TWINO – Pievienojies tūkstošiem investoru, kas nopelna 14% gadā vai vairāk

Fintech nozare turpina attīstību un nu jau piedāvā ne tikai nebanku aizdevumus, bet arī investīcijas. Latvijā dibinātā TWINO investīciju platforma piedāvā investoriem atraktīvu P2P investēšanas modeli, nodrošinot iespēju atpirkt aizdevumus un aizdevumu daļas un saņemt augstu atdevi īsā laika periodā. TWINO ir viens no vadošajiem P2P investīciju pakalpojumu sniedzējiem visā kontinentālajā Eiropā.

Apskatīties piedāvājumu

TWINO piedāvā šādus pakalpojumus:

Investīcijas aizdevumos:

  • nenodrošinātos patēriņa kredītos;
  • aizdevumos uzņēmumiem;
  • aizdevumos biznesa rēķinu finansēšanai;
  • nodrošinātos aizdevumos (pirmās vai otrās kārtas hipotēka ar ķīlu un/vai galvojumu u.tml.)

Kāpēc izvēlēties TWINO?

TWINO ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem fintech uzņēmumiem visā kontinentālajā Eiropā. Tas nemitīgi paplašina savu tirgu un pašlaik piedāvā investoriem ieguldīt aizdevumos, kas izsniegti ne tikai Eiropas Savienībās robežās, bet arī tādās valstīs kā Krievija, Gruzija un Kazahstāna. Lielāks tirgus nozīmē lielākas izvēles iespējas un potenciāli arī lielāku peļņu investoriem.

TWINO investoru līdzekļi ir aizsargāti ar atpirkšanas garantiju un maksājuma garantiju (dažādas garantijas attiecas uz dažādiem aizdevumu veidiem), kā arī investoriem ir pieejami nodrošināti aizdevumi bez atpirkšanas un maksājumu garantijas. TWINO darbinieku pieredze nebanku kreditēšanas jomā ļauj atlasīt un finansēt tikai aizdevumus ar zemiem kredītriskiem, tāpēc TWINO lietotājiem nav jāuztraucas par aizņēmēju maksātspēju – ārkārtas situācijā riskus sedz garantijas vai nodrošinājums.

Vēl viens TWINO pluss ir informatīva mājaslapā, kas Latvijas iedzīvotājiem ir pieejama arī latviešu versijā. TWINO ir vietējais fintech produkts, kas guvis atzinību arī starptautiskajā līmenī.

Kā izmantot TWINO?

TWINO izmantošana ir ļoti vienkārša un notiek pēc standarta shēmas:

  • aizņēmējs piesakās kredītam;
  • ja aizņēmējs atbilst kreditora prasībām, aizdevums tiek piešķirts;
  • aizdevums tiek izvietots TWINO platformā;
  • investors atpērk aizdevuma daļas;
  • aizņēmējs atmaksā kredītu saskaņā ar līgumu;
  • investors saņem peļņu.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par TWINO lietotāju?

Lai ieguldītu TWINO platformā, individuālam investoram jābūt vismaz 18 gadus vecam un Eiropas Ekonomikas zonas valsts pilsonim. Investīcijas ir pieejamas arī juridiskajām personām, bet gan privātpersonām, gan uzņēmumiem jāverificē savi profili atbilstoši TWINO platformas prasībām.

TWINO neiekasē no saviem ieguldītājiem nekādas komisijas maksas. TWINO gūst peļņu no starpības starp kredītņēmējiem aprēķināto procentu likmi un procentu likmi, ko piedāvā investoriem. Pateicoties šādai pieejai, investoriem nav jāuztur TWINO platforma ar saviem maksājumiem. Vērā gan jāņem tas, ka bankas un nebanku norēķinu platformas var pieprasīt komisijas maksas par līdzekļu pārskaitīšanu uz un no TWINO investoru kontiem.

Peļņa, kas iegūta, izmantojot TWINO investīciju platformu, tāpat kā jebkuri citi ienākumi, tiek jāapliek ar ienākuma nodokli. Nodokļa aprēķins un nomaksa jāveic pašiem ieguldītājiem saskaņā ar ienākuma nodokļa likumiem, kas piemērojami attiecīgajā valstī, kurā ieguldītājs ir nodokļu rezidents. TWINO nesniedz nodokļu konsultācijas, tāpēc ikvienam investoram patstāvīgi jākonsultējas ar nodokļu nomaksas speciālistiem savā valstīt.

TWINO nodrošina divu veidu investoru naudas aizsardzības shēmas – atpirkšanas garantiju un maksājuma garantiju. Atpirkšanas garantija nodrošina aizdevuma atpirkšanu, ja tā kavējuma termiņš ir vairāk nekā 60 dienas, un ļauj investoram saņemt atpakaļ gan investīcijas pamatsummu, gan uzkrātos procentus par visu ieguldījuma periodu. Atpirkšanas garantijas attiecas uz patēriņa kredītiem ar termiņu 1-2 mēneši. Maksājuma garantija nodrošina investīcijas pamatsummas un procentu peļņas atmaksu saskaņā ar aizdevuma maksājumu grafiku. Šī garantija tiek piemērota patēriņa kredītiem, uzņēmumu aizdevumiem, rēķinu finansēšanai ar termiņu 2-60 mēneši.

Nē, TWINO nekādā veidā neierobežo investoru darbību, un ikviens investors ir tiesīgs patstāvīgi izvēlēties ieguldījumu objektus un investīciju summas.

Jau apstiprinātus ieguldījumus atcelt nav iespējams, tomēr aktīvās, pagarinātās un atliktās investīcijas investors var jebkurā laikā pārdot citiem investoriem. Tiklīdz cits investors iegādājas aizdevumu, sākotnējais investors saņem ieguldīto pamatsummu. Aizdevumiem ar BuyBack un maksājuma garantiju var saņemt atpakaļ arī uzkrātos procentus par ieguldījumu periodu.

Visi aizdevumi-investīciju objekti ir izvietoti TWINO platformā. Investoriem ir pieejama informācijas par aizdevumu termiņu, reitingu, statusu, procentu likmi u.c. Aizņēmēju personas dati, tādi kā kredīta ņēmēja vecums, amats, kredītvēsture u.tml. netiek publicēti TWINO platformā. Lai samazinātu investēšanas riskus un nodrošinātu lielāku peļņu, ieteicams veidot diversificētu investīciju portfeli un neieguldīt visus līdzekļus vienā objektā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Mūkusalas iela 41, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 67 799 997

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up