Kas ir Netcredit.lv un, ko mēs darām?

netcredit-featured-image

Interneta vietne Netcredit.lv kalpos par Jūsu palīdzīgo roku dodoties cauri daudzo ātro kredītu piedāvājumu džungļiem. Tas palīdzēs orientēties plašajā piedāvājumu klāstā un sniegs atbildes uz taviem jautājumiem.

Netcredit.lv komandas mērķis ir piedāvāt pēc iespējas korektāku ātro kredītu salīdzinājumu, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties sev izdevīgāko pakalpojuma sniedzēju.Izveidotajā un regulāri atjaunotajā kreditētāju salīdzināšanas tabulā ir salīdzinātas galvenās ātro kredītu sniedzēju atšķirības un nozīmīgākie faktori, kas palīdzēs izlemt par sev izdevīgāko aizdevēja piedāvājumu.

Šīs lapas turpinājumā arpakstītas Netcredit piedāvātās iespējas kredītu salīdzināšanai un kredtoru izvērtēšanai. Ja vēlaties sazināties ar Netcredit.lv, tad piedāvātos saziņas kanālus atradīsiet kontaktu sadaļā.


Kā salīdzināt kredītus

Galvenais infomrācijas un kredītu salīdzināšanas informācijas avots ir mūsu kredītu salīdzināšanas portāls. Lapas augšējā izvēlnē atradīsiet dažādus kredītu veidus, piemēram, mājokļa kredīts vai kredītu apvienošana.

Konkrētā aizdevuma lapā varat atlasīt kredītus pēc atbilstības jūsu situācijai, bet zemāk filtrēt tos pēc kredītu rādītājiem.

Atlasīt piemērotāko kredītu

netcredit-uzlabots-kreditu-meklesanas-riks

Ja meklējat kredītu bez darba vietas vai vēlaties atlasīt kredītus bez ķīlas vai galvotāju, tad tas jāatzīmē melnajā filtrā.

Pēc šīs izvēlnes apstiprināšanas zemāk tabulā tiks izveidots saraksts ar aizdevējiem, kas pedāvā kredītu tieši jūsu situācijai.

Kredītu salīdzināšana

Aizdevēju salīdzināšanas lapā varat ērti pārkārtot aizdevējus, skatot to salīdzināmos datus sākot no lielākā vai mazākā rādītāja, piemēram, lielākās maksimālās aizdevuma summas vai īsākā izsniegšanas termiņa.

Tabulā varat salīdzināt svarīgākos kredītu rādītājus:

  • Aizdevuma maksimālās iespējamās summas apjoms
  • Iespēja iegūt pirmo aizdevumu bez maksas
  • Pieteikuma izskatīšanas laiks
  • Informācija par aizdevēja noteikto pieteicēja vecuma limitu
  • Procentu likmes katram aizdevumam
  • Kredīta pieteikuma izskatīšanas laiks
Kreditu-salidzinasana-1024x582

Skaidrojumu par visiem ar kredītu salīdzināšnai svarīgajiem rādītājiem varat atrast mūsu izvedotajā skaidrojošajā materiālā Kredīta līgumu jēdzienu skaidrojums.

Pie kredītiem pievienotas norādes, kuri ir jaunākie ātrie kredīti, kuri populārākie, un kuri izdevīgākie. Tas varētu būt svarīgi.


Informācija par kredītdevējiem

Portālā Netcredit.lv atradīsiet ne vien salīdzināšanas tabulu, bet arī detalizētu informāciju par katru ātro kredītu kompāniju atsevišķi, kur varat izvēlēties skatīt aizdevēju piedāvājumus ar zemākajām procentu likmēm, lielāko summu vai mazāko izsniegšanas ātrumu. Uzspiežot uz konkrētā aizdevēja loga, atveras jauna lapa, kur īsi, bet detalizēti izklāstīta informācija par aizdevēja kreditēšanas nosacījumiem un īpatnībām, kas jāņem vērā, piesakoties aizdevumam.

Citi piedāvātie informācijas resursi

Netcredit piedāvā arī citus noderīgus informācijas resursus mūsdienīgā formātā. Mūsu Youtube kanālā atradīsiet viegli uztveramus skaidrojumus gan par kredītu veidiem, gan kredītdevējiem. Mūsu Facebook konta publicējam aktuālākos jaunumus kredītu jomā.

Mūsu sociālo tīklu profili:

Netcredit blogs

Noderīgus padomus un jaunumus par ātro kredītu internetā un patēriņa internetu kredītu jomā, meklējiet Netcredit.lv blogā. Sekojot līdzi Netcredit.lv padomiem, Jūs, neatkarīgi no savas līdzšinējās pieredzes ar interneta aizdevējiem, būsiet informēti par interneta aizdevumu nozari un jaunākajām aktualitātēm, kā arī spēsiet spriest par individuālu aizdevēju piedāvājumiem.

Portāls Netcredit.lv palīdzēs Jums vienuviet apkopotā ērtā un pārskatāmā veidā rast atbildes uz uzdotiem un neuzdotiem jautājumiem par interneta ātrajiem un patēriņa kredītiem. Izmantojot Netcredit.lv piedāvātās iespējas, Jūs ietaupīsiet laiku un spēkus, iegūstot informāciju par Jūs interesējošiem interneta kreditētājiem un viņu aktuālajiem piedāvājumiem.

Scroll Up