Latvijas Hipotēka – nebanku kredīti

Nebanku kredītdevējs Latvijas Hipotēka specializējas mājokļa un biznesa kredītu nozarē, kā arī piedāvā kredītu apvienošanu. Ja Tu vēlies veikt darījumus ar nekustamo īpašumu, piemēram, iegādāties jaunu mājokli vai ieķīlāt vecu, Latvijas Hipotēka pakalpojumi var būt Tev noderīgi. Aizdevējs individuāli izskata katru pieteikumu un piedāvā tieši Tev piemērotus kredīta nosacījumus.

Tāpat Latvijas Hipotēka Tu vari noformēt kredītu biznesa uzsākšanai vai attīstībai, kā arī pārkreditēt esošos aizdevumus. Visi Latvijas Hipotēka kredīti tiek piešķirti pret ķīlas nodrošinājumu, tāpēc vari izmantot šī kredītdevēja pakalpojumus, ja Tev ir nekustamais īpašums un pietiekama maksātspēja.

Saņemt naudu no Latvijas Hipotēka

Latvijas Hipotēka piedāvā šādus kredīta veidus:

Mājokļa kredīti:

 • maksimāli pieejamā summa – līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības;
 • kredīta atmaksas termiņš – līdz 10 gadiem.

Biznesa kredīti:

 • maksimāli pieejamā summa – līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības ;
 • kredīta atmaksas termiņš – līdz 10 gadiem.

Kredītu apvienošana:

 • maksimāli pieejamā pārkreditācijas summa – līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības;
 • atmaksas termiņš – līdz 10 gadiem.

Swedbank, DNB, Citadele vai SEB banku klienti saņem kredīta naudu maksimāli ātri, kredīta pārskaitīšana aizņem tikai . Citu banku lietotāji kredītu saņem 1 darba dienas laikā.

Kāpēc izvēlēties Latvijas Hipotēka?

Visi Latvijas Hipotēka kredīti ir saistīti ar nekustamo īpašumu. Lai saņemtu naudu, Tev būs nepieciešams ieķīlāt īpašumā esošo mājokli. Tāpat iespējams iegādāties jaunu dzīvokli, māju vai zemes gabalu, ieķīlājot to pirkuma brīdī.

Tā kā nekustamais īpašums ir ļoti vērtīga prece, aizņēmēji iegūst savā rīcībā lielu naudas summu. Latvijas Hipotēka pakalpojumi var būt noderīgi cilvēkiem, kuri vēlas:

 • iegādāties jaunu īpašumu;
 • veikt nopietnas pārbūves un remontu savās mājās;
 • nodibināt uzņēmumu;
 • attīstīt esošo biznesu;
 • apvienot esošos kredītus, piemēram, hipotēku, auto kredītu un patēriņa kredītu vienā aizdevumā ar vienotu procentu likmi.

Latvijas Hipotēka kredītiem ir individualizēta procentu likme, kas ir atkarīga no konkrētā cilvēka situācijas, maksātspējas, kredītvēstures un citiem faktoriem. Ja būsi apliecinājis sevi kā uzticamu aizņēmēju, varēsi pretendēt uz zemāku procentu likmi un izdevīgākiem kredīta nosacījumiem.

Tiem klientiem, kuri vēlas aizņemties biznesa uzsākšanai vai attīstībai, Latvijas Hipotēka nodrošina juridisko palīdzību. Aizdevēja speciālisti konsultē dokumentu sagatavošanas jautājumos, palīdz sagatavot uzņēmuma bilanci un citus grāmatvedības dokumentus. Rezultātā Tu ietaupīsi laiku un saņemsi profesionālu palīdzību no kvalificētiem juristiem, grāmatvēžiem un kredītu speciālistiem.

Kā pieteikties Latvijas Hipotēka aizdevumiem?

Lai pieteiktos Latvijas Hipotēka kredītam, Tev būs nepieciešams:

 • ienākt aizdevēja mājaslapā, iepazīties ar kredītu nosacījumiem un aizpildīt pieteikumu;
 • nosūtīt kredītpieteikumu tiešsaistē;
 • sagaidīt aizdevēja atbildi. Parasti ar potenciālu aizņēmēju sazinās vienas darba dienas laikā, lai vienotos par iespējamiem kredīta nosacījumiem, procentu likmi utt.;
 • parakstīt kredītlīgumu aizdevēja birojā.

Ja Tev rodas jautājumi par kredīta piešķiršanu vai kredītlīguma nosacījumiem, noteikti sazinies ar Latvijas Hipotēka, izmantojot bezmaksas tālruni 80 00 99 91 vai online čatu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik liels kredīts ir pieejams, ieķīlājot īpašumu?

Latvijashipoteka.lv kredīti finansē līdz 75% no īpašuma tirgus vērtības. Ja vēlies noformēt kredītu mājokļa iegādei, 25% pirmā iemaksa Tev būs jāsedz patstāvīgi.

Visi Latvijashipoteka.lv kredīti tiek piešķirti pret ķīlas nodrošinājumu. Par ķīlu kalpo nekustamais īpašums: dzīvoklis, māja vai apbūvei paredzēts zemes gabals.

Latvijashipoteka.lv nodrošina iespēju pieteikties jebkuram kredīta veidam internetā. Saņemt aizdevumu tiešsaistē gan nebūs iespējams, jo kredīta noformēšanai nepieciešams izvērtēt īpašumu un vienoties par līguma nosacījumiem. Parasti mājokļa kredītu var noformēt pāris darba dienu laikā.

Jā, ja tas ir kredīts biznesa attīstībai vai uzsākšanai, mājokļa iegādei vai kredītu refinansēšanai. Ja aizņemies personīgiem mērķiem, piemēram, pirkumiem, remontam u.tml., tas nav detalizēti jāskaidro aizdevējam.

Procentu likmes apjoms ir atkarīgs no aizņēmēja maksātspējas, kredītvēstures, iepriekšējās sadarbības ar aizdēvēju, kā arī no kredīta summas un vēlamā atmaksas termiņa. Latvijashipoteka.lv piedāvā procentu likmes, sākot ar 2.5% gadā.

Vairumā gadījumu Latvijashipoteka.lv mājokļa kredīti un citi aizdevumi ir pieejami dažu darba dienu laikā. Tā kā darījumi ar nekustamo īpašumu aizņem laiku, šādi kredīti netiek piešķirti tikpat zibenīgi kā ātrie aizdevumi un daži patēriņa kredīti. Taču Latvijashipoteka.lv nodrošina maksimāli operatīvu kredītpieteikumu izskatīšanu, tāpēc aizdevumu saņemsi pietiekami ātri.

Pieteikties Latvijashipoteka.lv kredītam var cilvēki 18 - 80. Kredīti tiek piešķirti Latvijas valstspiederīgajiem ar atbilstošu maksātspēju. Liela nozīme ir kredītvēsturei, un personas ar pozitīvu kredītvēsturi var saņemt izdevīgākus aizdevuma nosacījumus. Vērā tiek ņemtas arī citas kredītsaistības, ikmēneša ienākumu un izdevumu līmenis utt.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Brīvības gatve 226-9, Rīga, LV-1039

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 80 00 99 91

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bite

Bite

Ar Latvijashipoteka.lv apvienoju visus kredītus vienā. Gadu laikā bija sakrājušies daudzi aizdevumi – gan auto līzings, gan patēriņa kredīts mājokļa remontam, pieteicos arī pāris ātrajiem kredītiem. Mēnesī maksāju pārāk daudz, bet tagad man ir zemāka procentu likme un jāveic tikai viens maksājums mēnesī.

Olga

Olga

Kopumā par Latvijas hipoteka. dzirdēju labas atsauksmes, bet man nepatīk, ka visi kredīti ir tikai pret īpašuma ķīlu. Ja es vēlos uzsākt biznesu, bet man nav vajadzīga liela summa, kāpēc jāieķīlā savs īpašums? Ir arī citi varianti, iesaku pameklēt citus biznesa kredītus.

Laine

Laine

Izmantoju Latvijashipoteka, lai nopirktu dzīvokli. Man piedāvāja zemāku procentu likmi nekā bankā, tāpēc izvēlējos tieši šo aizdevēju. Ļoti patika attieksme pret klientu – neuzmācīga, visu paskaidroja, neko nespieda parakstīt.

Viktors

Viktors

Ieķīlāju vecu māju, lai pārvāktos no laukiem uz pilsētu un nopirktu tur dzīvokli par pilnu cenu. Gribēju paturēt māju, tāpēc to ieķīlāju, nevis pārdevu. Nosacījumi apmierina, labs, atsaucīgs aizdevējs.

Igors

Igors

Piedāvājumu ir daudz un solījumi ir lieli, bet patiesībā viss nav tik rožaini. Kredīta piedāvājums nav izdevīgs, būtībā, tam var piekrist tikai bezizejas situācijā, piemēram, ja īpašumam draud izsole. Bet vienkārši kredītu labāk meklēt citur.

Alvis

Alvis

Papildus ne pašiem draudzīgākajiem nosacījumiem, Latvijas Hipotēkai ir ļoti neērta un saturiski nepiepildīta mājaslapā. Tādēļ visa informācija jāmeklē, zvanot pa tālruni, bet tomēr gribas vēl pirms sarunas un pieteikšanās konsultācijai kaut ko zināt par pieejamajiem pakalpojumiem.

Jurģis

Jurģis

Ņemot vērā, ka visi darījumi ar īpašumiem ir nopietni, un aizņēmējam jābūt simtprocentīgi pārliecinātam, ka viņš saprot, ko dara, Latvijas Hipotēkai ir unikāli minimālistiska mājaslapa. Gandrīz nekādas informācijas un tikai vispārīgi pakalpojumu apraksti. Tas uzreiz izskatās aizdomīgi un neveicina turpmāko interesi par kreditoru.

Scroll Up