Kredīts parādniekiem ar sliktu kredītvēsturimelnie kredīti?

Ikviens naudas aizdevums ir saistīts ar zināmiem riskiem, ka tas var tikt neatdots, tāpēc tie mēdz būt saukti “melnie kredīti”. Kreditori ir informēti par aizņēmēja kredītsaistībām, tāpēc uzņemas papildus risku par neatmaksāšanas iespēju. Labā ziņa, ka ir aizdevēji, kas ir atvērti kompromisiem.

Personām ar sabojātu kredītvēsturi var būt nepieciešama papildu nauda, kas ir ļoti saprotams. Piemērotākais risinājums ir meklēt nebanku aizdevējus, kuru piedāvājumā ir kredīts parādniekiem vai ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi, ko tautā sauc par melnajiem kredītiem. Lai gan šādu piedāvājumu ir maz, aizdevuma meklējumi var būt veiksmīgi.

Šādu piedāvājumu nav daudz, bet ir daži – tos atradīsi tieši pie mums Netcredit.lv. Zemāk ir apkopoti kredītdevēji, kas izvērtēs pieprasījumus no klientiem ar negatīvu kredītvēsturi. Šajā gadījumā tos varētu saukt par situāciju, kad tiek izvērtēts kredīts ar melno sarakstu, jeb kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

(5 Atsauksmes)
Informācija, kas ir norādīta tabulā ir ņemta no aizdevēja mājaslapas un tā var būt novecojusi, tāpēc aicinām ziņot mums par novecojušu informāciju sazinoties ar mums.
Mēs cenšamies atjaunot informāciju tabulā pēc iespējas ātrāk, bet ne vienmēr to varam izdarīt, tāpēc, ja vēlaties saņemt precīzākus datus, tad apmeklējiet aizdevēja mājaslapu.

Atsauksmes

Biju piemirsusi cik ļoti ātri aug mans bērns. Laikapstākļi mainījās uz rudens pusi un sapratu, ka dēlam nav pieklājīgu apavu rudenim, jo iepriekšējā gada kurpes kļuvušas par mazu. Līdz algai atlikusi vien nedēļa, bet bērnam katru dienu jāiet uz skolu un treniņiem, bet agrie rīti un vēlie vakari vairs tik nav silti, lai nēsātu vasaras apavus. Nolēmu pirmo reizi izmēģināt aizņemšanos internetā. Diezgan ilgu laiku pavadīju klejojot pa vairāku aizdevēju portāliem līdz izvēlējos sev izdevīgāko. Dažas minūtes veltīju reģistrācijas procesam, vēl apmēram 10 minūtes gaidīju aizdevēja atbildi un apmēram pēc 40 minūtēm no pieteikšanās brīža, ar dēlu devāmies uz veikalu pēc viņa jaunajiem rudens apaviem.

Aija

Aija / kasiere

Vēlējos pāriet no līdzšinējā telefona operatora pie cita jau vistuvākajā laikā, bet pirms to izdarīt bija jāapmaksā pēdējais rēķins. Līdz algai palikušas 2 nedēļas. Lai arī summa bija samērā neliela, nevarēju tādu uzreiz atvēlēt un mierīgi gaidīt algu. Jau iepriekš biju aizņēmies naudu internetā, tāpēc zināju, ka visas manas problēmas atrisināmas dažu minūšu laikā. Ātrais kredīts internetā man atkal izlīdzēja.

Aleksandrs

Aleksandrs / oficiants

Biju atradis izdevīgu piedāvājumu auto iegādei, bet līdz pārdevēja prasītajai summai man pietrūka nepilns tūkstotis latu, ko nevarētu sakrāt gana ātrā laikā. Automašīnu pārdeva privātpersona, cena bija patiesi pievilcīga tāpēc nevarēju ilgi kavēties ar lēmuma pieņemšanu un līdzekļu meklēšanu. Izvēlējos patēriņa kredītu internetā. Reģistrējos un pieteicos internetā, jau pēc pusstundas nauda bija manā kontā un varēju sazināties ar auto pārdevēju un 4 mēnešu laikā pakāpeniski veicu aizdevuma atmaksu.

Vitālijs

Vitālijs / Apsargs

Es jau trīs gadus esmu bērna kopšanas atvaļinājumā. Pirms bērna piedzimšanas, es strādāju un man bija auto kredīts. Tagad man ir piešķirtas kredītbrīvdienas sakarā ar dekrēta atvaļinājumu, bet ir dienas, kad vīram kavējas alga, un mums kaut kā jādzīvo. Es pieteicos kredītam parādniekiem. Aizpildīju pieteikumu mājaslapā, aizdevējs man piezvanīja, visu pārrunājām un nelielu naudas summu pirms algas man piešķīra. Tas ir labi, kad cilvēki var iejusties tavā ādā un palīdzēt pat tad, ja tev ir parādi!

Inese

Inese / mājsaimniece

Visu mūžu esmu strādājis strādnieka darbus, savulaik neesmu mācījies un līdz pensijai tagad esmu sētnieks. Šī iemesla dēļ mani ienākumi vienmēr ir bijuši zemi, un ir gājis visādi, tāpēc arī ņēmu naudu no daudz kā, un protams gadījies arī neatmaksāt kredītus. Domāju, ka kopš mana pēdējā aizdevuma vēl nav pagājuši 10 gadi, bet tieši toreiz man bija nepieciešami pāris simti eiro ārstēšanai. Atradu aizdevumu, kur ņēma vērā manu gandrīz pensijas vecumu un slikto kredītvēsturi. Viņi piekrita, bet ieķīlāja manu žubīti. Bet nekas, ar dievpalīgu aizdevumu atmaksāšu, vai ar mazbērniem jau esmu vienojies, ja nu kas. Tā kā svarīgā brīdī man palīdzēja, paldies!

Sergejs

Sergejs / sētnieks

netcredit-kredits-paradniekiem

Kas ir ātrais kredīts parādniekiem jeb tiem kam slikta kredītvēsture?

Nepieciešamība pēc papildu naudas summas var rasties ikvienam cilvēkam. Arī tiem, kam jau ir kādas esošas kredītsaistības un neatmaksāti aizdevumi. Tāpat aizdevums var būt vajadzīgs cilvēkam ar negatīvu kredītvēstures statusu, kuram pagātnē ir bijuši sarežģījumi ar kredītu atmaksu. Ja kādreiz noformētie aizdevumi nav atmaksāti pilnā apjomā, var runāt par kredītu parādniekiem.

Kredīts parādniekiem vienmēr ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, jo aizdevuma maksājumu kavēšana un kredītsaistību ignorēšana pat objektīvu un nepārvaramu iemeslu dēļ diemžēl padara aizņēmēju par parādnieku.


Sliktā kredītvēsture uzglabājas reģistros 10 gadus!

Personas iekļaušana parādnieku reģistros liedz parādniekam noformēt jaunu aizdevumu pie daudziem Latvijā aktīvajiem nebanku kreditoriem. Un ne velti – ikviens aizdevējs nebeidz uzsvērt, ka neviens kredīts nav paredzēts esošo parādu atmaksai. Un tomēr kredīts parādniekiem ir pietiekami pieprasīts. Lai parliecinātos par savas kredītvēstures stāvokli, to var izdarīt lapā ManaKreditvesture.lv.

Kāpēc? Jo parādniekam var būt nepieciešama nauda ne tikai parādu segšanai, bet arī citām ikdienas vajadzībām. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav saņemams viegli, taču nav arī pilnīgi neiespējama misija. Tāpat kā citi aizdevumu veidi, kredīti parādniekiem var tikt iedalīti vairākās kategorijās – uzzini par tām tālāk!

Kā iedalās kredīta veids?

Pirmais kredīts bez maksas

Aizdevums bez maksas, precīzāk sākot, aizdevums ar 100% atlaidi komisijai un procentiem, ir kreditora īpašais piedāvājums jaunajiem klientiem. Gandrīz vienmēr tas ir pieejams aizņēmējiem, kuri vai nu nekad nav izmantojuši kreditēšanas pakalpojumus, vai nu ir veiksmīgi atmaksājuši visus kredītus, ko apliecina pozitīva kredītvēsture.

Tā kā kredīts parādniekiem ir aizdevums ar sliktu kredītvēsturi, to nav iespējams saņemt bez maksas. Šādam aizdevumam tiek piemērota procentu likme, un ikvienam kredīta pretendentam jāņem vērā, ka kredīti ar sliktu kredītvēsturi var tikt aplikti ar lielāku procentu likmi.

Diemžēl negatīva kredītvēsture ietekmē ne tikai aizņēmēja iespējas saņemt aizdevumu, bet arī kopējās aizdevuma izmaksas, kas kļūst lielākas. Tieši tāpēc parādnieku gadījumā jāmeklē nevis izdevīgākais aizdevums ar mazākām izmaksām, bet kreditors, kurš būs gatavs sniegt šādu pakalpojumu.

Kredīts parādniekiem bez oficiālas darbavietas, bet ar stabiliem ienākumiem

Atbilstoša maksātspēja ir obligāts nosacījums ikviena kredīta saņemšanai. Tāpēc reti kurš aizdevējs piešķirs aizdevumu personai, nepārbaudot potenciāla aizņēmēja finanšu stāvokli. Un tomēr oficiāla darbavieta nav svarīgākais kritērijs aizdevuma saņemšanai. Patiešām, saņemt kredītu var arī oficiāli nenodarbināti cilvēki, ja vien viņiem ir stabili un pietiekami lieli ienākumi. Ne katrs aizdevējs prasa iesniegt ienākumus apliecinošos dokumentus, taču ikviens aizdevējs pārbauda aizņēmēja kredītvēstures statusu.

Ja tiek konstatēts, ka aizņēmējam nepieciešams kredīts ar sliktu kredītvēsturi, prasības kļūst stingrākas. Iemesls? Negatīva kredītvēsture liecina, ka aizņēmējs jau vismaz vienu reizi ir pārkāpis kredītsaistību noteikumus, tāpēc kreditors vairs nevar viņam pilnībā uzticēties. Līdz ar to, kredīts parādniekiem parasti pieejams tādām personām, kuras var uzrādīt izziņas no darbavietas, bankas konta izrakstus vai citus ienākumus apliecinošos dokumentus.

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas un galvotāja

Kredīts parādniekiem var būt pieejams arī bez ķīlas un galvotāja. Taču šeit jāatceras, ka kreditora lēmumu par aizdevuma piešķiršanas nosacījumiem ietekmē gan kredītvēstures statuss, gan parādu kopsumma, gan aizņēmēja finanšu situācija un vairāki citi faktori. Ja persona ar nelielu parādu piesakās nelielam aizdevumam, tas var tikt piešķirts bez ķīlas. Ja kredīts ir vajadzīgs cilvēkam ar nopietniem parādiem, kreditors gandrīz vienmēr vēlēsies iesaistīt gan ķīlu, gan galvotāju.

Tie ir kredītrisku novēršanas mehānismi, kas ir īpaši aktuāli negatīvas kredītvēstures gadījumā. Meklējot kredītu parādniekiem, jāņem vērā, ka aizdevējs, kas būs gatavs sniegt šādu pakalpojumu, vēlēsies maksimāli pasargāt sevi no iespējamiem zudumiem. Ķīla un galvojums, tāpat kā procentu likme un oficiālie ienākumi, ir minimālās kreditora prasības parādniekiem.

Kredīts parādniekiem vecumā no 18 – 20 gadiem

Tā kā dažādi aizdevumi, tostarp ātrie kredīti, pie dažiem kreditoriem ir pieejami jau no 18 gadu vecuma, jārēķinās ar to, ka arī jaunieši var nonākt parādnieku reģistros. Aizdevums ar sliktu kredītvēsturi no 18 – 20 gadiem var būt pieejams turpat, kur parasts aizdevums jauniešiem šajā vecumā.

Kopumā runājot, kreditors uzstāda vecuma robežu visiem kredītu veidiem, nevis tikai vienam. Ja aizdevēja piedāvājumā ir gan ātrais kredīts, gan kredīts parādniekiem, un aizdevumi tiek izsniegti personām no 18 – 20 gadiem, iespējas saņemt jaunu aizdevumu ir samērā lielas.

 

Kā tas strādā?

Tā kā kredīts ar sliktu kredītvēsturi var tikt saņemts pie nebanku aizdevējiem, pieteikšanās process, pieteikuma izskatīšanas un kredīta piešķiršanas kārtība ir līdzīga ātro, patēriņa un citu kredītu piešķiršanas procesam.

Taču tai ir arī savas īpatnības, jo tomēr kredīts parādniekiem nav saņemams tik viegli un vienkārši, kā aizdevums personai ar pozitīvu kredītvēsturi.

 

 

Vispirms aplūkosim pašus pamatus, kas ir vienādi, neatkarīgi no aizdevuma veida:

  • piedāvājumu salīdzinājums un kreditora izvēle. Visvieglāk to izdarīt ar mūsu platformas palīdzību, jo šeit ir apkopoti visi aizdevumu piedāvājumi, tostarp kredīti parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi;
  • pieteikuma aizpildīšana un nosūtīšana. Absolūts vairums nebanku aizdevēju nodrošina iespēju pieteikties ikvienam kredītam elektroniski. Tev tikai jāaizpilda pieteikuma forma, kas atrodas kreditora mājaslapā un jānosūta pieteikums. Pieteikšanās forma parādniekiem var būt detalizētāka, jo kreditors var prasīt norādīt parādu summu, esošo kreditoru nosaukumus, kavētā kredīta atmaksas termiņu un citus ar parādu saistītos datus;
  • pieteikuma izskatīšana. Savā mājaslapā kreditors norāda, cik ātri kredītpieteikums tiek izskatīts. Tas nav atkarīgs no peiteiktā kredīta veida, jo ikviens aizdevējs izmanto elektroniskās datubāzes, tāpēc lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek pieņemts samērā ātri. Daži aizdevēji nosūta aizdevuma pretendentam savu lēmumu mazāk nekā pusstundas laikā, citi paziņo lēmumu pēc dažām darba dienam.

Ja kreditors izlemj, ka konkrētā gadījumā kredīts ar sliktu kredītvēsturi var tikt piešķirts, sākas nākamais kredīta piešķiršanas posms, kas vienmēr ir individuāls. Posma sastāvdaļas ir:

  • dokumentu pakas sagatavošana un iesniegšana. Kā jau tika minēts, kredīts parādniekiem gandrīz vienmēr nozīmē, ka aizņēmējam būs jāiesniedz papildu dokumenti, lai apliecinātu savu maksātspēju;
  • ķīlas un galvojuma noformēšana. Ja kreditors piedāvā aizdevumu tikai pret ķīlas nodrošinājumu un vēlas piesaistīt galvotāju, kredīta noformēšana kļūst laikietilpīgāka.

Jāatzīmē, ka kredīts parādniekiem nav kreditora labās gribas akts, bet gan likumīgs finanšu darījums, tāpēc aizņēmējam ir visas tiesības atteikties no aizdevuma 14 dienu laikā, kā to paredz Latvijas likumdošana. Lai atteiktos no aizdevuma, nav jāraksta paskaidrojums, jāmaksā līgumsods, procenti vai zaudējuma atlīdzība. Ar aizņēmēja tiesībām var iepazīties kredītlīgumā.

 

 ka_tas_strada

Kāpēc izvēlēties kredītus?

Kredīts parādniekiem ir teju vienīgā iespēja personām ar sliktu kredītvēsturi iegūt jaunu aizdevumu. Tā kā nebanku kreditoriem ir pieeja kā valsts, tā privātajām parādvēstures datubāzēm, kredītu speciālisti redz ikviena aizdevuma pretendenta kredītvēstures statusu.

Datubāzēs informācija tiek uzglabāta 10 gadus, tāpēc arī tad, ja parāds jau sen ir dzēsts, negatīvs kredītvēstures statuss var traucēt saņemt parastu aizdevumu. Ja tas ir arī Tavs gadījums, ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi var būt noderīgs.

Izvērtējat savu finansiālo stāvokli un aizņemies atbildīgi!

Apskatot pieejamo informāciju, ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi var tapt pieejami izņēmuma gadījumos, kad pieteicējam ir stabili un pietiekami ienākumi un kredītvēsturi sabojājušais parāds jau sen kā atmaksāts. Ja nepieciešams ātrais kredīts ar sliktu / negatīvu kreditvesturi, mēģināts nav zaudēts, jo reģistrācija un pieteikuma iesniegšana parasti ir ļoti ātrs process, turklāt vairumā aizdevēju gadījumu arī maksā tikai 1 santīmu.

Atbildi saņemsiet nepilnas stundas laikā. Neko daudz nezaudēsiet arī tad, ja kredīti ar sliktu kredītvēsturi pie kāda aizdevēja jums nebūs pieejami, jo nebūsiet tērējis laiku skrienot apkārt pa neskaitāmiem aizdevēju kantoriem. Kāds aizdevējs izvērtējot Jūsu situāciju noteikti var nākt pretim un aizdot Jums nepieciešamo naudu.

Aizņemies atbildīgi!

Aizņemieties atbildīgi, kritiski izvērtējot savas spējas aizdevumu atmaksāt, jo Jūs jau zināt, cik viegli ir sabojāt kredītvēsturi!

Kam piemērots kredīts ar sliktu kredītvēsturi?

Kā var viegli noprast no nosaukuma, kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir piemērots personām, kuru kredītvēstures statuss ir negatīvs. Sabojātai kredītvēsturei var būt dažādi iemesli: neatmaksāts pagātnes parāds, aktīvs parāds, kavēti līzinga maksājumi, kā arī neapmaksāti telefona, interneta un komunālo maksājumu rēķini.

Tāpat kā ikviens patērētāju kredītu veids, arī kredīts parādniekiem ir paredzēts Latvijas pilsoņiem un personām ar pastāvīgā iedzīvotāja statusu. Aizņēmēju vecuma robežas ikviens kreditors nosaka patstāvīgi, taču kopīgais nosacījums visiem ir atbilstoša maksātspēja.

Kādam nolūkam piemērots kredīts parādniekiem?

Ja cilvēkam, kuram jau ir nenomaksāts parāds, ir radusies nepieciešamība pēc papildu naudas summas, viņam jāmeklē kredīts parādniekiem. Vispārīgi runājot, kredīts parādniekiem var tikt izmantots tāpat, kā parasts ātrais vai patēriņa kredīts – ikdienas tēriņiem, rēķinu, dažādu preču un pakalpojumu apmaksai. Protams, jāņem vērā, ka jaunas kredītsaistības ir papildu finanšu slogs parādniekam, tāpēc šāds aizdevums nav paredzēts nedz luksusa preču iegādei, nedz izklaidei vai nepārdomātiem, impulsīviem pirkumiem.

Tāpat vērts atcerēties, ka kredīts parādniekiem un kredīts parādu restrukturizācijai nav viens un tas pats. Kredītu apvienošana un esošo aizdevumu refinansēšana ir pakalpojums cilvēkiem, kuri vēlas apvienot esošos kredītus vienā un samazināt ikmēneša maksājumu. Ja vēlies pieteikties jaunam aizdevumam, lai segtu esošās kredītsaistības, labāk meklē kredītu apvienošanas iespējas parādniekiem.

Vai varu aizņemties ar sliktu kredītvēsturi, ja parādu summa nav liela?

Tas, vai kredīts parādniekiem tiks piešķirts, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Kopējai parādu summai ir liela nozīme. Aizdevējs pieņem lēmumu par kredīta piešķiršanu, izvērtējot kredīta riskus. Ja kredīta pretendents ir parādā lielas summas, kreditors var uzskatīt, ka jauns aizdevums ir riskants abām pusēm. Tos kredītdevēju jomā sauc “melnie kredīti”. Visai bieži, izvērtējot kopējo klienta maksātspejas situāciju lēmums var būt pozitīvs. Tāpēc nelielie parādi nav garantija tam, ka aizdevums tiks piešķirts.

Kredīts parādniekiem ir uz Latvijas iedzīvotājiem orientēts pakalpojums. Ikviens aizdevējs vēlas samazināt kredīta riskus, bet piešķirt aizdevumu parādniekam, kurš turklāt uzturas ārzemēs, ir pārāk liels risks. Līdz ar to, pieteikties šādam aizdevumam ir vērts tikai tad, ja Tava pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvija.

Parasti par ķīlas objektu kalpo vērtīgs īpašums – automašīna vai nekustamais īpašums. Atsevišķos gadījumos aizņemties var, ieķīlājot dārglietas vai sadzīves tehniku, taču kopumā kreditori dod priekšroku objektiem, kas nezaudēs savu vērtību arī nākotnē. Aizdevumi lidz 500 € ar sliktu kredītvēsturi ir visai pieejami. Lielākas summas aizņemties varētu būt grūtāk.

Kredīts parādniekiem nav tik zibenīgs, kā ātrais kredīts, jo kreditors var pieprasīt gan ienākumus apliecinošos dokumentus, gan ķīlu vai galvojumu. Atsevišķos gadījumos kredīts ar sliktu kredītvēsturi var tikt noformēts vienas dienas laikā, taču dažkārt kredīta noformēšana var aizņemt arī 2-3 darba dienas, atkarībā no aizdevēja nosacījumiem.

Parasti nebanku aizdevēji neinteresējas par aizņemšanās iemeslu, taču kredīts parādniekiem ir specifisks pakalpojums, tāpēc aizdevējs var prasīt arī par kredīta izmantošanas mērķi. Ja aizdevums ir vajadzīgs esošo parādu atmaksai, aizņēmējam var tikt piedāvāta kredīta refinansēšana, taču šāds pakalpojums nav pieejams pie ikviena kreditora.

Kredīts parādniekiem netiek izsniegts lielu pirkumu veikšanai, jo šāds aizdevums ir pārāk riskants un var nostādīt aizņēmēju bīstamā situācijā. Pie dažiem aizdevējiem ir pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi, ja parādi ir palikuši pagātnē un aizņēmēja esošais ienākumu līmenis ir adekvāts kredīta summai, taču tas ir konkrēts kredīts automašīnas vai mājokļa iegādei, nevis vispārīgs aizdevums privātajam patēriņam.

Aizņemšanās pie nebanku kredītdevējiem ir maksimāli diskrēta tādā ziņā, ka kreditors nesazinās ar aizņēmēja darbavietu vai banku, lai noskaidrotu svarīgu informāciju. Tā vietā kredīta pretendents pats uzrāda nepieciešamos dokumentus. Taču, ja kredīts parādniekiem netiek atmaksāts termiņā, aizdevējam ir tiesības uzsākt parādu piedziņas procesu, kura laikā par parādiem tiek ziņots gan parādnieka darba devējam, gan bankai.

Ja Tev ir nepieciešams kredīts parādniekiem, pirms pieteikšanās padomā, vai Tavs ienākumu līmenis ļauj Tev pieteikties vēl vienam aizdevumam. Ņem vērā, ka Tava prioritāte ir esošo parādu atmaksa, tāpēc izvērtē savu maksātspēju, vadoties no summas, kas paliek pēc visu kredītmaksājumu veikšanas. Ja esošie parādi netiek pakāpeniski atmaksāti, kaut vai mazākos apmēros, nekā noteikts kredītlīgumā, kredīts parādniekiem visdrīzāk netiks piešķirts.

Ja kredīts parādniekiem netiek atmaksāts termiņā, sekas ir tādas pašas, kā jebkura cita kredīta neatmaksāšanas gadījumā. Vispirms aizdevējs mēģina sazināties ar aizņēmēju, lai noskaidrotu kavējuma iemeslus un aicinātu pēc iespējas ātrāk segt kredītsaistības. Šajā posmā vienoties par jaunu atmaksas grafiku un kredīta vēlāku atmaksu ir salīdzinoši viegli. Bet, ja parādnieks ignorē ziņojumus no kreditora, pēdējam ir tiesības uzsākt parādu piedziņas procesu tiesas ceļā vai nodot parādu piedziņu privātiem uzņēmumiem. Parādu piedziņa var tikt vērsta uz parādnieka darba algu, īpašumu un līdzekļiem bankas kontā.

Scroll Up