Debitum Network – mazā biznesa finansēšana bez robežām

Plaukstošs mazais un vidējais bizness ir ikvienas valsts labklājības pamats, un katrā valstī ir savi biznesa atbalsta mehānismi. Taču mūsdienās uzņēmēji var iegūt palīdzību ne tikai no valsts iestādēm, bet arī no fiziskajām personām, turklāt no jebkuras valsts. Savukārt fiziskās personas var palīdzēt uzņēmumiem un iegūt ne vien morālu, bet arī materiālu atalgojumu – to nodrošina tiešsaistes investīcijas biznesā.

Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja ieguldīt līdzekļus dažādos biznesa projektos, pateicoties Debitum Network piedāvājumam. Debitum Network ir Lietuvas projekts ar starptautisku mērogu, atbildīgu pieeju investīcijām un atraktīvu peļņas piedāvājumu.

Apskatīties piedāvājumu

Debitum Network piedāvā šādus pakalpojumus:

Debitum Network nodrošina digitālo vidi visiem investīciju tirgus dalībniekiem:

  • mazajam un vidējam biznesam, kas var piesaistīt finansējumu no 10 000 EUR līdz 1 000 000 EUR;
  • riska analītiķiem, apdrošinātājiem un parādu piedzinējiem, kas var strādāt, izvērtējot biznesa riskus, rentabilitāti un nodarboties ar apdrošināšanu un parādu piedziņu visas pasaules mērogā par atraktīvu atalgojumu;
  • investoriem-fiziskajām personām, kas var ieguldīt līdzekļus mazajā un vidējā biznesā un pelnīt līdz 15% gadā.

Kāpēc izvēlēties Debitum Network?

Debitum Network raksturo sevi kā decentralizēto ekosistēmu biznesam, investoriem un trešajām pusēm – aizdevumu analītiķiem, parādu piedzinējiem, apdrošinātājiem u.tml. Pateicoties Debitum Network darbībai, finansējuma meklētāji, aizdevumu apkalpotāji un investori no dažādām valstīm var satikties drošā digitālajā vidē un veidot veiksmīgu, abpusēji izdevīgu sadarbību.

Vairumam investīciju objektiem Debitum Network platformā ir atpirkšanas garantija, tāpēc investīcijām ir zemāka riska pakāpe. Peļņas izredzes ir samērā augstas – līdz 15% gadā, un minimālā investīciju summa – 10 EUR.

Papildu Debitum Network priekšrocība ir aktīva dalība blokčeina aktivitātēs. Platforma ir izstrādājusi savu žetonu (token) – DEB, ko var iegādāties biržās.

Debitum Network ir licencēts finanšu pakalpojumu starpnieks, kas strādā ar Lietuvas Bankas un Viļņas Blokčeina centra atbalstu.

Kā izmantot Debitum Network 

Debitum Network sistēma ir vienkārša un saprotama visiem platformas dalībniekiem. Biznesu īpašnieki, apdrošinātāji, risku analītiķi un parādu piedzinēji sadarbojas ar platformas pārvaldītājiem individuāli – ja pārstāvi šo pusi, sazinies ar Debitum Network pa e-pastu un izklāsti savu piedāvājumu. Bet, ja vēlies ieguldīt naudu un pelnīt ar investīcijām, rīkojies šādi:

  • aizpildi reģistrācijas anketu platformā;
  • izej divu faktoru identifikācijas procedūru;
  • pārskaiti savā investora kontā valūtu: EUR, USD, GBP;
  • izvēlies atraktīvos investīciju objektus un sāc ieguldīt;
  • pelni līdz 15% gadā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Latvijas iedzīvotāji var likumīgi izmantot Debitum Network pakalpojumus?

Jā, Debitum Network pakalpojumus var izmantot visu valstu pilsoņi, kas sasnieguši 18 gadu vecumu. Platformas lietotājiem jārēķinās ar divfaktoru autentifikācijas procesu, kas ļauj identificēt lietotāju un pārbaudīt finanšu plūsmu likumību. Lai veiksmīgi reģistrētos un identificēties Debitum Network platformā, ir nepieciešama pase vai eID karte, nevis vadītāja tiesības vai citi dokumenti.

Debitum Network neiekasē papildu komisijas par platformas lietošanu. Katra investora pienākums ir patstāvīgi noskaidrot, vai ienākumi no investīcijām viņa valstī tiek aplikti ar nodokļiem, un kā norit šo nodokļu nomaksa.

Investoram ir tiesības ieguldīt un pelnīt ar investīciju palīdzību un, nepieciešamības gadījumā, izmantot atpirkšanas garantiju, ja aizņēmējs kavē aizdevuma atmaksu vairāk par 15 dienām.

Debitum Network strādā ar riska analītiķiem, apdrošinātājiem un parādu piedzinējiem dažādās valstīs. Kopā tie izvērtē biznesa projekta dzīvotspēju un nosaka, vai piedāvājumu var izvietot platformā un piedāvāt investoriem.

Katram investīciju objektam ir detalizēts raksturojums, kas palīdz investoriem atlasīt piedāvājumus ar zemāku un augstāku riska pakāpi, taču Debitum Network nevar solīt, ka konkrēts investīciju objekts obligāti nesīs peļņu un neradīs zaudējumus.

Platformā tiek izvietoti finansējuma piesaistes piedāvājumi no mazā un vidējā biznesa, kas ir izgājuši pārbaudes procedūras.

Tāpat kā citās interneta investīciju platformās, Debitum Network ieguldītos līdzekļus nevar izņemt, kamēr investīcijas ir aktīvas.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Ieruku iela 15 k-3 Riga, LV-1084, Latvia

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +370 700 77 787

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up