Kas ir Netcredit.lv un, ko mēs darām?

netcredit-featured-image

Interneta vietne Netcredit.lv kalpos par Jūsu palīdzīgo roku, kas vadīs Jūs cauri daudzo ātro kredītu piedāvājumu džungļiem. Ja nespējat orientēties plašajā piedāvājumu klāstā, atbildes uz saviem jautājumiem atradīsiet portālā Netcredit.lv.

Netcredit.lv komandas mērķis ir piedāvāt pēc iespējas korektāku ātro kredītu salīdzinājumu, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties sev izdevīgāko pakalpojuma sniedzēju.Izveidotajā un regulāri atjaunotajā kreditētāju salīdzināšanas tabulā ir salīdzinātas galvenās ātro kredītu sniedzēju atšķirības un nozīmīgākie faktori, kas palīdzēs izlemt par sev izdevīgāko aizdevēja piedāvājumu.

 

6 kredīta izvēlē nozīmīgi rādītāji:

  • Aizdevuma maksimālās iespējamās summas apjomu;
  • Informāciju par iespēju iegūt pirmo aizdevumu bez maksas;
  • Pieteikuma izskatīšanas laiku;
  • Informāciju par aizdevēja noteikto pieteicēja vecuma limitu;
  • Procentu likmju rādītājus katram aizdevumam;
  • Aizdevēju pieteikumu izskatīšanas darba laiku.

 


 

Ātro kredītu salīdzināšana:

Aizdevēju salīdzināšanas lapā varat ērti pārkārtot aizdevējus, skatot to salīdzināmos datus sākot no lielākā vai mazākā rādītāja, piemēram, lielākās maksimālās aizdevuma summas vai īsākā izsniegšanas termiņa.

netcredit-uzlabots-kreditu-meklesanas-riks

Uzlabots meklēšanas rīks

Portālā Netcredit.lv atradīsiet ne vien salīdzināšanas tabulu, bet arī detalizētu informāciju par katru ātro kredītu kompāniju atsevišķi, kur varat izvēlēties skatīt aizdevēju piedāvājumus ar zemākajām procentu likmēm, lielāko summu vai mazāko izsniegšanas ātrumu. Uzspiežot uz konkrētā aizdevēja loga, atveras jauna lapa, kur īsi, bet detalizēti izklāstīta informācija par aizdevēja kreditēšanas nosacījumiem un īpatnībām, kas jāņem vērā, piesakoties aizdevumam.

 

Turpat izklāstīta aizņemšanās procedūra katram aizdevējam atsevišķi.

Noderīgus padomus un ieteikumus sev izdevīgākā un piemērotākā aizdevēja izvēlē, kā arī aktuālāko informāciju par aizdevēju īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem ātro kredītu internetā un patēriņa internetu kredītu jomā, meklējiet Netcredit.lv bloga sadaļā. Sekojot līdzi Netcredit.lv padomiem, Jūs, neatkarīgi no savas līdzšinējās pieredzes ar interneta aizdevējiem, būsiet informēti par interneta aizdevumu nozari un jaunākajām aktualitātēm, kā arī spēsiet spriest par individuālu aizdevēju piedāvājumiem.

Portāls Netcredit.lv palīdzēs Jums vienuviet apkopotā ērtā un pārskatāmā veidā rast atbildes uz uzdotiem un neuzdotiem jautājumiem par interneta ātrajiem un patēriņa kredītiem. Izmantojot Netcredit.lv piedāvātās iespējas, Jūs ietaupīsiet laiku un spēkus, iegūstot informāciju par Jūs interesējošiem interneta kreditētājiem un viņu aktuālajiem piedāvājumiem.

Scroll Up