Altero – kredītu salīdzināšanas portāls

Varbūt Tu vēlies ne tikai salīdzināt kredītus, bet arī sazināties ar aizdevējiem ar vienas platformas starpniecību? Altero sper soli tālāk kredītu salīdzināšanas jomā un piedāvā ne tikai salīdzināt piedāvājumus, bet arī nosūtīt kredīta pieteikumu un saņemt atbildi no kreditora. Viss notiek ātri, profesionāli un godprātīgi – Altero ir gan banku, gan nebanku kredītdevēju sadarbības partneris.

Altero.lv ir lielākā kredītu salīdzināšanas platforma pēc aizdevēju skaita – vairāk nekā 10 banku un citu aizdevēju. 2018. gada klientu apmierinātības dati liecina, ka 94,9% Altero.lv klientu ieteiktu Altero.lv pakalpojumu saviem draugiem vai paziņām. Ērts un gudrs risinājums, lai izvēlētos izdevīgāko piedāvājumu! Desmitiem dažādu piedāvājumu vienuviet, iespēja tieši sazināties ar kreditoru un uz 100% bezmaksas apkalpošana – lūk, kāpēc Altero piedāvājumu ir vērts apskatīt!

Apskatīties Altero

Altero piedāvā salīdzināt šādus kredīta veidus:

Ātrais online kredīts:

 • kredīta summa no 50€ līdz 1000€;
 • kredīta termiņš līdz 36 mēnešiem;
 • procentu likme no 0,2% dienā;
 • pieteikuma izskatīšana 5 minūšu laikā.

Patēriņa kredīts:

 • kredīta summa no 1000€ līdz 25000€
 • kredīta termiņš no 3 mēneši līdz 7 gadi
 • pieteikuma izskatīšana 1 stundas laikā;
 • gada procentu likme no 7,9%.

Auto līzings:

 • finansējuma summa no 5000€  līdz 25000€ ;
 • kredīta termiņš no 6 mēneši līdz 7 gadi
 • pieteikuma izskatīšana stundas laikā;
 • pieejams jebkura izlaiduma gada auto;
 • procentu likme no 7% gadā.
 • aizdevuma summa līdz 100% no transportlīdzekļa tirgus vērtības.

Pārkreditācija:

 • pārfinansēšanas summa no 1000€ līdz 25000€
 • kredīta termiņš no 3 mēneši līdz 7 gadi
 • pieteikuma izskatīšana stundas laikā;
 • procentu likmes no 7,9% gadā.

Kāpēc izvēlēties?

Altero ir profesionāls kredītu brokeris, kas palīdz potenciāliem aizņēmējiem atrast sev izdevīgāko variantu plašajā kredītu piedāvājumā. Tas Tavā vietā atlasa kredītdevējus, ietaupa Tavu laiku un ļauj ātri un diskrēti atrisināt finanšu sarežģījumus. Altero ir liels sadarbības partneru loks, tāpēc varēsi viegli piemeklēt sev piemērotāko kredīta variantu, salīdzinot gan banku, gan nebanku kreditoru piedāvājumus.

Kā papildu priekšrocību var minēt nopietnu Altero attieksmi pret lietotāju datu aizsardzību. Altero ir reģistrēts Latvijas Republikas Datu valsts inspekcijā, un Altero mājaslapa ir aizsargāta ar speciāliem protokoliem, kas neļauj trešajām pusēm pārtvert informāciju.

Kā pieteikties aizdevumiem?

Altero savus pakalpojumus piedāvā tiešsaistē, tāpēc, lai atlasītu kredītus un saņemtu sev izdevīgus piedāvājumus, būs nepieciešams tikai interneta pieslēgums un brīvs laiks.

Lūk, kas Tev jādara, lai pieteiktos kredītam ar Altero starpniecību:

 • izvēlies atbilstošo sadaļu mājaslapā un aizpildi kredīta pieteikumu;
 • salīdzini atlasītos kredītu piedāvājumus;
 • izvēlies sev piemērotāko variantu;
 • apstiprini pieteikumu un saņem atbildi no aizdevēja.

Pozitīva lēmuma gadījumā kredīts pilnā apjomā tiks pārkaitīts uz Tavu bankas kontu līguma noteiktajā termiņā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Altero izsniedz kredītus?

Altero ir kredītu salīdzināšanas portāls, kas sadarbojas ar kreditoriem, taču neizsniedz kredītus. Saņemt naudu Tu varēsi tikai pēc tam, kad būsi noslēdzis līgumu ar izvēlēto kredītdevēju. Altero šajā situācijā ir starpnieka lomā, tas palīdz atlasīt kredītus un izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu, taču pats aizdevumus nepiešķir.

Nē, Altero pakalpojumi ir pieejami pilnīgi bez maksas ikvienam mājaslapas lietotājam. Kredītpieteikuma iesniegšana, izskatīšana un piedāvājuma sagatavošana netiek aplikta ar komisijas maksu, tāpēc, noformējot aizdevumu, maksāsi tikai pamatsummu un procentus.

Pašlaik Altero sadarbības partneri ir gan nebanku kredītdevēji, gan specializētas kredītu bankas, gan komercbankas. Pilnu kreditoru sarakstu atradīsi Altero mājaslapā. Daži kredītu veidi, piemēram, ātrie online kredīti, pieejami tikai pie nebanku kreditoriem, citi, tādi kā auto līzings vai patēriņa kredīts, atrodami arī bankās.

Tas ir atkarīgs no aizdevēja, ar kuru izvēlēsies sadarboties, taču vairumā gadījumu nebanku kredītdevējs neprasa norādīt kredīta izmantošanas mērķi. Bankas var interesēties arī par šo aspektu.

Lai aizpildītu kredīta pieteikumu internetā un saņemtu piedāvājumus, nav vajadzīgi nekādi dokumenti. Online ātrie kredīti un patēriņa kredīti no nebanku kreditoriem parasti pieejami internetā, līdz ar to Tev nebūs jāiesniedz dokumenti, lai parakstītu līgumu. Piesakoties auto līzingam, rēķinies ar to, ka Tev būs jāsagatavo gan ienākumus apliecinošie, gan automašīnas dokumenti. Pārkreditācijas gadījumā tas, vai līgums tiek noslēgts tiešsaistē, bez dokumentu iesniegšanas, vai klātienē, ir atkarīgs no aizdevēja nosacījumiem un aizņēmēja situācijas.

Atbildīgas kreditēšanas principi nosaka, ka aizdevums var tikt piešķirts cilvēkam, kuram pēc nodokļu nomaksas uz rokām paliek naudas summa vismaz miminālās mēneša algas apjomā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Mūkusalas iela 42A, Rīga, LV-1004

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 265 831 44

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Inga

Inga

Izmantoju altero, lai atrastu izdevīgu auto līzinga piedāvājumu. Esmu apmierināta ar rezultātu, atlasīju piedāvājumus un pieteicos kredītam vienas dienas laikā. Ļoti patīk, ka ir šādi uzņēmumi, kas palīdz aizņēmējiem veikt pareizu izvēli!

Anna

Anna

Gribēju pārfinansēt esošos kredītus, bet šaubījos, kuru kreditoru labāk izvēlēties. Galu galā pamēģināju Altero – ja jau tas ir bez maksas, kāpēc gan ne? Un nenožēloju – jau pēc stundas zināju, kurš aizdevējs piedāvā man labākos nosacījumus.

Rolands

Rolands

Altero man ļoti palīdzēja, kad meklēju pārkreditācijas iespējas. Aizpildīju pieteikumu, norādīju savas vajadzības un iespējas un pēc īsa laika saņēmu kredītu piedāvājumus. Manuprāt, tas ir daudz ātrāk, nekā meklēt šo informāciju patstāvīgi, jo ne katrs aizdevējs būs piemērots un, meklējot īsto, var zaudēt vērtīgu laiku.

Viesturs

Viesturs

Lai gan principā visu, ko piedāvā altero.lv, var veikt patstāvīgi, nenožēloju, ka izmantoju šī brokera pakalpojumus. Tomēr ir patīkami saņemt aktuālus kredīta piedāvājumus vienuviet, nevis meklēt pa visu internetu.

Ieva

Ieva

Lieliska vieta, kur meklēt aizdevumus dažādām dzīves situācijām. Esmu izmantojusi Altero.lv, lai atrastu labu patēriņa kredītu, un noteikti izmantošu arī nākotnē, ja radīsies vajadzība pēc jauna aizdevuma. Pieteikšanās kredītam un kredīta noformēšana notiek ātri. Ekstra cepums portālam par iespēju parakstīt kredītlīgumu ar elektronisko parakstu!

Baiba

Baiba

Ar Altero.lv iespējams gan salīdzināt kredītus, gan saņemt individuālus aizdevumu piedāvājumus un noformēt kredītu, neizejot no mājām. Laba, saturiski bagāta mājaslapa, ir pieejams arī partneru saraksts – viss atstāj labu iespaidu un motivē izmantot Altero.lv arī turpmāk!

Ivars

Ivars

Labs partneru saraksts, ātra un pārdomāta pieteikšanās kārtība, garantēta bezmaksas izmantošana. Ar Altero.lv saņēmu kredītu ar zemāku procentu likmi, nekā biju gaidījis, jo Altero.lv man piedāvāja aizņemties no kreditora, kuru pat nebiju domājis apskatīt patstāvīgi. Iesaku!

Scroll Up