VIA Credit – patēriņa kredīts

Ātrie kredīti visbiežāk ir aizdevumi līdz algas dienai, bet dažkārt Tev ir nepieciešama lielāka summa. Kad nauda vajadzīga nopietnākiem mērķiem, parocīgs var būt VIA Credit patēriņa kredīts. VIA Credit ir kredītdevēja VIA SMS papildu pakalpojums, ko var izmantot kā esošie VIA SMS klienti, tā arī cilvēki, kuri iepriekš nav aizņēmušies pie šī aizdevēja.

Patēriņa kredīts VIA Credit ir pieejams tiešsaistē, bez galvojuma, ķīlas un dokumentu iesniegšanas. Patēriņa kredīts tiek piešķirts personām ar atbilstošu maksātspēju un pozitīvu kredītvēsturi. Ja Tu atbilsti šīm prasībām, iepazīsties ar VIA Credit piedāvājumu, un saņem kredītu !

Saņemt naudu no VitaCredit

VIA Credit piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

  • kredīta summa no 300€ līdz 3000€;
  • kredīta termiņš no līdz ;
  • pieteikuma izskatīšana dažu minūšu laikā;
  • fiksēta procentu likme.

Piesakoties patēriņa kredītam VIA Credit mājaslapā, jau pēc dažām minūtēm zināsi par aizdevēja lēmumu. Klientu informē par kredīta piešķiršanu vai atteikumu ar īsziņas starpniecību.

Ja aizdevēja lēmums ir pozitīvs, kredīts pilnā apjomā tiek pārskaitīts uz klienta bankas kontu. Pārskaitījumi uz DNB, Nordea, Citadele, Swedbank un Norvik bankām notiek , bet, ja esi citu banku klients, naudu saņemsi aptuveni 1 darba dienas laikā.

Kāpēc izvēlēties VIA Credit?

VIA SMS, kas ir radījis VIA Credit pakalpojumu, ir pieredzējis un uzticams nebanku kredītdevējs. Tas ir saņēmis valsts licenci patērētāju kreditēšanai, tāpēc VIA Credit aizņemšanās nosacījumi ir atklāti un draudzīgi aizņēmējiem. Aizdevējs ievēro atbildīgas kreditēšanas principus, tāpēc ikviens kredīta pieteikums tiek rūpīgi izvērtēts.

VIA Credit patēriņa kredīts var būt piemērots visdažādākajiem dzīves mērķiem, no mājokļa remonta līdz kāzu ceļojuma finansēšanai. Ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja un vari ik mēnesi veikt noteiktās kredīta iemaksas, ar VIA Credit patēriņa kredītu spēsi realizēt visas savas ieceres.

Elastīgs atmaksas termiņš ļauj viegli pielāgot kredīta atmaksu savai finansiālajai situācijai – atmaksā visu summu dažu mēnešu laikā vai nosaki garāku atmaksas termiņu un ik mēnesi veic pavisam nelielus maksājumus.

Kā pieteikties VIA Credit aizdevumiem?

Pieteikties VIA Credit patēriņa kredītam ir tikpat ērti kā VIA SMS ātrajam kredītam. Pieteikšanās process notiek internetā, tāpēc varēsi to izdarīt jebkurā sev ērtā laikā. Ja vēlies pieteikties VIA Credit kredītam, rīkojies šādi:

  • ienāc VIA Credit mājaslapā;
  • ja esi VIA SMS klients, izmanto savu lietotājvārdu un paroli, lai ienāktu lietotāja profilā. Ja iepriekš neesi izmantojis VIA SMS un VIA Credit pakalpojumus, spied uz pogu “Reģistrācija”;
  • reģistrējoties, aizpildi anketu, norādi visu nepieciešamo informāciju un pārskaiti aizdevējam 0,01 eiro reģistrācijas maksu;
  • norādi slaiderī vēlamo patēriņa kredīta summu un atmaksas termiņu un nosūti kredītpieteikumu aizdevējam;
  • sagaidi VIA Credit lēmumu un saņem naudu savā bankas kontā.

Visi kredītpieteikumi tiek izskatīti uzreiz pēc to saņemšanas. Tiklīdz VIA Credit pieņem lēmumu, tas tiek paziņots aizņēmējam ar SMS starpniecību.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai patēriņa kredīti pieejami arī ar SMS starpniecību?

Ar SMS starpniecību ir pieejami tikai īstermiņa aizdevumi līdz algas dienai. ViaCredit.lv patēriņa kredīts tiek piešķirts internetā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršots, tāpēc personas, kas atbilst aizdevēja prasībām, var saņemt patēriņa kredītu mazāk nekā pusstundas laikā.

Ja Tu jau esi atmaksājis pusi no patēriņa kredīta, aizdevumu iespējams palielināt. Aizdevējs informēs Tevi par šo iespēju, taču ņem vērā, ka palielināt esošā aizdevuma summu var tikai sava kredītlimita ietvaros. Atsevišķos gadījumos nav ieteicams palielināt kredītu, jo var rasties grūtības ar aizdevuma atmaksu. Palielinot kredītu, atmaksas termiņš nemainās.

Vienam klientam var būt aktīvs tikai viens patēriņa kredīts. Tev var būt noformēts viens VIA SMS ātrais kredīts un viens ViaCredit.lv patēriņa kredīts, Tava kredītlimita ietvaros.

Esošās kredītsaistības nav nepārvarams šķērslis ViaCredit.lv kredīta saņemšanai, taču vērā tiks ņemts Tavs kopējais kredīta ikmēneša maksājumu apjoms un ienākumu līmenis. Patēriņa kredīts var tikt piešķirts, ja tas neapdraudēs Tavu maksātspēju un nepasliktinās finanšu situāciju.

Patēriņa kredīta atmaksas termiņu iespējams pagarināt, ja neparedzētas situācijas dēļ Tu nevari savlaicīgi veikt kredīta maksājumu. Tas ir maksas pakalpojums, un komisijas apjoms ir atkarīgs no patēriņa kredīta summas. Precīzu informāciju par kredīta pagarināšanu atradīsi savā lietotāja profilā vai sazinoties ar ViaCredit.lv kredītspeciālistu.

Galvenā informācija par kredīta nosacījumiem atrodas kredītlīgumā. Tā teksts ir pieejams ViaCredit.lv mājaslapā un ar to var iepazīties ikviens ViaCredit.lv mājaslapas apmeklētājs. Ja jau esi reģistrējies mājaslapā un saņēmis naudu, visu informāciju par aizdevumu, maksājumu datumus un summas, kā arī visus paziņojumus atradīsi savā lietotāja profilā.

Ja Tev ir radušies papildu jautājumi par aizņemšanos, droši sazinies ar ViaCredit.lv konsultantiem. Uzdot jautājumus var online čatā aizdevēja mājaslapā, pa tālruni 67-212-412 vai 27-212-412, kā arī rakstot uz te-pastu [email protected] vai ar Skype bezmaksas zvana starpniecību.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Rīga, 13. janvāra iela 3

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 67 212 412

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ināra

Ināra

Pieteicos patēriņa kredītam uz pusgadu, saņēmu naudu pusstundas laikā. Viss notiek tieši tā, kā solīts, nekādu problēmu.

Matīss

Matīss

Izmantoju VIA CREDIT patēriņa kredītu, jo iepriekš aizņēmos pie VIA SMS, un nolēmu, ka nemeklēšu jaunus variantus. Par aizņemšanos varu teikt tikai to labāko, viss ir ļoti profesionāli.

Ievux

Ievux

Via credit nav zemākā procentu likme patēriņa kredītu nozarē. Veltiet vairāk laika kredītu atlasei, ir pieejami izdevīgāki varianti!

Valentīna

Valentīna

Kopumā man patīk viacredit piedāvājums, bet domāju, ka maksimālais atmaksas termiņš varētu būt arī garāks.

Krsitīne

Krsitīne

Viacredit.lv piedāvājums ir ne ātrais, ne patēriņa kredīts, kaut kas pa vidu. Kredītlimits – tikai līdz 1500 eiro, atmaksas termiņš – tikai līdz vienam gadam. Esmu pieradusi, ka ilgtermiņa kredītiem tomēr ir elastīgāki nosacījumi, tāpēc šo konkrēto kredītdevēju neiesaku.

Valērijs

Valērijs

Neērti kredīta nosacījumi – ja jau var aizņemties virs 1000 eiro, kāpēc nevar atmaksāt kredītu vismaz divu gadu laikā? Salīdzinājumā ar citiem ilgtermiņa piedāvājumiem. Viacredit.lv nav labs aizņemšanās variants.

Scroll Up