NeoFinance – Ļauj savai naudai strādāt Tavā labā!

Ieguldījumi tiešsaistē vairs nav unikāls pakalpojums, kas pieejams tikai dažās platformās. Tirgus aug, piedāvājums palielinās, un Latvijas iedzīvotāji var ieguldīt naudu arī ārzemju kredītos.

NeoFinance ir viens no vadošiem Lietuvas uzņēmumiem fintech nozarē, kas piedāvā investīcijas Lietuvā izsniegtajos kredītos. Uzņēmuma pakalpojumu klāsts spēj ieinteresēt gan iesācējus, gan investorus ar pieredzi.

Apskatīties piedāvājumu

NeoFinance piedāvā šādus pakalpojumus:

NeoFinance piedāvā tiešsaistes investīcijas kredītos, tostarp:

 • īstermiņa kredītos;
 • patēriņa kredītos;
 • auto kredītos;
 • pārkreditēšanas aizdevumos.

Visi aizdevumi-investīciju objekti ir izsniegti Lietuvā.

Kāpēc izvēlēties NeoFinance?

NeoFinance platforma ir saņēmusi licences, kas ļauj tai darboties visā Eiropas Savienībā, turklāt uzņēmuma darbību pārrauga Lietuvas Banka. Klientu drošība ir NeoFinance prioritāte, tāpēc investoru līdzekļi tiek turēt atsevišķā bankas kontā, nevis kopā ar uzņēmuma naudu.

NeoFinance ir mūsdienīga, stabili strādājoša tiešsaistes investīciju platforma, ko izstrādā un uztur pieredzējuši fintech speciālisti.

NeoFinance piedāvā draudzīgus investēšanas nosacījumus gan iesācējiem, gan investoriem ar pieredzi. Pakalpojumu klāstā ir Auto Invest opcija, ko var izmantot, lai ātrāk ieguldītu naudu visos kredītos, kas atbilst konkrēta lietotāja prasībām.

NeoFinance piedāvā arī atpirkšanas garantiju, kas netiek piemērota automātiski – klients pats var izvēlēties, vai ir gatavs maksāt par papildu drošību vai tomēr vēlas uzņemties risku un, iespējams, nopelnīt vairāk.

Pieredzējušiem un aktīviem investoriem NeoFinance piedāvā VIP pakalpojumus. Atkarībā no aktīvo investīciju apjoma, klientiem ir pieejami četri VIP līmeņi. Jo augstāks ir VIP līmenis, jo vairāk informācijas par aizņēmējiem ir pieejams, turklāt visi VIP investori var pārdot kavētos kredītus ar augstāku koeficientu.

Kā izmantot NeoFinance?

Visas darbības ar NeoFinance platformu notiek tiešsaistē, uzņēmuma mājaslapā. Lai sāktu pelnīt naudu ar tiešsaistes investīcijām kredītos, Tev jārīkojas šādi:

 • Reģistrējies NeoFinance platformā, aizpildot jaunā lietotāja anketu;
 • Identificē savus datus, kā norādīts platformas lietošanas noteikumos;
 • Atver elektroniskās naudas kontu;
 • Pārskaiti uz šo kontu vēlamo naudas summu;
 • Izvēlies investīciju veidu – automatizēto vai manuālo;
 • Izvēlies investīciju objektus vai uzstādi autoinvestēšanas parametrus: kredītrisku, procentu likmi u.tml.
 • Izvēlies, vai vēlies investīciju atmaksas garantiju vai ne;
 • Ieguldi naudu un gaidi peļņu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par NeoFinance lietotāju?

Par NeoFinance platformas lietotāju un investoru var kļūt fiziskās personas no 18 gadu vecuma, Eiropas Savienības dalībvalstu pilsoņi, kuri var uzrādīt derīgu pasi, ID karti vai elektronisko parakstu.

Par NeoFinance platformas izmantošanu netiek iekasētas nekādas papildu komisijas, taču lietotājs var izvēlēties izmantot vai neizmantot kredītu atpirkšanas garantiju. Ja investors vēlas 100% investīciju atmaksu, NeoFinance piedāvā nodrošinājuma fonda pakalpojumus. Komisija par garantijas apkalpošanu tiek aprēķināta, ņemot vērā aizņēmēja kredītreitingu un kredīta termiņu.

Latvijai un Lietuvai ir noslēgta vienošanās par izvairīšanos no dubultās nodokļu nomaksas, un nodokļa likme Latvijas rezidentiem ir 0%, attiecīgi no summas, ko NeoFinance pārskaita platformas lietotājiem, nav jāmaksā papildu nodokļi. Tomēr atgādinām, ka investoriem no Latvijas ir jāmeklē pilna un precīza informācija par nodokļu nomaksu Valsts ieņēmumu dienesta mājaslapā vai pie sava grāmatveža.

Jā, NeoFinance piedāvā atpirkšanas garantiju par papildu maksu. Investors var izvēlēties, izmantot vai neizmantot šādu pakalpojumu.

Auto Invest pakalpojums ir piemērots iesācējiem, kuri vēl nav iemācījušies patstāvīgi vērtēt investīciju objektus. Tāpat automatizēta investēšana var būt noderīga, ja lietotājs vēlas ietaupīt laiku un uzticēt kredītu meklēšanu un investēšanu tehnoloģijām.

Atcelt aktīvās investīcijas nav iespējams, taču tās var pārdot otrreizējā investīciju tirgū.

Ja vēlies ieguldīt naudu patstāvīgi, nevis ar Auto Invest palīdzību, kredīti ir jāizvērtē pēc svarīgākajiem parametriem. NeoFinance platformā investoriem ir pieejama informācija par aizņēmēja kredītvēsturi, ienākumu līmeni, kredītrisku utt.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: J. Galvydžio g. 1, Vilnius 08223

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +37068700300

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Annija

Annija

Izvēlējos NeoFinance, jo, salīdzinājumā ar daudzām citām līdzīgām platformām, šeit naudu var investēt Lietuvā izsniegtajos kredītos. Man nav nekas pretī ieguldīt arī vietējos kredītos, bet tomēr negribas riskēt ar investīcijām ārpus Eiropas Savienības. NeoFinance ir ideāla platforma manām prasībām.

 Ivo

Ivo

Jau kādu laiku izmantoju NeoFinance un kopumā esmu apmierināts. Izvēlējot par labu investīcijām ar atmaksas garantiju, lai gan, protams, peļņas iespējas tādēļ ir ierobežotas, bet no otrās puses, ir drošības sajūta. Priecē, ka parādās arvien vairāk dažādu platformu, kur var izvēlēties investīciju objektos ne tikai Latvijā.

Kate

Kate

NeoFinance lielākā priekšrocība, manuprāt, ir ieguldījumu drošība. Mani pārliecināja licences, ieskaitot Lietuvas Bankas licenci, un naudas atmaksas garantija kredīta kavēšanas gadījumā.

Māris

Māris

Normāla ieguldījumu platforma, ļoti vienkārši lietojama un piemērota iesācējiem, kuri var izmantot Auto Invest. Ja paliek garlaicīgi, var ieguldīt arī patstāvīgi un arī pārdot investīcijas otrreizējā tirgū.

Scroll Up