Patēriņa kredīts - vērtīgs risinājums ilgtermiņā

Daudzu cilvēku dzīvē var pienāk brīdis neplānotiem lieliem tēriņiem. Situācijas var būt dažādas – dzīvokļa remonts vai labiekārtošana, automašīnas remonts, medicīnas izdevumi vai dzīvē svarīgas kāzas. Tās ir reizes, kad svarīgi saņemt naudu tagad, bet par to atmaksāsiet tuvākajā nākotnē.

Ja tev ir nepieciešama nauda šādiem tēriņiem, palīdzēt var patēriņa kredīts. Tas ir ilgtermiņa kredīts privātpersonām, un ir viens no populārākajiem naudas aizdevumiem internetā.

Vairumā gadījumu to var saņemt visai ātri – līdzīgi kā kā ātro aizdevumu. Bet atšķiras ar to, ka tie var būt daudz lielāki naudas izteiksmē un ar elastīgāku atmaksas termiņu. Aizdevuma noteikumi būs atkarīgi no vajadzīgās summas un Jūsu maksātspējas.

Vairāk informācijas

(5 Atsauksmes)
Informācija, kas ir norādīta tabulā ir ņemta no aizdevēja mājaslapas un tā var būt novecojusi, tāpēc aicinām ziņot mums par novecojušu informāciju sazinoties ar mums.
Mēs cenšamies atjaunot informāciju tabulā pēc iespējas ātrāk, bet ne vienmēr to varam izdarīt, tāpēc, ja vēlaties saņemt precīzākus datus, tad apmeklējiet aizdevēja mājaslapu.

Atsauksmes

Tikko iegādājamies jaunu dzīvokli. Kad skatījāmies dzīvokli pirmo reizi, domājām, ka nebūs daudz jāiegulda remontā, bet saņemot atslēgas saprotam, ka problēmas tomēr ir. Visa nauda bija ieguldīta īpašumā. Tad arī aizdomājamies par patēriņa kredītu. Maksāt katru mēnesi salīdzinoši nelielu summu mums likās pievilcīgi. Tad sākam meklēt, pētījam internetā piedāvājumus, lasījām atsauksmes. Beidzot atrādām mums piemērotāko – procentu likme un atmaksas periods mums derēja. Pieteicamies internetā – dažu minūšu laikā aizpildījām pieteikumu. Naudu arī saņemām nākamajā dienā. Tagad maksājam katru mēnesi nedaudz vairāk par 100 eiro, mūsu budžetam tā ir adekvāta summa. Bet remonts gandrīz pabeigts.

Ansis un Laura

Ansis un Laura / jaunā ģimene

Patēriņa kredīts man līdzēja, kad plānoju kārtējo atvaļinājumu. Sen sapņoju par tālajām zemēm, atradu pievilcīgu ceļojumu uz Taizemi. Nauda ceļojumam bija, bet vajadzēja arī kaut ko paņemt līdzi, visādam gadījumam. Pieteicos internetā, izvēlējos laika periodu, lai pēc tam atmaksātu kredītu trīs mēnešu laikā. Ātri saņemu atbildi un arī naudu kontā. Jā, ceļojuma laikā visu naudu neiztērēju. Kā arī kredītu atgriezu aizdevējam agrāk, nekā vajadzēja, samaksājot mazāku komisiju.

Rihards

Rihards / klientu konsultants

Augustā man ir kāzas. Ļoti gribējās uzaicināt visus radus un draugus, bet mūsu budžets nebija tik liels. Arī kāzu ceļojumu ļoti gribēju. Padomājam, ka tomēr tā ir viena reize visā mūžā un nolēmām aizņemties. Patēriņa kredīts mums izskatījās vispiemērotākais, jo atdot var gada laikā. Pasēdējam internetā, visu izpētījam un izskaitījām, atrodam mums pievilcīgāko. Reģistrācija aizņēma dažas minūtes, ne vairāk. Kreditors ātri noreaģēja, naudu dabūjam tajā pašā dienā. Jau saplānojam kāzu ceļojumu! Paldies.

Baiba

Baiba / līgava

Man ļoti patīk videospēles. Lai es normāli varētu spēlēt jaunākās spēles bez lagiem, man bija nepieciešams jauns dators, jo manējais vairs nevilka. No savas algas uzreiz tādu atļauties nevarēju, tāpēc aizdomājos par patēriņa kredītu. Jo ik mēnesi maksāt 150 eiro es spēju, bet 1.5k tagad uz rokas man nav. Atradu internetā variantu, kur dod arī jauniešiem, ātri aizpildīju pieteikumu un viss, man pat nezvanīja. E-pastā saņēmu apstiprinājumu un nauda pēc nepilnas pusstundas jau bija manā kontā. Nākamajā dienā jau aizbraucu pakaļ jaunam kompim un spēlēju jaunas spēles.

Kristaps

Kristaps / datorspēļu spēlētājs

Ņēmu aizdevumu plastiskai operācijai. Jaunajam sadarbības līgumam bija specifiskie nosacījumi, tomēr ieguvums ir daudz lielāks. Tāpēc lūdzu savai palīdzei salīdzināt vairākus kreditorus un atrast man labāku variantu, kur atmaksāt varēju diezgan ātri un bez procentiem – mans jaunais honorārs gan jau to atļaus. Aizpildijām pieteikumu, es iesniedzu visas nepieciešamās izziņas un, pēc apstiprinājuma nauda operācijai bija jau kontā. Pēc tam operācija bija veiksmīga, līgums parasktīts un kredītu es jau gandrīz atmaksāju. Tas bija labākais lēmums manā dzīvē!

Grēta

Grēta / modele

netcredit-paterina-kredits

Kas ir patēriņa kredīts?

Ilgtermiņa aizdevumi šobrīd ir ļoti populāri un pieejami gandrīz jebkuram cilvēkam ar stabiliem ienākumiem. Parasti patēriņa kredīts ir naudas aizdevums uz 12 vai 24 mēnešiem. Lai aizdevums tiktu piešķirts, nepieciešams reģistrēties kreditora mājaslapā un aizpildīt pieteikuma formu.

Mēs palīdzēsim tev saprast, kurš kredīts ir piemērots tavām vajadzībām. Izmantojot mūsu salīdzināšanas rīkus, viegli noskaidrosi, kāds ir visizdevīgākais patēriņa kredīts internetā. Lasi tālāk, lai uzzinātu, kādi patēriņa kredīti ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem.


Kā iedalās kredīts?

Pirmais kredīts bez maksas jeb bezprocentu kredīts

Patēriņa kredīts paredzēts lielākiem tēriņiem. Internetā var atrast gan īstermiņa aizdevumus nelielām summām (ātrie kredīti), gan arī nopietnākus kredītus, ar garākiem atmaksas termiņiem.

Saprotams, ka ilgtermiņa kredīts uz vairākiem tūkstošiem eiro tiek aplikts ar komisijas maksu, jo kreditori vēlas samazināt savus riskus. Bet, ja tev ir nepieciešami daži simti eiro uz pāris nedēļām, tad tas var būt pieejams bez komisijas maksas.

Pirmais kredīts bez maksas, jeb bezprocentu patēriņa aizdevums nozīmē, ka pieprasītā naudas summa būs piešķirta bez komisijas maksas un procentu likmes. Ar to domājot, ka kopējā atmaksas summa ir tikpat liela kā aizdevuma apjoms. Kredīti bez maksas parasti pieejami tikai vienu reizi, jaunajiem klientiem. Tie ir izplatīti arī pērkot kādas konkrētas preces mājas labiekārtošanai, piemēram dīvāna vai televizora iegādei.

Bez oficiālas darba vietas, bet ar pastāvīgiem ienākumiem

Ne vienmēr cilvēki strādā algotu darbu, daži ienākumus gūst citā veidā, piemēram, izīrējot dzīvokli vai ieguldot naudu akcijās u.tml. Daži kreditori neprasa aizņēmējiem norādīt informāciju par darba devēju vai iesniegt izziņu no darba vietas. Līdz ar to bez oficiālas darba vietas kredīts var būt pieejams, ja varēsi apliecināt savu ienākumu līmeni un spēju atmaksāt aizdevumu.

Patēriņa aizdevums nevar būt lielāks par ikmēneša ienākumiem, un ikviens aizņēmējs nosaka kredītlimitu, kura robežās var aizņemties naudu. Ja prasītais aizdevums pārsniedz piedāvāto kredītlimitu, aizdevējam ir tiesības atteikt aizdevumu vai piedāvāt mazāku summu.

Bez ķīlas vai galvotāja

Patēriņa kredīti bez ķīlas ir labs risinājums gadījumam, ja nepieciešama lielāka naudas summa ar garāku atmaksas periodu. Aizdevēji piedāvā pakalpojumu patēriņa kredīts internetā, līdz ar to šāds aizdevums bez ķīlas vai galvotāja pieejams ātri un ērti.

Bez ķīlas parasti tiek garantēts ar aizņēmēja oficiāliem un pastāvīgiem ienākumiem. Šajā gadījumā kredītiestāde noteikti pārbaudīs tavu kredītvēsturi un informāciju no darba vietas, lai pārliecinātos, ka pieteikumā norādīta patiesa informācija. Ja viss ir kārtībā, aizdevums bez galvotāja tiks tev piešķirts. Ja tev nav oficiālu ienākumu, bet vēlies aizņemties, visdrīzāk aizdevējs prasīs ķīlu vai vēlēsies piesaistīt galvotāju. Tā kā kredīts ir apjomā liels aizdevums, kredītdevējam ir tiesības izvirzīt stingrākas prasības un rūpīgāk pārbaudīt kredīta pretendentus.

No 18 – 20 gadiem

‘Mūsdienās sākt darba gaitas vēl skolas laikā nav nekāds retums. Līdz 20 gadiem dažiem jaunajiem cilvēkiem parasti jau ir darba stāžs un laba pieredze. Tāpēc jaunais vecums ne vienmēr ir šķērslis aizdevumam, un kredīts no 20 gadiem ir populārs pakalpojums.

Patēriņa kredīts jauniešiem no 20 gadiem tiek nodrošināts, ja tiem ir pastāvīgi ikmēneša ienākumi. Bez darba, piemēram, pašnodarbinātajām personām, kā arī tiem, kas regulārus ienākumus gūst citos veidos, var būt pieejami ar galvotāju, vai pret nekustamā īpašuma vai automašīnas ķīlu.

Jauniešiem kredīts ir pieejams ar tādiem pašiem nosacījumiem kā cita vecuma aizņēmējiem. Aizdevēji nepiedāvā zemākas procentu likmes vai garāku atmaksas termiņu, tāpēc rūpīgi izvērtē, vai tev patiešām ir vajadzīgs patēriņa kredīts vai vari atrast citus veidus naudas ieguvei.

Ar sliktu kredītvēsturi

Kredītvēsture ir svarīga, ja vēlies noformēt kredītu pie uzticama aizdevēja. Faktiski kredītvēsture ir tavu maksājumu vēsture, kas saistīta gan ar aizdevumiem, gan ar citiem rēķiniem, piemēram komunālajiem maksājumiem. Ja tev ir gadījies nokavēt kādu rēķinu vai kredīta maksājumu, droši vien tavs vārds ir iekļauts parādnieku reģistros.

Taču arī šajā gadījumā kredīts var būt pieejams. Pirmkārt, informācija parādvēstures datubāzēs netiek uzglabāta mūžīgi, otrkārt, nozīme ir tam, kāpēc tava kredītvēsture ir negatīva. Neatmaksāts aizdevums un nokavēts maksājums ir dažāda mēroga problēmas, tāpēc dažkārt kredīts var tikt piešķirts arī cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi. Tas gan prasa laiku, jo paterina kredits ar sliktu kredītvēsturi ir samērā grūti dabūjams, tāpēc kā vairums aizdevēju automātiski noraida parādnieku iesniegumus. Bet, pameklējot rūpīgāk, tomēr iespējams atrast dažus variantus. Ir kreditori, pie kuriem varētu būt pieejams arī kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

Kā tas strādā?

Ja Tev ir nepieciešams patēriņa kredīts, tev nepieciešams tikai interneta pieslēgums, lai aizpildītu pieteikuma formu, un telefons saziņai ar aizdevēju. Visai pašsaprotams, ka nepieciešams arī bankas konts kādā no Latvijas bankām, lai saņemtu kredīta naudu.

Visi kredīti internetā noformējami pēc vienots principa. Izpildi šos vieglos soļus un saņem naudu maksimāli ātri:

 1. Uzzini, kur pieejams ar Tev piemērotiem nosacījumiem;
 2. Apmeklē aizdevēja mājaslapu. Ja esi jaunais klients, aizpildi reģistrācijas anketu; ja esi pastāvīgais aizņēmējs – pieslēdzies savam lietotāja profilam;
 3. Izvēlies summu un atmaksas termiņu;
 4. Nosūti pieteikumu aizdevējam;
 5. Veic identifikācijas maksu, ja tāda ir nepieciešama;
 6. Sagaidi atbildi no aizdevēja, kas parasti tiek sniegta dažu minūšu laikā.

Ja būsi saņēmis no kreditora pozitīvo atbildi, nauda būs Tavā kontā nepilnas pusstundas laikā.

Patēriņa kredīti ir ļoti viegli atmaksājami – kad tuvosies kredīta atmaksas termiņš vai kārtējā maksājuma datums, vienkārši pārskaiti uz aizdevēja bankas kontu nepieciešamo summu.

Tev vienmēr ir iespēja atteikties no pakalpojuma, ja kredīts Tev vairs nav vajadzīgs vai neesi apmierināts ar aizdevēja pakalpojumiem. Šajā gadījumā, laicīgi brīdinot aizdevēju, nepieciešams pilnā apjomā ir jāatmaksā saņemtais aizdevums un komisijas maksa par kredītkonta apkalpošanu.

kapec_izveleties

Kāpēc izvēlēties?

 • Labs risinājums tajos gadījumos, kad nepieciešama lielāka finanšu palīdzība ar ilgāku atmaksas periodu. Protams, paterina kredits var būt arī īstermiņa – viss atkarīgs no Tavām vajadzībām un iespējām atmaksāt aizdevumu.
 • Internetā kaut kādā ziņā ir līdzīgi ātrajiem aizdevumiem; atšķirība ir kredītu apjomā un atmaksas termiņā. Aizdevums var tikt izsniegts, piemēram, uz 24 mēnešiem vai pat uz ilgāku laika periodu.
 • Ir viegli noformējams internetā, un nauda tikpat ātri tiek pārskaitīta Tavā kontā.
 • Pieejami arī bankās, bet bankas aizdevuma noformēšana aizņems vairākas dienas, iespējams pat nedēļas. Pastāv varbūtība, ka Tavs ienākumu līmenis liksies bankai par mazu un summa, kuru gribēji aizņemties, nebūs pieejama, vai būs jāpiesaista galvotājs vai jānodrošina kredīts ar ķīlu.
 • Internetā iegūstams mazāk nekā pusstundas laikā, ar dažu klikšķu palīdzību – aizpildi un nosūti kredīta pieteikumu un saņem naudu, ja vien Tu atbilsti kredītdevēja prasībām!

ka_tas_strada

Kam piemēroti?

 • Patēriņa kredīts ir pakalpojums jebkuram nodarbinātam cilvēkam, kuram ir stabili regulārie ienākumi, un kurš ir spējīgs kredītu laicīgi atmaksāt.
 • Šajā gadījumā nav svarīgi, kādā nozarē Tu strādā un kur dzīvo. Tiek piešķirts neatkarīgi no šiem faktoriem.
 • Izvērtē visus aizdevēju piedāvājumus, aizpildi pieteikumu un dažu minūšu laikā aizdevējs pieņems lēmumu par kredīta piešķiršanu.
 • Kredīts var tikt atmaksāts pilnā apmērā vienā maksājumā vai pa daļām, ja būs izvēlējies elastīgu atmaksas termiņu.

Kādam nolūkam?

 • Kredīts domāts lielākiem pirkumiem, nekā neapmaksāts rēķins vai jauna jaka.
 • Tas var būt dzīvokļa remonts, kāzu ceļojums vai transportlīdzekļa iegāde.
 • Aizdevums ar garāku atmaksas periodu – nevajag atdot visu sumu uzreiz, Tev būs jāmaksā pēc grafika, ko saskaņosi ar kreditoru.
 • Ērtākais risinājums jebkurā situācijā, kad Tu meklē salīdzinoši lielu naudas summu uz garāku laika periodu un spēj pierādīt, ka Tavi ienākumi ir pastāvīgi un pietiekoši lieli, lai atmaksātu kredītu termiņā.

Kredīta kalkulators: Tavs palīgs izmaksu aprēķināšanā

Patēriņa kredīta kalkulators ir universāls tiešsaistes rīks, kas ikvienam potenciālam aizņēmējam palīdz aprēķināt kopējās aizdevuma izmaksas, neuzņemoties kredītlīguma saistības. Kredīta kalkulators ir pieejams internetā, tas strādā, pateicoties gudriem aprēkināšanas algoritmiem, un palīdz acumirklī noskaidrot:

 • procentu maksājumu apjomu;
 • kopējo atmaksas summu.

Patēriņa kredīta kalkulators nodrošina iespēju eksperimentēt ar atmaksas termiņiem un kopējo atmaksas summu, neuzliekot uz kalkulatora lietotāju nekādas saistības kreditora priekšā. Vienkārši atzīmē dažādus rādītājus un uzzini, kāds patēriņa kredīta atmaksas termiņš ir visdraudzīgākais Tavai finanšu situācijai!

Kredītu kalkulatori ir atrodami gandrīz visu aizdevēju mājaslapās. Vēlies sākt ar banku piedāvājumu pārbaudi? Tev ir pieejami:

 • Swedbank kredītu kalkulators;
 • Seb kredītu kalkulators;
 • DNB kredītu kalkulators;
 • Citadele kredītu kalkulators.

Taču mēs iesakām – neaizmirsti par nebanku aizdevumiem! Itin bieži tie nodrošina ērtākus aizņemšanās nosacījumus, turklāt nebanku kredīta kalkulators ir tikpat funkcionāls un ērti izmantojams. Nebanku aizdevēju skaits ir lielāks, konkurence par klientu – sīvāka, un ar mūsu palīdzību Tu varēsi ļoti ātri atrast sev piemērotāko patēriņa kredītu.

Cik liela summa var būt man piešķirta?

Katrs aizdevējs nosaka maksimālo patēriņa aizdevuma apjomu. Norēķinu kredīts internetā var būt no 50 līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro. Jo lielāks ir kredīts, jo garāks tam ir atmaksas termiņš.

Kā saņemt patēriņa aizdevumu?

Būs jāveic obligātie soļi:

1.Aizdevēja mājas lapā aizpildiet pieteikumu. Ja esat jauns klients, aizpildiet reģistrācijas anketu; ja esat pastāvīgs aizņēmējs – pieslēdzaties savam lietotāja profilam.

 1. Izvēlāties summu un atmaksas termiņu.
 2. Iesniedziet pieteikumu aizdevējam.
 1. Veiciet identifikācijas maksu, ja tāda ir.
 2. 5. Aizdevējs izskatīs jūsu pieprasījumu un sniegs atbildi.

Patēriņa aizdevums var būt pieejams gan uz īsu laika periodu, parasti, līdz 30 dienām, gan arī uz garāko posmu, līdz 12 vai 24 mēnešiem, Īstermiņa kredīts parasti atmaksājams ar vienu maksājumu perioda beigās, bet ilgtermiņa kredīta maksājumi tiek sadalīti proporcionālajās summās uz visu atmaksas periodu.

Pirmie patēriņa kredīti var būt iesniedzami bez maksas. Aizdevēji parasti piedāvā tādu iespēju jaunajiem lietotājiem. Kredīts bez maksas būs ierobežots ar maksimāli pieejamo kredīta summu un atmaksas termiņu. Ja aizņēmējs vēlas šo termiņu pagarināt, tad viņam būs jāmaksā papildus komisijas maksa.

Aizdevējs visdrīzāk atteiks kredītu, ja:

– Neesat nodarbināts aizdevuma pieprasīšanas brīdī, vai arī nespējat pierādīt savus ienākumus

– Jums ir citi neatmaksāti vai kavēti aizdevumi

 • Neesat sasnieguši noteikto vecumu

Patēriņa kredīts ir pakalpojums, no kura iespējams atteikties, ja jūs neapmierina tā nosacījumi. Šinī gadījumā aizņēmējam ir pienākums oficiāli paziņot par to aizdevējam un atmaksāt kredīta summu. Kredīta summas lietošanas komisija tiek aprēķināta par faktisko kredīta lietošanas laiku.

Patēriņa kredīts internetā ir ļoti ērts pakalpojums, kas pieejams arī ārzemēs strādājošiem cilvēkiem, jo pieteikums un visā nepieciešama informācija iesniedzama kreditoram caur internetu. Tas nozīmē, ka jums nav nepieciešams ierasties aizdevēja birojā kaut ko parakstīt. Ja esat spējīgs pierādīt savu maksātspēju, tad jūs varat saņemt aizdevumu. Aizpildiet pieteikumu internetā un dažu minūšu laikā saņemsiet atbildi no aizdevēja.

Patēriņa kredīti internetā izsniedzami, izvērtējot aizņēmēja iepriekšējo maksājumu vēsturi, jeb kredītvēsturi. Iespējams, tiks pieprasīta informācija no VSAA par personas ienākumu nodokļa maksājumiem. Ja kreditors neskatoties uz slikto kredītvēsturi, pārliecinājās, ka cilvēkam uz doto brīdi pietiekami ienākumi, lai atmaksātu patēriņa kredītu, aizdevums tiks izdots.

Prakse rāda, ka kredīti internetā iegūstami, pat neuzrādot darba devēja nosaukumu un datus. Tas nozīmē, ka tev nav obligāti jābūt oficiāli strādājošam, lai pretendētu uz aizdevumu, kā arī tavs darba devējs neuzzinās, ka tu izmanto aizdevēju pakalpojumus.

Nav nepieciešams dot kredītoram kaut ko pretī no savā īpašumā esošajām mantām. Tāpat nav vajadzīgs arī galvotājs, kas palīdzēs jūsu īslaicīgās finanšu problēmas paturēt kā jūsu personisko lietu un ne jūsu draugiem, ne radiem par tām nebūs jāuzzina.

Visi ieraksti
Scroll Up