InCredit – nauda jaunajām iespējām

Kompānija Incredit izsniedz dažādus kredītus Latvijā kā Rietumu Bankas meitas uzņēmums jau 13 gadus. Pie viņiem jūs atradīsiet finansējumu gandrīz visiem saviem mērķiem – no preču pirkšanas un pakalpojumu izmantošanas līdz pat vairāku kredītu apvienošanai.

Latvijā ir veseli 16 InCredit kreditēšanas centri un Incredit ir pazīstams ar iespēju noformēt preces uz nomaksu tādos veikalos kā Evelatus, RD Electronics un citos. Tā kā šis kredītdevējs ir ļoti pazīstams un cienijams Latvijas iedzīvotāju vidū, pat, ja pēc viņu pakalpojumiem vēršas caur sadarbības partneriem nevis pa tiešo pie Incredit.

Saņemt naudu no Incredit

InCredit piedāvā šādus kredīta veidus

Bez tā, ka Incredit ar savu aizdevumu piedāvā iegādāties preces un izmantot pakalpojumus uz nomaksu vairākās vietas Latvijā, kā Tet, Euronics un pat Tez Tour Latvia, viņi piedāvā arī aizņemties pa tiešo. Pie InCredit ir pieejams patēriņa kredīts kā ātrais aizdevums, kredīts auto iegādei, kredītu apvienošana, aizdevums biznesam un kredītlīnija.

Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts pie Incredit var tikt noformēts dažādiem mērķiem – gan precēm vai pakalpojumiem, gan remontam, gan ceļojumam. Šim kredītam InCredit piedāvā fiksēto % likmi, kas nemainīsies laika gaitā. Aizdevumu apsola izmaksāt 30 minūšu laikā bez papildus izmaksām.

Galvenie patēriņa kredīta nosacījumi:

 • pieejamā summa no 100€ līdz 15000€;
 • kredīta atmaksas termiņš no līdz ;
 • aizdevuma gada procentu likme no 22 līdz 46%;
 • pirmais maksājums ir bez procentiem.

Patēriņa kredīts pie InCredit tiek piedāvāts ar dažādām atlaidēm, piemēram 30% atlaide kredīta procentu likmei vai bezprocentu maksājumam noteiktam periodam. Pie šī kredītdevēja ir arī jāparskaita reģistrācijas maksa 0,01 eiro apmērā, lai identificētu jūsu bankas kontu.

Ātrais kredīts PRIMA

Kaut gan InCredit patēriņa kredīts tiek izmaksāts diezgan ātri un ar visu to summu, kas jums ir apstiprināta, kredītdevējs piedāvā klientiem izdevīgāku variantu. Tas ir ātrais kredīts PRIMO ar mazāku summu, īsāku periodu un samazināto ikmēneša maksājumu.

Kādas ir ātrā aizdevuma nianses:

 • kredīts tiek apstiprināts dažu minūšu laikā;
 • ir pieejams apmērā no 100€ līdz 2000€;
 • aizdevuma atmaksas termiņš no līdz .

Kā jūs varējāt pamanīt šo kredītu izsniedz uz termiņu tikai līdz vienam gadam. Lai to saņemtu nav nepieciešama nedz ķīla, nedz galvojums. Tomēr tas netiek izsniegts parādniekiem vai cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi.

Incredit kredītlīnija

Kredītdevējs saka, ka piedāvā papildus 2000 eiro, kas atrodas rokas stiepiena attālumā un kalpos jums kā drošības spilvens. Tie var būt vienkārši jūsu kontā kādam negaidītam gadījumam vai arī kā finansējums vērtīgam pirkumam.

Galvenie šīs kredītlīnijas noteikumi:

 • pieejamā summa līdz 2000€;
 • atmaksas termiņš nenoteikts līdz pat ;
 • maksā tikai par izmantoto summu;
 • pirmais aizdevums līdz 500 eiro ir bezmaksas.

Pastāvīgiem Incredit klientiem papildus summai no kredītlīnijas var pieteikties arī kā SMS kredītam, nosūtot īsziņu ar nepieciešamo summu uz kredītdevēja numuru. Lai pieteiktos kredītlīnijai ir nepieciešami regulārie ienākumi, dzīvesvieta Latvijā un bankas konts.

Pārkreditācija

Tas ir noderīgs kredītēšanas produkts, cilvēkiem, kas vēlas savus vairākos aizdevumus apvienot vienā līgumā. To var izdevīgi izdarīt pie Incredit, jo šī kompānija saviem klientiem piedāvā vienu no piedāvājumiem, kas jums noteikti patiks, galvenokārt pirmais maksājums bez %.

Kredītu apvienošanas priekšrocības pie InCredit:

 • kopējā kredītu summa līdz 15000€;
 • atlaide līdz 30% kredīta procentu likmei;
 • apvieno neierobežotu līgumu skaitu;

Kredītu apvienošanu kredītdevējs piedāvā cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem un labu kredītvēsturi. Pārkreditācijas pieteikums tiek izskatīts 30 minūšu laikā un to var izdarīt pat neizejot no mājām.

Kredīts auto iegādei

Aizdevējs piedāvā autolīzingu ar mašīnas ieķīlāšanu, ja tās vērtība pārsniedz 15 000 eiro, turpretī lētāku automašīnu varēsi iegādāties to neieķīlājot un neapdrošinot ar KASKO. InCredit arī atgādina, ka uto kredītam pie viņiem nav nepieciešama pirmā iemaksa.

Kādas ir Incredit auto kredīta nianses:

 • pieejamā kredīta summa no 1 000 eiro līz 25 000 eiro;
 • bez auto ieķīlāšanas un KASKO līdz pat 15 000 eiro;
 • auto uzreiz tavā īpašumā;
 • transportlīdzekli ir iespējams izvēlēties 60 dienu laikā.

Pēc auto iegādes, pircējam obligāti ir jānosūta transportlīdzekļa reģistracijas tehniskā pase kredītdevējam. Kredītu automobiļa iegādei izsniedz vecumā no 21 līdz 70 gadiem.

Aizdevums uzņēmumiem

InCredit piedāvā īpāsus risinājumus tavam biznesam. Visi aizdevumi, kas ir pieejami privātpersonām, tiek izsniegti arī uzņēmumiem. Vienkāršots kredīta pieteikums ļauj to aizpildīt vien 3 minūšu laikā.

Galvenās lietas, noformējot kredītu biznesam:

 • naudas kredīts līdz 15 000 eiro bez ķīlas;
 • auto līzings līdz 25 000 eiro;
 • preces un pakalpojumi uz nomaksu līdz 15 000 eiro;
 • ātra un ērta aizdevuma noformēšana online.

Parasktīt līgumu jūs varat elektroniski ar jebkuru no elektroniskās autentificēšanas līdzekļiem vai arī kādā no 16 InCredit kreditēšanas centriem visā Latvijā. Izvēlētais kredīts būs jau pieejams jums labākajā gadījumā 30 minūšu laikā vai arī vēlāk tajā pašā dienā.

Kāpēc izvēlēties InCredit?

Šis kredītdevējs uzsver, ka rūpējas par katru klientu un piedāvā tiem dažādus kreditēšanas produktus attālināti, bez ķīlas un vien 30 minūšu laikā. Pie viņiem jūs atradīsiet kredītus ceļojumiem, remontam, patēriņam, kā arī savam biznesam un sapņu auto. InCredit domā arī par cilvēkiem, kam mūsdienu tehnoloģijas nav īpaši tuvu, tāpēc apkalpo arī klātienē uz iznsniedz SMS kredītus.

Nevar nepieminēt par diezgan patīkamu kredītdevēja lojalitātes programmu. Cienot savus pastāvīgus klientus, InCredit piedāvā 3 atlaižu līmeņus nākamajiem aizdevumiem pēc veiksmīgi nomaksātiem iepriekšējiem kredītiem. Maksimālais iespējamais procentu ietaupījums lojalitātes programmā var būt 20%. Turklāt, pat bez tās, vairāki Incredit kredīti tiek piedāvāti ar atlaidi pirmajām 30 dienām visiem.

Kā pieteikties InCredit aizdevumiem?

Esošie kredītdevēja klienti var ērti pieteikties jaunajam kredītam vai papildus summai savā profilā viņu mājaslapā, bet jaunie klienti var ērti aizpildīt pieteikumu 3 minūšu laikā.

Lai pieteiktos Incredit kredītam ir jāveic daži soļi:

 1. Aizpildi izvēlētā kredīta pieteikumu klātienē vai mājaslapā;
 2. Apstiprini savu identitāti elektroniski vai veic reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā;
 3. Ja pieteikums ir apstiprināts, elektroniski noslēdz līgumu;
 4. Naudu saņem savā kontā 30 minūšu laikā.

InCredit portālā ir pieejams arī “dzīvais čats” ar klientu apkalpošanas speciālistu, kas uzreiz var atbilēt uz taviem jautājumiem, lai tu lieki netērētu savu laiku.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai InCredit izsniedz kredītus parādniekiem?

Savā mājaslapā kedītdevējs nosacījumos nepiemin vai cilvēkam, kas piesakās kredītam, drīkst būt parādi vai nē. Tomēr pajautājot klientu apkalpošanas speciālistam čatā mums atbildēja, ka potenciālais aizņēmējs nevar būt parādnieku reģistrā un ar esošajiem parādiem.

Viens no galvenajiem nosacījumiem kredīta izsniegšanai pie Incredit ir atrašanās, dzīvošana un darbošanās Latvijā. Tāpēc uz doto brīdi cilvēkiem, kas dzīvo vai strādā ārzemēs Incredit kredītus neiznsiedz.

Jā! Ja tev ir grūtības pieteikties kredītam caur internetu vai klātienē, tu vari saņemt aizdevumu arī nosūtot īsziņu. Tomēr tas ir pieejams esošajiem Incredit klientiem, kuru numurs jau ir reģistrēts bāzē. Šajā gadījumā tev atliek uz Incredit tālruņa numuru 22131000 nosūtīt SMS ar tekstu: KL un summa, piemēram, KL500. Naudas summa tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu 30 minūšu laikā.

Gandrīz visus savus kredītus InCredit piedāvā cilvēkiem vecumā līdz pat 70 gadiem. Tas nozīmē, ka pensionāri faktiski var pieteikties aizdevumiem. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka 70 gadu robeža attiecas uz kredīta beigu datumu nevis faktisko jūsu vecumu.

Tā saucamais bezprocentu kredīts vai pirmais bezmkasas kredīts, nozīmē, ka jums nevajadzēs maksāt par kredīta izmantošanas procentiem kādu laiku. Piemēram, pie Incredit pirmo mēnesi jūs maksājiet tikai faktisko maksājuma summu, bez %. Ja ņēmāt kredītlīnijas aizdevumu un pilnībā to atmaksāsiet 30 dienās, tad atgriezīsiet tieši tik, cik aizņēmāties.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Kr.Barona 130 k4, Rīga LV-1012

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 67199100

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up