AvaFin – lieliem un maziem mērķiem

Ja tev ir vajadzīga nauda lielākiem tēriņiem, meklē kreditoru, kas piedāvā kredītlimitu, kas atbilst tavai vajadzībai. Ļoti iespējams, ka AvaFin nebanku kreditors ar kredītlimitu 10000€ būs tava piemērotākā izvēle. Pie AvaFin tu vari aizņemties naudu visdažādākajiem mērķiem, netērējot laiku rindām un braucieniem uz kreditora biroju, jo visu var nokārtot elektroniski internetā, ieskaitot arī līguma parakstīšanu.

AvaFin ievēro aizņēmēju intereses un nodrošina caurspīdīgus aizņemšanās nosacījumus. Pievērs uzmanību AvaFin piedāvājumam, ja tev ir nepieciešams drusku vairāk naudas nekā var dot citi kreditori.

Apskatīties piedāvājumu

AvaFin piedāvā šādus kredīta veidus

Vairumam klientu piemērotākais aizņemuma veids pie AvaFin ir universālais patēriņa kredīts. To var noformēt vairākiem mērķiem, pat mājokļa remontam un auto iegādei. Šo aizdevumu ir iespējams saņemt arī 15 minūtēs, izmantojot ātrās izmaksas pakalpojumu.

Ātrais kredīts

Patēriņa kredīta izmaksa tiek paredzēta 10 dienas pēc līguma noformēšanas. Ja izsniegtā naudas summa jums ir nepieciešama ātrāk, jūs varat izmantot “ātro pārskaitījumu” un saņemt naudu uzreiz.

Ātrais kredīts tiek izsniegts uz šādiem nosacījumiem:

 • pieejamā summa no 100€ līdz 10000€
 • atmaksas termiņš no līdz
 • procentu likme līdz 53% gadā
 • naudas izmaksa 15 minūtēs uz kontu AS Citadele Banka, AS Swedbank, AS Luminor Banka

AvaFin ātrais kredīts var tikt izsniegts jums ar zemākām likmēm, atkarībā no jūsu kredītreitinga. Protams, lai to varētu noformēt jums ir jābūt oficiālajiem ienākumiem. Komisijas maksa par šādu pakalpojumu svārstās no 7 līdz 15% no izsniegtās summas apmēra un tiek sadalīta uz pirmajiem 12 mēnešiem.

Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīta saņemšanai pie AvaFin nav nepieciešami ne ķīla, ne galvotājs. Aizdevējs piedāvā bezmaksas pieteikuma sagatavošanu ar jums pielāgotām procentu likmēm un individuālu atmaksas grafiku.

Patēriņa aizdevums ir pieejams ar šādiem noteikumiem:

 • pieejamā summa no 100€ līdz 10000€
 • atmaksas termiņš no līdz
 • procentu likme no 7,99% gadā

AvaFin patēriņa kredītam tiek noteikta fiksēta ikmēneša atmaksas summa, kas sastāv no procentu makšajumiem un kredīta pamatsummas. Atmaksājot kredītu pirms termiņa ir iespēja ietaupīt uz procentu maksājumiem.

Mājokļa kredīts

Kā jau minējām iepriekš AvaFin patēriņa kredītu var noformēt arī kā aizdevumu mājokļa remontam. Nosacījumi ir tādi paši, tikai kredīta mērķis ir cits. Par šāda kredīta noformēšanu un izsniegšanu pie AvaFin nevajag maksāt komisiju.

Uz kredīta mājokļa remontam attiecas šādas nianses:

 • pieejamā summa no 100€ līdz 10000€
 • atmaksas termiņš no līdz
 • procentu likme līdz 53% gadā
 • bez īpašuma ieķīlāšanas

Piesakotiem mājokļa kredītam AvaFin izvērtēs jūsu maksātspēju un kredītvēsturi, tāpēc pārliecinieties, ka jūsu vēlamais aizdevums atbilst jūsu iespējām. Šo aizdevumu var arī noformēt attālināti, nebraucot uz biroju ar īpašuma dokumentiem.

Auto kredīts

AvaFin arī piedāvā savu aizdevumu izmantot ar auto saistītiem mērķiem, piemēram, auto iegādei, remontam vai citiem ar to saistītiem izdevumiem. Viss ir vienkārši – aizpildiet pieteikumu, saņemiet naudu un pērciet auto uzreiz.

Piedāvātajam auto kredītam ir šādas priekšrocības:

 • pieejamā summa līdz pat 10000€
 • atmaksas termiņš no līdz
 • procentu likme no 7,99% gadā
 • bez KASKO un auto vērtējuma

Tā kā izsniegto AvaFin kredītu varat tērēt kā vien vēlaties, iegādātais automobilis uzreiz būs jūsu īpašumā. Gadījumā, ja pārdomāsiet, jums arī nevajadzēs raizēties par obligāto auto reģistrāciju, kā tas mēdz būt pie citiem aizdevējiem, kas izsniedz auto kredītus.

Kāpēc izvēlēties AvaFin kredītu?

AvaFin būtiska priekšrocība ir lielākais patēriņa kredīts internetā, kas tiek izsniegts bez galvojuma un ķīlas. Tāpat AvaFin klienti var noteikt savam kredītam visnotaļ garu atmaksas termiņu. Tas sniedz iespēju minimizēt ikmēneša kredīta maksājumu. Līdz ar to AvaFin pakalpojumus vērts izvēlēties tad, kad vajadzīga iespaidīga naudas summa, piemēram, ārstēšanai vai vērienīgam remontam. Tāpat naudu var izmantot mājokļa vai automašīnas iegādei, neieķīlājot pirkuma objektu.

AvaFin strādā atbilstoši augstiem kvalitātes standartiem un ievēro savu klientu intereses. AvaFin klientiem ir pieejams pilnvērtīgs informatīvais atbalsts un palīdzība sarežģītās situācijās.

Papildus priekšrocība AvaFin kredītiem ir iespēja mierīgi pārdomāt kredīta piedāvājumu un apsvērt visus aizņemšanās plusus un mīnusus. Kreditors patur piedāvājumu 48 stundas ilgu laiku, lai potenciāls klients varētu pieņemt pareizu lēmumu.

Kā pieteikties AvaFin aizdevumiem?

Tā kā AvaFin īpašais pakalpojums ir lielākas patēriņa kredīts internetā Latvijā, tas ir izstrādājis standartizētu pieteikšanās procesu.

Lūk, kas tev jādara, lai kļūtu par AvaFin klientu:

 • reģistrējies aizdevēja mājaslapā un autorizējies, izmantojot savu internetbanku
 • aizpildi kredīta pieteikumu, norādot visu nepieciešamo informāciju
 • saņem kredīta piedāvājumu 15 minūšu laikā
 • mierīgi apdomā piedāvājumu – tas ir spēkā 48 stundu laikā
 • ja būsi izvēlējies aizņemties, informē par to AvaFin un saņem elektronisko līgumu
 • paraksti līgumu internetā un saņem naudu 10 dienu laikā
 • vari saņemt arī ātro pārskaitījumu, kas ir papildus pakalpojums

AvaFin konsultanti strādā, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, tomēr atbildes uz biežāk uzdotiem jautājumiem par AvaFin kredītu jūs varat atrast zemāk BUJ sadaļā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var saņemt AvaFin kredītu?

AvaFin pakalpojumi ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem 20-70 gadu vecumā, ar regulāriem oficiāliem ienākumiem, aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu un bankas kontu vienā no Latvijā strādājošajām bankām.

AvaFin izmanto INSTANTOR sistēmu, kas ļauj pārbaudīt datus, kas nepieciešami kredīta saņemšanai. Tiek pārbaudīta gan personīgā informācija, gan kredītvēsture un maksātspēja.

Nē, AvaFin nav ierobežojumu jaunajiem klientiem, un vienīgais kredītlimita ierobežojums ir aizņēmēja maksātspēja un kredītvēsture. Aizņēmējs ar pietiekami lielu maksātspēju, stabiliem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi var saņemt arī maksimālo summu – 10000€.

Jā, lai to izdarītu, aizņēmējam ir jānosūta AvaFin jauns kredīta pieteikums. Ja klienta maksātspēja ir pietiekama, kreditora pārstāvis sazināsies ar aizņēmēju, lai vienotos par kredītlimita palielināšanu.

Kredītlimits tiek noteikts individuālā kārtībā. Lai noteiktu klientam pieejamo aizņēmuma summu, AvaFin nosaka kredītrisku katram konkrētam kredīta pretendentam. Vērā tiek ņemta klienta maksātspēja, kredītvēsture, vecums un cita informācija, ko var iegūt no valsts un privātajām datubāzēm.

Jā, reizi sešos mēnešos kredīta atmaksas termiņu iespējams atlikt uz vienu mēnesi. Par šo pakalpojumu tiek iekasēta komisija, kas jāsamaksā norādītajā termiņā.

Kredīta brīvdienu vietā AvaFin piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: SKANSTES IELA 12, RĪGA, LV-1013, LATVIJA

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 27231100

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Anna

Anna

Aizvēru mājaslapu, tiklīdz ieraudzīju, ka gada procentu likmes robežas ir līdz 100%. Vai tas vispār ir likumīgi? Latvijā ir pietiekami daudz nebanku kreditoru, kas piedāvā adekvātus kreditēšanas nosacījumus.

Valters

Valters

Aizdevums tika apstiprināts, bet tā izmaksa aizņēma vairāk laika kā sagaidīju, nekā minēts. Saziņa par kavējumiem varēja būt labāka.

Mārtiņš

Mārtiņš

Tiešsaistes platforma visai efektīvi izstrādāta. Tikai neliela aizķeršanās pārbaudes procesā, bet kopumā – profesionāls serviss.

Iveta

Iveta

Lai gan tiešsaistes pieteikšanās bija vienkārša, es jutu nepieciešamību pēc aizdevuma kalkulatora, lai labāk izprastu savus atmaksas maksājumus. Kopumā pieredze bija diezgan laba – profesionāla attieksme.

Scroll Up