WestStein – priekšapmaksas karte Mastercard ar norēķinu kontu

Jauns finanšu pakalpojumu veids pakāpeniski iegūst piekritējus arī Latvijā – nebanku norēķinu kartes vairs nav pilnīgi nepazīstama nozare, jo cilvēki ir novērtējuši šādas kartes priekšrocības – brīvību, mobilitāti un vienkāršību. Nebanku norēķinu karti piedāvā WestStein – uzņēmums, kam uzticas tūkstošiem fizisko un juridisko personu dažādās pasaules malās.

WestStein piedāvā saviem klientiem strukturēt un vienkāršot finanšu plūsmu. Nebanku debetkarte ir noderīga cilvēkiem, kuri vēlas paši pārvaldīt savas ienākumus, nebūt atkarīgi no bankām un norēķināties ar kartes palīdzību visur, kur redzama MasterCard zīme.

Pieteikties WestStein norēķinu kartei

WestStein piedāvā šādus pakalpojumus:

WestStein nenodarbojas ar patērētāju kreditēšanu. Tās vietā tas piedāvā parocīgu un mūsdienīgu FinTech pakalpojumu – nebanku norēķinu karti. WestStein klientiem ir pieejami:

  • MasterCard norēķinu karte;
  • IBAN norēķinu konts;
  • iPhone un Android mobilā aplikācija konta un kartes pārvaldīšanai.

WestStein karti var izmantot ikvienā pasaules malā, kur iespējams norēķināties ar MasterCard tipa kartēm. Karte ir izmantojama arī pirkumiem tiešsaistē, viesnīcu, ceļojumu biļešu un auto īres apmaksai. Vienīgais ierobežojums – nepieciešamība apmaksāt pirkumu tā veikšanas brīdī, jo WestStein norēķinu karte nav piemērota summas rezervācijai kā garantijai.

Kāpēc izvēlēties WestStein?

WestStein piedāvā MasterCard norēķinu karti, tāpēc veikt maksājumus var gan Latvijā, gan ārzemēs, jebkurā vietā, kur pieņem MasterCard kartes. Karte ir piemērota izmantošanai interneta veikalos, kā arī ar kartes palīdzību var izņemt naudu bankomātā ikvienā Eiropas Ekonomiskās zonas valstī. Par naudas izņemšanu tiek iekasēta fiksēta komisijas maksa – 2,50 eiro.

WestStein strādā nebanku finanšu nozarē kopš 2008. gada, tas ir licencēts uzņēmums, kura pakalpojumus izmanto ne tikai privātpersonas, bet arī uzņēmumi. WestStein norēķinu kartes ir tikpat funkcionālas kā banku kartes, tās var izmantot algas saņemšanai, var izsniegt pusaudžiem kā kabatas naudas aizvietotāju, var ņemt līdzi ceļojumos, atstājot mājās bankas karti.

WestStein piedāvā ne tikai norēķinu karti, bet arī IBAN kontu un parocīgu mobilo aplikāciju kartes un koda pārvaldīšanai. Aplikācija pilda tādas pašas funkcijas kā internetbanka – kartes lietotājs var pārbaudīt sava konta bilanci, veikt maksājumus un citas darbības jebkurā laikā un vietā.

WestStein kartes pasūtīšana, izgatavošana un saņemšana ir bez maksas. Karte tiek piegādāta uz klienta adresi visā Eiropas ekonomiskajās valstīs.

Kā pieteikties WestStein pakalpojumiem?

Lai saņemtu WestStein debetkarti, Tev jāreģistrējas uzņēmuma mājaslapā un jāatver konts. Pieteikuma apstrāde notiek maksimāli ātri, tāpēc savu jauno WestStein debetkarti saņemsi 10 darba dienu laikā.

Pēc kartes saņemšanas tā ir jāaktivizē WestStein mājaslapā, savā klienta profilā. WestStein piedāvā plašākas iespējas verificētajiem lietotājiem, tāpēc neaizmirsti pievienot verifikācijas nepieciešamos datus, un saņem piekļuvi pilnam WestStein pakalpojumu klāstam!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir WestStein norēķinu kartes izmaksas?

Kartes izgatavošana, piegāde un aktivizācija ir bez maksas. Ikmēneša kartes apkalpošanas maksa ir 1 eiro. Papildu izmaksas ir saistītas ar operācijām ar karti – naudas pārskaitīšanu, izņemšanu utt. Fiksēta komisijas maksa ir noteikta par ienākošajiem un izejošajiem maksājumiem, par kartes papildināšanu ar vaučeri un skaidras naudas izņemšanu. Pilns komisijas maksu saraksts pieejams WestStein mājaslapā, sadaļā “Cenrādis”.

WestStein klientiem ir iespēja verificēt savu profilu, lai atbrīvotos no ierobežojumiem kartes izmantošanā. Piemēram, neverificētie lietotāji var papildināt savu karti tikai līdz 150 eiro mēnesī, bet verificētajiem lietotājiem šādu ierobežojumu nav. Pilns verificēto lietotāju priekšrocību saraksts atrodams WestStein mājaslapā.

Jā, karti var izmantot visur, kur var norēķināties ar Master Card banku un nebanku norēķinu kartēm.

WestStein norēķinu karte nav kredītkarte, tāpēc lietotājam jāieskaita kartē savi līdzekļi, kā arī karti var papildināt trešās puses, piemēram, darba devējs.

Tā kā WestStein norēķinu karte nav kredītkarte, kredītvēsturei nav izšķirošas nozīmes pieteikuma izskatīšanā. Katram potenciālam WestStein klientam pašam jāizvērtē kartes nepieciešamība, savi finanšu ieradumi un iespējas apmaksāt kartes lietošanu. Atceries, ka no kartes transakcijām tiek iekasēta komisijas maksa, tāpēc tā nav paredzēta personām ar hronisko naudas trūkumu un lieliem parādiem.

WestStein ir Lielbritānijas uzņēmuma Prepaid Financial Services Limited (PFS) oficiālais pārstāvis Latvijā. Visus karšu līdzekļus pārvalda PFS. Tas ir licencēts uzņēmums, kas darbojas saskaņā ar Lielbritānijas Finanšu uzraudzības struktūras noteikumiem un Eiropas parlamenta un Padomes direktīvām.

Lai aktivizētu savu jaunu WestStein karti, Tev jāienāk savā lietotāja profilā un jāapstiprina kartes saņemšana. Lai kļūtu par verificēto lietotāju, Tev jāapstiprina sava identitāte un dzīvesvieta. To var izdarīt, augšupielādējot savā profilā ID kartes vai pases skanētu kopiju, kā arī dokumentu, kas apliecina Tavu dzīvesvietu, kopiju.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Jurkalnes iela 1, Riga, LV-1046, Latvia

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 65 509 995

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Jana

Jana

Izmantoju WestStein karti jau vairākus mēnešus un iesaku to ikvienam, kurš vēlas iegūt lielāku skaidrību savās finansēs. Tā kā man ir gan darba alga, gan honorāri par dažādiem projektiņiem, gan bērna pabalsts, izdomāju nodalīt to, ko pelnu pati, no tā, ko man dod valsts un neregulāra piepelnīšanās. Algu saņemu uz WestStein karti, un ikdienā bankas karti norēķiniem neizmantoju, visi pārējie ienākumi iet iekrājumos. Ļoti ērti un efektīvi!

Marina

Marina

Weststein.lv ir ļoti ērta un mūsdienīga norēķinu karte, tas, kas vajadzīgs, lai izmantotu ikdienā, Latvijā un ārzemēs.

Viktors

Viktors

Weststein karte ir laba alternatīva banku kartēm, taču gribētos, lai būtu arī kaut kāds kredītlimits, piemēram, pastāvīgajiem klientiem. Citādi sanāk vienkārša bankas karte aizvietošana ar nebanku karti, nav papildu ieguvumu klientiem.

Leonīds

Leonīds

Iesaku pamatīgi izvērtēt visus nebanku kartes plusus, jo nevienam ar savu naudu riskēt negribas. Weststein ir laba reputācija, mājaslapā ir ļoti daudz informācijas, tāpēc domāju, ka ar weststein problēmām nevajadzētu rasties.

Ināra

Ināra

Ideāla karte maniem biežiem ceļojumiem. Dodos uz dažādām valstīm, arī ne pašām drošākajām, tāpēc negribu ņemt līdzi savu bankas norēķinu karti, kur glabājas visi mani līdzekļi. Pārskaitu nepieciešamo summu uz West Stein Card un dodos braucienā.

Katrīne

Katrīne

Uzdāvināju nebanku norēkinu karti savam bērnam-pusaudzim uz sešpadsmito dzimšanas dienu. Man, kā kartes līdzīpašniekam, ir redzami visi darījumi, zinu kam tiek tērēta nauda, tāpēc esmu pārliecināta par sava bērna finanšu drošību jebkurā situācijā.

Ella

Ella

Esmu pašnodarbinātā web-dizainere, strādāju ar pasūtītājiem ES un citās valstīs, tāpēc meklēju starptautisko norēķinu karti ar ērtiem izmantošanas nosacījumiem. Weststeincard tādu piedāvā – pieteicos un saņēmu gatavu karti mazāk nekā nedēļas laikā. Tagad ir beigušas visas problēmas ar pasūtītājiem, kuri nevar pārskaitīt man atalgojumu uz Latvijas bankas kontu.

Scroll Up