Altero – tavs sabiedrotais aizdevēju izvēlē

Ja vēlies salīdzināt kredītus, kas tavā vietā sazināsies ar aizdevējiem par labākajiem piedāvājumiem, tad Altero būs viens no labākajiem variantiem. Altero sper soli tālāk kredītu salīdzināšanas jomā un piedāvā ne tikai salīdzināt piedāvājumus, bet arī nosūtīt kredīta pieteikumu un saņemt atbildi no kreditora. Viss notiek ātri, profesionāli un godprātīgi. Altero ir uzticams banku un nebanku kredītdevēju sadarbības partneris, kas sniedz profesionālus pakalpojumus piemērotākā kredīts atrašanā.

Altero.lv ir lielākā kredītu salīdzināšanas platforma pēc aizdevēju skaita – viņu partneri ir veseli 29 banku un citu aizdevēju. Tie piedāvā tavā vietā sazināties ar kreditoriem, par to neprasot papildus samaksu – lūk, kāpēc Altero piedāvājumu ir vērts izvērtēt!

Apskatīties Altero

Altero piedāvā salīdzināt šādus kredīta veidus

Viņu piedāvājumā ietilpst līdz pat 40 dažādu finansēšanas un apdrošināšanas produktu gan privātperonām, gan uzņēmējiem. Aizdevumus var atrast arī cilvēki ar sliktu kredītvēsturi.

Patēriņa kredīts

Salīdzināšanas speciālisti piedāvā piemeklēt individuālos patēriņa aizdevuma piedāvājumus jums jau vienas stundas laikā. Šādu kredītu var izmantot jebkuriem mērķiem, par kuriem nav jāziņo Altero. Aizdevējs palīdz aizņemties lielāku summu, bez nodrošinājuma (ķīlas), uz ilgāku termiņu.

Patēriņa kredīta nosacījumi pie Altero ir šādi:

 • kredīta summa no 100€ līdz 25000€;
 • kredīta termiņš no 3 mēnešiem līdz 8 gadiem;
 • pieteikuma izskatīšana 1 stundas laikā;
 • gada procentu likme no 5,8%.

Ar vienu pieteikumu no Altero var saņemt desmitiem izdevīgu piedāvājumu, ko izvēlēties un noformēt var attālināti. Kā vienu no būtiskākām patēriņa kredītu priekšrocībām vajag atcerēties konkurētspējīgu procentu likmi. Protams tās apmērs ir atkarīgs no jūsu kredītvēstures.

Auto līzings

Altero piedāvā arī auto kredīta salīdzināšanas pakalpojumu. Visu kredītu salīdzināšana pie viņiem ir bezmaksas pakalpojums, kas jums nāk tikai par labu. Aizdevējs palīdzēs tev iegādāties sapņu auto jau 60 dienu laikā, izvērtējot pie kura aizdevēja tu to vari izdarīt uz labākiem nosacījumiem.

Kopumā auto līzings pie Altero var tikt piedāvāts šādās robežās:

 • finansējuma summa no 500€  līdz 25000€;
 • kredīta termiņš no 3 mēnešiem līdz 8 gadiem;
 • pieteikuma izskatīšana 1 stundas laikā;
 • procentu likme no 7% gadā.
 • aizdevuma summa līdz 100% no transportlīdzekļa tirgus vērtības.

Noformējot auto kredītu tu vari izvēlēties izlaiduma gada mašīnu. Kad aizdevums tiks apstiprināts un īpašums iegādāts – tavs pienākums būs 30-60 dienu laikā piereģistrēt auto uz sava vārda un nosūtīt reģistrācijas apliecību kredītdevējam.

Pārkreditācija

Starpnieks piedāvā arī apvienot savus esošos kredītus vienā ar kādu no labākajiem piedāvātajiem pakalpojumiem no kredītdevējiem. Piesakoties, tu saņemsi atbildi ar visiem variantiem jau stundas laikā, kas atvieglos tev ikmēneša maksājumus par vairākiem kredītiem.

Kredītu apvienošanas nosacījumi pie Altero:

 • pārkreditācijas summa no 500€ līdz 25000€;
 • kredīta termiņš no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem;
 • kredītdevēju piedāvājumi jau 1 stundas laikā;
 • procentu likmes no 5,8% gadā.

Kredītu apvienošana ar Altero ļauj ietaupīt līdz pat 1000 eiro gadā. Kopš līguma parakstīšanas, kredītdevējs apmaksā tavus esošos parādus, bet tev atliks tikai maksāt viņam noteiktu summu katru mēnesi. Tā ir arī iespēja refinansēt savu kredītu ar izdevīgākajiem nosacījumiem.

Kredīts parādniekiem

Tā kā Altero min, ka, lai pieteiktos aizdevumam caur viņu sistēmu ir vajadzīgi tikai 2 nosacījumi – pilngadība un ikmēneša ienākumi vismaz 200 eiro apmērā – tas nozīmē, ka kredītvēsture nav primārākais punkts. Tāpēc cilvēkiem ar esošajiem parādiem, sliktu kredītvēsturi vai zemu kredītreitingu šeit arī pavēras ceļš uz aizdevuma izsniegšanu.

Kredīts parādniekiem pie Altero var tikt izsniegts ar šādiem noteikumiem:

 • aizdevuma summa no 100€ līdz 25000€
 • kredīta termiņš no 3 mēnešiem līdz 8 gadiem
 • pieteikuma izskatīšana stundas laikā;
 • procentu likmes līdz 40% gadā.

Tā kā Altero sadarbojas ar vairākiem aizdevējiem un katram ir sava politika, tu vari aizņemties arī no kāda, kas pievērs acis uz tavu sabojāto kredītvēsturi. Noformējot pieteikumu tu nezaudē neko un neradi sev jaunas kredītsaistības, bet noteikti vari pārliecināties vai kāds no 29 aizdevējiem piešķirs tev kredītu vai tomēr nē.

Aizdevums uzņēmumiem

Altero arī piedāvā salīdzināt dažādus uzņēmuma finansējuma iespējas. Dažas no tām ir – finansējums transporta iegādei, apgrozāmajiem līdzekļiem un nekustāmajiem īpašumiem. Jūs varat arī iegūt izdevīgus faktoringa piedāvājumus un izskatīt savas iespējas, ja nodarbojaties ar lauksaimniecību. Un tas viss ar vienu pieteikumu.

Kredīts uzņēmējiem tiek izsniegts uz šādiem nosacījumiem:

 • finansējuma summa sākot no 1000€ līdz pat 100 000€;
 • procentu likmes no 0,8% gadā;
 • uzņēmumam ir jābūt darbībā vismaz 3 mēnešus;
 • atmaksas termiņš no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem.

Aizdevums uzņēmējiem tiek piedāvāts ar vai bez nodrošinājuma dažādiem mērķiem. Tie var būt – dalība lielos iepirkumos vai Eiropas Savienības projektos, kā arī citi neparedzamie gadījumi. 2021. gadā divi lielie uzņēmumi Liepājā – SIA Klints Apartamenti un viesnīca “Kolumbs” – piesaistīja sev papildus finansējumu ar Altero palīdzību, tāpēc negaidiet arī jūs.

Kāpēc izvēlēties Altero?

Altero ir profesionāls kredītu brokeris, kas palīdz potenciāliem aizņēmējiem atrast sev izdevīgāko variantu plašajā kredītu piedāvājumā. Tas Tavā vietā atlasa kredītdevējus, ietaupa Tavu laiku un ļauj ātri un diskrēti atrisināt finanšu sarežģījumus. Altero ir liels sadarbības partneru loks, tāpēc varēsi viegli piemeklēt sev piemērotāko kredīta variantu, salīdzinot gan banku, gan nebanku kreditoru piedāvājumus.

Kā papildu priekšrocību var minēt nopietnu Altero attieksmi pret lietotāju datu aizsardzību. Altero ir reģistrēts Latvijas Republikas Datu valsts inspekcijā, un Altero mājaslapa ir aizsargāta ar speciāliem protokoliem, kas neļauj trešajām pusēm pārtvert informāciju.

Kā pieteikties Altero aizdevumiem?

Altero savus pakalpojumus piedāvā tiešsaistē, tāpēc, lai atlasītu kredītus un saņemtu sev izdevīgus piedāvājumus, būs nepieciešams tikai interneta pieslēgums un brīvs laiks.

Lūk, kas Tev jādara, lai pieteiktos kredītam ar Altero starpniecību:

 • izvēlies atbilstošo sadaļu mājaslapā un aizpildi kredīta pieteikumu;
 • salīdzini atlasītos kredītu piedāvājumus;
 • izvēlies sev piemērotāko variantu;
 • apstiprini pieteikumu un saņem atbildi no aizdevēja.

Pozitīva lēmuma gadījumā kredīts pilnā apjomā tiks pārkaitīts uz Tavu bankas kontu līguma noteiktajā termiņā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Altero izsniedz kredītus?

Altero ir kredītu salīdzināšanas portāls, kas sadarbojas ar kreditoriem, taču neizsniedz kredītus. Saņemt naudu Tu varēsi tikai pēc tam, kad būsi noslēdzis līgumu ar izvēlēto kredītdevēju. Altero šajā situācijā ir starpnieka lomā, tas palīdz atlasīt kredītus un izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu, taču pats aizdevumus nepiešķir.

Nē, Altero pakalpojumi ir pieejami pilnīgi bez maksas ikvienam mājaslapas lietotājam. Kredītpieteikuma iesniegšana, izskatīšana un piedāvājuma sagatavošana netiek aplikta ar komisijas maksu, tāpēc, noformējot aizdevumu, maksāsi tikai pamatsummu un procentus.

Pašlaik Altero sadarbības partneri ir gan nebanku kredītdevēji, gan specializētas kredītu bankas, gan komercbankas. Pilnu kreditoru sarakstu atradīsi Altero mājaslapā. Daži kredītu veidi, piemēram, ātrie online kredīti, pieejami tikai pie nebanku kreditoriem, citi, tādi kā auto līzings vai patēriņa kredīts, atrodami arī bankās.

Tas ir atkarīgs no aizdevēja, ar kuru izvēlēsies sadarboties, taču vairumā gadījumu nebanku kredītdevējs neprasa norādīt kredīta izmantošanas mērķi. Bankas var interesēties arī par šo aspektu.

Lai aizpildītu kredīta pieteikumu internetā un saņemtu piedāvājumus, nav vajadzīgi nekādi dokumenti. Online ātrie kredīti un patēriņa kredīti no nebanku kreditoriem parasti pieejami internetā, līdz ar to Tev nebūs jāiesniedz dokumenti, lai parakstītu līgumu. Piesakoties auto līzingam, rēķinies ar to, ka Tev būs jāsagatavo gan ienākumus apliecinošie, gan automašīnas dokumenti. Pārkreditācijas gadījumā tas, vai līgums tiek noslēgts tiešsaistē, bez dokumentu iesniegšanas, vai klātienē, ir atkarīgs no aizdevēja nosacījumiem un aizņēmēja situācijas.

Atbildīgas kreditēšanas principi nosaka, ka aizdevums var tikt piešķirts cilvēkam, kuram pēc nodokļu nomaksas uz rokām paliek naudas summa vismaz miminālās mēneša algas apjomā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Mūkusalas iela 42A, Rīga, LV-1004

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 265 831 44

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Inga

Inga

Izmantoju altero, lai atrastu izdevīgu auto līzinga piedāvājumu. Esmu apmierināta ar rezultātu, atlasīju piedāvājumus un pieteicos kredītam vienas dienas laikā. Ļoti patīk, ka ir šādi uzņēmumi, kas palīdz aizņēmējiem veikt pareizu izvēli!

Anna

Anna

Gribēju pārfinansēt esošos kredītus, bet šaubījos, kuru kreditoru labāk izvēlēties. Galu galā pamēģināju Altero – ja jau tas ir bez maksas, kāpēc gan ne? Un nenožēloju – jau pēc stundas zināju, kurš aizdevējs piedāvā man labākos nosacījumus.

Rolands

Rolands

Altero man ļoti palīdzēja, kad meklēju pārkreditācijas iespējas. Aizpildīju pieteikumu, norādīju savas vajadzības un iespējas un pēc īsa laika saņēmu kredītu piedāvājumus. Manuprāt, tas ir daudz ātrāk, nekā meklēt šo informāciju patstāvīgi, jo ne katrs aizdevējs būs piemērots un, meklējot īsto, var zaudēt vērtīgu laiku.

Viesturs

Viesturs

Lai gan principā visu, ko piedāvā altero.lv, var veikt patstāvīgi, nenožēloju, ka izmantoju šī brokera pakalpojumus. Tomēr ir patīkami saņemt aktuālus kredīta piedāvājumus vienuviet, nevis meklēt pa visu internetu.

Ieva

Ieva

Lieliska vieta, kur meklēt aizdevumus dažādām dzīves situācijām. Esmu izmantojusi Altero.lv, lai atrastu labu patēriņa kredītu, un noteikti izmantošu arī nākotnē, ja radīsies vajadzība pēc jauna aizdevuma. Pieteikšanās kredītam un kredīta noformēšana notiek ātri. Ekstra cepums portālam par iespēju parakstīt kredītlīgumu ar elektronisko parakstu!

Baiba

Baiba

Ar Altero.lv iespējams gan salīdzināt kredītus, gan saņemt individuālus aizdevumu piedāvājumus un noformēt kredītu, neizejot no mājām. Laba, saturiski bagāta mājaslapa, ir pieejams arī partneru saraksts – viss atstāj labu iespaidu un motivē izmantot Altero.lv arī turpmāk!

Ivars

Ivars

Labs partneru saraksts, ātra un pārdomāta pieteikšanās kārtība, garantēta bezmaksas izmantošana. Ar Altero.lv saņēmu kredītu ar zemāku procentu likmi, nekā biju gaidījis, jo Altero.lv man piedāvāja aizņemties no kreditora, kuru pat nebiju domājis apskatīt patstāvīgi. Iesaku!

Scroll Up