Nordlizings – auto līzings bez ķīlas līdz 15 000 eiro

Nordlizings ir kredītu brokeris, kura galvenais darbības lauciņš ir auto kredīti jeb auto līzings un kredīts pret auto ķīlu. Turpat var pieteikties patēriņa kredītam un kredītu apvienošanai. Kredītu brokeris piemeklēs Tev piemērotāko aizdevuma variantu, tāpēc kredītu saņemsi ātrāk nekā tad, ja būtu meklējis labāko aizdevumu saviem spēkiem.

Nordlizings priekšrocības ir individualizētas procentu likmes, plašs transportlīdzekļu piedāvājums un iespēja noformēt auto kredītu bez ķīlas, ja Tev ir nepieciešama ne pārāk liela summa. Aplūko, ko piedāvā Nordlizings, aizpildi pieteikumu un saņem personalizētu kredīta piedāvājumu aptuveni stundas laikā!

Saņemt naudu no Nordlizings

Nordlizings piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

 • kredīta summa no 1000€ līdz 50000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 20 minūšu laikā;
 • 15-36% gada procentu likme.

Auto līzings:

 • finansējuma summa no 1000€ līdz 50000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 15-60 minūšu laikā;
 • mašīna tiek noformēta uz aizņēmēja vārda.

Kredītu apvienošana:

 • pārfinansēšanas summa no 1000€ līdz 10000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • pieteikuma izskatīšana 30 minūšu laikā bez Tavas personīgas klātbūtnes birojā;
 • procentu likme 15-36% gadā
 • kredīts pieejams personām ar oficiāliem ienākumiem vai pret ķīlu.

Kāpēc izvēlēties Nordlizings?

Izdevīgākie auto kredītu piedāvājumu vienuviet

Nordlizings nav vienkārši nebanku kredītdevējs, tas ir licenēts kredītu brokeris, kas sadarbojas ar dažādiem aizdevējiem un atrod labāku risinājumu tieši Tev. Nordlizings partneru sarakstā ir tādi kredītdevēji kā NORD līzings, Bigbank, Citadele, InBank līzings, Aizdevums LV, UniCredit Leasing, Money Express Credit un Vita Credit. Katra aizdevēja izpēte aizņem daudz laika, bet, izmantojot Nordlizings pakalpojumus, Tu saņemsi sev izdevīgu piedāvājumu vienas darba dienas ietvaros.

Ērta auto apdrošināšana

Tā kā jebkuram transportlīdzeklim ir nepieciešama apdrošināšana, Nordlizings piedāvā noformēt to bez liekas kavēšanas. Gan obligāto OCTA, gan brīvprātīgo KASKO polisi Tu vari saņemt, aizpildot pieteikumu Nordlizings mājaslapā un apmaksājot pirkumu ar kredītkarti vai internetbanku.

Savs auto placis

Nordlizings iespējams ne tikai noformēt kredītu, bet arī izvēlēties automašīnu. Aizdevējam ir savs auto placis, un mājaslapā ir izvietotas visu pieejamo mašīnu fotogrāfijas un tehniskie raksturojumi. Auto meklēšana ir optimizēta, un orientēties piedāvājumā Tev palīdzēs atlases filtri. Patīkama priekšrocība ir iespēja iegādāties auto bez ķīlas, ja tā vērtība nepārsniedz 8000 eiro.

Kredīts, kas pielāgots Tev

Nordlizings auto kredītiem nav fiksētas procentu likmes. Tā vietā aizdevējs rūpīgi iepazīstas ar katru kredīta pieteikumu, izvērtē klienta situāciju un piedāvā individualizētu procentu likmi. Tas, cik lielas būs kredīta izmaksas, ir atkarīgs no vēlamās summas, atmaksas termiņa, Tavas kredītvēstures un maksātspējas. Minimālā auto kredīta procentu likme ir tikai 3%.

Kā pieteikties Nordlizings aizdevumiem?

Lai pieteiktos auto kredītam vai citam Nordlizings aizdevumu veidam, Tev būs nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu. To vari izdarīt klātienē, aizdevēja birojā Rīgā vai elektroniski, ienākot Nordlizings mājaslapā. Jebkurā gadījumā pieteikšanās kārtība ir šāda:

 • aizpildi pieteikumu;
 • sagaidi ziņu no aizdevēja;
 • paraksti līgumu;
 • saņem naudu.

Pēc līguma parakstīšanas kredīta summa nonāks Tavā bankas kontā maksimāli ātri.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Nordlizings piedāvā kredītus, kam nav nepieciešama ķīla?

Ja Tev ir regulāri, oficiāli un pietiekami lieli ienākumi, Nordlizings kredīti var būt Tev pieejami bez ķīlas. Taču ņem vērā, ka auto līzings bez ķīlas ir pieejams tikai tām automašīnām, kuru vērtība nav lielāka par 8000 eiro. Apjomīgākiem auto aizdevumiem tomēr būs nepieciešama ķīla. Patēriņa kredīts un kredītu apvienošana var būt pieejami bez ķīlas, taču viss ir atkarīgs no Tavas situācijas un nepieciešamās aizdevuma summas.

Precīzu atbildi uz šo jautājumu Tu zināsi tikai tad, kad aizdevējs būs sagatavojis Tev kredītu refinansēšanas piedāvājumu. Taču kopumā restrukturizācija palīdz būtiski samazināt ikmēneša maksājumu apjomu, jo kredītiem tiek noteikta vienota, parasti zemāka, procentu likme un garāks atmaksas termiņš. Atkarībā no Tavas situācijas, kredīta maksājumi var samazināties līdz pat 50% mēnesī.

Nordlizings piedāvā reģistrēt automašīnu uz aizņēmēja vārda.

Izmantojot kredītu kalkulatoru Nordlizings mājaslapā un norādot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu, Tu redzēsi aptuvenu ikmēneša maksājumu. Taču, lai precīzi zinātu kredīta izmaksas, Tev būs jānosūta pieteikums, lai Nordlizings speciālisti varētu sagatavot personalizēto aizdevuma piedāvājumu.

Auto kredīti nav tik zibenīgi kā ātrie kredīti internetā, tāpēc rēķinies ar to, ka naudu saņemsi dažu dienu laikā, nevis pēc 15 minūtēm. Parasti Nordlizings kredītu var noformēt 1-2 darba dienu laikā, ja aizdevējam nerodas papildu jautājumi un kredīta noformēšana notiek bez pēkšņiem sarežģījumiem.

Parakstīt kredītlīgumu var klātienē, Nordlizings filiālē Rīgā.

Pozitīva kredītvēsture nozīmē, ka personai nav bijuši kavēti maksājumi un nav neatmaksātu kredītu. Ja Tev ir bijuši sarežģījumi ar parādsaistību ievērošanu, aizdevējs ņems vērā šo problēmu iemeslus un risināšanas mēģinājumus, kā arī to, cik sen tās ir bijušas.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Maskavas iela 418, Rīga, LV-1063, Latvija

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 29914994

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Aivars

Aivars

Izmantoju nordlizings, jo te var saņemt auto kredītu bez ķīlas. Man nevajag dārgu mašīnu, tāpēc ļoti novērtēju iespēju nopirkt transportlīdzekli bez tā ieķīlāšanas.

Kristaps

Kristaps

Nordlizings ir plaša automašīnu izvēle, vairāk nemaz arī neskatījos. Atradu sev piemēroto auto nordlizings mājaslapā, pieteicos kredītam un pēc pāris dienām jau braucu ar jauno mašīnu. Aizdevējs strādā ideāli, nekādu problēmu!

Anita

Anita

Ar Nordlizings pārkreditēju esošos aizdevumus. Ļoti iepriecināja, ka nav jāieķīlā auto vai īpašums, ja ir oficiāli ienākumi. Tagad četru ikmēneša maksājumu vietā man ir viens, turklāt procentu likme ir zemāka.

Zigmārs

Zigmārs

Lielāka Nordlizings priekšrocība ir iespēja saņemt naudu bez ķīlas. Viss pārejais – procentu likmes, atmaksas termiņš, – kā citiem aizdevējiem. Nav slikti, arī aizdevēja darbinieku attieksme man patika, ļoti laipna un atsaucīga apkalpošana.

Māris

Māris

Ļoti labs kreditors topošajiem un esošajiem auto īpašniekiem. Labi kreditēšanas nosacījumi, parocīga mājaslapa un zinoši speciālisti.

Pēteris

Pēteris

Izmantoju Nord Līzings, lai pārdotu savu mašīnu un iegādātos jaunu līzingā. Visu procesu izdevās pabeigt pāris mēnešos, un, tā kā man jau bija summa no mašīnas pārdošanas, jaunu mašīnu pat nevajadzēja ieķīlāt, jo līzings bija zem 10 000 eiro.

Vera

Vera

Nord Līzings man palīdzēja iegādāties lietoto mašīnu par labu cenu. Lai nebūtu divreiz kaut kur jāiet, turpat noformēju arī OCTA un KASKO apdrošināšanu.

Aina

Aina

Draugs man ieteica Nord Līzings, kad meklēju, kur apvienot kredītus. Lai gan uzņēmuma mērķauditorija droši vien ir mašīnu pircēji un pārdevēji, man Nord Līzings speciālisti palīdzēja pārfinansēt esošos aizdevumus, un man pat nevajadzēja ieķīlāt īpašumu, jo varēju apstiprināt savus oficiālos ienākumus.

Scroll Up