Creditea – tehnoloģijas finanšu pasaulē

Integrēti risinājumi, kas apvieno vairākus pakalpojumus vienā, ir aizvien pieprasītāki. Šāda tendence ir novērojama arī finanšu jomā, kur aizņēmējiem jau tiek piedāvāti ne tikai kredīti, bet arī ērtākas un mūsdienīgākas aizņemšanās iespējas. Tāds ir Creditea piedāvājums – kredītlīnija, kas kombinēta ar parocīgo mobilo lietotni un Master Card debetkarti.

Creditea princips ir godīgas attiecības ar klientu un ērtas aizņemšanās infrastruktūras nodrošināšana. Viņu pakalpojums ļauj vieglāk pārvaldīt esošas saistības un sniedz kredītlīnijas lietotājiem visus nepieciešamos rīkus ērtākai pieredzei.

Apskatīties piedāvājumu

Creditea piedāvā šādus kredīta veidus

Creditea pakalpojumu klāstā ietilpst kredītlīnija, ko var noformēt kā ātro vai patēriņa kredītu. Papildus priekšrocība ir mobilā lietotne ar virtuālo kredītkarti vai parasto MasterCard karti. Lai pieteiktos un izmantotu kredītlīniju uzreiz, klientam ir jālejupielādē savā viedtālrunī Creditea lietotne, bet maksājumu kartes izmantošana ir brīvprātīga.

Kredītlīnija

Creditea uzsvēr, ka naudas saņemšana aizņem dažas minūtes un nauda gandrīz vai uzreiz ir pieejama mobilajā lietotnē, kas atšķiras no citiem kredītdevējiem, kur pieteikumi tiek izskatīti 15-30 minūšu laikā.

Creditea kredītlīnijas nosacījumi ir:

 • aizdevuma summa no 100€ līdz 7000€ eiro;
 • maksimālais atmaksas termiņš – 5 gadi;
 • gada procentu likme (GPL) no 10% līdz 53%;
 • bezmaksas kredītlīnijas noformēšana un izmaksa.

Creditea uzsver arī, ka naudu no konta vari izņemt jebkurā laikā un jebkuram mērķim. Maksājumu grafiks kredītlīnijai ir elastīgs, un Tu maksā procentus tikai par izmantoto summu. Viņiem nav līguma, kredītlīnijas konta uzturēšanas un naudas izmaksas komisiju!

Patēriņa kredīts

Creditea savā mājaslapā piemin, ka kredītlīniju ir iespējams noformēt kā patēriņa kredītu. Patēriņa kredīts pie viņiem ir elastīgs – tas tiek pielāgots individuāli, Tu vari izvēlēties summu līdz pat 7000 un atmaksas termiņu līdz pat 5 gadiem.

Lūk daži no Creditea patēriņa kredīta nosacījumiem:

 • ikmēneša maksājums no 10;
 • pieejams no 18 gadiem;
 • gada procentu likme (GPL) no 19% līdz 52%;
 • laba kredītvēsture.

Noformējot patēriņa aizdevumu pie Creditea nav jāsniedz skaidrojumi vai jānorāda, kur tiek izlietota nauda. Pieteikšanās process parasti aizņem 10 minūtes un naudu var tērēt uzreiz no Creditea konta mobilajā lietotnē vai pārskaitīt uz savu kontu.

Parastā vai virtuālā kredītkarte

Creditea arī sniedz kredītkartes pakalpojumu, lai neiespringstu bezgalīgajos kontu pārksaitījumos vai izņemtu skaidru naudu uzreiz no kartes. Kredītkarti var saņemt ierastajā plastikāta veidā pa pastu 10-14 dienu garumā vai arī lietot jaunieviesto virtuālo karti Creditea lietotnē.

Ieguvumi, piesakoties Creditea kredītkartei:

 • 2% naudas atmaksa no pirkumiem ar karti;
 • identitātes apstiprināšana elektroniski;
 • digitālo karti var izmantot uzreiz.

Creditea arī uzsver, ka viņu kartei nav slēptu komisiju par naudas izņemšanu un pirkumiem Latvijā vai ārzemēs, tikai par kartes lietošanu. Virtuālās kartes lietošana ir bezmaksas, bet debetkartei tikai pirmo mēnes – pēc tam 4,95 mēnesī.

Ātrais kredīts

Savu kredītlīniju aizdevējs apraksta arī kā ātro SMS kredītu. Tas gan jau ir tāpēc, ka Creditea kredīts drošs un ātrs veids, kā iegūt papildu līdzekļus.

Kāpēc Creditea kredītīniju var dēvēt par ātro kredītu:

 • naudas izmaksa jau 10 minūtēs;
 • atmaksā jau pirmajā mēnesī vai līdz pat 60 mēnešiem;
 • maksā par izmantoto summu bez citām komisijām.

Ātro kredītu var atmaksāt jebkurā laikā veicot papildus maksājumus. Viņi nepiestāda maksu par pirmstermiņa vai papildus maksājumiem. Kā arī Creditea vienmēr dod ziņu, kad ir atmaksas laiks, lai Tu nekad nenokavētu maksājumu.

Kāpēc izvēlēties Creditea?

Creditea pakalpojumus nodrošina IPF Group uzņēmums ar ilgu vēsturi un pieredzi finanšu nozarē. Šī organizācija ir visai atvērta saviem klientiem, piedāvājot loterijas un akcijas, kā arī atbalstot slavenus projektus, piemēram 2023.gada X faktora 5 sezonu.

Papildu savam pamatpakalpojumam – kredītlīnijai, Creditea piedāvā klientiem vairākas priekšrocības:

 • IBAN maksājumu kontu;
 • Master Card maksājumu karti;
 • lojalitātes programmu ar 2% cashback;
 • atlaides no interneta veikaliem.

Creditea komanda ir ļoti atsaucīga un piedāvā klientu atbalstu e-pastā un telefoniski. Kredītdevējs ved aktīvu dzīvi sociālajos tīklos, lai būtu vēl tuvāk saviem klientiem un sniegtu viņiem finansiālu atbalsto grūtajos brīžos.

Kā pieteikties Creditea pakalpojumiem?

Pieteikties Creditea kredītlīnijai vai noformēt to kā kādu no piedāvātajiem kredīta veidiem ir ļoti vienkārši un pieejams jebkurā laikā.

Tev jāveic šādi soļi:

 • aizpildi pieteikumu mājasapā vai lejupielādē Creditea mobilo lietotni;
 • piesakies kredītlīnijai savā profilā, ja jau esi Creditea klients;
 • seko maksājumiem, summai un kartēm lietotnē

Speciālisti ātri izvērtēs tavu pieteikumu un gadījumā, ja to apstiprinās, tad naudu saņemsi dažu minūšu laikā savā mobilā lietotāja kontā!

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar ko Creditea kredītlīnija atšķiras no konkurentiem?

Creditea kredītlīnija ir pieejama komplektā ar mobilo lietotni un, pēc vēlēšanās, arī Master Card debetkarti. Tas ir pilnais nebanku finanšu risinājums brīžiem, kad vajadzīga papildu nauda – sistēma ir tehnoloģiski droša, universāli lietojama visā pasaulē, kur pieņem Master Card kartes, un ērti izmantojama kredītlīnijas pārvaldīšanai. Ar mobilās lietotnes starpniecību aizņēmēji var pieteikt aizdevumu, pārraudzīt tēriņus un veikt kredīta maksājumus. Salīdzinājumā ar konkurentiem, Creditea kredītlīnijai ir ērtāka pārvaldīšana un vairākas papildu funkcijas.

Creditea izmantošanas ierobežojumus nosaka konkrētā aizņēmēja kredītspēja un ienākumu līmenis. Katra aizņēmēja kredītlimits tiek noteikts individuāli, izvērtējot aizņēmēja sniegto un kredītvēstures datubāzēs pieejamo informāciju.

Creditea mērķis ir nodrošināt pēc iespējas ērtāku vidi norēķiniem ar kredītlīniju, tāpēc tā ir izmantojama arī pirkumiem internetā un ārzemēs. Katram klientam tiek atvērts IBAN konts, no kura var pārvadīt līdzekļus arī uz citiem kontiem (pakalpojumam tiek piemērota komisijas maksa). Ja klients piesakās arī Creditea maksājumu kartei, to var izmantot visur, kur pieņem Master Card kartes.

Creditea kredītlīnijai var pieteikties tikai caur mobilo lietotni, tāpēc pakalpojuma izmantošanai aizņēmējiem noteikti ir jālejupielādē aplikācija savā viedtālrunī. Maksājumu kartes izmantošana ir brīvprātīga, tai var pieteikties pēc vēlēšanas. Ņem vērā, ka kartes izmantošana ir saistīta ar papildu izdevumiem, un ar pilnīgu Creditea cenrādi var iepazīties uzņēmuma mājaslapā.

Creditea pamatprasība klientiem ir pozitīva kredītvēsture, tāpēc klienti ar negatīvu kredītvēstures statusu šādu pakalpojumu nevarēs izmantot. Esošās parādsaistības nav šķērslis Creditea kredītlīnijas atvēršanai, ja vien aizņēmējam ir pietiekami oficiāli, pārbaudāmi ienākumi visu kredītmaksājumu veikšanai. Klienta kredītspēja tiek pārbaudīta, izmantojot publiskos reģistros pieejamo informāciju.

Creditea ir International Personal Finance preču zīme. Tas ir Lielbritānijas uzņēmums, kura akcijas tiek kotētas Londonas Fondu Biržā. Pēc katras kredītlīnijas izmantošanas lietotājs saņem tālruņa paziņojumu, tāpēc maksājumus ir viegli pārraudzīt. Tiešsaistes pirkumu papildu drošībai tiek izmantota Mastercard 3D security sistēma. Pirkumu apstiprināšanu vari veikt ar sejas vai pirksta nospiedumu, vai arī iestatot personīgo PIN kodu.

Creditea kredītlīnija, tāpat kā ikviens cits aizņēmums, ir saistīta ar papildu tēriņiem, tai ir noteikta procentu likme, tāpēc labāk runāt par pakalpojuma ērtību, nevis izdevīgumu. Kredītlīnijai ir skaidras procentu likmes robežas un draudzīga atmaksas sistēma – mēneša minimālais maksājums tiek aprēķināts, sadalot izmantoto summu uz 60 mēnešiem. Šāda maksājuma summa nevar būt zemāka par 10 € mēnesī, taču, ja aizņēmējs iztērēta mazāk par 10 €, rēķins tiks aprēķināts no izmantotās summas.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Ūnijas iela 8 k-6, Rīga, LV-1084

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 23778866

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Santa

Santa

Beidzot Latvijas finanšu tirgū ir tiešām mūsdienīgs pakalpojums! Prieks redzēt, ka ir uzņēmumi, kas iet uz priekšu, nevis vēl joprojām piedāvā sms kredītus. Ļoti patīk [aizdevejs] mobilā lietotne, izvēlējos šo kredītlīniju tieši ērtas pārvaldības dēļ – visi dati ir pa rokai, arī kredīta maksājumus var ļoti viegli veikt, netērējot laiku internetbankai.

Maksims

Maksims

Manuprāt, viens no lietotājiem draudzīgākajiem aizdevējiem Latvijā. Pieejams viss, kas vajadzīgs ērtai, caurskatāmai aizņemšanai. Pieteicos aizdevumam caur mobilo lietotni un pēc kāda laika saņēmu pa pastu arī norēķinu karti.

Ivars

Ivars

Ļoti labs risinājums, kas palīdz nodalīt dažādas naudas plūsmas. Kredītlīnijai ir atsevišķa norēķinu karte un konts, ko var papildināt arī ar saviem līdzekļiem. Liels pluss ir arī mobilā lietotne, kur parādās visi maksājumi un kur var uzreiz norēķināties ar aizdevēju. Plānoju izmantot arī turpmāk!

Kaspars

Kaspars

Perfekta nebanku alternatīva banku kredītkartēm. Nekādu aizkavējumu un problēmu, aizņemšanās ir operatīva un tehnoloģiski droša.

Taņa

Taņa

Dikti nepatika tas, ka nevar saņemt naudu uzreiz savā Swedbank kontā. Kāpēc man būtu jākreņķējas vēl ar kaut kādām lietotnēm, reģistrēšanos. Man steidzami vajag naudu, nevis kamēr es viņu šurpu turpu sūtīšu.

Scroll Up