Banknote – aizdevumi, pārskaitījumi, lombards

Nebanku kredītdevēju vidū Banknote izceļas ar plašāku pakalpojumu klāstu. Izmantojot šī kredītdevēja pakalpojumus, Tu varēsi ne tikai noformēt kredītu dažādām ikdienas vajadzībām, bet arī ieķīlāt kustamu mantu un pārskaitīt naudu uz citām valstīm. Kredītu nosacījumi ir draudzīgi aizņēmējiem ar dāžadu ienākumu līmeni.

Banknote priekšrocība ir iespēja izvēlēties sev ērtāku kredīta variantu. Piedāvājumā ir īstermiņa aizdevums līdz nākamai algai, ilgtermiņa patēriņa kredīts un lombarda pakalpojumi. Iepazīsties ar Banknote kredīta nosacījumiem un uzzini pats, kāpēc šim aizdevējam uzticas tik daudzi klienti!
Saņemt naudu no Banknote

Banknote piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

 • pieejamā summa no 100 EUR līdz 5000 EUR
 • atmaksas termiņš no 60 dienām līdz 60 mēnešiem.

Senioru aizdevums:

 • pieejamā summa no 20 EUR līdz 2000 EUR;
 • atmaksas termiņš no 60 dienām līdz 60 mēnešiem.

Lombards:

 • ieķīlāt var kustamu mantu, dārglietas un citas vērtīgas lietas: datortehniku, sadzīves tehniku, optiku u.tml.;
 • saņemt var līdz 95% no ķīlas vērtības;
 • aizdevuma summu var saņemt Banknote filiālē.

Naudas pārskaitījumi:

 • Western Union starptautiskie un iekšējie naudas pārskaitījumi;
 • gandrīz tūlītēja naudas izņemšanas iespēja;
 • skaidras naudas izmaksas 200 pasaules valstīs.

Kāpēc izvēlēties Banknote?

Banknote ir licencēts kredītdevējs, kas īsteno godprātīgu komercpraksi. Aizdevējs ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, tas ievēro aizņēmēju tiesības un izsniedz kredītus saskaņā ar atbildīgas kreditēšanas principiem.

Izmantot Banknote pakalpojumus var itin viegli arī tad, ja Tu nedzīvo galvaspilsētā. Atšķirībā no daudziem citiem kredītdevējiem, kuru biroji atrodas Rīgā, Banknote vairāk nekā 90 fililāles ir atvērtas visā Latvijas teritorijā. Saņemt aizdevumu var skaidrā naudā, . Ja Tu vēlies, vari atmaksāt kredītu ar bankas pārskaitījumu, internetbankā vai veikt iemaksas klātienē, aizdevēja birojā.

Banknote piedāvā īpašu kredīta veidu gados vecākiem cilvēkiem – aizdevumu senioriem. Šis kredīts ir pielāgots pensionāru vajadzībām un ienākumu līmenim, un katrs kredīta pieteikums tiek izskatīts individuāli, lai iedāvātu klientam pēc iespējas izdevīgākos nosacījumus.

Kā pieteikties Banknote aizdevumiem?

Pieteikties īstermiņa un ilgtermiņa kredītam, senioru aizdevumam un lombarda pakalpojumiem iespējams:

 • internetā, Banknote mājaslapā;
 • zvanot pa tālruni 66 155 555;
 • klātienē, jebkurā Banknote filiālē visā Latvijā.

Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs jānorāda sava kontaktinformācija, ikmēneša ienākumu un izdevumu līmenis, kā arī nepieciešamības gadījumā jāpievieno ķīlas apraksts. Visi kredīti tiek izmaksāti skaidrā naudā, .

Pieteikties naudas pārskaitījumam varēsi aizdevēja filiālē, un tas aizņems tikai pāris minūtes.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam pieejams kredīts?

Lai saņemtu Banknote kredītu, Tev jābūt vecumā 18 - 80 gadi. Gados vecākiem cilvēkiem ir pieejams aizdevums senioriem, kam jāpiesākas atsevišķi. Oligāti nosacījumi ir Latvijas pilsonība vai pastāvīgā iedzīvotāja statuss, kā arī atbilstoša maksātspēja un regulāri ikmēneša ienākumi.

Patēriņa kredīti tiek izsniegti bez kīlas, taču Banknote piedāvā arī kredītus pret ķīlas nodrošinājumu. Par ķīlas objektu kalpo kustamais īpašums, piemēram, dārglietas, elektronika vai sadzīves tehnika.

Aizņemoties pirmo reizi, Tu vari saņemt līdz 800 eiro. Pensionāru pirmā aizdevuma kredītlimits ir 500 eiro. Jāpiezīmē, ka aizņemoties 500 eiro uz laiku līdz vienam mēnesim, pirmais kredīts tiek izsniegts ar 100% atlaidi komisijas maksai.

Kredītlimits ir maksimālā summa, ko var aizņemties konkrēts klients. Banknote nosaka kredītlimitu individuāli, atkarībā no klienta maksātspējas, kredītvēstures un citiem faktoriem, piemēram, vēlamā atmaksas termiņa. Lai to izdarītu, tiek izmantotas valsts un privātās datubāzes, kas satur informāciju par fizisko personu kredītvēsturi un parādiem.

Banknote Tu vari pagarināt īstermiņa kredītu. Ja sākotnējs atmaksas termiņš ir 1 mēnesis, to iespējams atlikt uz 14, 30 vai 60 dienām. Patēriņa kredītiem ar atmaksas termiņu 4 mēneši un vairāk var atlikt mēneša maksājumu, samaksājot tikai procentus un komisiju par termiņa pagarināšanu.

Banknote katram klientam noformē tikai vienu aktīvu kredītu. Taču nepieciešamības gadījumā kredīta summu var palielināt, ja Tev ir pietiekama maksātspēja un atbilstošs kredītlimits. Savukārt, ja Tu izmanto Banknote lombarda pakalpojumus, vari pieteikties arī īstermiņa vai ilgtermiņa patēriņa kredītam, ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 66116688

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Karlīne

Karlīne

Izmantoju banknotes vairākas reizes, ļoti patīk apkalpošana un draudzīga attieksme. Arī mājaslapa ir izstrādāta tā, lai būtu viegli to izmantot. Salīdzinājumā ar citiem aizdevējiem, šeit ir sajūta, ka viss ir droši.

Leons

Leons

Banknote ir vienīgais man zināms kredītdevējs, kur ir īpašs aizdevums pensionāriem. Pieejamās summas ir mazākas, domāju, ka tas liecina par patiešām atbildīgu attieksmi no aizdevēja puses. Patīk arī biroja darbinieku draudzīga attieksme.

Māra

Māra

Banknotē aizņēmos 500 eiro uz 3 mēnešiem, atmaksāju 650. Pārmaksa jau ir tāda pati kā pie citiem aizdevējiem, bet banknotes filiāle ir manā ielā – saņēmu kredītu 5 minūšu laikā.

Andrej

Andrej

Izmantoju banknoti, lai apmaksātu ilgstošu ārstēšanos. Nosacījumu ziņā kredīts bija normāls, procentu pārmaksa – ne pārāk liela. Ja būs vēl vajadzība pēc naudas, vērsīšos atkal pie banknotes.

Līva

Līva

Mana vecmāmiņa noformēja Banknotes senioru aizdevumu, paļaujoties uz bezprocentu kredīta reklāmu. Nu un galu galā nācās pagarināt to kredītu divas reizes, lai atmaksātu pilnībā. Pārmaksa par “bezprocentu” aizdevumu – gandrīz 50 eiro. Man tas šķiet pilnīgi neētiski, piedāvāt aizdevumus gados vecākiem cilvēkiem, kuriem jau tā ienākumi ir ļoti pieticīgi.

Katrīne

Katrīne

Banknote.lv ir ļoti neērts kredītu kalkulators, kas neparāda kopējo atmaksas summu uzreiz . Lietotājam pašam jāspiež uz pogām un jāmeklē, cik tad viņam jāmaksā par vienu vai otru aizdevumu. Ņemot vērā to, ka procentu likmes ir lielas, neērta pieteikšanās ir liels mīnuss Banknotes piedāvājumam.

Jānis

Jānis

Nepatīk, ka nevaru noformēt aizdevumu ar man ērtu termiņu. Jāsamierinās ar kreditora piedāvātajiem 4, 6, 12, 24 un 36 mēnešiem vai jāmeklē cits aizdevējs. Es izvēlos otro variantu.

Jevgēnijs

Jevgēnijs

Tad kad citi aizdevēji man atteica aizdevumu, tad Banknote bija vienīgais aizdevējs, kurš izsniedza man aizdevumu. Tas bija mans dzīves posms, kad vis vairāk bija nepieciešama papildus nauda. Tagad esmu visu nomaksājis un atrisinājis savas problēmas!

Vizma

Vizma

Esmu pensionāre un vienīgais aizdevējs, kurš bija gatavs man aizdot naudu ir Banknote! Bija nepieciešama nauda, lai ieliktu dzīvoklī jaunus plastmasa logus. Citi aizdevēji atteica, bet Banknote pieņēma! Paldies viņiem!

Zigmārs

Zigmārs

Visu laiku esmu aizņēmies no Banknotes, kad tas ir bijis nepieciešams un vienmēr esmu saskāries ar laipnu apkalpošanu.. varbūt tāpēc, ka laikā atmaksāju. 😀

Scroll Up