Kā izdevīgāk nopirkt jaunu telefonu?

Digitālajā laikmetā uzticams viedtālrunis ir gandrīz nepieciešamība, nevis greznība. Neatkarīgi no tā, vai tas palīdz uzturēt savienojumu, pārvaldīt darba uzdevumus vai vienkārši izklaidēties, labs tālrunis var būtiski uzlabot mūsu ikdienas dzīvi. Tomēr jaunāko modeļu cena daudziem var būt pārāk augsta. 

Šajā gadījumā noder nelieli aizdevumi, kas piedāvā reālu veidu, kā finansēt savu jauno ierīci bez liekām saistībām. Tiem, kas vēl nav iepazinušies kredītiem, mēs esam sagatavojuši vienkāršu ceļvedi, izmantojot salīdzināšanas platformu Netcredit.lv. Tas varētu palīdzēt jums atrast savām vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu.

Ierasts ceļš – tālrunis uz nomaksu

Ieraugot reklāmā jaunu telefonu ar visām tā priekšrocībām, dažreiz vairs nevar mierīgi gulēt, kamēr tas nebūs mūsu rokās. Jo īpaši valdzina vietējo izplatītāju akcijas piedāvājumi – ikmēneša maksa sākot no 20 eiro mēnesī vai jauns tālrunis par 1 eiro. Kā nu var atteikties no tā?

Tomēr tas viss ved uz ierasto ierīces noformēšanu uz nomaksu. Tas ir līdzīgi, kā noformēt ātro kredītu, kur skatās jūsu kredītvēsturi, ienākumus un tamlīdzīgas lietas. Latvijā pazīstamo veikalu, piemēram, Bite, Evelatus vai Rd Electronics piedāvātais līzings tiek izsniegts uz stingrākiem nosacījumiem un klāt nāk arī procentu maksājumi.

Untitled-design-8-1024x683

Ātrais kredīts nāk palīgā

Kamēr rodas šaubas vai telefona pirkšanas brīdī varēs noformēt līzingu un nav vēlmes gaidīt pieteikuma izskatīšanu turpat filiālē ir veids, kā no tā visa var izvairīties. Piemēram, var noformēt ātro aizdevumu jau mājās, un jau pēc pāris stundām būt rokās ar jaunu telefonu. Atliks tikai ikmēnesi maksāt par kredītu, tomēr atšķirībā no līzinga, telefons būs pilnībā jūsu īpašumā. Apskatīsim dažus aizdevējus zemāk.

Bino

Bino aizdevums ir pievilcīga iespēja tiem, kas vēlas ātri un viegli saņemt naudu. Viņi piedāvā kredītlīniju sākot no EUR 50 līdz EUR 5000. Tas tieši ļauj aizņemties 1-2 tūkstošus, kas pilnībā segs visu jaunā iPhone maksu. Pieteikumu var iesniegt tiešsaistē, lēmums tiek pieņemts ātri, un naudu savā kontā varat saņemt pat 15 minūšu laikā, izmantojot ātro izmaksu pakalpojumu.

Ikmēneša maksājums ir pieņemams – minimālā summa ir 25 EUR, un procentu likme tiek noteikta individuāli, maksimālais apmērs ir 50,23 %. Bino izsniedz aizdevumus pat tiem, kam jau ir kredīti, ar nosacījumu, ka netiek kavēti maksājumi, tādējādi padarot to par saprātīgu risinājumu tādās situācijās, kā jaunā telefona iegāde.

SMScredit

Vēl viens kredītdevējs, uz ko ir vērts vērst savu uzmanību, ir SMScredit. Arī viņi piedāvā ātru veidu kā tikt pie naudas līdz pat 5000 eiro apmērā, atmaksājot to pa daļām. Pieteikšanās process ir vienkāršs, ar tiešsaistes vai tālruņa iespējām un minimālām prasībām apstiprināšanai.

Būtiska priekšrocība ir tā, ka jaunajiem klientiem pirmajā mēnesī tiek piemērota 100% atlaide procentu maksai, tādējādi padarot sākotnējās aizņemšanās izmaksas mazākas nekā nomaksai.Izvēloties smscredit, jūs izvēlaties aizdevēju ar pārbaudītu vēsturi un klientiem draudzīgu pieeju kreditēšanai.

Vivus

Kā trešo iespēju varam piedāvāt jums aplūkot kredītdevēju Vivus. Arī viņi piedāvā ātru iespēju noformēt aizdevumu un uzreiz doties pirkt sev tīkamo lietu. Kaut gan procentu likme pie viņiem nav tā zemākā, toties aizdevums var tikt izsniegts pat, ja veikalā līzingd tika atteikts.

Atšķirībā no kredītlīnijas, noformējot kredītu pie Vivus, uzreiz ir jāizvēlas atmaksas termiņš. Tas ir tāpat, kad ņem telefonu uz nomaksu, tikai līzinga gadījumā telefons nepieder jums pilnībā. Tas notiek tikai, kad līzings pilnībā tiek atmaksāts. Jūs varat ar viņiem iepazīties tuvāk no Vivus klientu atsauksmēm

Untitled-design-9-1024x683

Kad kredīts var būt labāks par nomaksu?

Kaut gan nomaksa tiek piedāvāta gan ar 0% procentiem, gan uz 3 līdz 12 mēnešiem ir gadījumi, kad tā nav piemērota jums. Piemēram, ja nevarat apliecināt savus ienākumus vai jūsu iepriekšējās nomaksas situācijas nav bijušas labvēlīgas. Tad jūs noteikti glābs ātrie kredīti. 

Pirmkārt, jums nevajadzēs telefona pirkšanas brīdī būt neveiklā situācijā, ja līzings tiks atteikts, jo mājās jūs jau parūpēsieties par nepieciešamo naudas summu. Kā arī, ātro kredītu aizdevējiem nosacījumi ir ne tik stingri. Turklāt to liela konkurence tirgū ļauj jums iesniegt pieteikumu itin visur un kaut vai vienā vietā jums neatteiks.

Jūsu iespēja iet kopsolī ar modes tendencēm

Aizdevuma ņemšana jauna tālruņa iegādei var būt gudrs lēmums, ja to veicat atbildīgi. Tas nozīmē līdzsvarot vēlmi pēc jaunākajām tehnoloģijām ar apņemšanos saprātīgi pārvaldīt savas finanses. Salīdzinot savas iespējas tādās platformās kā Netcredit.lv un rūpīgi apsverot noteikumus, jūs varat pieņemt apzinātu lēmumu, kas atbilst jūsu finanšu mērķiem.

Atcerieties, ka aizdevumi ir paredzēti, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu sapņus, sākot ar jaunākā viedtālruņa iegādi un beidzot ar citu personīgu mērķu sasniegšanu. Izvēloties gudri un rūpīgi atmaksājot, jūs varat baudīt jaunāko produktu greznību un priekšrocības bez stresa.

Lasīt saistītos rakstus

Visi ieraksti
Visi ieraksti
Scroll Up