Finea – aizdevums sapņiem un mērķiem

Nebanku aizdevējs Finea piedāvā patēriņa kredītu visdažādākajiem mērķiem – sākot no neparedzētiem izdevumiem līdz pat biznesa uzsākšanai.

Kredītdevējs sadarbojas arī ar citiem pazīstamiem nebanku aizdevējiem, tapēc ir uzticams klientiem. Viņu darbība tiek regulēta ar vairākiem normatīviem aktiem un Finea ievēro savu klientu tiesības.

Saņemt naudu no Finea

Finea piedāvā šādus kredīta veidus

Nebanku aizdevējs Finea piedāvā patēriņa aizdevumu, ko iespējams noformēt arī kā ātro kredītu.

Patēriņa kredīts

Kredītdevējs izsniedz patēriņa aizdevumu, lai jūs īstenotu nelielus sapņus vai kādus mērķus līdz 10 000 eiro. Papildus priekšrocība ir bezprocentu maksājums pirmajam mēnesim, pārējie maksājumi būs ar procentiem. Ar aptuvenām izmaksām jūs varat iepazīties maksājuma grafikā Finea mājaslapā.

Galvenie patēriņa kredīta nosacījumi:

  • pieejamā summa no 100€ līdz 10000€;
  • kredīta atmaksas termiņš no līdz ;
  • aizdevuma gada procentu likme no 20 līdz 44%;
  • kredīts tiek piedāvāts klientiem vecumā no 21 līdz 75 gadiem.

Finea klientu apkalpošanas komanda strādā ik dienu, lai varētu ātri apstrādāt jūsu kredīta pieteikumus. Aizdevuma pirmstermiņa daļēja vai pilnīga atmaksa arī ir bez maksas, kas motivē atmaksāt kredītu agrāk.

Ātrais kredīts

Savā mājaslapā Finea piemin, ka nav obligāti jāgaida, lai patēriņa aizdevuma izmaksa tiktu veikta 14 dienu laikā. Ja nauda ir vajadzīga steidzami, pie [azidevejs] to var saņemt 15 minūtēs.

Kādas ir ātrā aizdevuma nianses:

  • nauda klientam tiek pārskaitīta uz kontu Latvijas bankā;
  • fiksēta maksa par pakalpojumu 15% no kredīta summas, līdz 350 eiro.

Lai to izvēlētos, savā klienta profilā jums ir jāatrod iespēja pieteikties ātrai naudas izmaksai. Komisijas maksu pieskaita klāt aizdevumam un pie naudas saņemšanas jums nekas nav jāmaksā.

Kāpēc izvēlēties Finea?

Finea pozicionē sevi kā draudzīgu nebanku kredītdevējs, kas piedāvā aizdevumu gan plānotiem, gan neplānotiem tēriņiem ar izdevīgiem atmaksas nosacījumiem.

Aizdevējs uzsver – lai saņemtu kredītu pie viņiem, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas.

Pieteikties kredītam var jebkurā diennakts laikā un samerā plašs darba laiks ļauj izskatīt to gandrīz jebkurā laikā. Lai uzlabotu klientu pieredzi Finea regulāri veic dažādus tehniskos uzlabojumus sistēmā, kā arī paplašina piedāvāto pakalpojumu iespējas.

Kā pieteikties Finea aizdevumiem?

Finea izskata pieteikumus no 7:00 līdz pat 23:00 ik dienu, pat brīvdienās. Pieteikšanās process ir gana viegls un ar to tiks galā pat cilvēks, kam ne īpaši padodas izmantot internetu.

Lai pieteiktos kredītam ir jāveic daži soļi:

  1. Aizpildi kredīta pieteikumu mājaslapā ar nepieciešamo summu un atmaksas termiņu;
  2. Apstiprini savu identitāti elektroniski vai veic reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā;
  3. Ja pieteikums ir apstiprināts, elektroniski noslēdz līgumu;
  4. Naudu saņem savā kontā 14 dienu laikā vai 15 minūtēs, izmantojot ātrās izmaksas pakalpojumu.

Finea klientu apkalpošanas speciālisti ātri izskatīs tavu pieteikumu un pieņems lēmumu par kredīta izsniegšanu. Tev atliek tikai izplānot kā tērēsi iegūto naudu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Finea.lv piedāvā kaut kādas atlaides klientiem?

Finea pagaidām piedāvā saviem klientiem pirmo aizdevuma mēnesi atmaksāt tikai pamatsummu, bez procentu maksājumiem. Turpmākie maksājumi gan būs jāveic jau kopā ar procentu maksājumiem. Šis piedāvājums mazliet samazina kopējās kredīta izmaksas, it īpaši, ja tas ir samērā neliels un uz vidēji garu laika periodu.

Lai saņemtu Finea aizdevumu, tev jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem ar kontu kādā no Latvijas bankām un derīgu mobilā tālruņa numuru. Turklāt tev nedrīkst būt kavētu aizdevuma maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Protams jāatceras arī par spēju atmaksāt aizdevumu.

Parasti Finea izmaksā naudu 14 dienu laikā, bet saprotot, ka cilvēkiem nauda ir nepieciešama ātrāk, piedāvā ātro naudas saņemšanu. Tas ir pakalpojums par kuru tiek iekasēta papildus maksa, tomēr nauda būs jūsu rīcībā jau 15 minūšu laikā.

Jā, Finea izsniedz kredītu arī tādos gadījumos, ja tev jau ir aizdevums kādā citā iestādē. Tomēr kredītdevējs skatās vai tu neesi kavējis aizdevuma maksājumus un nokļuvis parādnieku sarakstos. Arī, ja tavi ienākumi neļaus atmaksāt abus kredītus, visticamāk aizdevumu tev neizsniegs.

Ne vienmēr kredītdevējs dalās ar atteikuma iemesliem, tomēr tas var notikt, ja tu esi jaunāks par 20 gadiem vai vecāks par 75 gadiem. Vai arī tev ir kavēti maksājumi vai tu esi parādnieku reģistros. Protams varētu būt, ka reģistrējoties esi pieļāvis kļūdu un to labojot, aizdevums tev tiks piešķirts.

Finea nosacījums ir izmantot aizdevumu tikai savām vajadzībām. Kredītdevējs nejautā par naudas izmantošanas mērķiem, bet piemin, ka aizdevumu līdz pat 10 000 var izmantot neparedzētiem izdevumiem, mēbeļu pirkšanai, auto iegādei vai pat neliela biznesa uzsākšanai.

Finea majaslapā pieejamajā standartinformācijā ir minēts, ka klientam ir tiesības 14 dienas atkāpties no kredīta. Šāda gadījumā aizņēmējam jānosūta kredītdevējam rakstveida iesniegumu par atteikuma tiesību izmantošanu pa pastu ierakstītā sūtījumā vai arī uz elektroniskā pasta adresi.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013, Latvija

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 80205114

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Taņa

Taņa

Pamēģināju paņemt kredītu no viņiem, lapa uzkārās. Labi, pēc vairākiem mēģinājumiem man tas izdevās, bet nu nekā īpaša pie viņiem neatradu – procentu likmes kā visur, atmaksas termiņi arī.

Ksenija

Ksenija

Jauka un ātra apkalpošana. Naudu saņēmu ātri un tik cik man vajadzēja.

Anita

Anita

Ļoti ātra un viegla reģistrācija, bez liekiem papīriem. Laba lieta ir tā, ka es uzreiz varēju redzēt cik daudz man katru mēnesi vajadzēs maksāt.

Scroll Up