Finlo – mūsdienīga pieeja kredītiem

Finlo ir nebanku aizdevējs, kas jau 8 gadus piedāvā dažādus aizdevumus saviem klientiem. Skaidri noteikumu, ērta pieteikuma aizpildīšana un strukturēta informācija mājaslapā palīdz klientiem viegli saprast vai viņi vēlas aizņemties no šī kredītdevēja

Ir vērts sadarboties ar šo aizdevēju, ja jums ir kāds īpašums, ko ieķīlāt, precīzāk, pat nekustamais īpašums. Finlo tagad izsniedz aizdevumus tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu. Tomēr tas secina par to, ka aizdevējs var atļauties jums aizdot ievērojamas naudas summas, jūsu plānu īstenošanai.

Saņemt naudu no Finlo

Finlo piedāvā šādus kredīta veidus

Finlo darbojas zem SIA “Digital Investment MGMT” vārda, piedāvājot hipotekāro kredītu, auto līzingu, kredītu apvienošanu, kā arī aizdevumus būvniecībai, zemniekiem un biznesam.

Auto līzings

Finlo piedāvā pilna servisa auto līzingu. Šeit jau ir iekļauta OCTA un KASKO apdrošināšana, tāpēc nebūs jāraizējas par papildu formalitāšu kārtošanu. Finlo auto līzings būs ideāli piemērots mazlietotām vai jaunām automašīnām.

Finlo auto līzinga nosacījumi:

 • kredīta summa līdz 150 000 eiro;
 • maksimālais aizdevuma termiņš – 3 gadi;
 • bez pirmās iemaksas;
 • jau iekļauta OCTA un KASKO.

Auto līzingu var noformēt gan privātpersonas, gan uzņēmēji. Pēc iztekušā termiņa beigām, esošais automobīlis būs jāizpērk vai jānodod atpakaļ aizdevējam, bet jūs varēsiet nomāt jaunu transportlīdzekli.

Hipotekārais kredīts

Kredītdevējs piedāvā arī kredītu ar nekustamā īpašuma ķīlas nodrošinājumu. To var izmantot jauna īpašuma iegādei, esoša mājokļa aizdevuma pārkreditācijai vai kādiem citiem mērķiem ar īpašuma ieķīlāšanu.

Svarīgākie hipotekārā kredīta noteikumi:

 • aizņēmuma summa līdz 150 tūkstošiem eiro;
 • aizdevuma termiņš līdz 15 gadiem;
 • kredīta procentu likme sākot no 9% + EURIBOR;
 • ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu.

Hipotekāro kredītu droši var atmaksāt arī pirms termiņa. Steidzamās situācijās aizdevējs var arī pārskaitīt daļu no kredīta jau tajā pašā dienā, kad parakstāt līgumu.

Kredītu apvienošana

Tāpat kā citus aizdevumus, arī refinansēšanas aizdevumu pakalpojumu piedāvā ar tādiem pašiem noteikumiem un nosacījumiem. Lai aprēķinātu aptuveno ikmēneša maksājumu un saprastu savas izmaksas, varat izmantot Finlo vietnē pieejamo aizdevumu kalkulatoru.

Pie Finlo var apvienot kredītus šādi:

 • var pieteikties summai no 1000 līdz 30 000 eiro;
 • ar atmaksas termiņu no 1 līdz 15 gadiem;
 • ar nekustamā īpašuma ķīlu;
 • esošos kredītus dzēs pats.

Tā kā kredītu refinansēšana pie šī aizdevēja tiek piedāvāta tikai ar ķīlu, kas var būt zeme, komercobjekts, dzīvoklis vai mežš, tad pirms kredīta noformēšanas, notiek tā izvērtēšana. Uz jūsu iesnieguma pamata un vienojoties ar aizdevēju, daļu no izsniegtās summas jums var izmaksāt uzreiz.

Aizdevums biznesam

Kredītdevējs ar savu finansējumu būtiski atbalsta topošos un esošos uzņēmējus, palīdzot viņiem iegādāties apgrozamos līdzekļus, tehniku, izejvielas, kā arī uzsākt buvniecību.

Izdevīgi kredīti biznesam ir pieejami ar šādām priekšrocībām:

 • kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu līdz 150 000 eiro;
 • kredīts zemniekiem līdz 50 000 eiro;
 • ēku būvniecībai ar termiņu līdz 15 gadiem;
 • visiem aizdevumiem procentu likme sākot no 9%, neieskaitot EURIBOR.

Protams, kā visi citi Finlo aizdevumi, arī šie kredīti tiek izsniegti ieķīlājot savu īpašumu. Neaizmirstiet, ka šeit pieejamais auto līzings attiecas arī uz uzņēmējiem un tur kā ķīla ir izvēlētais auto, nevis jūsu īpašums. Kredīts uzņēmējdarbības uzsākšanai var tikt izsniegts 1 dienas laikā.

Kāpēc izvēlēties Finlo?

Kaut gan Finlo kredītiem var pieteikties tikai tiešsaistē, viņu mājaslapa ir izstrādāta tā, lai visiem būtu tajā viegli orientēties. Kredīta pieteikumā ir jānorāda tikai dažas burtiskas lietas, be par pārējo jums jautās jau telefoniski.

Vēl daži iemesli, kāpēc izvēlēties kādu no Finlo kredītiem, ir:

 • vairāku kredītu summa tiecas līdz pat 150 000 eiro;
 • iespēja palielināt sev pieejamo summu un prasīt kredītbrīvdienas;
 • konkurētspējīga % likme aizdevumiem;
 • var sarunāt par naudas daļēju izmaksu jau tajā pašā dienā.

Mainīgā EURIBOR daļa tiek pārskatīta 2 reizes gadā, kas var būt izdevīgak, nekā bankas, kur šis periods ir pārsvarā 3 mēneši. Ja jums ir nekustamais īpašums, ko varētu ieķīlāt kādiem vērtīgākiem plāniem, tad noteikti jūs varat izmantot kādu no Finlo kredītiem.

Kā pieteikties Finlo aizdevumiem?

Finlo kredītiem ir jāpiesakās viņu mājaslapā. Pieteikums ir vienots un turpat jūs varēsiet arī izvēlēties konkrētu mērķi. Tajā arī būs jānorāda ķīlas – nekustamā īpašuma informācija. Tomēr pieteikties kādam no viņu piedāvātajiem kredītiem jūs varēsiet dažu minūšu laikā

Viss, kas jums jādara, ir:

 • jāaizpilda kredīta pieteikums un jāsagaida piedāvājums e-pastā;
 • apstiprināt līgumu elektroniski vai ar kurjeru;
 • saņemto naudu novirzīt plānotajam mērķim.

Pieteikums tiks izvērtēts vienas dienas laikā. Ja jums rodas kādi jautājumi, protams jūs varat sazināties ar Finlo darbiniekiem pa e-pastu, tālruni vai ierodoties klātienes birojā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai pie Finlo ir pieejams parasts naudas kredīts?

Finlo mājaslapā nav minēts, ka viņi izsniedz patēriņa kre’ditus vai ātros kredītus. Tomēr, ja jums ir vajadzīga vienkārši konkrēta naudas summa un jums ir īpašums, ko ieķīlāt, jūs varat vērsties pie šī aizdevēja ar lūgumu aizdot naudu pret ķīlu.

Finlo mājaslapā nav konkrētu nosacījumu, kādam jābūt viņu potencialajiem aizņēmējiem, Tādējādi varam secināt, ka jebkurā savas dzīves posmā varat doties atstāt pieteikumu kredītam un pēc tam kosultanti jums vai nu piemeklēs atbilstošu kredītu vai arī atteiks, minot konkrētu iemeslu.

Tā kā Finlo auto līzingam maksimāli pieejamais termiņš ir noteikts 3 gadi, tad paejot šim laika, jums ir 2 ceļi. Pirmajā jūs varat izpirkt automobīli no šī aizdevēja un tas būs jūsu īpašumā pavisam vai arī kā otro variantu kredītdevējs piedāvā to atgiezt. Šādā gadījumā jūs varat pieteikties līzingā uz citu auto, ko arī varēsiet izmantot turpmākos 3 gadus.

Lai pieteiktos kādam kredītam saistībā ar biznesu, piemēram zemniecībai, būvniecībai vai citas nozares uznēmējdarbībai, netiek prasīts biznesa plāns. Sākumā vajadzēs atstāt tikai savu pieteikumu un tad aizdevējs gan jau turpinās komunikāciju e-pastā vai kadā citā veidā. Bet kādi specifiski noteikumi uzņēmējiem Finlo mājaslapā nav minēti.

Tā kā visi šī kredītdevēja piedāvātie kredīti ir pret nekustamo īpašumu, tad gan jau tiem var pieteikties arī cilvēki ar sliktu kredītvēsturi. Šodien bieži vien parādniekiem tiek piedāvāti kredīti pārsvarā ar nodrošinājumu, tāpēc atstājiet pieteikumu un gaidiet atbildi no aizdevēja.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Bukultu iela 11, Rīga, LV-1005

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 67199606

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up