Primero – finanšu risinājumi Latvijā

Primero.lv ir finanšu uzņēmums, kas Latvijas tirgū piedāvā dažādus kredīta veidus, pielāgotus gan individuālajām, gan uzņēmumu vajadzībām. Šis uzņēmums lepojas ar spēju sniegt ātrus finanšu risinājumus ar vienkāršotu pieteikšanās procesu.

Tas ir diezgan jauns kredītdevējs, kas galvenokārt darbojas ar auto kredītiem, finansējumiem un līzingiem. Tomēr, pat, ja jūs neinteresē transportlīdzekļa iegāde, šeit jūs varēsiet atrast arī naudu ikdienas patēriņam. Aizdevējs sadarbojas ar jau 50 auto tirdzniecības vietām, tāpēc droši var apgalvot, ka Primero ir uzticams partneris.

Saņemt naudu no Primero

Primero piedāvā šādus kredīta veidus

AS Primero Finance piedāvājuma klāstā ietilpst patēriņa kredīts ikdienai un auto iegādei, līzinga un atgriezeniskā līzinga pakalpojumi fiziskām un juridiskām personām. .

Kredīts pret auto vai auto līzings

Pie Primero jūs varat saņemt naudu automašīnas iegādei, īpaša uzmanība tiek vērsta ekoloģiskajiem automobiļiem. Protams, tiek piedāvāti arī līzinga pakalpojumi, ja nav vēlmes pirkt auto uzreiz par pilnu cenu.

Auto līzinga vai kredīta noteikumi:

 • auto līzings ir pieejams līdz 25 000 eiro vērtībā, moto līzings – 12 000 eiro;
 • auto kredīts 12 000 eiro apmērā, aizdevums pret auto ķīlu līdz 25 000 eiro;
 • aizdevumu atmaksas termiņi līdz pat 84 mēnešiem;
 • līzings tikai ar 10% pirmo iemaksu.

Līzings klientiem tiek piedāvāts ar izpirkuma tiesībām un jaunais auto kalpos kā nodrošinājums tā atmaksai, un tu varēsi braukt ar to jau no pirmās dienas. Visi kredīti, kas saistīti ar transportlīdzekļiem, tiek noslēgti attālināti un nauda tiek pārskaitīta tajā pat dienā.

Patēriņa kredīts

Aizdevums privātpersonām internetā tiek piedāvāts, lai to varētu tērēt savam vajadzībām, kas nav saistīti ar kāda pārvietojamā līdzekļa iegādi. Līgumu šādam kredītam var apstiprināt arī telefoniski, vai kā ierasti elektroniski vai filiālē.

Būtiskākie patēriņa kredīta nosacījumi:

 • pieejamā summa no 500 līdz 15 000 eiro;
 • atmaksas termiņš no 1 līdz 7 gadiem;
 • fiksētā procentu likme 17,4% apmērā;
 • iespēja saņemt papildu summu jebkurā laikā;

Patēriņa kredītu internetā var noformēt pie Primero bez ķīlas un pirmās iemaksas. Tomēr kopējā komisijas maksa ir 10% no kredīta summas un tā tiek pievienota aizdevuma ikmēneša maksājumiem pa daļām.

Kredīti uzņēmumiem

Primero piedāvā apjomīgu atbalstu dažādu nozaru uzņēmumiem. Viņi sniedz finansējumu visu veidu iekārtu, tehnikas un pārējo lietu iegādei, kā arī lauksaimniecības darbībai un iespēju to ieķīlāt pret naudu.

Izdevīgi kredīti biznesam ir pieejami ar šādām priekšrocībām:

 • kredīts pret iekārtu un īpašumu ķīlu no 2 000 līdz 100 000 eiro;
 • auto līzings biznesam līdz 60 000 eiro;
 • finansējums speciālizētas tehnikas iegādei līdz 100 000 eiro un vairāk.

Var pārliecināties, ka kredīti uzņēmumiem pie Primero tiek piedāvāti diezgan lielajā apmērā. Īpašs akcents tiek likts arī uz to, ka kredītam var pieteikties cilvēki, kuru uzņēmumi darbojas tikai vienu dienu un nopirkt gan jaunu, gan lietotu iekārtu.

Kāpēc izvēlēties Primero?

Kad rodas nepieciešamība pēc finansēm vai auto pirkšanas iespējām, noteikti būtu vērts aplūkot Primero piedāvātās iespējas. Pat pieminot viņu izdevīgos piedāvājumus klientiem, konkurētspējīgas procentu likmes un ievērojamas aizdevumu summas ir arī citas priekšročibas.

Papildu iemesli, kāpēc izvēlēties kredītu Primero, ir:

 • aizdevējs piedāvā finansējumu jebkurai tehnikai, transportlīdzeklim vai īpašumam;
 • auto kredītu var noformēt izdevīgāk uz eko-modeļiem;
 • minimālā līzings pirmās iemaksas summa sastāda vien 10%;
 • atbalsts uzņēmumiem sasniedz pat 100 000 eiro, ar iespēju privāti vienoties par lielāku summu.

Bez šīm priekšrocībām, aizdevējs ir arī ieguvis Patērētāju kreditēšanas lincenci Latvijā un darbojas pēc Datu aizsardzības politikas principiem, tāpēc klientiem nebūt nav jābaidās par kādām pretlikumīgām darbībām attiecībā uz viņiem vai viņu datiem.

Kā pieteikties Primero aizdevumiem?

Visiem pieejamajiem Primero kredītiem var pieteikties viņu mājaslapā vai pa tālruni, kā arī klātienē galvenajā filiālē. Privātpersonas visu informāciju aizpilda tiešsaistē, bet ar uzņēmumiem sazinās un vienojas privāti.

Viss, kas tev jādara, ir:

 • jāaizpilda kredīta pieteikums un jānosūta tas kredītdevējam;
 • jāsagaida aizdevēja lēmums, par kuru tiek paziņots dažu minūšu laikā;
 • jāparaksta kredītlīgums attālināti.

Aizdevējs izskata pieteikumus savā darba laikā, t.i. darbdienās līdz 18:00. Apkalpošana filiālē notiek pēc iepriekšējā pieraksta, zvanot uz 25 333 033. Pēc līguma parakstīšanas nauda tiek pārskatīta laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādu automašīnu es varu ņemt ar Primero līzingu?

Ar AS Primero piedāvāto līzinga iespējām vari ņemt jebkuras markas vai vecuma automobīli, tikai to vajadzēs ŗegistrēt uz aizdevēja vārda. Pateicoties sadarbības partneru piedāvājumiem, auto vari izvēlēties turpat Primero mājaslapā.

Aizdevējs savos kredītu saņemšanas nosacījumos piemin, ka privātpersonām ir jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem, lai tie spētu saņemt aizdevumu no Primero. Tomēr jāatcerās, ka 75 gadu slieksnis attiecas uz to laiku, kad tiek paredzēta kredīta atmaksa, tāpēc ņemiet to vērā izvēloties kredīta atmaksas termiņu.

Pie Primero ir pieejama papildu pieejama maksājumu aizsardzības apdrošināšana, tāpēc jūs tiekat aizsargāts gadījumā, ja nonāksiet maksātnespējas situācijā. Protams mudinām jūs savlaicīgi brīdināt par to kreditoru, lai jūs varētu kopīgi sastādīt jaunu un ērtu kredīta atmaksas grafiku.

Lai atgrieztu savu kredītu ātrāk vai lielākos ikmēneša maksājumos, jums par to ir jābrīdina kredītdevējs kādā no saziņas kanāliem. Tikai pēc pozitīvās atbildes saņemšanas jūs varat veikt pilnīgu atlikušās summas maksājumu vai pārlieku ikmēneša maksājumu.

Ja jūsu izbraukšanas valsts atrodas Šengenas zonā, tad par to nav jābrīdina īpašnieks. Turpretī, ja brauc uz kādu valsti, kas nav Šengenas zonas dalībvalsts, tad ir jāsaņem pilnvara no Primero, jāiegādājas KASKO un Zaļā karte. Tomēr jāatceras, ka Primero ir tiesīgs atteikt izbraukumu, nepaskaidrojot iemeslus.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Antonijas iela 3, Rīga, LV-1010

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +37125333033

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up