Lietošanas noteikumi

LŪDZU, IZLASIET ŠOS NOTEIKUMUS UN NOSACĪJUMUS UZMANĪGI. APMEKLĒJOT MŪSU TĪMEKĻA VIETNI, IZMANTOJOT JEBKURU DAĻU NO TĀS PAKALPOJUMIEM, JŪS AUTOMĀTISKI PIEKRĪTAT ŠEIT APRAKSTĪTĀJIEM NOTEIKUMIEM UN NOSACĪJUMIEM. JA JŪS NEPIEKRĪTAT TIEM PILNĪBĀ VAI DAĻĒJI, LŪDZU, NEIZMANTOJIET MŪSU VIETNI UN AR TO SAISTĪTOS PRODUKTUS UN PAKALPOJUMUS.

Tiesību atruna

Izmantojot visu pašlaik spēkā esošo likumdošanu, mēs izslēdzam visas ar mūsu vietni saistītās reprezentācijas, garantijas un nosacījumus (ieskaitot, bez ierobežojumiem, likumā noteiktās garantijas, kas nosaka apmierinošu kvalitāti, atbilstību mērķim un/vai saprātīgu iemaņu izmantošanu). Tiesību atruna nekādā gadījumā:

– neierobežos un neizslēgs Jūsu atbildību par vietnē izvietotās informācijas nepareizu interpretāciju;

– neierobežos Jūsu atbildību par vietnes izmantošanu, kas nav atļauta saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu.

Šajā sadaļa un citur iekļautās atbildības ierobežojumi un izslēgšana:

(a) ir iepriekšējā paragrāfa subjekts;

(b) pārvalda visu atbildību, kas rodas saistībā ar šo atrunu vai attiecībā uz atrunas priekšmetu.

Tā kā tīmekļa vietne un tajā esošie pakalpojumi un informācija ir pieejami bez maksas, mēs neuzņemamies atbildību par jebkāda veida bojājumiem un zaudējumiem.

Vispārīgā informācija

Šīs tīmekļa vietnes īpašnieks un pārvaldnieks ir SIA EB Projekti. Mūsu kontakti ir atrodami mūsu tīmekļa vietnē.

Esošie noteikumi un nosacījumi ir skatāmi kopā ar mūsu Privātuma politikas dokumentu.

Mūsu tīmekļa vietnes saturs ir tikai informatīvs. Informācija, kas pieejama mūsu vietnē, nevar tikt uzskatīta par pakalpojuma piedāvājumu vai specifisku aicinājumu iegādāties konkrētus produktus un pakalpojumus.

Kā mēs strādājam

Tīmekļa vietne apkopo informāciju, ko piedāvā citi uzņēmumi. Specifiska informācija un atbildes uz klientu interesējošajiem jautājumiem (piemēram, kavēti maksājumi, izmantošanas nosacījumi, atbildīgas aizņemšanās politika, aizņemšanās izmaksas, gada procentu likmes apjoms, klienta konta atjaunošanas politika, kontaktinformācija u.c.) ir pieejamas, apmeklējot konkrēta pakalpojuma sniedzēja mājaslapu.

Informācija, kas pieejama šajā tīmekļa vietnē, un vietnes funkcijas negarantē kļūdu neesamību. Tīmekļa vietne neuzņemas atbildību par jebkādām kļūdām, kā arī tā nav atbildīga par informācijas piemērotību ikvienam vietnes apmeklētājam.

Informācija, kas tiek atainota tīmekļa vietnē, tiek uzskatīta par informatīvu, un Īpašnieks nav atbildīgs par lēmumu, ko vietnes apmeklētāji pieņem pēc vietnes apmeklēšanas un iepazīšanās ar vietnē pieejamo informāciju.

Vietnē pieejamā informācija netiek pārbaudīta individuāli, tā tiek kopēta no uzticamiem informācijas avotiem.

Vietnē izvietotā informācijas par izmaksām ir izmantojama informācijas nolūkos, ja vien tīmekļa vietnē nav norādīts citādi. Ieteicams pārbaudīt izmaksu apjomu pirms veikt kādas darbības konkrēta pakalpojuma sniedzēja mājaslapā.

Saites

Īpašniekam ir tiesības izmantot saites uz vietni un uz citām vietnēm, ko pārvalda fiziskās vai juridiskās personas. Vietne var būt atrodamas ārējās saites, ieskaitot saites uz trešo pušu vietnēm, kas var informēt par un piedāvāt iegādāties trešo pušu produktus, pakalpojumus u.c.

Šīs organizācijas var izvietot saites uz mūsu vietni bez iepriekšējās rakstiskās vienošanās:

– valdības struktūras;

– meklētājprogrammas;

– ziņu aģentūras;

– tiešsaistes izplātītāji, ja viņi ir pievienojuši mūs savam partneru sarakstam, var izvietot saites uz mūsu vietni, tāpat kā saites uz citiem partneru sarakstā esošajiem uzņēmumiem;

– sistēmiski akreditētie uzņēmumi, izņemot bezpeļņas organizācijas, labdarības veikalus un labdarības vākšanas centrus, kuriem nav tiesību izvietot saites uz mūsu vietni.

Šīs organizācijas var izvietot saites uz mūsu galveno lapu, publikācijām vai citām vietnes sadaļām, ja:

(a) saites nekādā gadījumā nav maldinošas;

(b) saites nerada ilūziju par sponsorēšanu un saišu izvietotāju darbības un produktu un pakalpojumu atbalstu;

(c) saite iederas saites izvietotāja vietnes kontekstā.

Mēs varam apsvērt un apstiprināt citus saišu pieprasījumus no šādām organizācijām: plaši pazīstami informācijas avoti patērētājiem un/vai uzņēmējiem, piemēram, Tirdzniecības palāta; dot.com kopienas vietnes; labdarības grupas un organizācijas; tiešsaistes izplatītāji; interneta portāli; grāmatvedības, juridiskās un konsultāciju uzņēmumi, kuru klienti, galvenokārt, ir uzņēmumi; izglītības institūcijas un uzņēmējdarbības asociācijas.

Mēs apstiprināsim pieprasījumu pēc saišu izvietošanas no šīm organizācijām, ja mēs noteiksim, ka:

(a) saite neradīs negatīvu iespaidu par mums un mūsu akreditētajiem biznesiem (piemēram, uzņēmumi un uzņēmumu asociācijas, kas piedāvā aizdomīgus uzņēmējdarbības veidus, piemēram, darbu no mājām, nesaņems atļauju izvietot saites);

(b) organizācijai nav neapmierinošas sadarbības vēsture ar mūsu vietni;

(c) ieguvumi, ko iegūst mūsu vietne, no saites izvietošanas, pārsniedz saites neesamību;

(d) saite iederas kopējā resursa kontekstā, atbilst redakcijas politikas principiem, tiek izvietota informatīvā izdevumā, kas apkopo informāciju par līdzīgiem produktiem, pakalpojumiem un uzņēmumiem.

Ja Jūsu organizācija atbilst iepriekš aprakstītajiem kritērijiem, un Jūs esat ieinteresēti izvietot saites uz mūsu vietni, Jums ir jānosūta mums e-pasta vēstule uz [email protected]. Lūdzu, iekļaujiet savu vārdu, organizācijas nosaukumu, kontaktinformāciju (telefona numurs un/vai e-pasta adrese), kā arī Jūsu tīmekļa vietnes URL, to tīmekļa vietņu URL, kur Jūs plānojat izvietot saites uz mūsu vietni, kā arī to mūsu tīmekļa vietnes URL, uz kuriem Jūs vēlaties izvietot saites. Atbilde tiks saņemta 2 – 3 nedēļu laikā.

Apstiprinātās organizācijas var izvietot hiperlinkus uz mūsu tīmekļa vietni, izmantojot:

– mūsu korporatīvo nosaukumu;

– mūsu URL adresi;

– jebkādu citu mūsu vietnes aprakstu, kas iederas kontekstā un izvietotāja mājaslapas saturā.

Netcredit.lv logo un citi vizuālie materiāli nedrīkst būt izmantoti, ja starp mūsu un Jūsu uzņēmumu nav panākta vienošanās par preču zīmes izmantošanu.

Bez iepriekšējās vienošanās Jūs nedrīkstat izvietot “freimus” ap mūsu mājaslapu, kā arī izmantot jebkādas tehnikas, kas maina mūsu vietnes vizuālo izskatu.

Tiesību paturēšana

Mēs paturam aiz sevis tiesības jebkurā laikā un pēc mūsu vienpusēja lēmuma, pieprasīt noņemt visas saites uz mūsu vietni. Jums jāpiekrīt nekavējoties noņemt no savas mājaslapas visas saites uz mūsu vietni uzreiz pēc šāda pieprasījuma saņemšanas. Mēs paturam aiz sevis arī tiesības mainīt esošos Noteikumus un nosacījumus un saišu izvietošanas politiku jebkurā laikā. Turpinot izvietot saites uz mūsu vietni, Jūs piekrītat spēkā esošajiem Noteikumiem un nosacījumiem.

Saišu noņemšana no mūsu vietnes

Ja Jūs atrodat mūsu vietnē jautājumus izraisošas saites, Jūs varat sazināties ar mums. Mēs izskatīsim pieprasījumu par saites noņemšanu, taču paturam aiz sevis tiesības nesniegt tiešu atbildi prasības iesniedzējam. Mūsu mērķis ir nodrošināt mūsu vietnes apmeklētājiem pieeju patiesai un aktuālai informācijai, taču mēs negarantējam tās simtprocentīgu precizitāti. Tāpat mēs neuzņemamies saistības uzturēt vietni vienmēr pieejamu un nodrošināt, ka vietnē izvietotā informācija vienmēr ir atjaunota.

Atbildība par saturu

Mēs neesam atbildīgi par saturu, kas tiek izvietots Jūsu mājaslapā. Jūs uzņematies atbildību atlīdzināt mums un aizsargāt mūs pret visām prasībām, kas var rasties, izmantojot Jūsu tīmekļa vietni. Saites nedrīkst būt izvietotas lapās, kur tiek izvietots neatbilstošs saturs un materiāli, kas var tikt interpretēti kā apmelojoši, nepiedienīgi un krimināli sodāmi, kas pārkāpj vai aicina pārkāpt trešo pušu tiesības.

Galīgie noteikumi

Esošie Noteikumi un nosacījumi veido vienošanos starp pusēm par vienošanās priekšmetu.

Tīmekļa vietnes izstrādātājs neuzņemas atbildību par jebkādiem zaudējumiem un kaitējumiem (tiešiem, netiešiem vai izrietošiem), kas rodas pēc vietnes izmantošanas, kā arī neuzņemas nekādu atbildību par vietnes pieejamību informācijas tīmeklī.

Informācija, kas tiek ievadīta pieprasījuma veidlapās šajā vietnē, netiek atklāta trešajām pusēm.

Vietnē esošā informācija var būt aplūkota un izdrukāta personīgiem, nekomerciāliem mērķiem.

Scroll Up