Mogo – ātrie kredīti patēriņam un ne tikai

Ja tavs sapnis ir jauna automašīna, nebanku kredītdevējs Mogo var palīdzēt tam piepildīties. Aizdevēja specializācija galvenokārt ir auto kredīti: auto un moto līzings, kā arī kredīts pret auto ķīlu., bet ne tikai. Izmantojot Mogo pakalpojumus, varēsi iegādāties jaunu vai ieķīlāt vecu transportlīdzekli bez liekas kavēšanas vai arī saņemt naudu privātiem tēriņiem, ieskaitot mājokļa remontu.

Mogo auto kredīti attiecas ne tikai uz automašīnām, bet arī uz laivām, motorolleriem, traktoriem un citiem transportlīdzekļiem. Mogo ir saņēmis valsts licenci patērētāju kreditēšanai, tāpēc varēsi aizņemties naudu šeit bez lieka uztraukuma.

Saņemt naudu no Mogo

Mogo piedāvā šādus kredīta veidus

Akciju sabiedrība Mogo piedāvā saviem klientiem patēriņa kredītu privātiem mērķiem, mājokļa remontam, auto iegādei, kā arī transporta līzinga iespējas.

Kredīts pret auto vai līzings

Piedāvātais Mogo līzings ir finanšu līzings, kas nozīmē, ka beigās jūs kļūsiet par šī automobiļa īpašnieku – protams, ja nomaksāsiet līzingu. Turpretī auto kredīta gadījumā, jūs pats iegūstat to savā īpašumā uzreiz, bet tas ir jāiegādājas 60 dienu laikā.

Auto līzinga vai kredīta nosacījumi:

 • pieejamā summa auto iegādei no 1000€ līdz 12000€, auto līzingam līdz 15 000€;
 • atmaksas termiņš no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem;
 • aizdevums pieejams jebkura vecuma un zīmola transportlīdzeklim;
 • auto kredīts sedz līdz pat 90% no transportlīdzekļa vērtības.

Mogo piedāvā attālinātu līguma noslēgšanu un piedāvājuma izskatīšanu 30 minūšu laikā. Laba priekšrocība šim kredītdevējam ir tajā, ka auto kredīts tiek piedāvāts arī parādniekiem un moto līzingu ir iespējams saņemt arī strādājot ārzemēs.

Patēriņa kredīts

Nesen parādījusies Mogo iespēja piedāvāt saviem klientiem arī patēriņa kredītus dažādiem mērķiem. Bez liekiem jautājumiem aizdevējs operatīvi apstrādā jūsu pieteikumu un paziņo par kredīta saņemšanas iespēju. Tā var būt iespēja īstenot kvēlu sapni.

Galvenie patēriņa kredīta noteikumi:

 • pieejamā summa no 500 līdz 12 000 eiro;
 • atmaksas termiņš no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem;
 • fiksētā procentu likme 28,8% apmērā;
 • iespēja pieteikties papildus summai;

Patēriņa kredīts internetā pie Mogo ir pieejams neizejot no mājām. Galvenais, lai jums būtu oficālie ienākumi, Latvijas Republikas pilsonība un mobilais tālrunis.

Aizdevums mājokļa remontam

Piedāvātais Mogo patēriņa kredīts var tikt noformēts kā aizdevums mājokļa remontam. Maksimālā aizdevuma summa ir 12 000 eiro, kas visticamāk būs nepietiekams kredīts mājokļa iegādei, toties kā mazais mājokļa kredīts vai aizdevums nelielai mājas būvniecībai derēs lieliski

Būtiskākās mājokļa kredīta nianses:

 • kredīta summa līdz pat 12 000 eiro;
 • aizdevuma procentu likme vien 28,8%;
 • attālināta noformēšana bez mājokļa novērtēšanas;
 • iespēja uzsākt remontu jau šodien.

Mājokļa kredīts tiek piedāvāts uz termiņu līdz pat 84 mēnešiem. Tam ir gandrīz tādi paši nosacījumi, kā patēriņa kredītam, tāpēc pats mājoklis netiek vērtēts. Mogo mājaslapā ir pieejams arī mājokļa kredīta kalkulators, lai jūs savlaicīgi varat iepazīties ar visiem izdevumiem, kas tiks saistīti ar šo aizdevumu.

Ātrais Mogo kredīts

Mogo ir arī pacīnijies lai viņu kredīta izmaksa tiktu pēc iespējas ātrāk pie klienta. Tāpēc droši var apgalvot, ka pie šī aizdevēja ir pieejami ātrie kredīti, jo katra aizdevuma izmaksa aizņem 15 minūtes uz pazīstamākajām Latvijas bankām.

Īpašas ātro kredītu priekšrocības pie Mogo:

 • naudas saņemšana 15 minūšu laikā Swedbank, SEB, Citadele un Luminor bankas kontā;
 • nav komisijas par ātro naudas izmaksu;
 • kredīta termiņš līdz 7 gadiem;
 • aizdevuma procentu likme 28,8%.

Pie Mogo ir pieejami arī ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi. Tas nozīmē, ka pat tiem cilvēkiem, kam ir parādi var tikt izsniegta naudas summa diezgan ātrā laikā un ar salīdzinoši zemu kredīta procentu likmi.

Kredīts parādniekiem

Visus savus aizdevumus Mogo iedrošina izvērtēt arī tajā gadījumā, ja tiem piesakās parādnieki vai cilvēki ar sliktu kredītvēsturi. Tas nozīmē, ka kredīts ar sabojātu kredītvēsturi un parādiem ir pieejams un par to arī atklāti runā.

Galvenie kredītu noteikumi parādniekiem:

 • Latvijas Republikas pilsonība;
 • Konts Latvijas bankā un mobilais telefons;
 • Kredīti parādniekiem ar likmi līdz 29% gadā.

Piesakoties kredītam, ja esat parādnieks, nenozīmē, ka tiks izsniegt kredīts bez konta pārskata. Aizdevēja pieteikumu izvērtēšanas speciālisti izvērtēs vairākus faktorus attiecībā pret parādnieku un pieņems lēmumu izsniegt viņam aizdevumu vai nē.

Auto finansējums uzņēmumiem

Ja jūsu biznesam ir nepieciešams auto, Mogo noteikti spēs jums palīdzēt. Jau vairākus gadus tieši šis kredītdevējs specializējas auto līzingā, tāpēc jūs droši varēsiet paļauties uz viņiem šajā jautājumā. Izvēlēties komertransportu līdz 15 000 eiro vērtībā un termiņā līdz 7 gadiem varat noformēt atgriezenisko līzingu.

Izdevīgs auto līzings biznesam pie Mogo ir pieejams ar šādām priekšrocībām:

 • līzings bez vecuma ierobežojuma;
 • pirmā iemaksa tikai 10%;
 • KASKO nav obligāts.

Svarīgi paturēt prātā, ka kredītdevējs finansē autotransportu sākot no 2 500 eiro. Tā kā šis ir atsevišķs līzings tieši uzņēmumiem, tad viens no nosacījumiem ir mašīnas reģistrēšana CSDD kā uzņēmums, t.i. juridiskās personas vārdā. Tas nebūt nav kredīts pret auto ķīlu, tāpēc droši var mēģināt tam pieteikties, ja jūsu komercdarbībai ir nepieciešams transports.

Kredīts ārzemēs strādājošiem

Mogo piedāvā savu patēriņa kredītu arī ārzemēs dzīvojošajiem vai strādājošajiem Latvijas Republikas pilsoņiem. Tas nozīmē, ka esot kādā citā valstī, gadījumā, ja rodas nepieciešamība pēc naudas, droši varat mēģināt attālināti pieteikties Mogo kredītam.

Ar šādiem nosacījumiem ir pieejams Mogo kredīts ārzemēs strādājošajiem:

 • naudas aizdevums no 500 līdz 12 000 eiro;
 • procentu likme 28,8% gadā;
 • ar oficiālajiem ārvalstu ienākumiem;
 • noformēšana attālināti un 15 minūšu laikā.

Lai savā patreizējā atrašanas valstī nemeklētu, kur tad ir ārzemju ātrie kredīti, piedāvājam vērsties pie Mogo, ja jums rodas nepieciešamība pēc ātra finansējuma. Ja jums ir konts Latvijas bankā, tad vajadzīgā summa, kredīta apstipināšanas gadījumā, nonāks pie jums tikpat ātri, it kā jūs atrastos Latvijā.

Kāpēc izvēlēties Mogo?

Kad runa ir par auto kredītiem, Mogo ir viens no pieprasītākajiem kredītdevējiem. Tā pakalpojumi ir pieejami ne tikai fiziskajām, bet arī juridiskajām personām, tāpēc iegādāties auto līzingā varēsi arī uz uzņēmuma vārda, biznesa vajadzībām. Papildu iemesli, kāpēc izvēlēties auto kredītu Mogo, ir:

 • aizdevējs neuzliek robežas transportlīdzekļa zīmolam un vecumam;
 • auto kredītu var noformēt uz jebkuru transportlīdzekli;
 • maksimālā kredīta summa ir līdz pat 90% no auto tirgus vērtības;
 • aizdevējs ir saņēmis licenci un Datu valsts inspekcijas sertifikātu, kas garantē personīgās informācijas aizsardzību.

Kā pieteikties Mogo aizdevumiem?

Gan auto līzingam, gan ieķīlāšanai, kā arī pārējiem kredītiem var pieteikties internetā, Mogo mājaslapā. Atstāt savu pieteikumu tu vari konkrētajā sadaļā, atkarībā no tā kuru kredītu izvēlies.

Viss, kas tev jādara, ir:

 • jāaizpilda kredītpieteikums un jānosūta tas aizdevējam;
 • jāsagaida aizdevēja lēmums, par kuru tiek paziņots 30 minūšu laikā;
 • jāparaksta kredītlīgums Mogo filiālē.

Piesakoties autolīzingam, tev būs jāiemaksā vismaz 10% no auto vērtības. Ieķīlājot auto, nekādas papildu iemaksas nav vajadzīgas, bet tev būs jāpārreģistrē sava mašīna uz Mogo vārda. Pēc kredītlīguma parakstīšanas un visu formalitāšu nokārtošanas, aizdevējs pārskaitīs kredīta summu uz Tavu bankas kontu.

Lai pieteiktos kredītam un saņemtu naudu, Tev būs nepieciešama aptuveni no 15 minūtēm līdz 1 dienai. Pēc līguma parakstīšanas nauda tiek pārskatīta laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas būs līzingā nopirktā auto likumīgais īpašnieks?

Ja Tu iegādājies automašīnu līzingā, tās īpašnieks līdz aizdevuma pilnai atmaksai, ir kredītdevējs. Pēc tam, kad kredīts ir atmaksāts pilnā apjomā, Mogo pārstāvis sazināsies ar Tevi un vienosies par auto pārreģistrācijas datumu. Pārreģistrācija notiek CSDD filiālē.

Lai izmantotu ieķīlāto auto ārzemju braucieniem, Tev jāsaņem Mogo pilnvara. To iespējams noformēt aizdevēja filiālē.

Mogo savā mājaslapā neizsaka noteiktu kritēriju, ka klientam nevar būt esošo parādsaistību. Tādējādi, pat esot parādnieku reģistrā jūs varat mēģināt pieteikties kredītam, galvenais, lai jums būtu oficiālie ienākumi. Mogo arī piedāvā elastīgu un individuālu pieeju katram klientam, tāpēc varētu būt, ka , ka izvērtējot jūsu situāciju viņi būs pretīmnākoši un izsniegs aizdevumu tieši jums.

Lai saņemtu auto kredītu, Tavai maksātspējai jābūt pietiekamai, jo ik mēnesi Tu veiksi samērā nopietnus maksājumus. Aizdevēja pienākums ir pārliecināties par aizņēmēja ienākumu līmeni, tāpēc klientam ir jāuzrāda ienākumus apliecinošie dokumenti. Ieķīlāt var tikai savā īpašumā esošo mašīnu.

Lai iegādātos vai ieķīlātu jebkuru transportlīdzekli, tam jābūt ar derīgu OCTA polisi. KASKO apdrošināšana nav vajadzīga.

Aizdevēja piedāvātais mazais mājokļa kredīts ir pieejams maksimāli līdz 12 000 eiro. Ja jūsu iecerētais dzīvoklis, ēka vai kāds cits īpašums iekļaujas šādā summa, tad jūs droši varat to pirkt. Tomēr pats par sevi Mogo aizdevums nav hipotekārais kredīts, kam ir citi noteikumi, tas ir patēriņa kredīts ar mērķi labiekārtot savu dzīvesvietu.

Auto kredīti nav tik zibenīgi kā ātrie aizdevumi internetā, jo auto kredīts ir piesaistīts materiālajam objektam – automašīnai, – un parasti ir apjomīgs, tāpēc saņemt nopietnu kredītu 15 minūšu laikā nav iespējams. Mogo dara visu iespējamo, lai maksimāli atvieglotu un paātrinātu pieteikšanās kārtību, tāpēc nosūtīt pieteikumu auto kredītam varēsi internetā, un tas aizņems tikai pāris minūtes.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Bauskas iela 86, Rīga, LV-1004

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 66 900 900, +371 27210188

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Valērijs

Valērijs

Ja auto kredīts, tad tikai Mogo! Izdevīgākie nosacījumi, laipna un ātra apkalpošana, nekādu problēmu. Iesaku!

Inta

Inta

Ieķīlāju auto pie Mogo, viss notika ātri, un es saņēmu tieši tik lielu summu, uz kādu biju cerējusi. Apmierina arī atmaksas termiņš.

Māra

Māra

Kopumā runājot, Mogo ir izdevīgākie auto kredīta nosacījumi nekā citiem aizdevējiem. Tā kā līzings ir vienīgā iespēja tikt pie sava auto, izmantoju mogo un nekļūdījos. Labs un godprātīgs aizdevējs!

Kārlis

Kārlis

Ieķīlāju veco auto, lai nopirktu jauno. Visi draugi-autoīpašnieki ieteica izmantot mogo. Paskatījos internetā, palasīju atsauksmes un arī pieteicos kredītam mogo. Kredīta noformēšana aizņēma 3 dienas.

Ainārs

Ainārs

Mogo ir īstā vieta, kur meklēt auto kredītu. Gan es, gan visi mani draugi vienmēr izmantojām Mogo pakalpojumus, ja bija nepieciešams auto kredīts, un vienmēr viss noritēja ideāli.

 Kristīne

Kristīne

Ar Mogo palīdzību man izdevās finansēt auto iegādi ar kredītu, kas bija 100% līdzvērtīgs mašīnas cenai. Uzņēmuma darbinieki bija zinoši un draudzīgi, un līzinga nosacījumi – atklāti un adekvāti.

Inese

Inese

Manuprāt, viena no labākajām vietām Latvijā, kur meklēt auto kredītu. Plaši pazīstams zīmols, tūkstošiem klientu un draudzīgi piedāvājumi ikvienam.

Ēriks

Ēriks

Ļoti slikts pakalpojums un lieli procenti! Neiesaku nevienam!

Scroll Up