Moneza – Tavi lielie pirkumi mazos maksājumos

Moneza piedāvājums ir nevis ātrais, bet tā saucamais “lēnais kredīts”. Tas gan nenozīmē, ka aizdevuma summa tiek pārskaitīta lēni – gluži otrādi, naudas saņemšanas ziņā Moneza kredīts ir tikpat zibenīgs kā jebkurš ātrais kredīts. Atšķirība ir atmaksas termiņā – pie Moneza tas ir ļoti elastīgs un draudzīgs aizdevējiem, kuru prioritāte ir mazi ikmēneša maksājumi.

Ar Moneza kredītu Tu vari gan apmaksāt rēķinus, gan veikt nopietnus pirkumus. Piedāvātais patēriņa kredīts ir pietiekami liels, lai segtu visdažādākās izmaksas. Aizņemties iespējams gan tādiem sadzīviskiem mērķiem kā apkures rēķina apmaksa vai medikamentu iegāde, gan plānotiem tēriņiem, piemēram, mājas remontam.

Moneza ir licencēts kredītdevējs, tāpēc vari būt drošs par godīgiem kredīta nosacījumiem un atklātu un pilnu informāciju!

Saņemt naudu no Moneza

Moneza piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

  • pieejamā summa no 2000€ līdz 5000€;
  • atmaksas termiņš no 6 mēneši līdz 5 gadi;
  • naudas pārskaitīšana klienta bankas kontā aizņem .

Kāpēc izvēlēties Moneza?

Moneza kredīti var būt parocīgi visdažādākajās dzīves situācijās. Aizņemties Moneza ir izdevīgi, jo aizdevējs nodrošina:

  • garu atmaksas termiņu. Moneza piedāvājumā ir ilgtermiņa kredīti, ko var atmaksāt pakāpeniski. Veikt nelielas iemaksas ik mēnesi ir daudz vieglāk nekā atmaksāt visu summu jau no nākamās algas. Taču, ja Tev ir atbilstoša maksātspēja, vari segt aizdevumu minimālajā termiņā – ;
  • lielu kredīta summu. Moneza ir pieejami kredīti no 2000€ līdz 5000€. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai tiku galā ar vairumu ikdienas un nestandarta situāciju;
  • drošu aizņemšanos. Moneza ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas strādā, ievērojot Labās prakses standartu un Klientu hartu. Aizņēmēja tiesības tiek aizsargātas saskaņā ar Latvijas likumdošanu un nozari pārraugošo institūciju vadlīnijām.

Kā pieteikties Moneza aizdevumiem?

Lai izmantotu Moneza pakalpojumus, Tev būs nepieciešams pavisam nedaudz – dažas minūtes brīvā laika, interneta pieslēgums un mobilais tālrunis. Piesakoties kredītam, veic šādus soļus:

  • aizpildi kredītpieteikumu un reģistrācijas anketu;
  • samaksā reģistrācijas maksu, ja esi jauns klients;
  • sagaidi aizdevēja lēmumu.

Ja Moneza piešķirs Tev aizdevumu, naudu saņemsi savā bankas kontā .

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var saņemt Moneza kredītu?

Moneza.lv kredīti ir pieejami Latvijas valsts piederīgajiem, kas gūst ienākumus Latvijā, 20 - 70 gadu vecumā. Obligāts nosacījums ir atbilstoša maksātspēja, kas ļauj veikt ikmēneša iemaksas un atmaksāt aizdevumu pilnā apjomā norādītajā termiņā.

Ja Tev šobrīd ir kavēti maksājumi, Moneza.lv kredīts nebūs pieejams. Kas attiecas uz personām ar negatīvu kredītvēsturi, bet bez esošiem parādiem, šie gadījumi tiek izvērtēti individuāli. Ja aizdevējs redz, ka Tava attieksme pret naudu ir kļuvusi atbildīgāka, aizdevums var tikt piešķirts.

Reģistrācijas anketa Tev būs jānorāda sava kontaktinformācija, kā arī dati par ikmēneša ienākumiem un izdevumiem. Rūpīgi pārbaudi ievadīto informāciju, jo kredīti regulāri tiek atteikti drukas kļūdu dēļ.

Nebanku kredītu priekšrocība ir tas, ka parasti aizdevēji neprasa norādīt naudas izmantošanas mērķi. Moneza.lv neinteresējas par kredīta iemeslu, daudz svarīgākas aizdevējam ir Tava maksātspēja un kredītvēsture.

Moneza.lv nepiedāvā kredītu pagarināšanu, jo tas var sekmēt bezatbildīgu attieksmi pret aizņemšanos. Tā vietā Moneza.lv piedāvā noformēt garu atmaksas termiņu, ko Tu vari saskaņot ar savu maksātspēju un ienākumu līmeni. Ja Tev tomēr rodas grūtības ar aizdevuma atmaksu, nekavējoties sazinies ar aizdevēju.

Moneza.lv ir licencēts kredītdevējs, kas darbojas saskaņā ar patērētāju kreditēšanas vadlīnijām. Aizdevējs izvērtē potenciālu klientu maksātspēju un pārbauda, vai viņu ikmēneša ienākumu līmenis ir atbilstošs prasītajai summai. Aizņemšanās Moneza ir pietiekami droša, jo aizdevējs ievēro atbildīgas kreditēšanas principus un aizņēmēju tiesības.

Moneza.lv  izmanto valsts un privātās elektroniskās datubāzes, lai noskaidrotu, vai klienta maksātspēja ir atbilstoša. Vērā tiek ņemts ienākumu līmenis, esošās kredītsaistības, kā arī klienta norādītais izdevumu apjoms.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 67671888

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Laima

Laima

Izmantoju Moneza.lv, lai nopirktu mēbeles jaunam mājoklim. Kopumā esmu apmierināta, lai gan būtu patīkami, ja pirmais aizdevums būtu bez maksas. Šāds piedāvājums ir daudziem aizdevējiem, bet Moneza.lv piedāvā ļoti garu atmaksas termiņu. Galu galā izvēlējos par labu mazām iemaksām, lai gan, protams, pārmaksāju procentu dēļ.

Edzhus

Edzhus

Aizņēmos 1000 eiro uz pusgadu, procenti kopumā ir 300 eiro. Nemaz nav tik traki, kā biju domājis, tomēr nav pat 50%, kā man daži teica. Normāls aizdevums, priekšrocība ir tas, ka var saņemt patiešām ātri, un nekādi dokumenti nav jāiesniedz.

Vik_10

Vik_10

Kopumā normāls kredītdevējs, bet iesaku nenoformēt to garo atmaksas termiņu, ko viņi tā reklamē. Procentu pārmaksa rezultātā sanāk ļoti liela, labāk aizņemties uz īsāku termiņu ar lielākiem mēneša maksājumiem, vai meklēt aizdevēju, kur vismaz pirmais kredīts pieejams bez procentiem.

Aleksandrs

Aleksandrs

Esmu apmierināts ar Moneza.lv kredītu. Neviens jau nespiež noformēt maksimālo termiņu, bet šāda iespēja dažiem ir izdevīgāka. Es, piemēram, esmu ar mieru, lai kopējā atmaksas summa būtu lielāka, ja tas man ļauj ik mēnesi maksāt mazāk par 100 eiro (aizņēmos 1200 uz 2 gadiem).

Solvita

Solvita

Moneza nav īpašu priekšrocību, toties ir mīnusi – pirmkārt, pustukša mājaslapa, otrkārt, atmaksas termiņš vismaz divi mēneši. Pat, ja aizņemos 200 eiro, tie jāatmaksā divu mēnešu laikā, protams, pārmaksājot procentus. Neiesaku.

Mihails

Mihails

Moneza ir mazāk pazīstams aizdevējs ar ļoti ierobežotu kredītu piedāvājumu un ne pašiem draudzīgākajiem nosacījumiem. Man gribētos ieraudzīt mājaslapā vairāk informācijas par pakalpojumiem, kā arī par pašu uzņēmumu.

Una

Una

Ņemot vērā to, ka Moneza pat nepiedāvā procentu atlaides jaunajiem klientiem, neredzu nevienu iemeslu, kāpēc aizņemties šeit.

Scroll Up