Mogo – kredīti pret auto ķīlu. Naudas aizdevums 1h laikā

Ja Tavs sapnis ir jauna automašīna, nebanku kredītdevējs Mogo var palīdzēt tam piepildīties. Aizdevēja specializācija ir auto kredīti: auto līzings un kredīts pret auto ķīlu. Izmantojot Mogo pakalpojumus, varēsi iegādāties jaunu vai ieķīlāt vecu transportlīdzekli bez liekas kavēšanas.

Mogo auto kredīti attiecas ne tikai uz automašīnām, bet arī uz laivām, motorolleriem, traktoriem un citiem transportlīdzekļiem. Mogo ir saņēmis valsts licenci patērētāju kreditēšanai, tāpēc varēsi aizņemties bez uztraukuma.

Saņemt naudu no Mogo

Mogo piedāvā šādus kredīta veidus:

Autolīzings:

 • pieejamā summa auto iegādei no 500€ līdz 15000€;
 • atmaksas termiņš no 2 mēneši līdz 7 gadi;
 • aizdevums pieejams jebkura vecuma un zīmola transportlīdzeklim;
 • aizdevums sedz līdz pat 90% no transportlīdzekļa vērtības.

Kredīts pret auto ķīlu:

 • pieejamā summa no 500€ līdz 15000€;
 • atmaksas termiņš no 2 mēneši līdz 7 gadi;
 • aizdevums pieejams jebkura vecuma un zīmola transportlīdzekļa ieķīlāšanai;
 • aizdevums finansē līdz pat 90% no transportlīdzekļa vērtības.

Kāpēc izvēlēties Mogo?

Kad runa ir par auto kredītiem, Mogo ir viens no pieprasītākajiem kredītdevējiem. Tā pakalpojumi ir pieejami ne tikai fiziskajām, bet arī juridiskajām personām, tāpēc iegādāties auto līzingā varēsi arī uz uzņēmuma vārda, biznesa vajadzībām. Papildu iemesli, kāpēc izvēlēties auto kredītu Mogo, ir:

 • aizdevējs neuzliek robežas transportlīdzekļa zīmolam un vecumam;
 • auto kredītu var noformēt uz jebkuru transportlīdzekli;
 • maksimālā kredīta summa ir līdz pat 90% no auto tirgus vērtības;
 • aizdevējs ir saņēmis licenci un Datu valsts inspekcijas sertifikātu, kas garantē personīgās informācijas aizsardzību.

Kā pieteikties Mogo aizdevumiem?

Gan auto līzingam, gan auto ieķīlāšanai var pieteikties internetā, Mogo mājaslapā. Viss, kas Tev jādara, ir:

 • jāaizpilda kredītpieteikums un jānosūta tas aizdevējam;
 • jāsagaida aizdevēja lēmums, par kuru tiek paziņots 30 minūšu laikā;
 • jāparaksta kredītlīgums Mogo filiālē.

Piesakoties autolīzingam, Tav būs jāiemaksā vismaz 10% no auto vērtības. Ieķīlājot auto, nekādas papildu iemaksas nav vajadzīgas, bet Tev būs jāpārreģistrē sava mašīna uz Mogo vārda. Pēc kredītlīguma parakstīšanas un visu formalitāšu nokārtošanas, aizdevējs pārskaitīs kredīta summu uz Tavu bankas kontu.

Lai pieteiktos kredītam un saņemtu naudu, Tev būs nepieciešama aptuveni 1 diena. Pēc līguma parakstīšanas nauda tiek pārskatīta laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas būs līzingā nopirktā auto likumīgais īpašnieks?

Ja Tu iegādājies automašīnu līzingā, tās īpašnieks līdz aizdevuma pilnai atmaksai, ir kredītdevējs. Pēc tam, kad kredīts ir atmaksāts pilnā apjomā, Mogo pārstāvis sazināsies ar Tevi un vienosies par auto pārreģistrācijas datumu. Pārreģistrācija notiek CSDD filiālē.

Lai izmantotu ieķīlāto auto ārzemju braucieniem, Tev jāsaņem Mogo pilnvara. To iespējams noformēt aizdevēja filiālē.

Lai saņemtu auto kredītu, Tavai maksātspējai jābūt pietiekamai, jo ik mēnesi Tu veiksi samērā nopietnus maksājumus. Aizdevēja pienākums ir pārliecināties par aizņēmēja ienākumu līmeni, tāpēc klientam ir jāuzrāda ienākumus apliecinošie dokumenti. Ieķīlāt var tikai savā īpašumā esošo mašīnu.

Lai iegādātos vai ieķīlātu jebkuru transportlīdzekli, tam jābūt ar derīgu OCTA polisi. KASKO apdrošināšana nav vajadzīga.

Auto kredīti nav tik zibenīgi kā ātrie aizdevumi internetā, jo auto kredīts ir piesaistīts materiālajam objektam – automašīnai, – un parasti ir apjomīgs, tāpēc saņemt nopietnu kredītu 15 minūšu laikā nav iespējams. Mogo dara visu iespējamo, lai maksimāli atvieglotu un paātrinātu pieteikšanās kārtību, tāpēc nosūtīt pieteikumu auto kredītam varēsi internetā, un tas aizņems tikai pāris minūtes.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Bauskas iela 86, Rīga, LV-1004

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 66 900 900

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Valērijs

Valērijs

Ja auto kredīts, tad tikai Mogo! Izdevīgākie nosacījumi, laipna un ātra apkalpošana, nekādu problēmu. Iesaku!

Inta

Inta

Ieķīlāju auto pie Mogo, viss notika ātri, un es saņēmu tieši tik lielu summu, uz kādu biju cerējusi. Apmierina arī atmaksas termiņš.

Māra

Māra

Kopumā runājot, Mogo ir izdevīgākie auto kredīta nosacījumi nekā citiem aizdevējiem. Tā kā līzings ir vienīgā iespēja tikt pie sava auto, izmantoju mogo un nekļūdījos. Labs un godprātīgs aizdevējs!

Kārlis

Kārlis

Ieķīlāju veco auto, lai nopirktu jauno. Visi draugi-autoīpašnieki ieteica izmantot mogo. Paskatījos internetā, palasīju atsauksmes un arī pieteicos kredītam mogo. Kredīta noformēšana aizņēma 3 dienas.

Ainārs

Ainārs

Mogo ir īstā vieta, kur meklēt auto kredītu. Gan es, gan visi mani draugi vienmēr izmantojām Mogo pakalpojumus, ja bija nepieciešams auto kredīts, un vienmēr viss noritēja ideāli.

 Kristīne

Kristīne

Ar Mogo palīdzību man izdevās finansēt auto iegādi ar kredītu, kas bija 100% līdzvērtīgs mašīnas cenai. Uzņēmuma darbinieki bija zinoši un draudzīgi, un līzinga nosacījumi – atklāti un adekvāti.

Inese

Inese

Manuprāt, viena no labākajām vietām Latvijā, kur meklēt auto kredītu. Plaši pazīstams zīmols, tūkstošiem klientu un draudzīgi piedāvājumi ikvienam.

Ēriks

Ēriks

Ļoti slikts pakalpojums un lieli procenti! Neiesaku nevienam!

Scroll Up