PeerBerry – Investēšana. Vienkārši.

Investēt naudu internetā mūsdienās ir iespējams ne tikai savas valsts robežās, bet arī citās Eiropas Savienības valstīs un pat citos kontinentos. Viss, kas Tev nepieciešams, ir investīcijām paredzētā summa un uzticama, starptautiska tiešsaistes investīciju platforma, piemēram, PeerBerry.com.

Ja Tavs mērķis ir ērts, caurspīdīgs, stabils un drošs pasīvais ienākums, PeerBerry.com var palīdzēt to sasniegt. Platforma piedāvā investīcijas dažādos kredītos un aizsargā investoru naudu ar atpirkšanas garantiju. PeerBerry.com lietošana ir parocīga un vienkārša arī tad, ja Tu esi iesācējs investīciju nozarē – vai vēlies ienākt un izmēģināt?

Apskatīties piedāvājumu

Kādus pakalpojumus piedāvā PeerBerry?

PeerBerry.com platformas specializācija ir investīcijas aizdevumos, tāpēc platformas lietotāji var ieguldīt naudu jau piešķirtajos aizdevumos un izpirkt no sākotnējā kreditora kredītu daļas.

Investīciju portfelī iespējams iekļaut:

 • Aventus Group starptautiskās finanšu grupas finansētos kredītus. Aventus Group grupas aizdevumi ir pieejami Čehijas, Polijas, Latvijas, Gruzijas, Ukrainas, Kazahstānas un Moldovas iedzīvotājiem;
 • GoFingo privātā finanšu uzņēmuma finansētos kredītus. GoFingo kredītiestādes veiksmīgi darbojas Čehijā, Dānijā, Lietuvā un Ukrainā.

PeerBerry investīciju pamatraksturojumi ir:

 • Investīciju objekti – aizdevumi biznesam un privātpersonām;
 • Atpirkšanas garantija visiem aizdevumiem;
 • Auto Invest opcija;
 • Peļņas iespējas no 12% gadā.

Kāpēc izvēlēties PeerBerry?

Divi galvenie iemesli izvēlēties PeerBerry.com ir Auto Invest pakalpojums un atpirkšanas garantija.

Auto Invest ir automatizēta investēšana, kas ļauj investoram uzticēt investīciju atlasi un investēšanu gudram datora algoritmam, kas atlasa investoram aktuālos piedāvājumus un veido diversificēto investīciju portfeli. Salīdzinājumā ar manuālo atlasi, kas var aizņemt laiku un prasīt ievērojamas zināšanas par nozari, Auto Invest ir parocīgs, ērts un ātrs veids kā ieguldīt naudu kredītos. Ar Auto Invest veiktās investīcijas var apturēt jebkurā brīdī. PeerBerry.com lietotāji var kombinēt automatizēto un manuālo investēšanu, pielāgojot investīcijas savām vajadzībām un iespējām.

Atpirkšanas garantija attiecas uz visiem aizdevumiem, kas tiek izvietoti PeerBerry.com platformā. Pateicoties garantijai, investora nauda ir drošībā pat tad, ja rodas nestandarta situācija, un kredīta ņēmējs kavē vai neatmaksā aizdevumu. PeerBerry.com piemēro atpirkšanas garantiju, ja kredīts tiek kavēts par vairāk nekā 60 dienām. Atpirkšanas garantijas nozīmē, ka kredītu atpērk sākotnējais kreditors, un investors saņem atpakaļ investīciju un nopelnītos procentus.

Vēl viens iemesls izvēlēties PeerBerry.com ir bezmaksas platformas lietošana bez slēptām komisijām un pēkšņiem neparedzētiem tēriņiem.

Kā izmantot PeerBerry?

PeerBerry.com ir mūsdienīgi veidota platforma ar vieglu navigāciju un parocīgu izkārtojumu. Vizuālā izskata ziņā PeerBerry.com ir viena no labākajām tiešsaistes investīciju platformām, tā ir intuitīvi saprotama un lietotājiem draudzīga. Lai sāktu izmantot visas PeerBerry.com priekšrocības, rīkojies šādi:

 • Ienāc PeerBerry.com mājaslapā un spied pogu “Log In”;
 • Aizpildi jaunā lietotāja anketu;
 • Apstiprini e-pasta adresi;
 • Pievieno naudu savam lietotāja kontam;
 • Atlasi piedāvājumus un veic savas pirmās investīcijas.
Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam ir pieejami PeerBerry pakalpojumi?

PeerBerry.com platformā var reģistrēties fiziskās personas no 18 gadu vecuma, kuri nav iekļauti parādnieku reģistros. Par PeerBerry.com lietotājiem var kļūt arī uzņēmumi, taču juridisko personu pārbaude aizņem vairāk laika.

Minimālās investīcijas aizdevumos ir 10 eiro, bet maksimālā robeža nav noteikta, katrs investors pats nosaka, cik daudz var ieguldīt.

Lai izņemtu nopelnītos līdzekļus, PeerBerry.com lietotājam jānosūta naudas izmaksas pieprasījums. Nauda tiek izmaksāta tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši savu identitāti, lejupielādējot savā profilā ID-kartes vai pases kopiju. Tas nepieciešams, lai novērstu krāpniecību un ievērotu Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumu.

Ja investīcijas tika veiktas manuāli, pēc 14 dienām tās iespējams pārdot citiem investoriem, ja vien investīciju objekts nav īstermiņa aizdevumi. Automatizētās investīcijas var jebkurā mirklī apturēt uz laiku.

Visiem PeerBerry.com klientiem ir savs lietotāja konts, kur tiek uzglabāta visa informācija par veiktajiem darījumiem, investīciju portfeli, lietotāja privāto informāciju utt. Pārvaldīt kontu ir vairāk nekā vienkārši – ienāc PeerBerry.com mājaslapā ar savu lietotājvārdu un pārraugi savus datus.

PeerBerry.com platformā atpirkšanas garantija ir spēkā attiecībā uz visiem aizdevumiem. Garantija aizsargā investoru līdzekļus un ļauj brīvāk investēt naudu dažādos kredītos. Atpirkšanas garantijas papildu pluss ir iespēja saņemt atpakaļ ne tikai investīcijas pamatsummu, bet arī nopelnītos procentus, jo kredītu atpērk nevis PeerBerry.com, bet sākotnējais kreditors.

PeerBerry.com mājaslapā ir atrodama svarīgākā informācija par platformas sadarbības partneriem – kredītu izsniedzējiem. Kreditoru saraksts ir pieejams PeerBerry.com Biežāk uzdoto jautājumu sadaļā, apakšsadaļā “Loan Originators”.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Udens iela 12-118, LV-1007 Riga, Latvia

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +370 61 355 529

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up