Reinvest24 – nekustamo īpašumu ieguldījumu platforma

Nekustamie īpašumi ir dārgi projekti, kas var atnest investoriem ievērojamu peļņu. Vēl salīdzinoši nesen tā bija gan priekšrocība, gan trūkums, jo tikai ļoti turīgi cilvēki un uzņēmumi varēja ieguldīt līdzekļus celtniecībā. Situācija ir mainījusies, pateicoties tiešsaistes investīciju platformām, kas piedāvā fiziskajām personām investēt mazākas summas.

Reinvest24 ir igauņu investīciju platforma, kas piedāvā investīcijas tikai nekustamajos īpašumos. Reinvest24 piedāvājumā ir dažādi īpašumi Igaunijā un citās valstīs, kuros var investēt un saņemt peļņu gan no procentiem, gan no īpašuma tirgus vērtības pieauguma. Pateicoties tam, investoriem tiek nodrošinātas lielākas peļņas iespējas.

Apskatīties piedāvājumu

Reinvest24 piedāvā šādus pakalpojumus:

Pašlaik Reinvest24 piedāvā vienu pakalpojumu – investīcijas nekustamajos īpašumos. Galvenie pakalpojuma raksturojumi ir:

  • minimālais investīcijas apjoms – 100 eiro;
  • peļņas iespējas – vidēji 14,6%;
  • investīcijas komercīpašumos un mājokļos.

Kāpēc izvēlēties Reinvest24?

Reinvest24 ir vienkārši lietojama investīciju platforma, speciāli izstrādāta fizisko personu vajadzībām un iespējām. Reinvest24 ļauj investoriem ieguldīt naudu vienā vai dažādos projektos, veidot diversificētu investīciju portfeli un pelnīt naudu divos veidos.

Pirmais peļņas avots ir īpašuma nepārtraukts naudas apgrozījums, otrais – īpašuma tirgus cenas pieaugums. Pateicoties tam, Reinvest24 investori ik mēnesi saņem tīro procentu peļņu, bet, pēc investēšanas perioda beigām saņem arī kapitāla pieaugumu.

Tāpat Reinvest24 nodrošina iespēju saņemt kapitāla pieaugumu ātrāk, pēc kāda laika pārdodot investīcijas otrreizējā tirgū. Investori paši izvēlas, cik daudz, kādos īpašumos un uz cik ilgu laiku ieguldīt. Reinvest24 platformā katram īpašumam ir savs profils, kas satur detalizētu informāciju par objektu, kā arī peļņas aprēķinus. Reinvest24 aprēķina iespējamu peļņu, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi ar līdzīgiem projektiem un tirgus tendences.

Mājaslapā ir pieejams parocīgs peļņas kalkulators, kas palīdz aprēķināt nepieciešamos investīciju apjomu un iespējamu peļņu. Lai gan šie aprēķini nevar tikt uzskatīti par peļņas solījumiem, tomēr Reinvest24 sniedz investoriem nojausmu par iespējamiem nākotnes ienākumiem. Reinvest24 priekšrocība ir iespēja investēt dažādos īpašumos, tādējādi samazinot investīciju riskus, tirgus svārstības un citu faktoru negatīvu ietekmi uz kapitāla pieaugumu.

Kā izmantot Reinvest24?

Reinvest24 platforma strādā tiešsaistē, tāpēc visas investoru darbības notiek internetā. Lai kļūtu par Reinvest24 lietotāju, rīkojies šādi:

  • Reģistrējies Reinvest24 platformā, aizpildot jaunā lietotāja anketu;
  • Izej cauri verifikācijas procedūrai, kas ir nepieciešama, lai Reinvest24 varētu apstiprināt Tevi kā uzticamu investoru;
  • Sagaidi verifikācijas apstiprinājumu;
  • Pārskaiti vēlamo naudas summu uz savu Reinvest24 investora kontu;
  • Izvēlies īpašumus un ieguldi naudu vienā vai vairākos projektos.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Reinvest24 lietotāju?

Kļūt par investoru Reinvest24 platformā var fiziskās personas no 18 gadu vecuma no visām valstīm, izņemot valstu melno sarakstu.

Minimālā investīcija Reinvest24 platformā ir 100 eiro, maksimālā investīciju robeža nav noteikta. Lai segtu administratīvās izmaksas, Reinvest24 iekasē 2% no investīcijām, kā arī līdz 10% no peļņas.

Jā, ja to pieprasa investora valsts likumdošana. Latvijā par peļņu no investīcijām ir jāmaksā ienākuma nodoklis, tāpēc visiem investoriem ir ieteicams konsultēties ar nodokļu speciālistiem, juristiem un grāmatvežiem, lai nejauši neiedzīvotos nodokļu parādos. Reinvest24 nesniedz konsultācijas nodokļu jautājumos.

Jā, visiem nekustamajiem īpašumiem, kas tiek izvietoti Reinvest24 platformā, ir apdrošināšana.

Jā, aktīvās investīcijas var pārdot otrreizējā investīciju tirgū jebkurā brīdī.

Ieguldot nekustamajos īpašumos, peļņu no investīcijām var saņemt ik mēnesi un pēc investīcijas perioda beigām. Reinvest24 nodrošina vienlaicīgi divas peļņas iespējas – regulāri ienākumi no īpašuma naudas apgrozījuma un ienākumi no īpašuma tirgus vērtības pieauguma.

Reinvest24 platformā tiek izvietoti gan komerciālie īpašumi, gan daudzdzīvokļu nami, privātmājas un citi īpašumi dzīvošanai. Katram īpašumam ir savs profils, kur var iepazīties ar detalizētu informāciju par projektu, tā atrašanās vietu, nepieciešamo finansējumu un potenciālas peļņas aprēķiniem.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Swiss House, Roosikrantsi 11, Tallinn, 10119, Estonia

E-pasts: support(-at-)reinvest24.com

Tālrunis: (+372) 52 433 38

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kristaps

Kristaps

Manuprāt, ja izvēlas ieguldīt naudu patstāvīgi, vislabāk ir ieguldīt tieši nekustamajos īpašumos, jo tas ir stabilāks tirgus nekā kredīti. Protams, jārēķinās ar lielākiem tēriņiem, taču arī peļņas iespējas ir labākas. Reinvest24 piedāvājums ir adekvāts vietējiem nosacījumiem, un platformas izmantošana ir ļoti vienkārša.

Anna

Anna

Reinvest24 ir pirmā tiešsaistes investīciju platforma, ko esmu izmantojusi savā mūžā. Izvēlējot to divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, mājaslapā ir daudz informācijas par investēšana procesu, viss ir skaidri aprakstīts, uzreiz rodas uzticība uzņēmumam. Otrkārt, Reinvest24 palīdz iesācējiem izvēlēties investīciju objektus, jo platformā ir gan peļņas kalkulators, gan aptuveni peļņas aprēķini katram projektam.

Ieva

Ieva

Laba platforma tiešsaistes ieguldījumiem, taču gribētos redzēt vairāk piedāvājumu, un ne tikai Igaunijā. Varbūt pilnais tirgus parādās pēc reģistrācijas, taču man, kā potenciālam investoram, gribētos redzēt pilnvērtīgu ainu uzreiz.

Scroll Up