LatKredits – Finanšu risinājumu kompānija

Izdevīgāko kredīta variantu iespējams atrast tikai pēc visu piedāvājumu izskatīšanas. Kredīta tirgus ir piesātināts un ne katram cilvēkam ir tik daudz laika, lai izpētītu ikvienu piedāvājumu. Šeit var palīdzēt LatKredits – pieredzējis finanšu starpnieks, kas sadarbojas ar visiem Latvijā esošajiem kredītdevējiem.

LatKredits paveiks kredītu piedāvājumu izpētes un atlases darbu tavā vietā. Ar šī finanšu starpnieka palīdzību tu varēsi viegli pieteikties sev izdevīgākam kredītam, netērējot sev tik dārgo laiku. Un ja neesi pieredzējis jomas eksperts, pašam izvērtēt visus piedāvājumus nav tik vienkārši. Tāpēc LatKredits piedāvā visus patērētāju kreditēšanas veidus, no patēriņa kredīta līdz kredītam biznesa uzsākšanai vai attīstībai. Iepazīsties ar pilnu piedāvājumu un izvēlies sev interesējošo!

Saņemt naudu no LatKredits

LatKredits piedāvā šādus kredīta veidus

Kā pazīstamākais finanšu starpnieks Latvijā LatKredits piedāvā dažādus kredītrisinājumus klientiem. Tie ir gan kredīti dažādiem mērķiem ar vai bez ķīlas, kredītu apvienošana vai pārkreditācija.

Patēriņa kredīts

Noformētais personīgais kredīts no Latkredit var tikt izmantots jebkuriem mērķiem, piemēram, pirkumiem, atpūtai, labiekārtošanai vai neparedzētiem izdevumiem.

Galvenie patēriņa kredīta noteikumi:

 • Kredīta summa no 500€ līdz 25000€
 • Kredīta termiņš no līdz
 • Pieteikuma izskatīšana no 15 minūtēm
 • Gada procentu likme no 6,9%

Piedāvājot šādu kredītu 6 gadu garumā, klientiem ir radies savs priekšstats par šo aizdevēju, ko uzskatāmi izskaidro latkredits atsauksmes. Aizdevumu ir iespējams atmaksāt agrāk, lai tas būtu vēl izdevīgāks jums. 

Auto līzings

Lai pieteiktos auto kredītam vajadzēs vien 10-15 minūšu laikā aizpildit pieteikumu un sagaidīt lēmumu no aizdevēja. Kārotot auto varēsiet pirkt jau tajā pat dienā un laimīgi ar to braukt. 

Auto kredīta noteikumi:

 • Finansējuma summa no 500€ līdz 25000€
 • Kredīta termiņš no līdz
 • Bez pirmās iemaksas

Kredītdevējs arī nevērtē auto stāvokli, kas neattur arī jūs no vecākā modeļa iegādes, ko pēc tam remontēt. KASKO apdrošināšana arī nav obligāta un jūsu mašīna netiks ieķīlāta. Skan pavisam labi!

Kredītu apvienošana

Saskaitot visus izdevumus, kas tagad rodas vairāku kredītmaksājumu dēļ var gandrīz vai krist bezsamaņā. Toties izmantojot [azidevejs] kredītu refinansēšanas pakalpojumu procentu likme var samazināties 5 – 10 reizes.

Svarīgākie noteikumi aizdevumu apvienošanai:

 • Pārfinansēšanas summa no 500€ līdz 25000€
 • Kredīta termiņš no līdz
 • Apvienot iespējams līdz 10 kredītiem vienā
 • Procentu likme no 6,9%

Atbrīvojoties no kādiem 5 kredītiem un paliekot ar vienu aizdevumu, jūs varat arī uzlabot savas kredītvēstures stāvokli. Tādējādi pēc šī gudrā finanšu gājiena varēs pretendēt arī uz labākiem kreditēšanas pakalpojumiem, piemēram, nomaksu vai hipotekāro kredītu.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Šāds aizdevums var tikt noformēts arī kā hipotekārais kredīts, kad jaunais īpašums uzreiz tiek ieķīlāts, bet LatKredits jūsu vietā samaksā pārdevējam par mājokli. Protams, iepriekš būs nepieciešams nekustamā īpašuma novērtējums.

Noformējot kredītu ieķīlājot nekustamo īpašumu būs šādi noteikumi:

 • Aizdevuma summa no 1000€ līdz 200 000€
 • Kredīta termiņš no 1 gadi līdz 30 gadi
 • Pirmā iemaksa no 1000 EUR līdz 70 000 EUR
 • Procentu likme sākot ar 2%, atkarībā no klienta ienākumiem un īpašuma atrašanās vietas

Pieteikuma izskatīšana aizņem 1-2 dienas, kas īstenībā nav pārāk daudz. Turklāt, ja jums ir savs īpašums bez apgrūtinājumiem, jūs varēsiet izmantot šādu kredītu arī ar parādiem un sliktu kredītvēsturi.

Kredīts ārzemēs strādājošajiem

Šāds kredīts var būt nepieciešams, kad rodas negaidītas situācijas atrodoties ārpus Latvijas. Īstenībā tas ir tas pats patēriņa kredīts, bet uz mazāku summu, īsāku termiņu, bet tikpat ātru apstrādi,

Galvenie noteikumi:

 • Kredīta summa no 1 000 EUR līdz 10 000 EUR
 • Kredīta termiņš no 3 mēneši līdz 6 gadi
 • Pieteikuma izskatīšana 10-40 minūšu laikā
 • 10-40% gada procentu likme

Lai saņemtu kredītu ārzemniekiem, var būt nepieciešams pierādīt oficiālus ienākumus. Ja darba alga nāk uz Latvijas kontu, tad tas ir viegli pārbaudams pats par sevi. Tomēr, ja visi papīri tiek kārtoti ārzemēs, tad vajadzēs pašam sūtīt darba līgumu un izdruku no ārzemes konta vai algas kvītis no darba devēja.

Kredīts uzņēmumiem

Pašmāju un starptautiskam biznesam bieži vien ir nepieciešams aizdevums ražīgai darbībai. Tas var būt nepieciešams lai sāktu savu uzņemējdarbību, paplašinātu biznesu vai attīstītu to.

Kredīta noteikumi:

 • Kredīta summa no 1000€ līdz 200 000€
 • Kredīta termiņš līdz 15 gadiem
 • Pieteikuma izskatīšana 1-2 dienu laikā
 • Individuāli noteikta procentu likme no 7% līdz 30%

Laba ziņa ir tāda, ka Latkredits neprasa maziem, vidējiem vai lieliem uzņēmumiem biznesa plānu, lai izsniegtu kredītu. Arī uzņēmumam var nebūt ēkas vai iekārtas, ko ieķīlāt, jo aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas.

Kāpēc izvēlēties LatKredits?

LatKredits piedāvā pilnu patērētāju kreditēšanas pakalpojumu klāstu. Patēriņa kredīts, auto līzings, mājokļa kredīti, kredīti biznesam – tas viss, kā arī kredīti ārzemēs dzīvojošajiem un kredītu restrukturizācija, ir pieejami LatKredits klientiem. LatKredits sadarbojas ar visiem Latvijā reģistrētajiem kredītdevējiem, tāpēc tas spēj piemeklēt tieši Tev piemērotāko risinājumu un paveikt to ļoti ātri.

Jo sarežģītāks aizdevums Tev nepieciešams, jo grūtāk izdarīt patstāvīgu izvēli. LatKredits pakalpojumi var būt īpaši parocīgi, ja ir radusies nepieciešamība pēc mājokļa kredīta, auto līzinga vai kredītu refinansēšanas. Kvalificēti LatKredits speciālisti izvērtēs visus piedāvājumus un plašajā klāstā atradīs Tev piemērotu variantu.

Pieteikumi visiem kredītu veidiem tiek apstrādāti operatīvi. Atbildi ar kredīta piedāvājumu saņemsi 10-40 minūšu vai 1-2 dienu laikā, atkarībā no kredīta veida.

Kā pieteikties LatKredits aizdevumiem?

Lai pieteiktos LatKredits pakalpojumiem, Tev jāaizpilda pieteikums LatKredits mājaslapā. Viss ir vienkārši:

 • izvēlies sev aktuālu aizdevuma veidu
 • atzīmē slaiderī vēlamo summu un atmaksas termiņu
 • norādi savu telefona numuru un e-pasta adresi
 • spied pogu “saņemt piedāvājumu”

Tāpat Tu vari aizpildīt pilnu anketu, lai atvieglotu LatKredits pieteikuma izskatīšanu un paātrinātu aizdevuma saņemšanu. Pilnajā anketā jānorāda detalizēta informācija par sevi, savu ienākumu un izdevumu līmeni un esošajām kredītsaistībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā man parakstīt līgumu, ja nedzīvoju Rīgā?

LatKredits filiāle ir ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā, kā arī tas ir e-parakstam draudzīgs uzņēmums. Ja Tu izvēlēsies noformēt aizdevumu ar LatKredits starpniecību, saņemsi visu nepieciešamo informāciju par kredītlīguma parakstīšanas kārtību.

LatKredits piedāvā refinansēt līdz 10 dažādiem kredītiem, apvienojot tos vienā.

Procentu likme ir atkarīga no kredīta veida, vēlamās summas un atmaksas termiņa, kā arī no klienta maksātspējas, kredītvēstures un iepriekšējās sadarbības ar aizdevēju.

Ja Tev nav oficiālu ienākumu, atsevišķos gadījumos kredīts var būt pieejams pret ķīlas nodrošinājumu. Taču jebkurā gadījumā tikai pēc pieteikuma izskatīšanas būs iespējams uzzināt, vai LatKredits var Tev piedāvāt aizdevumu un ar kādiem nosacījumiem.

Pieteikties biznesa kredītam var arī tad, ja uzņēmumam ir iestājušies ne labākie laiki, taču šajā gadījumā kredīts biznesam tiek izsniegts pret ķīlas nodrošinājumu.

Lai saņemtu jebkuru LatKredits piedāvāto kredītu, Tev jābūt aktīvam kontam vienā no Latvijas komercbankām. LatKredits nepārskaita kredītus uz ārzemju bankām, jo tas nozīmē lielas komisijas maksas un ilgu pārskaitījuma apstrādes laiku.

Kredītu kalkulatoram ir informatīva nozīme. Tu vari to izmantot, lai aptuveni zinātu, cik liela var būt kopējā atmaksas summa un ikmēneša maksājums, taču Tavā gadījumā šīs summas var būt lielākas vai mazākas, atkarībā no kredīta procentu likmes. Precīzas kredīta izmaksas uzzināsi tikai tad, kas LatKredits būs sagatavojis Tev kredīta piedāvājumu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Skanstes iela 7, k-1, Rīga, LV-1013

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 29 027 027

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vilnis

Vilnis

Man šķiet, ka labāk izvēlēties pārbaudītus aizdevējus, tas, ka Latcredit.lv ir Lateko daļa, man iedveš uzticību. Nav sajūtas, ka naudu man dod sazin kas. Esmu apmierināts ar Latcredit.lv, izmantošu vēl, ja būs nepieciešams

Linda

Linda

Esmu ļoti priecīga, ka man ieteica Lat Kredītu. Patstāvīgi es būtu meklējusi piemērotāko auto līzinga variantu ļoti ilgi, bet te viss atrisinājās vienas dienas laikā. Paldies!

Kate

Kate

Lat kredīts palīdz orientēties sarežģītā nozarē. Iesaku pieteikties kredītam ar šī brokera starpniecību.

Reinis

Reinis

Principā, to, ko dara latkredīts, var paveikt arī saviem spēkiem, bet tas ir ļoti laikietilpīgi. Noteikti vērts izmēģināt latkredīta pakalpojumus

Aleksis

Aleksis

Gribētos ātrāku apkalpošanu, vismaz tad, kad runa ir par patēriņa kredītiem bez ķīlas. Nedomāju, ka piedāvājumu atlase aizņem 40 minūtes, tas taču ir vienkāršākais kredīta veids.

Anastasija

Anastasija

Pēc procentu likmes un kreditora reputācijas, man viens no svarīgākajiem kritērijiem ir iespēja parakstīt kredītlīgumu ar elektronisko parakstu. Dzīvoju mazpilsētā un braukt uz aizdevēja Rīgas biroju ir problemātiski. LatKredits.lv šādu iespēju nodrošina un piedāvā draudzīgus aizņemšanās nosacījumus.

Kristaps

Kristaps

Izvēlējos LatKredits.lv, jo meklēju patēriņa kredītu ar individuāli noteiktu procentu likmi. Tā kā man ir pietiekami labs aizņēmēja profils, gribēju saņemt aizdevumu ar maksimāli zemāko likmi, bet nevēlējos to meklēt patstāvīgi. Kredītu brokeris LatKredits.lv atrisināja manu situāciju operatīvi un profesionāli.

Artis

Artis

Laba vieta, kur meklēt kredītu no dažādiem kreditoriem. LatKredits.lv nodrošina pašu svarīgāko – izvēles iespēju.

Jānis

Jānis

Ar LatKredits.lv palīdzību man izdevās apvienot aizdevumus un izvairīties no parādu uzkrāšanas. Uzņēmuma speciālisti atrada kreditoru, kas bija gatavs sadarboties ar mani, bet es iepriekš pat nebiju par tādu dzirdējis – ja ne LatKredits.lv, man droši vien būtu tagad jāmaksā par kredītiem daudz vairāk.

Scroll Up