka vai nebanku naudas pārskaitījumu pakalpojumu sniedzējs var iekasēt papildu maksu par pārskaitījumiem.

Ieguldītājs ir pats pilnībā atbildīgs par visu nodokļu nomaksu, pamatojoties uz attiecīgās rezidences valsts tiesību aktiem. Līdzekļu izņemšana no Lendermarket investora konta notiek bez nodokļa ieturēšanas. Lendermarket nesniedz investoriem nodokļu konsultāciju pakalpojumus, tāpēc investoriem ir ļoti ieteicams konsultēties ar nodokļu speciālistiem pirms investīciju veikšanas.

Jā, atpirkšanas garantija tiek piešķirta visiem Lendermarket platformā izvietotajiem aizdevumiem. Garantija stājas spēkā tiem aizdevumiem, kuru kavēšanas termiņš pārsniedz 60 dienas, un garantijas summa ir nenomaksātās pamatsummas nominālvērtībā, pluss uzkrātie procentu ienākumi. Garantijas nodrošinātājs ir oriģinālais kredīta izsniedzējs, nevis pati Lendermarket platforma.

Auto Invest ir automatizēta investīciju portfeļa pārvalde, ko var izvēlēties investori-iesācēji un tie, kuri vēlas ietaupīt savu laiku un izveidot maksimāli drošu portfeli. Auto Invest automātiski pārskata aizdevumu sarakstu un iegulda aizdevumos, kas atbilst investora prasībām. Investīciju preferences var mainīt pēc paša vēlēšanās.

Apstiprināto investīciju nav iespējams atcelt, taču, ja aizņēmējs kavēs kredīta atmaksu par vairāk nekā 60 dienām, aizdevējs aktivizēs atpirkšanas garantiju, un investors atgūs savu investīciju ar procentiem.

Investīciju objektus var izvēlēties pēc publiski pieejamajiem datiem: aizdevuma apjoma, termiņa, procentu likmes, izcelsmes valsts. Aizņēmēju personas dati investoriem nav pieejami.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: COLIEMORE HOUSE COLIEMORE ROAD DALKEY CO DUBLIN

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +44 203 966 2222

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up