Latvijas Hipotēka – hipotekārais kredīts biznesa attīstībai vai zemnieku saimniecībām

Licencēts nebanku kredītdevējs Latvijas Hipotēka biznesa kredītu nozarē, kā piemēram, izsniedz kredītu būvniekiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem, zemniekiem un viņu saimniecībām. Aizdevējs individuāli izskata katru pieteikumu un piedāvā katram piemērotus kredīta nosacījumus.

Visi Latvijas Hipotēka kredīti tiek piešķirti pret ķīlas nodrošinājumu, tāpēc vari izmantot šī kredītdevēja pakalpojumus, ja Tev ir nekustamais īpašums un stabils uzņēmums vai vēlme uzsākt uzņēmējdarbību.

Saņemt naudu no Latvijas Hipotēka

Latvijas Hipotēka piedāvā šādus kredīta veidus:

 • Kredīts biznesam – pašnodarbinātām personām, topošajiem uzņēmējiem vai jau esošiem uzņēmējiem. Ja nepieciešams aizdevums apgrozāmiem līdzekļiem uzņēmuma izaugsmei vai paplašināšanai.
 • Kredīts zemniekiem – aizdevums pret zemes vai meža ķīlu vairumā gadījumu ir noderīgs zemnieku saimniecībām, kā arī piemējas saimniecībām, kas nodarbojas ar savas zemes apsaimniekošanu. Kredīts tiek izsniegts izejmateriālu iegādei, tehnikas remontam vai iegādei, vai īpašuma paplašināšanai.
 • Būvniekiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem – visbiežāk šāds kredīts nepieciešams īstermiņā līdz projekta pabeigšanai no un pārdošanai. Lai nerastos lieki tēriņi, apgrozāmo līdzekļu trūkums vai darba spēka aizplūšana – Latvijas Hipotēka ir ātrus un kvalitatīvs risinājums.

Kā arī citiem ar saimniecības attīstību vai biznesu paredzētiem mērķiem.

Kāpēc izvēlēties Latvijas Hipotēka?

Visi Latvijas Hipotēka kredīti ir saistīti ar nekustamo īpašumu. Lai saņemtu naudu, Tev būs nepieciešams ieķīlāt īpašumā esošo mājokli. Tāpat iespējams iegādāties jaunu dzīvokli, māju vai zemes gabalu un to īzīrēt, tādējādi gūstot papildus ienākumus. Tā kā nekustamais īpašums ir ļoti vērtīga prece, aizņēmēji iegūst savā rīcībā lielu naudas summu. Latvijas Hipotēka pakalpojumi var būt noderīgi cilvēkiem, kuri vēlas:

 • Aizņemties, lai attīstītu biznesu;
 • Renovē vai attīsta nekustamos īpašumus;
 • Saņemt apgrozāmos līdzekļus;
 • Attīstīt saimniecību, iegādāties tehniku vai izejmateriālus.

Latvijas Hipotēka kredītiem ir individualizēta procentu likme, kas ir atkarīga no konkrētās situācijas, uzņēmuma bilances, kredītvēstures, īpašuma stāvokļa un citiem faktoriem. Ja būsi apliecinājis sevi kā uzticamu aizņēmēju, varēsi pretendēt uz zemāku procentu likmi un izdevīgākiem kredīta nosacījumiem.

Kā pieteikties Latvijas Hipotēka aizdevumiem?

Lai pieteiktos Latvijas Hipotēka kredītam, Tev būs nepieciešams:

 • ienākt mājas lapā un aizpildīt pieteikumu
  vai
 • zvanīt 80009991 pierakstīties uz konsultāciju
 • parakstīt kredītlīgumu aizdevēja birojā vai attālināti.

Ja Tev rodas jautājumi par kredīta piešķiršanu vai kredītlīguma nosacījumiem, noteikti sazinies ar Latvijas Hipotēka, izmantojot bezmaksas tālruni 80 00 99 91 vai online čatu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai latvijashipoteka.lv kredīti tiek piešķirti bez ķīlas?

Nē, visi latvijashipoteka.lv kredīti tiek piešķirti tikai pret nekustamā īpašuma ķīlas nodrošinājumu. Par ķīlu kalpo : zeme, dzīvoklis vai māja.

Procentu likmes apjoms atkarīgs no aizņēmēja maksātspējas, kredītvēstures, īpašuma stāvokļa. Latvijashipoteka.lv piedāvā procentu likmes sākot ar 9%.

Vairumā gadījumu latvijashipoteka.lv kredītu izsniedz dažu darba dienu laikā. Tā kā kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu aizņem laiku, šādi kredīti netiek piešķirti tikpat zibenīgi kā ātrie aizdevumi un daži patēriņa kredīti. Taču latvijashipoteka.lv nodrošina maksimāli operatīvu kredītpieteikumu izskatīšanu, tāpēc aizdevumu saņemsiet pietiekami ātri.

Pieteikties latvijashipoteka.lv kredītam var personas vecumā no 18-56 gadiem.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Bukultu iela 11, Rīga

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 80 00 99 91

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bite

Bite

Ar Latvijashipoteka.lv apvienoju visus kredītus vienā. Gadu laikā bija sakrājušies daudzi aizdevumi – gan auto līzings, gan patēriņa kredīts mājokļa remontam, pieteicos arī pāris ātrajiem kredītiem. Mēnesī maksāju pārāk daudz, bet tagad man ir zemāka procentu likme un jāveic tikai viens maksājums mēnesī.

Olga

Olga

Kopumā par Latvijas hipoteka. dzirdēju labas atsauksmes, bet man nepatīk, ka visi kredīti ir tikai pret īpašuma ķīlu. Ja es vēlos uzsākt biznesu, bet man nav vajadzīga liela summa, kāpēc jāieķīlā savs īpašums? Ir arī citi varianti, iesaku pameklēt citus biznesa kredītus.

Laine

Laine

Izmantoju Latvijashipoteka, lai nopirktu dzīvokli. Man piedāvāja zemāku procentu likmi nekā bankā, tāpēc izvēlējos tieši šo aizdevēju. Ļoti patika attieksme pret klientu – neuzmācīga, visu paskaidroja, neko nespieda parakstīt.

Viktors

Viktors

Ieķīlāju vecu māju, lai pārvāktos no laukiem uz pilsētu un nopirktu tur dzīvokli par pilnu cenu. Gribēju paturēt māju, tāpēc to ieķīlāju, nevis pārdevu. Nosacījumi apmierina, labs, atsaucīgs aizdevējs.

Igors

Igors

Piedāvājumu ir daudz un solījumi ir lieli, bet patiesībā viss nav tik rožaini. Kredīta piedāvājums nav izdevīgs, būtībā, tam var piekrist tikai bezizejas situācijā, piemēram, ja īpašumam draud izsole. Bet vienkārši kredītu labāk meklēt citur.

Alvis

Alvis

Papildus ne pašiem draudzīgākajiem nosacījumiem, Latvijas Hipotēkai ir ļoti neērta un saturiski nepiepildīta mājaslapā. Tādēļ visa informācija jāmeklē, zvanot pa tālruni, bet tomēr gribas vēl pirms sarunas un pieteikšanās konsultācijai kaut ko zināt par pieejamajiem pakalpojumiem.

Jurģis

Jurģis

Ņemot vērā, ka visi darījumi ar īpašumiem ir nopietni, un aizņēmējam jābūt simtprocentīgi pārliecinātam, ka viņš saprot, ko dara, Latvijas Hipotēkai ir unikāli minimālistiska mājaslapa. Gandrīz nekādas informācijas un tikai vispārīgi pakalpojumu apraksti. Tas uzreiz izskatās aizdomīgi un neveicina turpmāko interesi par kreditoru.

Scroll Up