Latvijas Kredītu Centrs – finanšu risinājumi īstajā brīdī

Kredītu brokeris Latvijas Kredītu Centrs ir viens no lielākajiem kredītu starpniekiem Latvijas patērētāju kreditēšanas tirgū. Tā partneri ir praktiski visi kredītdevēji Latvijā, tāpēc Latvijas Kredītu Centrs labi orientējas kredītu nozarē. Līdz ar to tie var ikvienam aizņēmējam piedāvāt optimālāko un finansiāli izdevīgāko aizdevumu.

Latvijas Kredītu Centrs tev palīdzēs izvērtēt plašo kredītu piedāvājumu un atradīs tādu aizdevumu, kas ir piemērots tieši Tavai situācijai un finansiālām iespējām. Vienuviet tu varēsi pieteikties dažādiem kredītu veidiem, sākot ar patēriņa kredītu un beidzot ar kredītu ārzemēs strādājošajiem. Kredīta noformēšana Latvijas Kredītu Centrs parasti aizņem tikai 1 darba dienu.

Saņemt naudu no Latvijas Kredītu Centrs

Latvijas Kredītu Centrs piedāvā šādus kredīta veidus

Šis aizdevējs konsultē izvēloties kredītus vairākās jomās: patēriņa kredītu izsniegšanā, kredītu apvienošanā, auto līzings, pat kredīti ārzemniekiem un biznesam.

Patēriņa kredīts

Piedāvātajos patēriņa kredītos viņi pirmkārt skatās uz jūsu oficiālajiem ienākumiem. Sadarbojoties ar populārakājiem kredītdevējiem LK centrs piedāvā saviem klientiem zemākus procentu maksājumus un izdevīgāku atmaksas laiku.

Svarīgākās lietas, kas jāņem vērā:

 • Kredīta summa no 1000€ līdz 25000€;
 • Kredīta termiņš no līdz ;
 • Pieteikuma izskatīšana 20 minūšu laikā;
 • Gada procentu likme svārstās no 10 līdz 36%.

Noformēt līgumu un izvēlēties piemērotāko aizdevēju jūs varat sazinoties ar Latvijas Kredītu Centrs konsultantiem.

Auto līzings

LK centrs piedāvā auto kredītu vai līzingu bez automašīnas ieķīlāšanas līdz 25 000 € vai pat vairāk kopā ar ķīlu. Izmantojiet arī viņu ērtu online kredīta kalkulatoru, kas palīdzēs aprēķināt turpmākos auto līzinga maksājumus.

Būtiskākie nosacījumi auto kredītam:

 • Finansējuma summa sākot no 1000€ līdz 50 000€, līdz 90% no auto cenas;
 • Kredīta termiņš no 3 mēneši līdz 7 gadiem;
 • Pieteikuma izskatīšana 15-60 minūšu laikā;
 • Individuālā procentu likme no 2 līdz 20% .

Pieteikumu auto kredītam var izskatīt arī attālināti, tādējādi jums nenāksies braukt uz Latvijas Kredītu Centrs biroju. Aizdevējs arī pats pārdod lietotus auto, kurus ir iespējams aplūkot viņu mājaslapā.

Kredītu apvienošana

Kādreiz pienāk tas laiks, kad jūs saprotat, ka jūsu kredītsaistību ir daudz un katra ikmēneša maksājumi jums jauc prātu. Talkā nāk Latvijas Kredītu Centrs, kas piedāvā apvienot visus jūsu kredītus vienā, lai to atmaksa būtu ēta un vienkārša.

Pārkreditācijai tiek piemēroti šādi noteikumi:

 • Pārfinansēšanas summa no 1000€ līdz 25 000€;
 • Kredīta termiņš no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem;
 • Pieteikuma izskatīšana 15 minūšu laikā bez Tavas personīgas klātbūtnes birojā;
 • Procentu likmes 5,7-36% gadā.

Kredīts ir pieejams personām ar oficiālajiem ienākumiem vai pret ķīlas nodrošinājumu, par ko jūs varēsiet vienoties jau sarunā ar Latvijas Kredītu Centrs speciālistiem.

Mājokļa kredīts

Galvenā šī kredītdevēja atšķirība ir tajā, ka kredītu pret nekustamo īpašumu izsniedz bez ierobežojuma, to nosaka pamatojoties uz jūsu īpašumu. Tā mērķis var būt ne tikai mājokļa iegāde vai uzlabošana, bet arī komunālo parādu dzēšana un cita īpašuma iegāde izsolē.

Pirms pieteikties nekustamā īpašuma kredītam atcerēties šīs lietas:

 • Aizdevuma summa no 1000€ bez ierobežojuma summas, līdz 70% no īpašuma tirgus vērtības;
 • Kredīta atmaksas termiņš no 6 mēnešiem līdz 30 gadiem;
 • Procentu likme sākot ar 2,9%, atkarībā no īpašuma atrašanās vietas;
 • Pieteikuma izskatīšana 1 dienas laikā.

Atcerieties, ja jums rodas īslaicīgas grūtības atmaksāt kredītu, vērsieties pie kreditora pēc “kredītbrīvdienām”, 2-3 mēneši gadā palīdzēs atrisināt problēmas un turpināt kredīta atmaksu. LK centra mājokļa kredīts ir pieejams pat Latvijas nerezidentiem.

Kredīts ārzemēs strādājošajiem

Ja jūsu oficiālā darbavieta atrodas ārpus Latvijas robežām, bet rodas nepieciešamība pēc kredīta, tad Latvijas Kredītu Centrs ir labākais risinājums Jums. Nosacījumi ir diezgan līdzīgi kā parastajam patēriņa kredītam.

Šāds ir LK centra piedāvājums ārzemniekiem:

 • Kredīta summa no 1000€ līdz 25 000€;
 • Kredīta termiņš no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem;
 • Pieteikuma izskatīšana 20 minūšu laikā;
 • Gada procentu likme svārstās no 15 līdz 36%.

Neraizējieties, ka nedzīvojat Latvijā un varbūt pat maksājat nodokļus ārpus valsts. Latvijas Kredītu Centrs atradīs risinājumu arī jums ar izdevīgiem nosacījumiem.

Kredīts biznesam

Gadās brīži, kad esi iecerējis uzsākt uzņemējdarbību, bet esošās finanses slīcina šo ideju. Reālizēt plānus un īstenot sapņus par biznesu ļaus LK centra aizdevums uzņēmējiem.

Finansiālais atbalsts jūsu biznesam no Latvijas Kredītu Centrs izskatās apmēram šādi:

 • Kredīta summa no 1000€ bez ierobežojumiem;
 • Kredīta termiņš līdz 15 gadiem;
 • Pieteikuma izskatīšana 1 dienas laikā, ja ir visi dokumenti
 • Individuāli noteikta procentu likme no 8 līdz 40%.

Pirms ņemt kredītu savai uzņemējdarbībai atceries, ka firmai ir jābūt labai bilancei vai arī ar pietiekamu ķīlas vērtību. Laicīgi sagatavo nepieciešamos dokumentos un dodies aizpildīt pieteikumu kredītam.

Lai pieteiktos ikvienam no Latvijas Kredītu Centrs kredītiem, Tev jābūt 18 - 65 gadus vecam un ar atbilstošu maksātspēju.

Kāpēc izvēlēties Latvijas Kredītu Centrs?

Galvenie iemesli, kāpēc vērts aplūkot Latvijas Kredītu Centrs kredītu piedāvājumu, ir:

 1. Klientu drošība, jo ikviens aizdevums nozīmē nopietnas saistības aizdevēja priekšā. Tāpēc labāk noformēt kredītu tur, kur tiek garantēta klientu drošība un godīgi aizdevumu nosacījumi. Latvijas Kredītu Centrs ir licencēts kredītu starpnieks, kas ievēro aizņēmēju tiesības un strādā saskaņā ar Latvijas likumdošanu.
 2. Ērta pieteikšanās – Latvijas Kredītu Centrs var palīdzēt visdažādākajās situācijās, jo aizdevumu piedāvājumā ir visi iespējamie kredītu veidi. To starpā gan nav ātrie kredīti. Pieteikties aizdevumam var internetā, tāpēc Tev nebūs jādodas uz biroju, lai aizpildītu dokumentus. Tikai tad, ja aizdevējs būs izlēmis piešķirt Tev aizdevumu, Tev vajadzēs apmeklēt Latvijas Kredītu Centrs filiāli.

Kā pieteikties Latvijas Kredītu Centrs aizdevumiem?

Pieteikšanās ikvienam Latvijas Kredītu Centrs kredītam sastāv no 3 posmiem:

 1. Aizpildi kredīta pieteikumu aizdevēja mājaslapā, norādot vēlamo kredīta veidu, summu, atmaksas termiņu. Turpat norādi savu kontaktinformāciju un datus par ienākumu līmeni.
 2. Sagaidi aizdevēja atbildi un uzzini, ar kādiem nosacījumiem Latvijas Kredītu Centrs ir gatavs piešķirt Tev aizdevumu.
 3. Paraksti kredītlīgumu aizdevēja birojā un saņem kredīta naudu savā kontā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai es varu aizņemties Latvijas Kredītu Centrs, ja nestrādāju?

Ja Tu nevari apliecināt savus ienākumus ar oficiāliem dokumentiem, piemēram, izziņām no darbavietas, Latvijas Kredītu Centrs kredīti var būt Tev pieejami pret ķīlas nodrošinājumu. Taču jebkurā gadījumā lēmums būs atkarīgs arī no Tavas kredītvēstures, prasītā aizdevuma apjoma un citiem faktoriem, tāpēc nevar droši apgalvot, vai nestrādājošie var saņemt Latvijas Kredītu Centrs kredītu.

Internetā Tu vari nosūtīt kredīta pieteikumu, bet kredītlīgums ir jāparaksta birojā, Dzirnavu ielā 121, Rīgā.

Kopš kredītlīguma parakstīšanas brīža nauda būs Tavā kontā maksimāli ātri. Maksājumi vienas bankas ietvaros notiek uzreiz, starpbanku darījumu aizņem 1 darba dienu.

Visi Latvijas Kredītu Centrs kredīti ir pieejami ar individuāli pielāgotu procentu likmi. Tas, cik liela likme tiks piemērota Tavam aizdevumam, ir atkarīga no kredīta summas, atmaksas termiņa, kredītvēstures, Tava ienākumu līmeņa un citiem faktoriem, kas ietekmē kredītriskus. Aizdevējs vienmēr paziņo par iespējamu procentu likmi pirms līguma parakstīšanas.

Tu pats nosaki vēlamo kredīta atmaksas termiņu, kas ir atkarīgs no Tavas maksātspējas. Ir ieteicams aizņemties tā, lai ik mēnesi kredīta maksājumu summa nepārsniegtu 20-30% no ienākumiem. Vienmēr ir ērtāk noteikt garāku termiņu, jo kredītu var atmaksāt priekšlaicīgi, ja Tava maksātspēja to atļauj.

Jā, šādas tiesības ir ikvienam aizņēmējam.

Dažu kredītu atmaksas termiņu iespējams atlikt, taču viss ir atkarīgs no kredītlīguma nosacījumiem. Pievērs uzmanību tam, ka Latvijas Kredītu Centrs piedāvā arī kredītu restrukturizāciju, kas var būt veiksmīgākais veids, kā tikt galā ar parādiem, nekā mūžīga kredītu pagarināšana.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Lāčplēša iela 20A, 1. stāvs, Centra rajons, Rīga, LV-1011

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 80707070

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Gunta

Gunta

Latvijas Kredītu Centrs ir atsaucīgs un godīgs aizdevējs. Ātri izvērtēja manu pieteikumu, tajā pašā dienā piezvanīja un piedāvāja kredītu. Aizņēmos mājokļa remontam, kredīta atmaksas termiņš – 12 mēneši. Man patīk profesionāla Latvijas Kredītu Centrs attieksme pret klientiem, ja būs nepieciešams, noteikti izmantošu šī aizdevēja pakalpojumus vēlreiz!

Viesturs

Viesturs

Pieteicos Latvijas Kredītu Centrs biznesa kredītam. Tā kā Latvijas Kredītu Centrs ir kredītu brokeris, tas labāk pārzina kredītu tirgu nekā jebkurš cilvēks no malas, tāpēc nolēmu izmēģināt, ko tas var piedāvāt man. Kredīta nosacījumi bija apmierinoši, ķīla nebija nepieciešama. Naudu saņēmu līguma parakstīšanas dienā.

Beatrise

Beatrise

Diemžēl Latvijas Kredītu Centrs nepiedāvā ātros kredītus, bet vispār aizņemties iespējams ļoti dažādiem mērķiem. Es noformēju patēriņa kredītu, saņēmu to ar salīdzinoši zemu procentu likmi. Pozitīvi novērtēju to, ka Latvijas Kredītu Centrs individuāli izskata katru pieteikumu un piedāvā dažādas procentu likmes, atkarībā no klienta situācijas.

Māris

Māris

Latvijas Kredītu Centrs profesionāli un ātri palīdzēja atrast labāko risinājumu mājokļa kredītam. Paldies Latvijas Kredītu Centrs konsultantiem par atbalstu un informēšanu.

Aivars

Aivars

Man bija sarežģīta situācija, kad kredīti tikai krājās, bet naudas kļuva arvien mazāk. Bija nepieciešama kredītu apvienošana, taču patstāvīgi atrast labu aizdevēju nevarēju. Vērsos pēc palīdzības LK Centrā un dienas laikā saņēmu trīs vērā ņemamus piedāvājumus. Kredītu apvienošana notika ātri, tā ka paldies LKC speciālistiem.

Ksenija

Ksenija

Ļoti laba vieta, kur meklēt palīdzību kreditēšanas jautājumos. Latvijas Kredītu centram ir liels sadarbības partneru saraksts, tā ka iespējams iepriekš nepazīstams aizdevējs būs gatavs jums piedāvāt labāko aizņemšanās variantu.

Jūlija

Jūlija

Izmantoju LKC pakalpojumus, lai ieķīlātu savu mājokli, jo bija nepieciešama nauda kapitālam ģimenes mājas remontam. Neteikšu, ka aizdevēja meklējumi, piedāvājumu salīdzināšana un līguma sagatavošana bija zibenīgi, taču rezultāts ir labs – saņēmu aizdevumu ar pietiekami labiem nosacījumiem, esmu droša par savām iespējām atmaksāt to termiņā, un mājas remonts jau rit pilnā sparā.

Māra

Māra

Iesaku LKC ikvienam, kurš grib saņemt pilnvērtīgu kredītu piedāvājumu ainu un izvēlēties savu kreditoru, izmantojot individuāli sagatavotus piedāvājumus, nevis standarta informāciju no kreditoru mājaslapām.

Scroll Up