Crowd Estate – Sāc pelnīt pasīvos ienākumus

Nekustamie īpašumi ir vieni no ienesīgākajiem un stabilākajiem investīciju objektiem, kas mūsdienās pieejami ne tikai ļoti turīgiem cilvēkiem un uzņēmumiem. Ikviens cilvēks, kurā rīcībā ir brīva naudas summa, var ieguldīt nekustamo īpašumu attīstībā un saņemt ievērojamu atdevi. Šādu pakalpojumu piedāvā interneta investīciju platforma Crowd Estate.

Crowd Estate, kas dibināta 2014. gadā, ir vadošā nekustamo īpašumu līdzfinansējuma platforma Eiropā ar vidējo 16.87% ienesīgumu gadā, 48369 aktīviem lietotājiem no 123 valstīm un 250 investīciju iespējām.

Apskatīties piedāvājumu

Crowd Estate piedāvā šādus pakalpojumus:

Crowd Estate piedāvā investīcijas un līdzfinansējuma iespējas fiziskajām un juridiskajām personām.

Platformas piedāvājumā ietilpst pakalpojumi investoriem:

 • tikai iepriekš pārbaudītie investīciju objekti-nekustamie īpašumi;
 • bez komisijas maksas;
 • bez tirdzniecības maksas;
 • iespēja atvērt privāto un biznesa kontu investīcijām;
 • minimālais ieguldījums tikai EUR 100.

Un līdzfinansējuma meklētājiem:

 • ātrs līdzfinansējuma piesaistīšanas process;
 • minimālā finansējuma summa ir EUR 100 000;
 • procentu likmes sākot no 10%;
 • aizdevuma termiņš līdz 5 gadiem;
 • elastīgas atmaksas iespējas.

Platforma piedāvā gan primāro, gan sekundāro investīciju tirgu un Auto Invest funkciju.

Kāpēc izvēlēties Crowd Estate?

Crowd Estate ir viena no lielākajām Eiropas līmeņa investīciju platformām, kas piedāvā atraktīvus risinājumus gan investoriem, gan nekustamo īpašumu attīstītājiem. Platforma nodrošina operatīvu pieteikumu izskatīšanu un līdzfinansējuma kampaņu palaišanu. Visus saņemtos pieteikumus izskata finanšu un nekustamo īpašumu nozares speciālisti, kas ir abpusēji izdevīgi – investori var ieguldīt naudu tikai atlasītos un pārbaudītos objektos, un īpašumu attīstītāji netērē laiku potenciāli neveiksmīgām kampaņām.

Crowd Estate ir arī labs informācijas avots investīciju nozarē. Platformā ir detalizēta BUJ sadaļa un regulāri atjaunots blogs ar noderīgajiem rakstiem.

Kā izmantot Crowd Estate?

Crowd Estate ir tiešsaistes investīciju platforma, tāpēc viss investēšanas process, no reģistrācijas līdz naudas izņemšanai, notiek internetā. Lai sāktu izmantot Crowd Estate platformu, Tev būs jāveic vien daži soļi:

 • reģistrējies mājaslapā;
 • verificē profilu, izpildot mājaslapā norādītos soļus;
 • izvēlies investīciju objektus un ieguldi naudu.

Ja vēlies izvietot īpašumu Crowd Estate platformā, lai piesaistītu finansējumu, process ir drusku atšķirīgs:

 • aizpildi pieteikumu;
 • sagaidi piedāvājumu;
 • paraksti līgumu;
 • sāc līdzfinansējuma kampaņu.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Crowd Estate lietotāju?

Par investīciju platformas lietotājiem var kļūt pilngadīgas personas. Platformas mājaslapā ir norādītas valstis, kuru rezidenti nevar izmantot Crowd Estate pakalpojumus.

Lai sāktu investēt, nav jāapliecina maksātspēja, jo Crowd Estate nav aizdevumu platforma, un platformas lietotāji iegulda investīciju objektos pašu līdzekļus. No otrās puses, pirms investīciju veikšanas lietotājiem ir jāapstiprina sava identitāte, ko neprasa darīt nebanku kredītdevēji. Profila verifikācija notiek atšķirīgi biznesa un privāto kontu gadījumā, un vairāk par to vari izlasīt Crowd Estate mājaslapā, BUJ sadaļā.

Investēšana nekustamajā īpašumā Crowd Estate platformā netiek aplikta ar papildu komisijām, tāpēc investoram jātērē nauda tikai un vienīgi ieguldījumiem. Platforma patur tiesības pieprasīt komisiju investīcijas termiņa beigās, ja investīcijas atdeve ir bijusi veiksmīga.

Tiem, kas vēlas izvietot platformā savu īpašumu līdzfinansējuma piesaistīšanai, jārēķinās ar individuāli aprēķinātām komisijām. Precīzu informāciju par komisijām skaties Crowd Estate mājaslapā.

Jebkuri ienākumi, kas gūti no ieguldījumiem, neatšķiras no citiem ienākumiem, un tāpēc tie tiek aplikti ar nodokļiem. Crowd Estate ir viena no nedaudzajām Eiropas līdzfinansējuma platformām, kas palīdz saviem lietotājiem tikt galā ar nodokļu nomaksu.

Crowd Estate noskaidro klientu nodokļu rezidenci un pārbauda līgumus par nodokļu dubultās uzlikšanas novēršanu, tādējādi nosakot precīzu ienākuma nodokļa likmi. Crowd Estate nodrošina saviem klientiem visus pārskatus, kas nepieciešami nodokļu deklarāciju iesniegšanai. Saņemtos dokumentus investors izmanto, lai pareizi aizpildītu nodokļu deklarāciju.

Crowd Estate nepiedāvā atpirkšanas garantiju investīcijām, taču nodrošina lietotāju līdzekļu drošību. Investīcijas nekļūst par daļu no Crowd Estate biznesa aktīviem, un, līdz ar to, pat platformas darbības izbeigšana nevar negatīvi ietekmēt investīciju tālāko likteni. Platformā veiktās investīcijas ir ilgtspējīgas pašas par sevi, un tās var pārņemt jebkurš cits investīciju pārvaldīšanas uzņēmums.

Auto Invest var izvēlēties, ja investors vēlas uzticēt datora algoritmam diversificēta investīciju portfeļa izveidi. Šo funkciju var aktivizēt un atslēgt jebkurā vēlamajā brīdī.

Aktīvo investīciju Crowd Estate platformā nevar atcelt, bet var pārdot otrreizējā tirgū.

Investīciju objekta izvēle paliek paša investora ziņā. Crowd Estate nesniedz konsultācijas investīciju nozarē, taču nodrošina saviem klientiem pieeju noderīgajai informācijai: bloga rakstiem un detalizētai BUJ sadaļai platformas mājaslapā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Vanalinn, 10140 Tallina, Igaunija

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +372 6599111

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up