Ātrie kredīti internetā: iespēja papildu naudas saņemšanai

Ātrie kredīti internetā joprojām ir biežāk izsniegtais nebanku sektora aizdevums, ko Latvijā saņemt piedāvā teju 20 aizdevēji. Šādu aizdevuma veidu cilvēki izvēlas iegūt dažādās dzīves situācijās, katram no viņiem ir savi iemesli. Kas raksturo šādu kredīta veidu, kādās situācijās to ieteicams saņemt un kā norit pieteikuma iesniegšana kredītiestādei, lai saņemtu īstermiņa aizdevumu? Par to lasi un uzzini raksta turpinājumā!

Kas ir ātrie kredīti un kādās situācijās tos izsniedz?

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumu veids, kura ietvaros iespējams iegūt aizņēmumu no kredītiestādes. Slēdzot līgumu, tiek atrunāts arī laiks un apjoms, kādā tiks veikta aizņēmuma atmaksa, tāpēc līguma slēgšanas brīdī jāpievērš uzmanība visam līgumā rakstītajam.

Ātro kredītu izsniegšana ir vienkārša – ja pieteikums tiek nosūtīts kreditētāja darba laikā, apstiprinājumu var saņemt pat 15 minūšu laikā. Situācijas, kad tiek izsniegti šādi aizdevumi, ir visdažādākās, un, slēdzot līgumu, nav jānorāda iemesls, kāpēc naudas līdzekļus vēlies saņemt. Ir pieejami ātrie kredīti internetā:

 • bez darba vietas, kas nozīmē, ka pat tad, ja nevarēsi uzrādīt savu darba vietu, kredītu Tev izsniegs;
 • ar sliktu kredītvēsturi. Šis aktuāli ir cilvēkiem, kuru kredītsaistības nenotiek pirmoreiz. Ja iepriekš gadījies kavēt maksājumus, saņemot ātro kredītu, kreditētājs ar šo informāciju noteikti iepazīsies, bet, ja uzskatīs, ka šobrīd esi spējīgs veikt atmaksu, ātro kredītu noteikti izsniegs.

Kāpēc izvēlēties?

Šāda veida īstermiņa aizdevumi, savu augsto popularitāti sabiedrībā iemantojuši trīs svarīgu iemeslu dēļ:

 • šādā veidā iespējams saņemt iztrūkstošos naudas līdzekļus pat nelielā apmērā, piemēram, 100 eiro. Teju ikvienam, kura mēnešalga nav ļoti augsta, var pienākt tāda situācija dzīvē, kad kaut kam ļoti nepieciešamam trūkst naudas. Tas nenozīmē, ka runa uzreiz ir par ēdienu vai apģērbu, siltumu vai mājvietu, bet arī izklaides lietām – nelielam ceļojumam tepat, Latvijas ietvaros, kādas elektroierīces iegādei un citām vajadzībām, kas nebūt nav primāri nepieciešamas, toties – ļoti vēlamas;
 • iegūšana ir vienkārša, jo nav nepieciešams doties uz konkrēta aizdevēja biroju, aizpildīt kaudzi papīru, gaidīt garās rindās un citādi noslogot savu ikdienu – to saņemt var ar interneta starpniecību;
 • atmaksai netiek piemērota procentu likme. Ātrie kredīti bez reģistrācijas maksas nav nekāds brīnums un unikāls gadījums – lielākoties visi kredītdevēji piedāvā iespēju saņemt bezmaksas ātro kredītu, kas nozīmē, ka būs jāatdod tieši tikpat, cik sākumā aizņēmies, nepiemērojot nodokļu likmi. Taču jāņem vērā, ka bezprocentu kredīts šādā veidā tiek piedāvāts tikai klientiem, kuri pie konkrētā aizdevēja saņem aizņēmumu pirmoreiz.

Kā var šādu aizdevumu saņemt?

Īstermiņa aizdevuma saņemšana lielākoties norit vienādi pie visiem kredītdevējiem. Kā?

 1. No sākuma nepieciešams izvēlēties piemērotāko, vēlamāko kredītdevēju.
 2. Pēc tam iesniegt pieprasījumu par naudas saņemšanu, aizpildot pieteikumu, kurā jānorāda gan vēlamais aizdevuma apmērs, gan atmaksas termiņš un kontaktimformācija – telefona numurs, e-pasts, personas kods u.c.
 3. Un tas arī viss! Gaidi apstiprinājumu un naudu savā norādītajā bankas kontā, lai saņemto naudu tērētu pēc saviem ieskatiem.

Kā izvēlēties aizdevēju?

Ņemot vērā nebanku sektora aizdevējus, tieši ātro kredītu izsniedzēji ir viskuplākajā skaitā – gandrīz 20. Tādēļ, ka Latvijā ir tik liela konkurence, būtiski apgrūtināta ir arī piemērotākā aizdevēja izvēle – reklāmas cita par citu pamanāmākas un piedāvājumi – pievilcīgāki. Kā izšķirties par labu vienam aizdevējam? 

Salīdzini kredīta izsniedzēju piedāvājumus!

Lai atvieglotu piemērotākā kredītdevēja izvēli, visvieglākais veids ir tieši aizdevēju salīdzināšana internetā. Tas ir ļoti vienkārši:

 • atver kādu no kredītu salīdzināšanas portāliem, piemēram, Netcredit.lv,
 • kalkulatorā ievadi sev vēlamos parametrus, piemēram, atmaksas laiku un aizdevuma summu;
 • noskaidro, kuri aizdevēji piedāvā saņemt aizdevumu Tev vēlamajā formā.

Iepazīsties ar atsauksmēm!

Pēc tam, kad kredītu salīdzināšanas portālā esi iepazinies ar pieejamajām iespējām un kreditētājiem, kas varētu izpildīt Tavas prasības, noteikti iepazīsties ar atsauksmēm. Tās vari atrast:

 1. pašos salīdzināšanas portālos, kur klienti vērtējuši kredīta izsniedzēju darbu;
 2. kredīta izsniedzēju mājaslapās, kur atsauksmes mēdz sniegt paši klienti;
 3. dažādos blogos, sociālajos medijos un sūdzību portālos, kur klienti par negatīvo un pozitīvo pieredzi ar kredītu aizdevējiem izvēlas dalīties visbiežāk;
 4. no draugiem, paziņām, kolēģiem vai ģimenes locekļiem. Iespējams, kāds no Tava paziņu loka pēdējo gadu laikā ir vērsies pie kāda kredītdevēja, lai saņemtu aizdevumu, un viņš varēs sniegt subjektīvu vērtējumu tam, kā konkrētais aizdevējs ir veicis savus pienākumus, kāda bijusi attieksme, kredīta izmaksa un atmaksas process.

Lai arī ātrie kredīti internetā ir viegli un ļoti ērti iegūstami, vēršoties pie kreditētāja noteikti ir jāizvērtē sava spēja atmaksāt aizdevumu. Atceries, ka šādu īstermiņa kredītu atmaksa ir jāveic salīdzinoši īsā laika periodā – mazām aizņēmuma summām tas var būt mēnesis, savukārt lielākām – līdz pat gadam un vēl ilgāk. Esi atbildīgs, aizņemoties naudas līdzekļus, un izvērtē savu finansiālo situāciju, lai apzinātos, vai varēsi laicīgi veikt aizdevuma atmaksu! Un, protams, izvēlies aizdevēju pārdomāti un izvērtē pieejamos variantus pirms pieņem lēmumu par līguma slēgšanu.

Scroll Up