Kredīts ārzemēs strādājošajiem - aizņemies Latvijā ar izdevīgākiem nosacījumiem!

Darbs ārzemēs, piemēram, Anglijā vai Vācijā, Latvijas iedzīvotajiem nav nekāds retums. Tā ir laba iespēja nodrošināt sev un savai ģimenei labākus dzīves apstākļus.

Taču arī ārzemes strādājošajiem ne vienmēr izdodas izvairīties no finanšu sarežģījumiem.

Tāpat kā Latvijā, arī ārzemēs var gadīties neparedzēta situācija un rasties nepieciešamība pēc papildu naudas. Ārzemniekiem ne vienmēr ir pieejams kredīts savā jaunajā dzīvesvietā, turklāt aizņemšanās nosacījumi var būt neizdevīgi.

Kredīts ārzemēs strādājošajiem ir ērts risinājums. Lasi tālāk un uzzini, kas nepieciešams, lai aizņemtos Latvijā, strādājot ārzemēs!

Vairāk informācijas

(4 Atsauksmes)
Informācija, kas ir norādīta tabulā ir ņemta no aizdevēja mājaslapas un tā var būt novecojusi, tāpēc aicinām ziņot mums par novecojušu informāciju sazinoties ar mums.
Mēs cenšamies atjaunot informāciju tabulā pēc iespējas ātrāk, bet ne vienmēr to varam izdarīt, tāpēc, ja vēlaties saņemt precīzākus datus, tad apmeklējiet aizdevēja mājaslapu.

Atsauksmes

Vācijā strādāju jau trešo gadu. Aizbraucu, jo Latvijā nevarēju atrast darbu ar adekvātu algu. Šeit visam pietiek, pat sanāk ik pa laikam sūtīt kādu naudiņu mājās. Bet pusgadu atpakaļ sanāca aizņemties – atradu labu dzīvokli tuvāk darbam, bija jāsamaksā uz priekšu, bet alga jau bija iztērēta. Pameklēju internetā, vai Latvijā ir pieejams ātrais aizdevums man, ārzemēs strādājošajam? Atradu vairākus variantus, izvēlējos izdevīgāko, piereģistrējos un aiziet! Nauda atnāca jau pēc 40 minūtēm. Tagad līdz darbam man ir 15 minūtes ar kājām, varu ietaupīt arī uz transporta.

Antons

Antons / metinātājs

Esmu oficiante vienā no Dublinas pabiem. Darbs man patīk, bet gadās arī neveiksmīgas dienas, kad apmeklētāju pamaz. Protams, cieš arī mana kabata. Vienā no tādiem mēnešiem man vajadzēja ātri atgriezties Latvijā, lētu biļeti sameklēt tik ātri nebija iespējams. Ļoti līdzēja kredīts ārzemēs strādājošajiem. Piereģistrējos, aizpildīju pieteikumu, ātri saņemu atbildi. Un jau nākamajā dienā biju Rīgā. Noteikti izmantošu šo lielisko iespēju vēlreiz, ja radīsies nepieciešamība. Tagad esmu droša, kā vienmēr ir kur paņemt naudu, kad dikti vajag.

Santa

Santa / oficiante

Kādu laiku atpakaļ sasāpējās zobs. Bet pašlaik strādāju Zviedrijā, un zobu ārstēšana šeit ir drausmīgi dārga. Sapratu, ka līdz mājām neizturēšu, jo no darba tik steidzīgi mani neviens nepalaidīs. Nolēmu ārstēt šeit. Nepieciešamās summas uz rokām man nebija un mēģināju aizņemties no paziņām šeit. Neviens man palīdzēt nevarēja, bet ieteica pameklēt internetā kredītu. Toreiz vēl padomāju, izdevīgs kredīts ārzemēs strādājošajiem – tas ir kaut kāds brīnums. Bet atradu! Kad saņemu naudu savā Latvijas kontā jau stundas laikā, ilgi nevarēju tam noticēt!

Jānis

Jānis / celtnieks

Strādāju Lielbritānijā par istabeni, bet mani vecāki dzīvo Latvijā. Kā jau pavecākiem cilvēkiem ir ar veselību, visi zina. Bija diezgan nepatīkama situācija, kad tētim bija steidzami nepieciešama palīdzība, bet gaidīt valsts apmaksāto vietu rindā nevarēja. Nācās izmantot privātās medicīnas pakalpojumus, bet maniem vecākiem-pensionāriem neviens aizdevējs naudu nebūtu devis. Tad nu aizņēmos es, izmantojot kredītu ārzemēs strādājošajiem. Saņēmu naudu 1 dienas laikā un pārsūtīju to uz vecāku bankas kontu. Viss izdevās labi, tētis tagad vesels, un es jau atmaksāju aizdevumu.

Anastasija

Anastasija / istabene

 netcredit-kredits-arzemes-stradajosajiem

Kas ir kredīts ārzemēs strādājošajiem?

Daudzi Latvijas iedzīvotāji ir devušies darba gaitās uz ārzemēm. Taču ikvienā dzīvesvietā var gadīties vajadzība pēc finanšu palīdzības. Dažkārt tas ir nepieciešams steidzama rēķina apmaksai vai ārsta apmeklējumam, citkārt nauda ir vajadzīga, lai uzlabotu savu dzīves līmeni. Ne vienmēr darbs ārzemēs garantē tik lielus ienākumus, lai nopirktu, piemēram, automašīnu. Krāt ir ilgi un dažreiz neefektīvi.

Šajā situācijā var palīdzēt auto līzings ārzemēs strādājošajiem vai patēriņa kredīts. Jebkurā gadījumā kredīts ārzemēs strādājošajiem ir labs veids, kā ātri saņemt naudu negaidītiem tēriņiem vai ieplānotam lielam pirkumam. Kredīts ārzemēs strādājošajiem ir viegli pieejams, ja aizņēmējam, kas strādā ārzemēs, ir pietiekama maksātspēja.

Mūsu mērķis ir palīdzēt Tev izvēlēties, kāds kredīts  ir visizdevīgākais tieši Tavā situācijā. Lasi, izvērtē un izvēlies sev pašu labāko!


Kā iedalās kredīts ārzemēs strādājošajiem?

Pirmais kredits arzemes stradajosiem bez maksas

Neviens negrib pārmaksāt, un katrs potenciāls aizņēmējs meklē sev kredītu ar visizdevīgākajiem nosacījumiem. Kredīts bez maksas jeb aizdevums bez komisijas maksas nozīmē, ka nepieciešamā naudas summa būs pieejama bez jebkādiem papildu maksājumiem, un, kad būs pagājis līgumā norādītais atmaksas termiņš, Tu samaksāsi tikpat daudz, cik biji aizņēmies. Pirmais kredīts bez maksas ir izdevīgs piedāvājums, taču galvenokārt tas ir pieejams ātro kredītu nozarē. Kredīts ārzemēs strādājošajiem gandrīz vienmēr tiek aplikts ar komisijas maksu vai procentu likmi, jo šis pakalpojums atšķiras no ātrājiem kredītiem gan ar maksimāli pieejamo summu, gan ar atmakas termiņu. Kredits arzemes stradajosiem ir aizdevums, kam jāpiesākas apdomīgi, tāpēc nav vērts meklēt, kur to var izdarīt bez maksas. Ja Tu vēlies aizņemties attālināti, est gatavs apmaksāt arī komisiju vai procentus, jo kredīts ārzemēs strādājošajiem parasti tiek piešķirts uz samērā ilgu periodu;

Kredits arzemes stradajosiem bez oficiālas darbavietas, bet ar regulāriem ienākumiem

Bieži vien ir tā, ka ārzemēs strādājošā persona nav tur oficiāli nodarbināta, bet tai ir darbs un stabils ikmēneša ienākums. Naudas kredīts ārzemēs strādājošajiem bez oficiālas darbavietas ir saņemams grūtāk nekā tāds pats aizdevums Latvijas iedzīvotājiem. Kredītdevēji vēlas līdz minimumam samazināt kredīta riskus, tāpēc piešķirt aizdevumus tikai tiem cilvēkiem, kuri var pierādīt savu maksātspēju. Ja Tu nevari iesniegt dokumentus, piemēram, bankas konta pārskatus par pedējiem 3-6 mēnešiem, kas apliecina, ka Tev ir pietiekami lieli, regulāri ienākumi, diemžēl kredits arzemes stradajosiem netiks Tev piešķirts;

kredīts ārzemēs strādājošajiem bez ķīlas un galvojuma

Kredīts bez ķīlas -tā ir laba iespēja atrisināt īslaicīgas naudas grūtības. Kredīts ārzemēs strādājošajiem bez ķīlas un galvojuma ir pieejams pie vairuma no Latvijas aizdevējiem.

Bezķīlas aizdevuma atmaksu garantē aizņēmēja oficiāli un pastāvīgi ienākumi. Ja ārzemēs strādājošais spēj pierādīt savu ienākumu līmeni, visdrīzāk, kreditors pieņems pozitīvu lēmumu un kredīts ārzemēs strādājošajiem tiks piešķrits bez ķīlas. Ja ienākumu līmenis ir nepietiekams vai to nav iespējams apliecināt ar atbilstošajiem dokumentiem, kredits arzemes stradajosiem var tikt noformēts pret ķīlas nodrošinājumu. Par ķīlu kalpo nekustamais īpašums vai autmašīna, kas atrodas Latvijā;

kredīts ārzemēs strādājošajiem no 20 gadiem

Bieži vien skolas, koledžas vai universitātes absolventi dodas meklēt savu pirmo darbu ārzemēs. Tieši šādiem klientiem domāts kredīts ārzemēs strādājošajiem no 18-20 gadiem.

Ikvienam aizdevējam ir savi klienta vecuma ierobežojumi, tāpēc var nākties pameklēt piemērotu kredītu drusku ilgāk. Aizdevumu jauniešiem tiek izsniegti ar tādiem pašiem nosacījumiem kā citi kredīti pie konkrētā aizdevēja. Kredīts no 20 gadiem nav pieejams pie visiem kredītdevējiem, jo atbildīgas patērētāju kreditēšanas principi aicina izvairīties no bezatbildīgas patērētāju kreditēšanas. Tie kreditori, kas tomēr izvēlas nodrošināt šādu pakalpojumu ļoti rūpīgi izvērtē potenciāla klienta maksātspēju un aizdod naudu tikai pret attiecīgu ienākumu līmeni vai ķīlas nodrošinājumu;

Kredits arzemes stradajosiem ar sliktu kredītvēsturi

Aizbraucot strādāt uz ārzmēm, Tev gadījās nesamaksāt kādu rēķinu vai atmaksāt ātro aizdevumu? Tad Tavs vārds droši vien ir iekļauts parādnieku reģistros. Tas nozīmē, ka aizdevēju acīs esi persona ar sabojātu kredītvēsturi.

Kredits arzemes stradajosiem ar sliktu kredītvēsturi nav plaši izplatīts pakalpojums, jo šajā situācijā aizņēmējs jau vienu reizi nav izpildījis savas kredītsaistības, atrodoties Latvijā.

Tomēr daži kredītdevēji padziļināti izskatā pieteikumus, un dažreiz kredīts ar negatīvu kredītvēsturi ir pieejams arī tad, ja atrodies ārzemēs. Protams, tas vienmēr ir individuāls gadījums, kas ir ļoti atkarīgs no tā, kādu iemeslu dēļ un cik ilgi atpakaļ Tava kredītvēsture ir tikusi sabojāta. Ja esi kādreiz kavējis aizdevuma atmaksu, bet tagad Tev ir atbilstoša maksātspēja, kredīts ārzemēs strādājošajiem var būt Tev pieejams. Ja esi neatmaksājis aizdevumu un devies uz ārzemēm, visdrīzāk, aizņemties Latvijā atkārtoti nevarēsi.

 

Kā strādā kredīti ārzemēs dzīvojošajiem?

Pieteikties šādam aizdevumam iespējams ar interneta starpniecību. Tev būs nepieciešamas dažas brīvās minūtes, mobilais telefons, e-pasts un konts Latvijas bankā. Lai saņemtu kredītu, veic šādus soļus:

 1. uzzini, kur pieejams kredīts ar Tev piemērotiem nosacījumiem;
 2. apmeklē aizdevēja mājaslapu un iepazīsties ar pilniem aizdevuma nosacījumiem, atmaksas kārtību un citiem svarīgiem faktoriem;
 3. izvēlies summu un atmaksas termiņu;
 4. nosūti pieteikumu aizdevējam;
 5. veic identifikācijas maksu, ja tāda ir nepieciešama;
 6. sagaidi atbildi no aizdevēja, kas parasti tiek sniegta dažu minūšu laikā.

Ja kredītdevēja lēmums ir pozitīvs, pēc līgumā noteiktā laika saņemsi aizdevuma summu savā bankas kontā.

No kredīta ārzemēs strādājošajiem, tāpat kā no jebkura cita aizdevuma, iespējams atteikties 14 dienu laikā. Ja aizdevums vairs nav nepieciešams vai Tevi neapmierina tā nosacījumi, paziņo par to aizdevējam un atmaksā pilnu kredīta summu un komisijas maksu, kas tiek aprēķināta par faktisko aizdevuma izmantošanas laiku.

 kapec_izveleties

Kāpēc izvēlēties kreditu arzemes stradajosiem?

 • Kredīts ārzemēs strādājošajiem ir īpaši ērts risinājums tajos brīžos, kad atrodies tālu un nav kam prasīt palīdzību.
 • Ja ātri ir nepieciešama noteiktā naudas summa, kredīts internetā ārzemēs strādājošajiem ir parocīgs risinājums.
 • is naudas aizdevums ir viegli noformējams ar interneta palīdzību, un jau nepilnas stundas laikā nauda tiks pārskaitīta Tavā kontā.
 • Ārzemes strādājošie ne vienmēr var saņemt aizdevumu ārzemju bankā vai pie nebanku kredītdevēja, jo ārzemju finanšu iestādēm var būt stingrākas prasības klientiem. Piemēram, var būt nepieciešams augstāks ienākumu līmenis vai jābūt galvotājam ar vietējo pilsonību. Šajā situācijā vienīgais risinājums ir aizņemties naudu Latvijā.
 • Salīdzinot ar patēriņa kredītiem, ko plaši piedāvā komercbankas, kredīts ārzemēs strādājošajiem iegūstams ātrāk un ērtāk, ar dažu klikšķu palīdzību – turklāt tas ir pietiekami izdevīgs, jo, salīdzinot kredītus, var atrast piedāvājumu ar adekvātām procentu likmēm.

 ka_tas_strada

Kam piemērots kredits arzemes stradajosiem?

Nebanku aizdevumi ir pieejami gandrīz ikvienam cilvēkam, kurš strādā ārzemēs, gūst regulārus ienākumus un spēj laicīgi atmaksāt kredītu. Kredīts ārzemēs strādājošajiem ir pieejams arī Tev, ja vari pierādīt savu maksātspēju. Aizdevums ir piemērots Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem, noteiktā vecumā un ar pietiekami lielu ienākumu līmeni.

Kādam nolūkam piemērots kredits arzemes stradajosiem?

Gribas iegādāties automašīnu ģimenei Latvijā, nopirkt jaunas mēbeles vai nepieciešama nauda ārstēšanai – gadījumi var būt dažādi. Kredīts ārzemēs strādājošajiem mēdz būt dažāds, tāpat kā aizdevumi Latvijā esošajām personām.

Ātrais kredīts internetā var būt parocīgs, ja nepieciešams steidzami apmaksāt rēķinu vai iegādāties svarīgu un ne pārāk dārgu preci. Aizņemties var līdz algas dienai, lai atmaksātu kredītu nākamās nedēļas vai mēneša laikā.

Tāpat Latvijas valstspiederīgajiem ir pieejami patēriņa kredīti ārzemēs strādājošajiem. Tie ir lielāki apjomā un ar daudz garāku atmaksas termiņu nekā ātrie kredīti.

Aizņemties var arī auto iegādei Latvijā un citiem mērķiem. Aplūko visus piedāvājumus un uzzini, kāds kredītdevējs piedāvā Tev piemērotāko aizdevumu!

 

Vai varu saņemt naudu savu ārzemju kontā?

Kreditori neveic pārskaitījumus uz ārzemes bankām, jo tas nozīmē komisijas maksas un ilgāku pārskaitījuma apstrādes laiku. Lai Tu saņemtu aizdevumu uz maksimāli izdevīgiem nosacījumi un pietiekami ātri, kredits arzemes stradajosiem var būt piešķirts tikai tad, ja Tev ir konts kādā no Latvijas bankām.

Ja kredīts tiek noformēts internetā, tad Tev nav jādodas uz aizdevēja biroju, lai parakstītu līgumu. Līdz ar to, nav svarīgi, kurā pasaules galā šobrīd esi. Nozīmē ir tam, vai Tev ir konts kādā no Latvijas bankām un mobilais telefons.

Lai saņemtu aizdevumu nebankas kredītiestādē, Tev nepieciešams būt deklarētam Latvijas Republikas teritorijā. Tas nenozīmē, ka Tev obligāti jāatrodas Latvijā kredīta ņemšanas brīdī, Tu varat strādāt arī ārzemēs. Kredits arzemes stradajosiem ir pieejams visiem Latvijas valstspiederīgajiem, kuriem ir atbilstoša maksātspējai.

Kredits arzemes stradajosiem parasti ir pieejams bez galvotāja. Tā kā pieteikšanās kredītam notiek attālināti, ar interneta starpniecību, piesaistīt šādam kredītam galvotāju ir gandrīz neiespējams. Līdz ar to kredīta atmaksu termiņā un pilnā apjomā garantē Tava maksātspēja, regulāri ienākumi, oficiāla darbavieta un pozitīva kredītvēsture. Tavi radi, draugi un darba devēji pat nezinās, ka izmantoji aizdevēja pakalpojumus.

Ja esi spējīgs pierādīt kredītdevējam, ka Tev ir pietiekami lieli ienākumi, un kredīta atmaksa nesagādās grūtības, vari pretendēt uz kredītu. Taču ņem vērā, ka saņemt aizdevumu bez oficiāliem ienākumiem ir samērā grūti, jo aizdevējam jābūt pārliecinātam par Tavu maksātspēju. Visi kredīta pretendenti tiek rūpīgi pārbaudīti, izmantojot dažādas elektroniskās datubāzes, un personas bez atbilstošiem ienākumiem nevar saņemt aizdevumu.

Tas ir atkarīgs no katra aizdevēja iekšējās politikas. Kredīts ārzemēs strādājošajiem pie dažiem aizdevējiem ir tikai pāris simti eiro, bet citur iespējams aizņemties summu, kas ir pietiekama auto iegādei. Turklāt kredits arzemes stradajosies ir atkarīgs ne tikai no aizdevēja noteikumiem, bet arī no Tavas maksātspējas. Ienākumu līmenis nosaka klientam pieejamo kredītlimitu, tāpēc varēsi pieteikties tikai tik lielai summai, kas ir adekvāta Taviem ikmēneša ienākumiem.

Scroll Up