SMScredit – nauda īstajā brīdī

Draudzīgu kredīta piedāvājumu atradīsi pie nebanku kredītdevēja SMScredit. Kā var noprast no aizdevēja nosaukuma, piedāvājumā ir ne tikai interneta aizdevums, bet arī ātrais kredīts ar SMS starpniecību. Aizdevējs nodrošina parocīgu aizņemšanās procesu, lai Tu saņemtu vēlamo summu pēc iespējas ātrāk.

SMScredit kredīti būs piemēroti ne pārāk lieliem tēriņiem. Ja dažas dienas pirms algas rodas nepieciešamība pēc papildu summas, neliels SMScredit aizdevums var palīdzēt, ja vien Tava maksātspēja ir pietiekama, lai segtu kredītu jau no nākamās algas.

Jaunajiem klientiem tiek piedāvāts bezmaksas aizdevums – jeb 100% atlaide pirmā maksājuma procentiem. Lielisks piedāvājums, ja vēlies aizņemties summu, ko esi gatavs atmaksāt viena mēneša laikā.

Saņemt naudu no SMScredit

SMScredit piedāvā šādus kredīta veidus

Nebanku kreditors SMScredit piedāvā vienkāršu un ērtu aizdevumu, ko viegli un ātri noformēt internetā vai telefoniski.

Kredītlīnija

SMScredit populārākais aizdevums būtībā ir petēriņa kredīta un kredītlīnijas sajaukums. Kredīta summa tiek pārskaitīta vienā maksājumā uz klienta kontu, par ko tiek slēgts beztermiņa kredītlīnijas līgums. Uz šī paša līguma pamata nākotnē var paņemt papildus aizdevuma summu.

Galvenie kredītlīnijas noteikumi:

 • pieejamā summa no 50€ līdz 5000€ (500€ pirmajā aizņemšanās reizē)
 • nauda klientam tiek pārskaitīta 7 darba dienu laikā
 • standarta gada procentu likme 45,1%
 • pirmā maksājuma procentiem 100% atlaide
 • reģistrējoties ir jāveic maksājums 0,01 apmērā

Ja klients aizņemas naudu un atmaksā to mēneša laikā līdz pirmā maksājuma datumam, tad jāatdot tikai aizņemtā kredīta summa. Līdz ar to, pie kredīta ir atzīmē, ka SMScredit piedāvā arī bezprocentu kredītu.

Ātrais kredīts internetā

Piešķirtās kredītlīnijas maksājumu SMScredit piedāvā saņemt 5 minūšu laikā. Par to ir jāveic grozījumu standarta kredītlinijas līgumā, lai izmainītu kredīta izmaksas datumu, kas ir maksas pakalpojums, kas ir fiksēts maksājums, kas atkarīgs no aizdevuma summas.

Svarīgākie ātrā kredīta noteikumi:

 • pieejamā summa no 50€ līdz 5000€ (500€ pirmajā aizņemšanās reizē)
 • nauda kontā 5 minūšu laikā Swedbanka, SEB, Citadele un Latvijas Pasts banku klientiem
 • jāveic grozījumi kredītlīnijas līgumā, kas ir maksas pakalpojums
 • visi pārējie nosacījumi tādi paši kā kredītlīnijai

Ātrā kredīta noformēšana ir ātra – SMScredit klientu konsultanti parūpēsies, lai kredītlīnijas līguma grozījumi tiek noslēgti bez liekas kavēšanās. Līdz ar to, naudu tiešām saņemsiet ātri, ja līgums iek noslēgts darba dienā, un maksājumu vēlaties saņemt kādā no SMScredit sadarbības banku kontiem, kas mineti augstāk.

SMS kredīts

Tas ir tas pats kredītlīnijas kredīts ar īpaši ērti pieteikšanas un noformēšanas veidu.

 • pieejams, sākot ar otro aizņemšanās reizi
 • visi pārējie nosacījumi tādi paši kā kredītlīnijai

Kāpēc izvēlēties SMScredit?

SMScredit ir licencēts nebanku kredītdevējs, kas ievēro godprātīgas komercprakses noteikumus un nozari pārraugušo institūciju rekomendācijas. Aizņemoties SMScredit, tu vari neuztraukties par pēkšņām līguma izmaiņām, neparedzētām komisijām un citem nepatīkamiem pārsteigumiem. SMScredit garantē godprātīgu apkalpošanu un atklātus kredītlīguma nosacījumus.

SMScredit pielāgo standartizētu ātro kredītu tavām vajadzībām. Ja dažādu iemeslu dēļ tu nevari vai nevēlies noformēt kredīta pieteikumu internetā, SMScredit nodrošina pieteikšanās iespējas ar SMS starpniecību, kā arī “Latvijas Pasts” nodaļās un “Narvesen” kioskos. Izvēlies sev ērtāko pieteikšanās veidu!

Papildu SMScredit priekšrocība ir lojalitātes programma pastāvīgajiem klientiem. Ja Tu regulāri izmanto SMScredit pakalpojumus, vari saņemt līdz 25% atlaidi kredīta komisijas maksai. Taču atceries, ka lojalitātes programmu var izmantot tikai personas ar atbilstošu maksātspēju un pozitīvu kredītvēsturi.

Kā pieteikties SMScredit aizdevumiem?

Pieteikties SMScredit kredītam var četros veidos. Tu vari noformēt kredīta pieteikumu:

 • Internetā, SMScredit mājaslapā. Lai pieteiktos kredītam, Tev būs jāreģistrējas, jāsamaksā 0,01 eiro reģistrācijas maksa un jānosūta kredītpieteikums.
 • Savā viedtālrunī, izmantojot SMScredit mājaslapas mobilo versiju. Tā ir tikpat parocīga un satur visas funkcijas, kas ir aizdevēja interneta mājaslapai.
 • Ar mobilā tālruņa starpniecību. Pastāvīgie SMScredit klienti var pieteikt kredītu ar vienu īsziņu. Sūti SMS uz numuru 157, norādot šādu informāciju: EUR summa termiņš parole.
 • Klātienē sev tuvākajā “Latvijas Pasts” nodaļā vai “Narvesen” filiālē. Lai pieteiktu kredītu pie SMScredit sadarbības partneriem, noteikti paņem līdzi pasi un pieraksti sava bankas konta numuru.

Lai kādu pieteikšanās veidu Tu izvēlētos, SMScredit izskata to uzreiz pēc saņemšanas un pieņem lēmumu par kredīta piešķiršanu maksimāli ātri. Tikai būs vajadzīgas kredīta summas pārskaitīšanai, ja Tu esi Swedbank, SEB Banka, Citadele banka vai Latvijas Pasts bankas klients.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai es varu saņemt SMScredit kredītu?

Ja Tu esi Latvijas valstspiederīgais 18 - 80 gadu vecumā, Tev ir atbilstoša maksātspēja un pozitīva kredītvēsture, SMScredit kredīts var būt Tev pieejams. Saņemt aizdevumu var arī cilvēki, kuriem jau ir noformēts kredīts citur, taču katra situācija tiek izvērtēta individuāli.

Jaunie klienti saņem 100% atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka kredītam netiek piemērota ne komisijas maksa, ne procentu likme, un kopējā atmaksas summa paliek nemainīga. Aizņemoties pirmo reizi, atmaksāsi tikai pamata kredīta summu un ne centa vairāk.

Tas, cik lielu kredītu Tev piedāvās SMScredit, ir atkarīgs no Tavas maksātspējas. Ikvienam klientam aizdevējs piešķir kredītlimitu, kura ietvaros Tu vari aizņemties. Ja Tu pieteiksies pārāk lielai summai, kas neatbilst Tavai maksātspējai un var pakļaut riskam Tavu materiālo situāciju, aizdevējam ir tiesības piedāvāt mazāku summu vai atteikt aizdevumu.

SMScredit kredīta pagarināšana ir maksas pakalpojums, ko ieteicams izmantot tikai tad, kad termiņa atlikšana ir vienīgais situācijas risinājums. Kredītu iespējams pagarināt uz 30 dienām, samaksājot komisiju, kuras summa ir atkarīga no kredīta apjoma.

Noformēt divus kredītus vienlaicīgi Tu nevarēsi, taču, ja Tava atlikusī kredīlimita summa ir 20 eiro vai vairāk, esošo kredītu varēsi papildināt. Vairāk informācijas par kredīta summas palielināšanu atradīsi savā lietotāja profilā.

Lojalitātes programma ir paredzēta SMScredit pastāvīgajiem aizņēmējiem. Programmai ir dažādas pakāpes, un, atkarībā no sava līmeņa, aizņēmēji var saņemt atlaidi komisijas maksai no 10% līdz 25%. Detalizētu lojalitātes programmas aprakstu skaties SMScredit mājaslapā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Lielirbes iela 17a-8, LV-1046, Rīga

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 67 333 990

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Veronika

Veronika

Aizņēmos 300 eiro uz 30 dienām, kopējā atmaksas summa ir 326 eiro. Nedomāju, ka tas ir pārāk daudz, galu galā, neviens kredīts nav bez procentiem. Naudu pārskaitīja 10 minūšu laikā, kā solīts.

Riks

Riks

Pirmais kredīts bez maksas, tas ir labi, bet domāju, ka ikvienam aizdevējam būtu jāatver konti arī citās bankās. Es, tāpat kā daudzi citi, izmantoju SEB, bet nez kāpēc šīs bankas klientiem jāgaida daudz ilgāk par 10 minūtēm.

Helena

Helena

Noformēju SMS credit savu pirmo ātro kredītu. Pieredze nav no veiksmīgākajām, bija jāpagarina atmaksas termiņš un kopumā kredītam iztērēju daudz vairāk nekā biju plānojusi. Bet tomēr labi, ka SMS credit nodrošina pagarināšanas iespēju, citi aizdevēji pat to nepiedāvā.

Līvija

Līvija

Salīdzinājumā ar citiem aizdevējiem, sms credit ir ļoti ērta un informatīvi bagāta mājaslapa. Tur tiešām var uzzināt diezgan daudz par piedāvātajiem kredītiem un par aizņemšanos kopumā. Tā ka iesaku ieskatīties, kaut vai tāpēc, lai zinātu, ko Tu dari, nevis aizņemties uz labu laimi.

Emīlija

Emīlija

Normāls kredītdevējs, taču nesaprotu, kāpēc nosaukums ir SMScredit, ja pieteikšanās ar SMS ir tikai papildu iespēja, ko jaunie klienti pat nevar izmantot.

Sofija

Sofija

Izmantoju SMScredit.lv vienu reizi, kredītu saņēmu ar 100% atlaidi komisijas maksai. Taču otro reizi gan neizmantotu, jo procentu likme ir augsta, bet atmaksas termiņš – tikai 30 dienas. Tad labāk nākotnē meklēšu patēriņa kredītu.

Edijs

Edijs

Laba izvēle īstermiņa aizdevumam līdz algas dienai. Vienīgais mīnuss – par spīti kreditora nosaukumam, jaunie klienti nevar pieteikties aizdevumam ar īsziņas starpniecību.

Scroll Up