Swaper – Investīcijas. Vienkāršais ceļš.

Ja vēlies ieguldīt patēriņa aizdevumos, kāpēc ierobežoties ar vietējo piedāvājumu? Jo daudzveidīgāks ir Tavs investīciju portfelis, jo zemāks risks un potenciāli augstāka peļņa. Interneta investīciju platforma Swaper piedāvā ieguldīt naudu īstermiņa patēriņa aizdevumos, ko Centrāleiropā un Austrumeiropā izsniedz nebanku kredītdevējs Wandoo Finance Group.

Swaper izvieto tikai jau 100% finansētos aizdevumus, tāpēc investoriem nevis jāpiedalās līdzfinansējumā, bet jāatpērk aizdevuma daļas no aizdevējiem – ātri, vienkārši un maksimāli droši.

Apskatīties piedāvājumu

Swaper piedāvā šādus pakalpojumus:

Investīcijas aizdevumos pirmreizējā tirgū:

 • īstermiņa kredītos;
 • bez nodrošinājuma;
 • ar mazu un vidēju kredītlimitu.

Investīcijas otrreizējā tirgū:

 • piemērotas tādiem pašiem kredītiem kā pirmreizējā tirgū;
 • nodrošina iespēju pārdot savu investīciju pirms aizdevuma atmaksas termiņa beigām.

Auto Invest un Re-Invest:

 • piemērotas visiem kredītiem, kas izvietoti Swaper platformā;
 • nodrošina iespēju investēt bez liekas laika tērēšanas un nekavējoties ieguldīt nopelnīto naudu jaunos investīciju objektos.

Kāpēc izvēlēties Swaper?

Swaper platformā tiek izvietoti tikai jau finansētie aizdevumi, ko izsniedz nebanku kredītdevējs Wandoo Finance Group. Šis kreditors piedāvā aizdevumus vairākās ES valstīs, bet Swaper platformā pagaidām nonāk tikai kredīti, kas izsniegti Austrumeiropā un Centrāleiropā. Tā kā aizdevumi jau ir finansēti, investoriem nav jāgaida, vai aizdevums savāks nepieciešamo summu vai ne. Investori var atpirkt aizdevuma daļas un sākt pelnīt jau ar pirmo aizņēmēja kredītmaksājumu.

Swaper piedāvā atpirkšanas garantiju aizņēmumiem, kuru atmaksas kavējuma termiņš pārsniedz 30 dienas, bet lielākā konkurentu daļa aktivizē atpirkšanas garantiju tikai pēc 60 kavējuma dienām. Visiem aizdevumiem tiek noteikta fiksēta gada peļņas procentu likme 14%.

Pastāvīgajiem un aktīvajiem investoriem Swaper piedāvā lojalitātes programmu. Ieguldot vairāk nekā 5000 eiro vismaz trīs mēnešu garumā, investors nopelna papildus + 2%.

Kā izmantot Swaper?

Swaper strādā pēc tāda paša principa, kā visas citas interneta investīciju platformas. Lai kļūtu par Swaper lietotāju, ir jāveic vien daži soļi:

 • jāaizpilda reģistrācijas anketa Swaper mājaslapā;
 • jāaugšupielādē vietnē lietotāja pases vai ID kartes elektroniskā kopija (vari to ieskenēt vai nofotografēt) kopā ar nesenā komunālā rēķina kopiju, lai apstiprinātu lietotāja identitāti;
 • jāsagaida reģistrācijas un verifikācijas apstiprinājums no Swaper puses;
 • pēc tam, kad lietotāja profils ir apstiprināts, lietotājs var pārskaitīt līdzekļus uz savu kontu Swaper platformā un sākt ieguldīt.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Swaper lietotāju?

Lai kļūtu par investoru Swaper platformā, lietotājiem jābūt vismaz 18 gadus veciem, Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valsts rezidentiem un ar bankas kontu bankā, kas atrodas EEZ valstī. Fiziska persona tiek atzīta par valsts pastāvīgo iedzīvotāju (rezidentu), ja personai ir attiecīgās valsts pilsonība, pastāvīgas uzturēšanās atļauja vai arī, ja persona ir reģistrēta kā nodokļu maksātājs EEZ valstī.

Pašlaik Swaper neiekasē no investoriem nekādas komisijas maksas. Visiem darījumiem platformā tiek piemērota 100% komisijas atlaide.

Ja investora rezidences valstī par ienākumiem no investīcijām iekasē ienākuma nodokli, arī par Swaper platformā gūtajiem ienākumiem jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Swaper nesniedz investoriem konsultācijas nodokļu jautājumos, tāpēc katram platformas lietotājam patstāvīgi jānodrošina nodokļu aprēķins un samaksa saskaņā ar valsts likumdošanas normām.

Swaper nodrošina atpirkšanas garantiju visiem aizdevumiem, kas izvietoti platformā kā investīciju objekti. Atpirkšanas garantija nozīmē, ka Swaper kompensē ieguldītājiem gan ieguldīto pamatsummu, gan uzkrātos procentus, ja aizņēmējs kavē kredīta atmaksas termiņu par vairāk nekā 30 dienām.

Swaper investīciju platformā iespējams ievadīt vairākus Auto Invest parametrus: gada procentu likmi (standarta Swaper procentu likme ir 12%), maksimālais investīcijas apjoms (no 10 eiro, ieteicamais apjoms ir virs 100 eiro, bet standarta vērtība – 500 eiro), aizdevuma izpērkamās daļas apjoms (ieteicamais parametrs – vismaz daži simti eiro), aizdevuma termiņš, izcelsmes valsts, automātiska reinvestēšana, investēšana pagarinātos vai kavētos aizdevumos.

Pēc tam, kad investors ir pārskatījis un apstiprinājis savu ieguldījumu, to vairs nav iespējams atcelt. Taču investori var izmantot sekundāro tirgu, lai pārdotu savu ieguldījumu citiem investoriem.

Lojalitātes bonuss tiek piešķirts automātiski, ja investīciju kopsumma sasniedz vai pārsniedz 5000 EUR vai vairāk (vai arī līdzvērtīgu summu GBP valūtā) trīs mēnešus pēc kārtas. Savukārt, ja kopējais depozita konta apjoms pazeminās zem 5000 EUR (jo investors bija izņēmis naudu) trīs mēnešus pēc kārtas, lojalitātes bonuss tiek noņemts.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Viru valjak 2, 10111, Tallinn, Estonia

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +372 6000393

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up