KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem - aizņemies Latvijā ar izdevÄ«gākiem nosacÄ«jumiem!

Tev ir darbs ārzemēs, bet vēlies aizņamties naudu? Ja Ä«slaicÄ«gi dzÄ«vo un strādā ārzemēs, piemēram, Anglijā vai Vācijā, tev kā Latvijas pilsonim ir iespēja aizņemties naudu no Latvijas bankām vai nebanku aizdevējiem. ÄŖpaÅ”i, ja ārzemju ātrie kredÄ«ti nepiedāvā tādu iespēju.

Tāpat kā Latvijā, arÄ« ārzemēs strādājoÅ”ajiem var gadÄ«ties neparedzētas situācijas un rasties nepiecieÅ”amÄ«ba pēc papildu naudas. Ārzemniekiem ne vienmēr ir pieejams kredÄ«ts savā jaunajā dzÄ«vesvietā, turklāt aizņemÅ”anās nosacÄ«jumi var bÅ«t neizdevÄ«gi.

KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem ir kredÄ«tdevēju speciļi piemērots risinājums. Lasi tālāk un uzzini, kas nepiecieÅ”ams, lai aizņemtos Latvijā, strādājot ārzemēs.

Vairāk informācijas

(4 Atsauksmes)
Informācija, kas ir norādÄ«ta tabulā ir ņemta no aizdevēja mājaslapas un tā var bÅ«t novecojusi, tāpēc aicinām ziņot mums par novecojuÅ”u informāciju sazinoties ar mums.
Mēs cenÅ”amies atjaunot informāciju tabulā pēc iespējas ātrāk, bet ne vienmēr to varam izdarÄ«t, tāpēc, ja vēlaties saņemt precÄ«zākus datus, tad apmeklējiet aizdevēja mājaslapu.

Atsauksmes

Vācijā strādāju jau treÅ”o gadu. Aizbraucu, jo Latvijā nevarēju atrast darbu ar adekvātu algu. Å eit visam pietiek, pat sanāk ik pa laikam sÅ«tÄ«t kādu naudiņu mājās. Bet pusgadu atpakaļ sanāca aizņemties ā€“ atradu labu dzÄ«vokli tuvāk darbam, bija jāsamaksā uz priekÅ”u, bet alga jau bija iztērēta. Pameklēju internetā, vai Latvijā ir pieejams ātrais aizdevums man, ārzemēs strādājoÅ”ajam? Atradu vairākus variantus, izvēlējos izdevÄ«gāko, piereÄ£istrējos un aiziet! Nauda atnāca jau pēc 40 minÅ«tēm. Tagad lÄ«dz darbam man ir 15 minÅ«tes ar kājām, varu ietaupÄ«t arÄ« uz transporta.

Antons

Antons / metinātājs

Esmu oficiante vienā no Dublinas pabiem. Darbs man patÄ«k, bet gadās arÄ« neveiksmÄ«gas dienas, kad apmeklētāju pamaz. Protams, cieÅ” arÄ« mana kabata. Vienā no tādiem mēneÅ”iem man vajadzēja ātri atgriezties Latvijā, lētu biļeti sameklēt tik ātri nebija iespējams. Ä»oti lÄ«dzēja kredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem. PiereÄ£istrējos, aizpildÄ«ju pieteikumu, ātri saņemu atbildi. Un jau nākamajā dienā biju RÄ«gā. Noteikti izmantoÅ”u Å”o lielisko iespēju vēlreiz, ja radÄ«sies nepiecieÅ”amÄ«ba. Tagad esmu droÅ”a, kā vienmēr ir kur paņemt naudu, kad dikti vajag.

Santa

Santa / oficiante

Kādu laiku atpakaļ sasāpējās zobs. Bet paÅ”laik strādāju Zviedrijā, un zobu ārstÄ“Å”ana Å”eit ir drausmÄ«gi dārga. Sapratu, ka lÄ«dz mājām neizturÄ“Å”u, jo no darba tik steidzÄ«gi mani neviens nepalaidÄ«s. Nolēmu ārstēt Å”eit. NepiecieÅ”amās summas uz rokām man nebija un mēģināju aizņemties no paziņām Å”eit. Neviens man palÄ«dzēt nevarēja, bet ieteica pameklēt internetā kredÄ«tu. Toreiz vēl padomāju, izdevÄ«gs kredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem ā€“ tas ir kaut kāds brÄ«nums. Bet atradu! Kad saņemu naudu savā Latvijas kontā jau stundas laikā, ilgi nevarēju tam noticēt!

Jānis

Jānis / celtnieks

Strādāju Lielbritānijā par istabeni, bet mani vecāki dzÄ«vo Latvijā. Kā jau pavecākiem cilvēkiem ir ar veselÄ«bu, visi zina. Bija diezgan nepatÄ«kama situācija, kad tētim bija steidzami nepiecieÅ”ama palÄ«dzÄ«ba, bet gaidÄ«t valsts apmaksāto vietu rindā nevarēja. Nācās izmantot privātās medicÄ«nas pakalpojumus, bet maniem vecākiem-pensionāriem neviens aizdevējs naudu nebÅ«tu devis. Tad nu aizņēmos es, izmantojot kredÄ«tu ārzemēs strādājoÅ”ajiem. Saņēmu naudu 1 dienas laikā un pārsÅ«tÄ«ju to uz vecāku bankas kontu. Viss izdevās labi, tētis tagad vesels, un es jau atmaksāju aizdevumu.

Anastasija

Anastasija / istabene

Ā netcredit-kredits-arzemes-stradajosajiem

Kas ir kredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem?

Daudzi Latvijas iedzÄ«votāji ir devuÅ”ies darba gaitās uz ārzemēm. Taču ikvienā dzÄ«vesvietā var gadÄ«ties vajadzÄ«ba pēc papildus finanÅ”u lÄ«dzeļiem. Dažkārt tas ir nepiecieÅ”ams steidzama rēķina apmaksai vai ārsta apmeklējumam. Citkārt nauda ir vajadzÄ«ga, lai uzlabotu savu dzÄ«ves lÄ«meni. Ne vienmēr darbs ārzemēs garantē tik lielus ienākumus, lai nopirktu automaŔīnu vai labiekārtot dzÄ«vokli. Krāt ir ilgi un dažreiz neefektÄ«vi.

Å ajā situācijā var palÄ«dzēt auto lÄ«zings ārzemēs strādājoÅ”ajiem vai patēriņa kredÄ«ts. Jebkurā gadÄ«jumā kredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem ir labs veids, kā ātri saņemt naudu negaidÄ«tiem tēriņiem vai ieplānotam lielam pirkumam. KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem ir viegli pieejams, ja aizņēmējam, kas strādā ārzemēs, ir pietiekama maksātspēja.

MÅ«su mērÄ·is ir palÄ«dzēt tev izvēlēties, kāds kredÄ«tsĀ  ir visizdevÄ«gākais tieÅ”i tavā situācijā. Lasi, izvērtē un izvēlies sev paÅ”u labāko!


Kā iedalās kredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem?

Pirmais kredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”iem bez maksas

Neviens negrib pārmaksāt, un katrs potenciāls aizņēmējs meklē sev kredÄ«tu ar visizdevÄ«gākajiem nosacÄ«jumiem. KredÄ«ts bez maksas jeb aizdevums bez komisijas maksas nozÄ«mē, ka nepiecieÅ”amā naudas summa bÅ«s pieejama bez jebkādiem papildu maksājumiem. Kad bÅ«s pagājis lÄ«gumā norādÄ«tais atmaksas termiņŔ, tu samaksāsi tieÅ”i tik daudz, cik biji aizņēmies.

Pirmais kredÄ«ts bez maksas ir izdevÄ«gs piedāvājums, taču galvenokārt tas ir pieejams ātro kredÄ«tu nozarē. KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem gandrÄ«z vienmēr tiek aplikts ar komisijas maksu vai procentu likmi. Tas tāpēc, ka Å”is pakalpojums atŔķiras no ātrājiem kredÄ«tiem gan ar maksimāli pieejamo summu, gan ar atmakas termiņu. KredÄ«ts ārzemēs strādajoÅ”iem ir aizdevums, kam jāpiesākas apdomÄ«gi, tāpēc neiesakām to meklēt, kur to var izdarÄ«t bez maksas. Ja tu vēlies aizņemties attālināti, esi gatavs apmaksāt arÄ« komisiju vai procentus, jo kredÄ«ts parasti tiek pieŔķirts uz samērā ilgu periodu.

Kredits ārzemēs strādājoÅ”iem bez oficiālas darbavietas, bet ar regulāriem ienākumiem

Bieži vien ir tā, ka ārzemēs strādājoŔā persona nav tur oficiāli nodarbināta, bet tai ir darbs un stabils ikmēneÅ”a ienākums. Naudas kredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem bez oficiālas darbavietas ir saņemams grÅ«tāk nekā tāds pats aizdevums Latvijas iedzÄ«votājiem.

KredÄ«tdevēji vēlas lÄ«dz minimumam samazināt kredÄ«ta riskus, tāpēc pieŔķirt aizdevumus tikai tiem cilvēkiem, kuri var pierādÄ«t savu maksātspēju. Ja tu nevari iesniegt dokumentus, piemēram, bankas konta pārskatus par pedējiem 3-6 mēneÅ”iem, kas apliecina, ka tev ir pietiekami lieli, regulāri ienākumi, diemžēl kredits arzemes stradajosiem netiks tev pieŔķirts.

KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem bez Ä·Ä«las un galvojuma

KredÄ«ts bez Ä·Ä«las – tā ir laba iespēja atrisināt Ä«slaicÄ«gas naudas grÅ«tÄ«bas. KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem bez Ä·Ä«las un galvojuma ir pieejams pie vairuma no Latvijas aizdevējiem.

BezÄ·Ä«las aizdevuma atmaksu garantē aizņēmēja oficiāli un pastāvÄ«gi ienākumi. Ja ārzemēs strādājoÅ”ais spēj pierādÄ«t savu ienākumu lÄ«meni, visdrÄ«zāk, kreditors pieņems pozitÄ«vu lēmumu un kredÄ«ts tiks pieŔķrits bez Ä·Ä«las. Ja ienākumu lÄ«menis ir nepietiekams vai to nav iespējams apliecināt ar atbilstoÅ”ajiem dokumentiem, kredits arzemes stradajosiem var tikt noformēts pret Ä·Ä«las nodroÅ”inājumu. Par Ä·Ä«lu kalpo nekustamais Ä«paÅ”ums vai autmaŔīna, kas atrodas Latvijā.

KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem no 20 gadiem

Bieži vien skolas, koledžas vai universitātes absolventi dodas meklēt savu pirmo darbu ārzemēs. TieÅ”i Ŕādiem klientiem ir domāts kredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem no 18-20 gadiem.

Ikvienam aizdevējam ir savi klienta vecuma ierobežojumi, tāpēc var nākties pameklēt piemērotu kredÄ«tu nedaudz ilgāk. Aizdevumu jaunieÅ”iem tiek izsniegti ar tādiem paÅ”iem nosacÄ«jumiem kā citi kredÄ«ti pie konkrētā aizdevēja. KredÄ«ts no 20 gadiem nav pieejams pie visiem kredÄ«tdevējiem, jo atbildÄ«gas patērētāju kreditÄ“Å”anas principi aicina izvairÄ«ties no bezatbildÄ«gas patērētāju kreditÄ“Å”anas. Tie kreditori, kas tomēr izvēlas nodroÅ”ināt Ŕādu pakalpojumu ļoti rÅ«pÄ«gi izvērtē potenciāla klienta maksātspēju un aizdod naudu tikai pret attiecÄ«gu ienākumu lÄ«meni vai Ä·Ä«las nodroÅ”inājumu.

Kredits arzemes stradajosiem ar sliktu kredītvēsturi

Ja aizbraucot strādāt uz ārzmēm, tev gadÄ«jās nesamaksāt kādu rēķinu vai atmaksāt ātro aizdevumu, tad tavs vārds droÅ”i vien ir iekļauts parādnieku reÄ£istros. Tas nozÄ«mē, ka aizdevēju acÄ«s esi persona ar sabojātu kredÄ«tvēsturi.

KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”iem ar sliktu kredÄ«tvēsturi nav plaÅ”i izplatÄ«ts pakalpojums, jo Å”ajā situācijā aizņēmējs jau vienu reizi nav izpildÄ«jis savas kredÄ«tsaistÄ«bas, atrodoties Latvijā.

Tomēr daži kredÄ«tdevēji padziļināti izskata pieteikumus, un dažreiz kredÄ«ts ar negatÄ«vu kredÄ«tvēsturi ir pieejams arÄ« tad, ja atrodies ārzemēs. Protams, tas vienmēr ir individuāli izvērtējams gadÄ«jums, kas ir ļoti atkarÄ«gs no tā, kādu iemeslu dēļ un cik ilgi atpakaļ tava kredÄ«tvēsture ir tikusi sabojāta. Ja esi kādreiz kavējis aizdevuma atmaksu, bet tagad tev ir atbilstoÅ”a maksātspēja, kredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem var bÅ«t tev pieejams. Ja esi neatmaksājis aizdevumu un devies uz ārzemēm, visdrÄ«zāk, aizņemties Latvijā atkārtoti nevarēsi.

 

Kā strādā kredÄ«ti ārzemēs dzÄ«vojoÅ”ajiem?

Pieteikties Ŕādam aizdevumam iespējams ar interneta starpniecÄ«bu. Tev bÅ«s nepiecieÅ”amas dažas brÄ«vās minÅ«tes, mobilais telefons, e-pasts un konts Latvijas bankā. Lai saņemtu kredÄ«tu, veic Ŕādus soļus:

 1. uzzini, kur pieejams kredīts ar Tev piemērotiem nosacījumiem;
 2. apmeklē aizdevēja mājaslapu un iepazīsties ar pilniem aizdevuma nosacījumiem, atmaksas kārtību un citiem svarīgiem faktoriem;
 3. izvēlies summu un atmaksas termiņu;
 4. nosūti pieteikumu aizdevējam;
 5. veic identifikācijas maksu, ja tāda ir nepiecieŔama;
 6. sagaidi atbildi no aizdevēja, kas parasti tiek sniegta dažu minÅ«Å”u laikā.

Ja kredītdevēja lēmums ir pozitīvs, pēc līgumā noteiktā laika saņemsi aizdevuma summu savā bankas kontā.

No kredÄ«ta ārzemēs strādājoÅ”ajiem, tāpat kā no jebkura cita aizdevuma, iespējams atteikties 14 dienu laikā. Ja aizdevums vairs nav nepiecieÅ”ams vai Tevi neapmierina tā nosacÄ«jumi, paziņo par to aizdevējam un atmaksā pilnu kredÄ«ta summu un komisijas maksu, kas tiek aprēķināta par faktisko aizdevuma izmantoÅ”anas laiku.

Ā kapec_izveleties

Kāpēc izvēlēties kreditu arzemes stradajosiem?

 • KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem ir Ä«paÅ”i ērts risinājums tajos brīžos, kad atrodies tālu un nav kam prasÄ«t palÄ«dzÄ«bu.
 • Ja ātri ir nepiecieÅ”ama noteiktā naudas summa, kredÄ«ts internetā ārzemēs strādājoÅ”ajiem ir parocÄ«gs risinājums.
 • is naudas aizdevums ir viegli noformējams ar interneta palÄ«dzÄ«bu, un jau nepilnas stundas laikā nauda tiks pārskaitÄ«ta Tavā kontā.
 • Ārzemes strādājoÅ”ie ne vienmēr var saņemt aizdevumu ārzemju bankā vai pie nebanku kredÄ«tdevēja, jo ārzemju finanÅ”u iestādēm var bÅ«t stingrākas prasÄ«bas klientiem. Piemēram, var bÅ«t nepiecieÅ”ams augstāks ienākumu lÄ«menis vai jābÅ«t galvotājam ar vietējo pilsonÄ«bu. Å ajā situācijā vienÄ«gais risinājums ir aizņemties naudu Latvijā.
 • SalÄ«dzinot ar patēriņa kredÄ«tiem, ko plaÅ”i piedāvā komercbankas, kredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem iegÅ«stams ātrāk un ērtāk, ar dažu klikŔķu palÄ«dzÄ«bu ā€“ turklāt tas ir pietiekami izdevÄ«gs, jo, salÄ«dzinot kredÄ«tus, var atrast piedāvājumu ar adekvātām procentu likmēm.

Ā ka_tas_strada

Kam piemērots kredits arzemes stradajosiem?

Nebanku aizdevumi ir pieejami gandrÄ«z ikvienam cilvēkam, kurÅ” strādā ārzemēs, gÅ«st regulārus ienākumus un spēj laicÄ«gi atmaksāt kredÄ«tu. KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem ir pieejams arÄ« Tev, ja vari pierādÄ«t savu maksātspēju. Aizdevums ir piemērots Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem, noteiktā vecumā un ar pietiekami lielu ienākumu lÄ«meni.

Kādam nolūkam piemērots kredits arzemes stradajosiem?

Gribas iegādāties automaŔīnu Ä£imenei Latvijā, nopirkt jaunas mēbeles vai nepiecieÅ”ama nauda ārstÄ“Å”anai – gadÄ«jumi var bÅ«t dažādi. KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem mēdz bÅ«t dažāds, tāpat kā aizdevumi Latvijā esoÅ”ajām personām.

Ātrais kredÄ«ts internetā var bÅ«t parocÄ«gs, ja nepiecieÅ”ams steidzami apmaksāt rēķinu vai iegādāties svarÄ«gu un ne pārāk dārgu preci. Aizņemties var lÄ«dz algas dienai, lai atmaksātu kredÄ«tu nākamās nedēļas vai mēneÅ”a laikā.

Tāpat Latvijas valstspiederÄ«gajiem ir pieejami patēriņa kredÄ«ti ārzemēs strādājoÅ”ajiem. Tie ir lielāki apjomā un ar daudz garāku atmaksas termiņu nekā ātrie kredÄ«ti.

Aizņemties var arī auto iegādei Latvijā un citiem mērķiem. Aplūko visus piedāvājumus un uzzini, kāds kredītdevējs piedāvā Tev piemērotāko aizdevumu!

 

Vai varu saņemt naudu savu ārzemju kontā?

Kreditori neveic pārskaitÄ«jumus uz ārzemes bankām, jo tas nozÄ«mē komisijas maksas un ilgāku pārskaitÄ«juma apstrādes laiku. Lai Tu saņemtu aizdevumu uz maksimāli izdevÄ«giem nosacÄ«jumi un pietiekami ātri, kredits arzemes stradajosiem var bÅ«t pieŔķirts tikai tad, ja Tev ir konts kādā no Latvijas bankām.

Ja kredÄ«ts tiek noformēts internetā, tad Tev nav jādodas uz aizdevēja biroju, lai parakstÄ«tu lÄ«gumu. LÄ«dz ar to, nav svarÄ«gi, kurā pasaules galā Å”obrÄ«d esi. NozÄ«mē ir tam, vai Tev ir konts kādā no Latvijas bankām un mobilais telefons.

Lai saņemtu aizdevumu nebankas kredÄ«tiestādē, Tev nepiecieÅ”ams bÅ«t deklarētam Latvijas Republikas teritorijā. Tas nenozÄ«mē, ka Tev obligāti jāatrodas Latvijā kredÄ«ta ņemÅ”anas brÄ«dÄ«, Tu varat strādāt arÄ« ārzemēs. Kredits arzemes stradajosiem ir pieejams visiem Latvijas valstspiederÄ«gajiem, kuriem ir atbilstoÅ”a maksātspējai.

Kredits arzemes stradajosiem parasti ir pieejams bez galvotāja. Tā kā pieteikÅ”anās kredÄ«tam notiek attālināti, ar interneta starpniecÄ«bu, piesaistÄ«t Ŕādam kredÄ«tam galvotāju ir gandrÄ«z neiespējams. LÄ«dz ar to kredÄ«ta atmaksu termiņā un pilnā apjomā garantē Tava maksātspēja, regulāri ienākumi, oficiāla darbavieta un pozitÄ«va kredÄ«tvēsture. Tavi radi, draugi un darba devēji pat nezinās, ka izmantoji aizdevēja pakalpojumus.

Ja esi spējÄ«gs pierādÄ«t kredÄ«tdevējam, ka Tev ir pietiekami lieli ienākumi, un kredÄ«ta atmaksa nesagādās grÅ«tÄ«bas, vari pretendēt uz kredÄ«tu. Taču ņem vērā, ka saņemt aizdevumu bez oficiāliem ienākumiem ir samērā grÅ«ti, jo aizdevējam jābÅ«t pārliecinātam par Tavu maksātspēju. Visi kredÄ«ta pretendenti tiek rÅ«pÄ«gi pārbaudÄ«ti, izmantojot dažādas elektroniskās datubāzes, un personas bez atbilstoÅ”iem ienākumiem nevar saņemt aizdevumu.

Tas ir atkarÄ«gs no katra aizdevēja iekŔējās politikas. KredÄ«ts ārzemēs strādājoÅ”ajiem pie dažiem aizdevējiem ir tikai pāris simti eiro, bet citur iespējams aizņemties summu, kas ir pietiekama auto iegādei. Turklāt kredits arzemes stradajosies ir atkarÄ«gs ne tikai no aizdevēja noteikumiem, bet arÄ« no Tavas maksātspējas. Ienākumu lÄ«menis nosaka klientam pieejamo kredÄ«tlimitu, tāpēc varēsi pieteikties tikai tik lielai summai, kas ir adekvāta Taviem ikmēneÅ”a ienākumiem.

Scroll Up