AvaFin – Lieliem un maziem mērķiem

Ja tev ir vajadzīga nauda vērienīgiem tēriņiem, meklē kreditoru, kas piedāvā lielāko kredītlimitu internetā. tas ir AvaFin – nebanku kreditors ar kredītlimitu 10000€. Tu vari aizņemties visdažādākajiem mērķiem, netērējot laiku rindām un braucieniem uz kreditora biroju – viss notiek elektroniski, ieskaitot līguma parakstīšanu.

AvaFin ievēro aizņēmēju intereses un nodrošina caurspīdīgus aizņemšanās nosacījumus. Pievērs uzmanību AvaFin piedāvājumam, ja tev ir nepieciešams drusku vairāk nekā var dot citi kreditori!

Apskatīties piedāvājumu

AvaFin piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

 • pieejamā summa no 100€ līdz 10000€
 • atmaksas termiņš no līdz
 • procentu likme no 7,99% gadā

AvaFin patēriņa kredītam tiek noteikta individuāla procentu likme, kas tiek izteikta kā komisija.

Par kredīta izmantošanu jāmaksā:

 • individuāli noteikta procentu likme
 • ikmēneša maksājuma pamatsumma

Kāpēc izvēlēties AvaFin?

AvaFin trumpis ir lielākais patēriņa kredīts internetā, kas tiek izsniegts bez galvojuma un ķīlas. Tāpat AvaFin klienti var noteikt savam kredītam garu atmaksas termiņu, tādējādi minimizējot ikmēneša kredīta maksājumu. Līdz ar to AvaFin pakalpojumus vērts izvēlēties tad, kad vajadzīga iespaidīga naudas summa, piemēram, ārstēšanai vai vērienīgam remontam. Tāpat naudu var izmantot mājokļa vai automašīnas iegādei, neieķīlājot pirkuma objektu.

AvaFin strādā atbilstoši augstiem kvalitātes standartiem un ievēro savu klientu intereses. AvaFin klientiem ir pieejams pilnvērtīgs informatīvais atbalsts un palīdzība sarežģītās situācijās.

AvaFin papildu priekšrocība ir iespēja mierīgi pārdomāt kredīta piedāvājumu un apsvērt visus aizņemšanās plusus un mīnusus. Kreditors patur piedāvājumu 48 stundu laikā, lai potenciāls klients varētu pieņemt pareizu lēmumu.

Kā pieteikties AvaFin aizdevumiem?

Tā kā AvaFin īpašais pakalpojums ir lielākas patēriņa kredīts internetā Latvijā, tas ir izstrādājis drusku atšķirīgu pieteikšanās procesu.

Lūk, kas tev jādara, lai kļūtu par AvaFin klientu:

 • reģistrējies aizdevēja mājaslapā un autorizējies, izmantojot savu internetbanku
 • aizpildi kredīta pieteikumu, norādot visu nepieciešamo informāciju
 • saņem kredīta piedāvājumu 15 minūšu laikā
 • mierīgi apdomā piedāvājumu – tas ir spēkā 48 stundu laikā
 • ja būsi izvēlējies aizņemties, informē par to AvaFin un saņem elektronisko līgumu
 • paraksti līgumu internetā un saņem naudu 7 dienu laikā
 • vari saņemt arī ātro pārskaitījumu, kas ir papildus pakalpojums ar par papildus cenu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var saņemt AvaFin kredītu?

AvaFin pakalpojumi ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem 20 - 70 gadu vecumā, ar regulāriem oficiāliem ienākumiem, aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu un bankas kontu vienā no Latvijā strādājošajām bankām.

AvaFin izmanto INSTANTOR sistēmu, kas ļauj pārbaudīt datus, kas nepieciešami kredīta saņemšanai. Tiek pārbaudīta gan personīgā informācija, gan kredītvēsture un maksātspēja.

Nē, AvaFin nav ierobežojumu jaunajiem klientiem, un vienīgais kredītlimita ierobežojums ir aizņēmēja maksātspēja un kredītvēsture. Aizņēmējs ar pietiekami lielu maksātspēju, stabiliem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi var saņemt arī maksimālo summu – 10000€.

Jā, lai to izdarītu, aizņēmējam ir jānosūta AvaFin jauns kredīta pieteikums. Ja klienta maksātspēja ir pietiekama, kreditora pārstāvis sazināsies ar aizņēmēju, lai vienotos par kredītlimita palielināšanu.

Kredītlimits tiek noteikts individuālā kārtībā. Lai noteiktu klientam pieejamo aizņēmuma summu, AvaFin nosaka kredītrisku katram konkrētam kredīta pretendentam. Vērā tiek ņemta klienta maksātspēja, kredītvēsture, vecums un cita informācija, ko var iegūt no valsts un privātajām datubāzēm.

Jā, reizi sešos mēnešos kredīta atmaksas termiņu iespējams atlikt uz vienu mēnesi. Par šo pakalpojumu tiek iekasēta komisija, kas jāsamaksā norādītajā termiņā.

Kredīta brīvdienu vietā AvaFin piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: SKANSTES IELA 12, RĪGA, LV-1013, LATVIJA

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 27231100

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Anna

Anna

Aizvēru mājaslapu, tiklīdz ieraudzīju, ka gada procentu likmes robežas ir līdz 100%. Vai tas vispār ir likumīgi? Latvijā ir pietiekami daudz nebanku kreditoru, kas piedāvā adekvātus kreditēšanas nosacījumus.

Valters

Valters

Aizdevums tika apstiprināts, bet tā izmaksa aizņēma vairāk laika kā sagaidīju, nekā minēts. Saziņa par kavējumiem varēja būt labāka.

Mārtiņš

Mārtiņš

Tiešsaistes platforma visai efektīvi izstrādāta. Tikai neliela aizķeršanās pārbaudes procesā, bet kopumā – profesionāls serviss.

Iveta

Iveta

Lai gan tiešsaistes pieteikšanās bija vienkārša, es jutu nepieciešamību pēc aizdevuma kalkulatora, lai labāk izprastu savus atmaksas maksājumus. Kopumā pieredze bija diezgan laba – profesionāla attieksme.

Scroll Up