Wisefund – Tava dzīve. Tava nauda. Atrodi līdzsvaru.

Ieguldīt naudu internetā iespējams ne tikai aizdevumos – daudzas platformas piedāvā investīcijas biznesā, kas ļauj parastiem cilvēkiem izvēlēties sev interesantus projektus un pelnīt naudu, darot labu lietu. Wisefund platforma nodrošina iespēju ieguldīt visdažādākajos biznesa projektos daudzos ekonomikas sektoros. Wisefund platforma ir tiešsaistes investīciju tirgus mazajam un vidējam biznesam un investoriem visā Eiropas Savienībā.

Apskatīties piedāvājumu

Wisefund piedāvā šādus pakalpojumus:

Investīcijas biznesa projektos:

  • sabiedrībās ar ierobežotu atbildību;
  • individuālajos uzņēmējos;
  • personālsabiedrībās.

Kāpēc izvēlēties Wisefund ?

Wisefund platformā tiek publicēti tikai uzņēmumi ar pozitīvu kredītvēsturi, uzticamām operācijām un stabiliem aktīviem. Wisefund nesadarbojas ar apšaubāmiem uzņēmumiem un nesniedz platformu neprātīgu ideju reklāmai. Platformā tiek izvietoti mazā un vidējā biznesa projekti, kam var būt problemātiski iegūt līdzfinansējumu bankā, jo bankas dod priekšroku sadarbībai ar lieliem uzņēmumiem.

Wisefund nodrošina investoriem ērtu investēšanas vidi un pietiekami elastīgus spēles nosacījumus – investīcijas iespējams pārdot otrreizējā tirgū, turklāt dažiem projektiem ir noteikti arī izejas termiņi, kad investors var iziet no projekta ar minimāliem finansiālajiem zaudējumiem.

Kā izmantot Wisefund?

Izmantot Wisefund ir ļoti vienkārši. Platforma kalpo par starpnieku – interneta tirgu, kur satiekas līdzfinansējuma meklētāji un investori:

  • uzņēmumi piesakās līdzfinansējumam;
  • Wisefund speciālisti izvērtē pieteikumu un, pozitīva lēmuma gadījumā, izvieto to savā mājaslapā;
  • investori izvēlas, kādos objektos un cik daudz ieguldīt;
  • ja projekts savāc nepieciešamo summu termiņā, uzņēmums saņem līdzfinansējumu un sāk realizēt projektu, savukārt investors sāk pelnīt.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Wisefund lietotāju?

Ikviena fiziskā persona var kļūt par Wisefund lietotāju, ja vien tā atbilst šādiem kritērijiem: ir vecāka par 18 gadiem; ir ar derīgu pasi vai ID karti; ir ar bankas kontu Eiropas Savienībā; ir Eiropas Savienības (ES) vai Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Šveices valsts rezidents. Reģistrācija juridiskajām personām Wisefund platformā pagaidām netiek piedāvāta.

Katrai investīcijai ir savi riski, bet Wisefund platformas administratori rūpīgi atlasa investīciju objektu piedāvājumus, lai pēc iespējas samazinātu iespējamos riskus. Wisefund pārstāvji veic rūpīgu pieteikuma izvērtēšanas procesu, pirms apstiprināšanas un publicēšanas tīmekļa vietnē.

Pārbaudes process sastāv no vairākiem posmiem: uzņēmuma kredītvēstures, maksātspējas, stabilitātes un pieejamības pārbaudes. Tiek pārbaudīti banku pārskati un revidētie finanšu pāskati, uzņēmuma grāmatvedība. Lai vēl vairāk samazinātu riskus, investoriem ir ieteicams veidot diversificētu investīciju portfeli un neieguldīt visu naudu vienā objektā.

Tas ir atkarīgs no investora rezidences valsts likumiem, bet, visticamāk, ienākumi no Wisefund platformas tiks aplikti ar nodokļiem kā ienākums no investīcijām. Wisefund investori izņem nopelnīto naudu no saviem kontiem bez nodokļu atskaites, tāpēc par pareizu nodokļu aprēķinu un samaksu katram investoram jārūpējas patstāvīgi. Lai aprēķinātu nepieciešamo nodokļu summu, investori var lejupielādēt aktuālos datus no sava konta un izmantot iegūto informāciju, lai aizpildītu ikgadējo ienākumu un nodokļu deklarāciju.

Aizdevumiem Wisefund platformā netiek piemērota atpirkšanas garantija, jo investēšana notiek nevis jau finansētajos aizdevumos, bet biznesa projektos, kas meklē līdzfinansējumu. Gadījumos, kad aktīvais līdzfinansējuma pieprasījums nesasniedz mērķi noteiktajā termiņā, Wisefund atgriež investoram investīcijas pamatsummu. Ja investors vēlas atbrīvoties no aktīvajām investīcijām, viņam tās jāpārdod otrreizējā tirgū.

Auto Invest opcija ir parocīga funkcija investīcijām aizdevumos, kas jau ir pilnībā finansēti. Šādos gadījumos investors var noteikt vēlamos aizdevumu parametrus, lai datoralgoritms automātiski ieguldītu līdzekļus visos atbilstošos piedāvājumos. Tā kā Wisefund platformā tiek izvietoti nevis jau finansētie aizdevumi, bet biznesa līdzfinansējuma projekti, kas ir daudz mazāk standartizēti nekā aizdevumi, katram investoram patstāvīgi jāizvēlas vēlamie investīciju objekti.

Izbeigt investīcijas līgumu nav iespējams. Ieguldot projektā, investors noslēdz līgumu ar aizņēmēju un nevar brīvprātīgi atcelt investēto naudu. Wisefund piedāvā citus izejas risinājumus investoriem, kuri vēlas atcelt investīcijas – aizdevumus var pārdot otrreizējā tirgū, kur citi pircēji-investori var iegādāties investīcijas par samazinātu cenu. Investīcijas iespējams pārdot tikai pilnībā, investīciju daļu pārdošana Wisefund platformā nav paredzēta.

Wisefund šobrīd var reģistrēties tikai Eiropas Savienības (ES), Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstu un Šveices rezidenti, ar bankas kontiem EUR valūtā. Maksājumi citās valūtās tiks konvertēti uz EUR pēc bankas noteiktā kursa. Wisefund lietotāji var veikt investīcijas visos platformā izvietotajos piedāvājumos, neatkarīgi no tā, kurā valstī atrodas līdzfinansējuma meklētāja bizness.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Väike-Ameerika tn 8, Tallinn 10129, Estonia

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +372 5607 7639

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up