Ātrie kredīti internetā – iespēja papildu naudas saņemšanai

Ātrie kredīti internetā joprojām ir biežāk izsniegtais nebanku sektora aizdevums, ko Latvijā saņemt piedāvā visai daudzi aizdevēji. Šādu aizdevuma veidu cilvēki izvēlas iegūt dažādās dzīves situācijās, jo katram no viņiem ir savi iemesli.

Kas raksturo šādu kredīta veidu, kādās situācijās to ieteicams saņemt un kā norit pieteikuma iesniegšana kredītiestādei, lai saņemtu īstermiņa aizdevumu? Par to lasi un uzzini raksta turpinājumā!

Kas ir ātrie kredīti un kādās situācijās tos izsniedz?

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumu veids, kas piedāvā iegūt aizņēmumu no kredītiestādes. Slēdzot līgumu, tiek atrunāts arī laiks un apjoms, kādā tiks veikta aizņēmuma atmaksa. Tāpēc līguma slēgšanas brīdī ir rūpīgi jāpievērš uzmanība visam līguma saturam.

Ātro kredītu izsniegšana ir vienkārša – ja pieteikums tiek nosūtīts kreditētāja darba laikā, apstiprinājumu var saņemt pat 15 minūšu laikā. Situācijas, kad tiek izsniegti ātrie kredīti, ir visdažādākās, un, slēdzot līgumu, nav jānorāda iemesls, kāpēc naudas līdzekļus vēlies saņemt.

Ātrie kredīti internetā ir pieejami:

 • Bez darba vietas – tas nozīmē, ka pat tad, ja nevarēsi uzrādīt savu darba vietu, kredītu tev izsniegs.
 • Ar sliktu kredītvēsturi – tas ir aktuāli cilvēkiem, kuru kredītsaistības nenotiek pirmoreiz. Ja iepriekš gadījies kavēt maksājumus, saņemot ātro kredītu, kreditētājs ar šo informāciju noteikti iepazīsies. Bet, ja uzskatīs, ka šobrīd esi spējīgs veikt atmaksu, ātro kredītu noteikti izsniegs.

Raksta turpinājumā uzzināsim, kāpēc izvēlēties ātro kredītu.

Kāpēc izvēlēties?

Šāda veida īstermiņa aizdevumi, savu augsto popularitāti sabiedrībā iemantojuši vairāku iemeslu dēļ.

Populārākie iemesli paņemt ātro kredītu:

 • Iespēja saņemt iztrūkstošos naudas līdzekļus – pat nelielā apmērā, piemēram, 100 eiro. Teju ikvienam, kura mēnešalga nav ļoti augsta, var pienākt tāda situācija dzīvē, kad kaut kam ļoti nepieciešamam trūkst naudas. Tas nenozīmē, ka runa uzreiz ir par ēdienu vai apģērbu, siltumu vai mājvietu. Tās var būt arī izklaides lietas – nelielam ceļojumam tepat Latvijā, kādas elektroierīces iegādei un citām vajadzībām, kas nebūt nav primāri nepieciešamas, toties – ļoti vēlamas.
 • Ātrā kredīta saņemšana ir vienkārša – nav nepieciešams doties uz konkrēta aizdevēja biroju, aizpildīt kaudzi papīru, gaidīt garās rindās un citādi noslogot savu ikdienu. To saņemt var ar interneta starpniecību.
 • Atmaksai netiek piemērota procentu likme – ātrie kredīti bez reģistrācijas maksas nav nekāds brīnums un unikāls gadījums. Lielākoties visi kredītdevēji piedāvā iespēju saņemt bezmaksas ātro kredītu, kas nozīmē, ka būs jāatdod tieši tikpat, cik sākumā aizņēmies, nepiemērojot nodokļu likmi. Taču jāņem vērā, ka bezprocentu kredīts šādā veidā tiek piedāvāts tikai klientiem, kuri pie konkrētā aizdevēja saņem aizņēmumu pirmoreiz.

Apzinoties riskus un savas iespējas, ātrais kredīts var būt labs risinājums dažādās dzīves situācijās. Ne velti Latvijā šādu variantu piedāvā pietiekami daudz kreditoru, kam var uzticēties.

Kā var šādu aizdevumu saņemt?

Īstermiņa aizdevuma saņemšana lielākoties norit vienādi pie visiem kredītdevējiem.

Process ir sekojošs:

 • No sākuma nepieciešams izvēlēties piemērotāko, vēlamāko kredītdevēju.
 • Pēc tam iesniegt pieprasījumu par naudas saņemšanu, aizpildot pieteikumu, kurā jānorāda gan vēlamais aizdevuma apmērs, gan atmaksas termiņš un kontaktimformācija – telefona numurs, e-pasts, personas kods u.c.
 • Atliek gaidīt apstiprinājumu un naudu savā norādītajā bankas kontā, lai saņemto naudu tērētu pēc saviem ieskatiem.

Process ir ļoti vienkāršs un ātrs. To ērtā pieejamība arī ir galvenie iemesli, kāpēc ātrie kredīti ir tik plaši izmantoti.

atrie-krediti-2-1024x683

Kā izvēlēties aizdevēju?

Ņemot vērā nebanku sektora aizdevējus, tieši ātro kredītu izsniedzēji ir viskuplākajā skaitā – aptuveni 20. Tādēļ, ka Latvijā ir tik liela konkurence, būtiski apgrūtināta ir arī piemērotākā aizdevēja izvēle. Reklāmas cita par citu pamanāmākas un piedāvājumi – pievilcīgāki.

Kā izvēlēties aizdevēju? 

Salīdzini kredīta izsniedzēju piedāvājumus

Lai atvieglotu piemērotākā kredītdevēja izvēli, visvieglākais veids ir tieši aizdevēju salīdzināšana internetā.

Process ir sekojošs:

 • Atver kādu no kredītu salīdzināšanas portāliem, piemēram, Netcredit.lv
 • Kalkulatorā ievadi sev vēlamos parametrus, piemēram, atmaksas laiku un aizdevuma summu
 • Noskaidro, kuri aizdevēji piedāvā saņemt aizdevumu tev vēlamajā formā

Ir svarīgi veltīt laiku, lai saprastu, kādi piedāvājumi būs visizdevīgākie.

Iepazīsties ar atsauksmēm

Pēc tam, kad kredītu salīdzināšanas portālā esi iepazinies ar pieejamajām iespējām un kreditētājiem, kas varētu izpildīt tavas prasības, noteikti iepazīsties ar atsauksmēm.

Atsauksmes var meklēt:

 • Salīdzināšanas portālos – kur klienti vērtējuši kredīta izsniedzēju darbu.
 • Kredīta izsniedzēju mājaslapās – atsauksmes mēdz sniegt paši klienti.
 • Blogos, sociālajos medijos un sūdzību portālos – tur klienti par negatīvo un pozitīvo pieredzi ar kredītu aizdevējiem izvēlas dalīties visbiežāk.
 • No draugiem, paziņām, kolēģiem vai ģimenes locekļiem – iespējams, kāds no tavu paziņu loka pēdējo gadu laikā ir vērsies pie kāda kredītdevēja, lai saņemtu aizdevumu. Viņš varēs sniegt subjektīvu vērtējumu tam, kā konkrētais aizdevējs ir veicis savus pienākumus, kāda bijusi attieksme, kredīta izmaksa un atmaksas process.

Lai arī ātrie kredīti internetā ir viegli un ļoti ērti iegūstami, vēršoties pie kreditētāja noteikti ir jāizvērtē sava spēja atmaksāt aizdevumu. Atceries, ka šādu īstermiņa kredītu atmaksa ir jāveic salīdzinoši īsā laika periodā. Mazām aizņēmuma summām tas var būt mēnesis, savukārt lielākām – līdz pat gadam un vēl ilgāk.

Esi atbildīgs, aizņemoties naudas līdzekļus, un izvērtē savu finansiālo situāciju, lai apzinātos, vai varēsi laicīgi veikt aizdevuma atmaksu!

Un, protams, izvēlies aizdevēju pārdomāti un izvērtē pieejamos variantus pirms pieņem lēmumu par līguma slēgšanu!

Lasīt saistītos rakstus

Visi ieraksti
Visi ieraksti
Scroll Up