Profitus – ieguldījumi nekustamajos īpašumos

Lai pelnītu naudu ar investīcijām, mūsdienās nav nepieciešams daudz – investīciju platformas piedāvā ieguldīt arī samērā nelielas summas ar augstu gada procentu peļņu. Viena no pelnošākajām investīciju apakšnozarēm ir ieguldījumi nekustamajos īpašumos, un Latvijas iedzīvotāji var investēt ne tikai vietējos, bet arī ārzemju īpašumos.

Interneta investīciju platforma Profitus strādā Lietuvas tirgū un piedāvā atraktīvas peļņas un finansējuma piesaistīšanas iespējas gan investoriem, gan tiem, kuri meklē papildu līdzekļus savu projektu realizēšanai. Profitus nodrošina mūsdienīgu, ātru un drošu digitālo vidi, kur var pelnīt naudu, neizejot no mājām.

Apskatīties piedāvājumu

Profitus piedāvā šādus pakalpojumus:

Profitus platformu var izmantot gan investori, gan finansējuma meklētāji, piemēram, nekustamo īpašumu attīstītāji. 

Investoriem Profitus piedāvā:

 • bezmaksas investora konta apkalpošanu;
 • iespējas ieguldīt dažādos īpašumos;
 • gada procentu peļņu no 9% līdz 12%;
 • iespēju kļūt par Nominal Investor, ieguldot vairāk nekā 50 000 EUR.

Nekustamo īpašumu attīstītāji un uzņēmumi iegūst:

 • iespēju piesaistīt finansējumu dažādiem ar būvniecību saistītajiem projektiem;
 • gada procentu likmi, sākot ar 6%;
 • īpašus nosacījumus, ja biznesam ir vismaz trīs gadi.

Kāpēc izvēlēties Profitus?

Profitus platforma savieno nekustamo īpašumu attīstītājus, papildu finansējuma meklētājus un investorus. Investoriem Profitus platformas izmantošana ir īpaši izdevīga, jo par investora konta uzturēšanu un naudas izņemšanu netiek iekasētas komisijas. Finansējuma meklētājiem tiek piedāvātas tirgum adekvātas procentu likmes. Minimāla investīcijas summa Profitus platformā ir 50 EUR, taču dažiem projektiem minimāla robeža var būt augstāka, piemēram, 200 EUR. Visa informācija par projektiem ir pieejama reģistrētajiem lietotājiem, tāpēc Profitus klienti var veikt informētu izvēli.

Profitus piedāvā īpaši atraktīvus investēšanas nosacījumus tiem, kas iegulda vairāk par 50 000 EUR. Kļūstot par Profitus Nominal Investor, Tu iegūsi iespēju pelnīt vairāk, piedalīties sanāksmēs un izmantot privileģētu klientu apkalpošanu. Jāatzīmē, ka Profitus pārstāvji ir tiesīgi pieprasīt ienākumus apliecinošos dokumentus, ja investors iegulda ievērojamas naudas summas.

Profitus ir lietošanai droša platforma, kuras darbību pārrauga Lietuvas Banka. Iekšējām transakcijām tiek izmantota PAYSERA norēķinu platforma. Jau esošajiem PAYSERA lietotājiem nav nepieciešams iziet divu faktoru autentifikācijas procedūru, bet tiem, kas tikko pievienojas Profitus sistēmai un reģistrē jaunu PAYSERA kontu, jāapstiprina sava identāte.

Papildu pluss – atšķirībā no konkurentiem, Profitus palīdz investoriem tikt galā ar nodokļiem no peļņas.

Kā izmantot Profitus

Visas darbības ar Profitus notiek tiešsaistē, tāpēc strādāt ar platformu var jebkurā vietā ar stabilu interneta pieslēgumu. Lai kļūtu par platformas lietotāju, Tev jāveic šādi soļi:

 • aizpildi reģistrācijas anketu;
 • apstiprini savu identitāti;
 • pārskaiti naudu uz savu investora kontu ar norēķinu sistēmas PAYSERA palīdzību;
 • izvēlies investīciju objektus un ieguldi vēlamās naudas summas;
 • sāc pelnīt.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Latvijas iedzīvotāji var likumīgi izmantot Profitus

Jā, Profitus platforma ir pieejama Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu. Arī juridiskās personas var izmantot Profitus, ja uzņēmums izvēlas investoru-pārstāvi, kas darbojas saskaņā ar uzņēmuma vadības atļauju.

Investoriem Profitus izmantošana ir bez maksas, finansējuma meklētājiem tiek noteiktas komisijas maksas par investīciju objekta apkalpošanu.

Investoram ir tiesības ieguldīt naudu nekustamajos īpašumos un pelnīt ar procentiem. Platformā reģistrētajiem lietotājiem ir piekļuve pilnai informācijai par investīciju objektiem, ieskaitot kredītriska reitingu.

Profitus piešķir katram projektam kredītriska reitingu, no A+ līdz D. Reitings tiek aprēķināts, pateicoties iekšējo algoritmu izmantošanai, informācija par īpašumiem un to īpašniekiem/attīstītājiem tiek ņemta no publiskajām un privātajām datubāzēm. Par papildu drošības garantiju kalpo ķīla – praktiski visi Profitus piedāvājumi ir ieķīlāti, tāpēc risks zaudēt ieguldīto naudu ir ļoti zems.

Savāktais finansējums tiek pārskaitīts uz aizņēmēja bankas kontu tikai tad, ja ir savākta pilna prasītā summa. Finansējuma piesaistes laikā visi līdzekļi glabājas atsevišķā kontā, kas ļauj nodrošināt naudas plūsmu caurspīdīgumu un investoru ieguldījumu drošību.

Visus investīciju objektus izvieto Profitus komanda, nevis nekustamo īpašumu attīstītāji un uzņēmumi. Platformā nonāk tikai tie piedāvājumi, kas ir izgājuši pārbaudes procedūru un ir atzīti par potenciāli rentabliem.

Nē, ieguldītos līdzekļus kopā ar procentiem var izņemt investīcijas perioda beigās.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Vasario 16-osios str. 2, Vilnius

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +370 637 60776

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up