Patēriņa kredīts - parocīgs risinājums ilgtermiņā

Katra cilvēka dzīvē, agri vai vēlu, pienāk brīdis lieliem tēriņiem. Kāzas, ceļojums, jaunās mēbeles, automašīnas remonts – skaitīt var līdz bezgalībai.

Ja Tev ir nepieciešama nauda lielākiem tēriņiem, palīdzēt var patēriņa kredīts. Ilgtermiņa paterina kredits privātpersonām ir viens no populārākajiem naudas aizdevumiem internetā.

Vairumā gadījumu to var saņemt tikpat zibenīgi kā ātro aizdevumu, taču paterina krediti var būt daudz lielāki naudas izteiksmē un ar elastīgāku atmaksas termiņu.

Vairāk informācijas

Atsauksmes

Tikko iegādājamies jaunu dzīvokli. Kad skatījāmies dzīvokli pirmo reizi, domājam, nebūs daudz jāiegulda remontā, bet saņemot atslēgas saprotam, ka problēmas tomēr ir. Visa nauda bija ieguldīta īpašumā. Tad arī aizdomājamies par patēriņa kredītu. Maksāt katru mēnesi salīdzinoši nelielu summu mums likās pievilcīgi. Tad sākam meklēt, pētījam internetā piedāvājumus, lasījām atsauksmes. Beidzot atrādām mums piemērotāko – procentu likme un atmaksas periods mums derēja. Pieteicamies internetā – dažu minūšu laikā aizpildījām pieteikumu. Naudu arī saņemam nākamajā dienā. Tagad maksājam katru mēnesi nedaudz vairāk par 100 eiro, mūsu budžetam tā ir adekvāta summa. Bet remonts gandrīz pabeigts

Ansis un Laura

Ansis un Laura / jaunā ģimene

Patēriņa kredīts man līdzēja, kad plānoju kārtējo atvaļinājumu. Sen sapņoju par tālajām zemēm, atradu pievilcīgu ceļojumu uz Taizemi. Nauda ceļojumam bija, bet vajadzēja arī kaut ko paņemt līdzi, visādām gadījumam. Pieteicos internetā, izvēlējos laika periodu, lai pēc tam atmaksāt kredītu to trīs mēnešu laikā. Ātri saņemu atbildi un naudu kontā. Jā, ceļojuma laikā visu naudu neiztērēju, un atgriezu aizdevējam agrāk, nekā vajadzēja – samaksāju mazāku komisiju.

Rihards

Rihards / klientu konsultants

Augustā man ir kāzas. Ļoti gribējās uzaicināt visus radus un draugus, bet mūsu budžets nebija tik liels. Arī kāzu ceļojumu ļoti gribēju. Padomājam, ka tomēr tā ir viena reize visā mūžā un nolēmām aizņemties. Patēriņa kredīts mums izskatījās vispiemērotākais, jo atdot var gada laikā. Pasēdējam internetā, visu izpētījam un izskaitījām, atrodam mums pievilcīgāko. Reģistrācija aizņēma dažas minūtes, ne vairāk. Kreditors ātri noreaģēja, naudu dabūjam tajā pašā dienā. Jau saplānojam kāzu ceļojumu! Paldies.

Baiba

Baiba / līgava

 

Kas ir patēriņa kredīts?

Ilgtermiņa aizdevumi internetā šodien ir ļoti populāri un pieejami gandrīz jebkuram cilvēkam ar stabiliem ienākumiem. Parasti patēriņa kredīts ir naudas aizdevums uz 12 vai 24 mēnešiem, kas ir pieejams internetā. Lai paterina kredits tiktu piešķirts, nepieciešams reģistrēties kreditora mājaslapā un aizpildīt pieteikuma formu.

Mēs palīdzēsim Tev saprast, kurš paterina kredits ir piemērots Tavām vajadzībām. Izmantojot mūsu salīdzināšanas rīkus, viegli noskaidrosi, kāds patēriņa kredīts ir visizdevīgākais. Lasi tālāk, lai uzzinātu, kādi paterina krediti ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem!

Kā iedalās paterina krediti?

Pirmais patēriņa kredīts bez maksas

Paterina kredits paredzēts lielākiem tēriņiem. Internetā var atrast gan īstermiņa aizdevumus nelielām summām, gan arī nopietnākus kredītus, ar garākiem atmaksas termiņiem.

Saprotams, ka ilgtermiņa paterina krediti uz vairākiem tūkstošiem eiro tiek aplikti ar komisijas maksu, jo kreditori vēlas samazināt savus riskus. Bet, ja Tev ir nepieciešami daži simti eiro uz pāris nedēļām, tad patēriņa kredīts bez komisijas maksas var būt pieejams.

Pirmais paterina kredits bez maksas, jeb bezprocentu patēriņa aizdevums nozīmē, ka pieprasītā naudas summa būs piešķirta bez komisijas maksas un procentu likmes, t.i., kopējā atmaksas summa ir tikpat liela kā aizdevuma apjoms. Paterina krediti bez maksas parasti pieejami tikai vienu reizi, jaunajiem klientiem;

Patēriņa kredīts bez oficiālas darbavietas, bet ar pastāvīgiem ienākumiem

Ne vienmēr cilvēki strādā algotu darbu, daži ienākumus gūst citā veidā, piemēram, izīrējot dzīvokli vai ieguldot naudu akcijās u.tml. Daži kreditori neprasa aizņēmējiem norādīt informāciju par darba devēju vai iesniegt izziņu no darbavietas. Līdz ar to paterina krediti bez oficiālas darbavietas var būt pieejami, ja varēsi apliecināt savu ienākumu līmeni un spēju atmaksāt aizdevumu. Paterina kredits nevar būt lielāks par ikmēneša ienākumiem, un ikvienam aizņēmējam tiek noteikts kredītlimits, kura robežās var aizņemties naudu. Ja prasītais patēriņa kredīts pārsniedz piedāvāto kredītlimitu, aizdevējam ir tiesības atteikt aizdevumu vai piedāvāt mazāku summu;

Patēriņa kredīts bez ķīlas vai galvotāja

Paterina krediti bez ķīlas ir labs risinājums gadījumam, ja nepieciešama lielāka naudas summa ar garāku atmaksas periodu. Aizdevēji piedāvā šo pakalpojumu internetā, līdz ar to ilgtermiņa patēriņa aizdevums bez ķīlas vai galvotāja pieejams ātri un ērti.

Paterina kredīts bez ķīlas parasti tiek garantēts ar aizņēmēja oficiāliem un pastāvīgiem ienākumiem. Šajā gadījumā kredītiestāde noteikti pārbaudīs Tavu kredītvēsturi un informāciju no darbavietas, lai pārliecinātos, ka pieteikumā norādīta patiesa informācija. Ja viss ir kārtībā, paterina kredits bez galvotāja tiks Tev piešķirts. Ja Tev nav oficiālu ienākumu, bet vēlies aizņemties, visdrīzāk aizdevējs prasīs ķīlu vai velēsies piesaistīt galvotāju. Tā kā patēriņa kredīts ir apjomā liels aizdevums, kredītdevējam ir tiesības izvirzīt stingrākas prasības un rūpīgāk pārbaudīt kredīta pretendentus;

Patēriņa kredīts no 20 gadiem

Šodien sākt darba gaitas vēl skolas laikā nav nekāds retums. Līdz 20 gadiem dažiem jaunajiem cilvēkiem parasti jau ir darba stāžs un laba pieredze. Tāpēc šodien jaunais vecums ne vienmēr ir šķērslis aizdevumam, un patēriņa kredīts no 20 gadiem ir populārs pakalpojums.

Patēriņa kredīts no 20 gadiem strādājošajiem cilvēkiem tiek nodrošināts ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem. Paterina kredits bez darba, piemēram, pašnodarbinātajām personām, kā arī tiem, kas regulārus ienākumus gūst citos veidos, var būt pieejami ar galvotāju, vai pret nekustamā īpašuma vai automašīnas ķīlu.

Paterina krediti jauniešiem ir pieejami ar tādiem pašiem nosacījumiem kā cita vecuma aizņēmējiem. Aizdevēji nepiedāvā zemākas procentu likmes vai garāku atmaksas termiņu, tāpēc rūpīgi izvērtē, vai Tev patiešām ir vajadzīgs paterina kredits no 20 gadiem;

Patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Kredītvēsture ir svarīga, ja vēlies noformēt kredītu pie uzticama aizdevēja. Faktiski kredītvēsture it Tavu maksājumu vēsture, kas saistīta gan ar aizdevumiem, gan ar citiem rēķiniem, piemēram komunālajiem. Ja Tev ir gadījies nokavēt kādu rēķinu vai kredīta maksājumu, droši vien Tavs vārds ir iekļauts parādnieku reģistros. Taču arī šajā gadījumā paterina kredits var būt pieejams, jo, pirmkārt, informācija parādvēstures datubāzēs netiek uzlglabāta mūžīgi, otrkārt, nozīme ir tam, kāpēc Tava kredītvēsture ir negatīva. Neatmaksāts aizdevums un nokavēts maksājums ir dažāda mēroga problēmas, tāpēc dažkārt paterina kredits var tikt piešķirts arī cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi. Tas gan prasa laiku, jo patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir samērā grūti dabūjams, tāpēc kā vairums aizdevēju automātiski noraida parādnieku iesniegumus. Bet, pameklējot rūpīgāk, tomēr iespējams atrast dažus variantus. Ir kreditori, pie kuriem varētu būt pieejams arī patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

Kā strādā patēriņa kredīti?

Ja Tev nepieciešams patēriņa kredīts, ir vajadzīgas trīs lietas: interneta pieslēgums, lai aizpildītu pieteikuma formu, mobilais telefons saziņai ar aizdevēju un konts kādā no Latvijas bankām, lai saņemtu kredīta naudu.

Visi kredīti internetā noformējami pēc līdzīga principa. Izpildi šos vieglos soļus un saņem naudu maksimāli ātri:

 1. uzzini, kur pieejams paterina kredits ar Tev piemērotiem nosacījumiem;
 2. apmeklē aizdevēja mājaslapu. Ja esi jaunais klients, aizpildi reģistrācijas anketu; ja esi pastāvīgais aizņēmējs – pieslēdzies savam lietotāja profilam;
 3. izvēlies summu un atmaksas termiņu;
 4. nosūti pieteikumu aizdevējam;
 5. veic identifikācijas maksu, ja tāda ir nepieciešama;
 6. sagaidi atbildi no aizdevēja, kas parasti tiek sniegta dažu minūšu laikā.

Ja būsi saņemis no kreditora pozitīvo atbildi, nauda būs Tavā kontā nepilnas pusstundas laikā.

Paterina krediti ir ļoti viegli atmaksājami – kad tuvosies kredīta atmaksas termiņš vai kārtējā maksājuma datums, vienkārši pārskaiti uz aizdevēja bankas kontu nepieciešamo summu.

Tev vienmēr ir iespēja atteikties no pakalpojuma, ja paterina kredits Tev vairs nav vajadzīgs vai neesi apmierināts ar aizdevēja pakalpojumiem. Šajā gadījumā, laicīgi brīdinot aizdevēju, nepieciešams pilnā apjomā ir jāatamaksā saņemtais paterina kredits un komisijas maksa par kredītkonta apkalpošanu.

 

 

Kāpēc izvēlēties patēriņa kredītus?

 • Patēriņa kredīts ir labs risinājums tajos gadījumos, kad nepieciešama lielāka finanšu palīdzība ar ilgāku atmaksas periodu. Protams, paterina kredits var būt arī īstermiņa – viss atkarīgs no Tavām vajadzībām un iespējām atmaksāt aizdevumu.
 • Paterina krediti internetā kaut kādā ziņā ir līdzīgi ātrajiem aizdevumiem; ātšķirība ir kredītu apjomā un atmaksas termiņā. Patēriņa kredīts var tikt izsniegts, piemēram, uz 24 mēnešiem vai pat uz ilgāku laika periodu.
 • Patēriņa kredīts ir viegli noformējams internetā, un nauda tikpat ātri tiek pārskaitīta Tavā kontā.
 • Paterina kredits pieejami arī bankās, bet bankas aizdevuma noformēšana aizņems vairākas dienas, iespējams pat nedēļas. Pastāv varbūtība, ka Tavs ienākumu līmenis liksies bankai par mazu un summa, kuru gribēji aizņemties, nebūs pieejama, vai būs jāpiesaista galvotājs vai jānodrošina patēriņa kredīts ar ķīlu.
 • Patēriņa kredīts internetā iegūstams mazāk nekā pusstundas laikā, ar dažu klikšķu palīdzību – aizpildi un nosūti kredīta pieteikumu un saņem naudu, ja vien Tu atbilsti kredītdevēja prasībām!

 

Kam piemēroti paterina krediti?

 • Patēriņa kredīts ir pakalpojums jebkuram nodarbinātam cilvēkam, kuram ir stabili regulārie ienākumi, un kurš ir spējīgs kredītu laicīgi atmaksāt.
 • Šajā gadījumā nav svarīgi, kādā nozarē Tu strādā un kur dzīvo. Patēriņa kredīts internetā tiek piešķirts neatkarīgi no šiem faktoriem.
 • Izvērtē visus aizdevēju piedāvājumus, aizpildi pieteikumu un dažu minūšu laikā aizdevējs pieņems lēmumu par kredīta piešķiršanu.
 • Paterina kredits var tikt atmaksāts pilnā apmērā vienā maksājumā vai pa daļām, ja būs izvēlējies elastīgu atmaksas termiņu.

Kādam nolūkam piemēroti paterina krediti?

 • Patēriņa kredīts domāts lielākiem pirkumiem, nekā neapmaksāts rēķins vai jauna jaka.
 • Tas var būt dzīvokļa remonts, kāzu ceļojums vai transportlīdzekļa iegāde.
 • Paterina kredits ir aizdevums ar garāku atmaksas periodu – nevajag atdot visu sumu uzreiz, Tev būs jāmaksā pēc grafika, ko saskaņosi ar kreditoru.
 • Patēriņa kredīts internetā ir ērtākais risinājums jebkurā situācijā, kad Tu meklē salīdzinoši lielu naudas summu uz garāku laika periodu un spēj pierādīt, ka Tavi ienākumi ir pastāvīgi un pietiekoši lieli, lai atmaksātu kredītu termiņā.
Cik liels patēriņa kredīts var būt man piešķirts?

Katrs aizdevējs nosaka maksimālo patēriņa aizdevuma apjomu. Norēķinu kredīts internetā var būt no 50 līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro. Jo lielāks ir kredīts, jo garāks tam ir atmaksas termiņš.

Kā saņemt patēriņa aizdevumu?

Būs jāveic obligātie soļi:

1.Aizdevēja mājas lapā aizpildiet pieteikumu. Ja esat jauns klients, aizpildiet reģistrācijas anketu; ja esat pastāvīgs aizņēmējs – pieslēdzaties savam lietotāja profilam.

 1. Izvēlāties summu un atmaksas termiņu.
 2. Iesniedziet pieteikumu aizdevējam.
 1. Veiciet identifikācijas maksu, ja tāda ir.
 2. 5. Aizdevējs izskatīs jūsu pieprasījumu un sniegs atbildi.

Patēriņa aizdevums var būt pieejams gan uz īsu laika periodu, parasti, līdz 30 dienām, gan arī uz garāko posmu, līdz 12 vai 24 mēnešiem, Īstermiņa kredīts parasti atmaksājams ar vienu maksājumu perioda beigās, bet ilgtermiņa kredīta maksājumi tiek sadalīti proporcionālajās summās uz visu atmaksas periodu.

Pirmie patēriņa kredīti var būt iesniedzami bez maksas. Aizdevēji parasti piedāvā tādu iespēju jaunajiem lietotājiem. Kredīts bez maksas būs ierobežots ar maksimāli pieejamo kredīta summu un atmaksas termiņu. Ja aizņēmējs vēlas šo termiņu pagarināt, tad viņam būs jāmaksā papildus komisijas maksa.

Aizdevējs visdrīzāk atteiks kredītu, ja:

– Neesat nodarbināts patēriņa kredīta pieprasīšanas brīdī, vai arī nespējat pierādīt savus ienākumus

– Jums ir citi neatmaksāti vai kavēti aizdevumi

 • Neesat sasnieguši noteikto vecumu

Patēriņa kredīts ir pakalpojums, no kurā iespējams atteikties, ja jūs neapmierina tā nosacījumi. Šī gadījumā aizņēmējam ir pienākums oficiāli paziņot par to aizdevējam un atmaksāt kredīta summu. Kredīta summas lietošanas komisija tiek aprēķināta par faktisko patēriņa kredīta lietošanas laiku.

Patēriņa kredīts internetā ir ļoti ērts pakalpojums, kas pieejams arī ārzemēs strādājošiem cilvēkiem, jo pieteikums un visā nepieciešama informācija iesniedzama kreditoram caur internetu. Tas nozīmē, ka jums nav nepieciešams ierasties aizdevēja birojā kaut ko parakstīt. Ja esat spējīgs pierādīt savu maksātspēju, tas jūs varat saņemt patēriņa kredītu. Aizpildiet pieteikumu internetā un dažu minūšu laikā saņemsiet atbildi no aizdevēja.

Patēriņa kredīti internetā izsniedzami, izvērtējot aizņēmēja iepriekšējo maksājumu vēsturi, jeb kredītvēsturi. Iespējams, tiks pieprasīta informācija no VSAA par personas ienākumu nodokļa maksājumiem. Ja kredītors neskatoties uz slikto kredītvēsturi, pārliecinājās, ka cilvēkam uz doto brīdi pietiekami ienākumi, lai atmaksāt patēriņa kredītu, aizdevums tiks izdots.

Prakse rada, ka patēriņa kredīti internetā iegūstami, pat neuzrādot darba devēja nosaukumu un datus. Tas nozīmē, ka tev nav obligāti jābūt oficiāli strādājošam, lai pretendēt uz patēriņa kredītu, kā arī tavs darba devējs neuzzinās, ka tu izmanto aizdevēju pakalpojumus.

Patēriņa kredīts internetā nav nepieciešams dot kredītoram kaut ko pretī no savā īpašumā esošajām mantām. Tāpat nav vajadzīgs arī galvotājs, kas palīdzēs jūsu īslaicīgās finanšu problēmas paturēt kā jūsu personisko lietu un ne jūsu draugiem, ne radiem par tām nebūs jāuzzina.