Creditea – finanšu pasaule mainās

Integrēti risinājumi, kas apvieno daudzu pakalpojumus vienā, ir aizvien pieprasītāki. Šāda tendence ir novērojama arī finanšu jomā, kur aizņēmējiem jau tiek piedāvāti ne tikai kredīti, bet arī ērtāki un mūsdienīgāki aizņemšanās nosacījumi. Tāds ir Creditea piedāvājums – kredītlīnija, kas kombinēta ar parocīgo mobilo lietotni un Master Card debetkarti.

Creditea princips ir godīgas attiecības ar klientu un ērtas aizņemšanās infrastruktūras nodrošināšana. Creditea pakalpojums ļauj vieglāk pārvaldīt parādsaistības un sniedz kredītlīnijas izmantotājiem visus nepieciešamos instrumentus ērtākai lietotāja pieredzei.

Apskatīties piedāvājumu

Creditea piedāvā šādus kredīta veidus:

Creditea pakalpojumu klāstā ietilpst kredītlīnija, mobilā lietotne un Master Card karte. Lai pieteiktos un izmantotu kredītlīniju, klientam ir jālejupielādē savā viedtālrunī Creditea lietotne, bet maksājumu kartes izmantošana ir brīvprātīga.

Kredītlīnijas nosacījumi ir:

 • minimālā summa – 100€
 • maksimālā summa – 5000€
 • minimālais termiņš – 30 dienas
 • maksimālais termiņš – 60 mēneši
 • aizņēmuma likme gadā 18,00% – 42,00%
 • gada procentu likme (GPL) 19,86% – 51,98%
 • bezmaksas kredītlīnijas noformēšana un izmaksa

Kāpēc izvēlēties Creditea?

Creditea pakalpojumus nodrošina IPF Group uzņēmums ar ilgu vēsturi un pieredzi finanšu nozarē. Papildu savam pamatpakalpojumam – kredītlīnijai, Creditea piedāvā vairākas ekstras:

 • IBAN maksājumu kontu;
 • Master Card maksājumu karti;
 • lojalitātes programmu ar 1 % cashback;
 • Marketplace sistēmu ar atlaidēm no interneta veikaliem;
 • augsta līmeņa naudas un finanšu datu drošību.

Kā pieteikties Creditea pakalpojumiem?

Pieteikties Creditea kredītlīnijai ir ļoti vienkārši. Tev jāveic tikai daži soļi:

 • lejupielādē Creditea mobilo lietotni;
 • reģistrējies;
 • piesakies kredītlīnijai, atverot sadaļu “Kredīts”;
 • ja vēlies, piesakies arī Master Card kartei.

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar ko Creditea kredītlīnija atšķiras no konkurentiem?

Creditea kredītlīnija ir pieejama komplektā ar mobilo lietotni un, pēc vēlēšanās, arī Master Card debetkarti. Tas ir pilnais nebanku finanšu risinājums brīžiem, kad vajadzīga papildu nauda – sistēma ir tehnoloģiski droša, universāli lietojama visā pasaulē, kur pieņem Master Card kartes, un ērti izmantojama kredītlīnijas pārvaldīšanai. Ar mobilās lietotnes starpniecību aizņēmēji var pieteikt aizdevumu, pārraudzīt tēriņus un veikt kredīta maksājumus. Salīdzinājumā ar konkurentiem, Creditea kredītlīnijai ir ērtāka pārvaldīšana un vairākas papildu funkcijas.

Creditea izmantošanas ierobežojumus nosaka konkrētā aizņēmēja kredītspēja un ienākumu līmenis. Katra aizņēmēja kredītlimits tiek noteikts individuāli, izvērtējot aizņēmēja sniegto un kredītvēstures datubāzēs pieejamo informāciju.

Creditea mērķis ir nodrošināt pēc iespējas ērtāku vidi norēķiniem ar kredītlīniju, tāpēc tā ir izmantojama arī pirkumiem internetā un ārzemēs. Katram klientam tiek atvērts IBAN konts, no kura var pārvadīt līdzekļus arī uz citiem kontiem (pakalpojumam tiek piemērota komisijas maksa). Ja klients piesakās arī Creditea maksājumu kartei, to var izmantot visur, kur pieņem Master Card kartes.

Creditea kredītlīnijai var pieteikties tikai caur mobilo lietotni, tāpēc pakalpojuma izmantošanai aizņēmējiem noteikti ir jālejupielādē aplikācija savā viedtālrunī. Maksājumu kartes izmantošana ir brīvprātīga, tai var pieteikties pēc vēlēšanas. Ņem vērā, ka kartes izmantošana ir saistīta ar papildu izdevumiem, un ar pilnīgu Creditea cenrādi var iepazīties uzņēmuma mājaslapā.

Creditea pamatprasība klientiem ir pozitīva kredītvēsture, tāpēc klienti ar negatīvu kredītvēstures statusu šādu pakalpojumu nevarēs izmantot. Esošās parādsaistības nav šķērslis Creditea kredītlīnijas atvēršanai, ja vien aizņēmējam ir pietiekami oficiāli, pārbaudāmi ienākumi visu kredītmaksājumu veikšanai. Klienta kredītspēja tiek pārbaudīta, izmantojot publiskos reģistros pieejamo informāciju.

Creditea ir International Personal Finance preču zīme. Tas ir Lielbritānijas uzņēmums, kura akcijas tiek kotētas Londonas Fondu Biržā. Pēc katras kredītlīnijas izmantošanas lietotājs saņem tālruņa paziņojumu, tāpēc maksājumus ir viegli pārraudzīt. Tiešsaistes pirkumu papildu drošībai tiek izmantota Mastercard 3D security sistēma. Pirkumu apstiprināšanu vari veikt ar sejas vai pirksta nospiedumu, vai arī iestatot personīgo PIN kodu.

Creditea kredītlīnija, tāpat kā ikviens cits aizņēmums, ir saistīta ar papildu tēriņiem, tai ir noteikta procentu likme, tāpēc labāk runāt par pakalpojuma ērtību, nevis izdevīgumu. Kredītlīnijai ir skaidras procentu likmes robežas un draudzīga atmaksas sistēma – mēneša minimālais maksājums tiek aprēķināts, sadalot izmantoto summu uz 60 mēnešiem. Šāda maksājuma summa nevar būt zemāka par 10 € mēnesī, taču, ja aizņēmējs iztērēta mazāk par 10 €, rēķins tiks aprēķināts no izmantotās summas.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: 13. janvāra iela 3, Centra rajons, Rīga, LV-1050

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 23778866

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Santa

Santa

Beidzot Latvijas finanšu tirgū ir tiešām mūsdienīgs pakalpojums! Prieks redzēt, ka ir uzņēmumi, kas iet uz priekšu, nevis vēl joprojām piedāvā sms kredītus. Ļoti patīk [aizdevejs] mobilā lietotne, izvēlējos šo kredītlīniju tieši ērtas pārvaldības dēļ – visi dati ir pa rokai, arī kredīta maksājumus var ļoti viegli veikt, netērējot laiku internetbankai.

Maksims

Maksims

Manuprāt, viens no lietotājiem draudzīgākajiem aizdevējiem Latvijā. Pieejams viss, kas vajadzīgs ērtai, caurskatāmai aizņemšanai. Pieteicos aizdevumam caur mobilo lietotni un pēc kāda laika saņēmu pa pastu arī norēķinu karti.

Ivars

Ivars

Ļoti labs risinājums, kas palīdz nodalīt dažādas naudas plūsmas. Kredītlīnijai ir atsevišķa norēķinu karte un konts, ko var papildināt arī ar saviem līdzekļiem. Liels pluss ir arī mobilā lietotne, kur parādās visi maksājumi un kur var uzreiz norēķināties ar aizdevēju. Plānoju izmantot arī turpmāk!

Kaspars

Kaspars

Perfekta nebanku alternatīva banku kredītkartēm. Nekādu aizkavējumu un problēmu, aizņemšanās ir operatīva un tehnoloģiski droša.

Scroll Up