Grupeer – gudro investīciju serviss

Investīcijas kredītos piesaista ar salīdzinošu vienkāršumu un iespēju nopelnīt īstermiņā, taču kā atpazīt uzticamus investīciju objektus? Izvēlies tiešsaistes investīciju platformu, kuras prioritāte ir uzmanīga aizdevumu atlase un risku samazināšana – platformu Grupeer.com.

Grupeer.com platformā ir izvietoti visdažādākie patēriņa kredīti, ko Tu vari izpirkt no aizdevējiem un pelnīt ar investīcijām līdz 14% gadā. Grupeer.com klientiem ir pieejami īstermiņa un ilgtermiņa kredīti, aizdevumi ar un bez nodrošinājuma, aizdevumi privātpersonām un biznesa vajadzībām. Pievienojies Grupeer.com tiešsaistes tirgum un ieguldi naudu internetā!

Apskatīties piedāvājumu

Kādus pakalpojumus piedāvā Grupeer?

Grupeer.com platformā ir izvietoti jau finansēti aizdevumi no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Vācijas un Latvijas.

Investīciju objekti ir:

 • Patēriņa kredīti;
 • Biznesa kredīti;
 • Auto kredīti;
 • Hipotekārie kredīti.

Papildus Grupeer.com piedāvā investīcijas nekustamā īpašuma projektos:

 • Investori izpērk kredīta daļu no kreditora;
 • Aizdevumi nekustamo īpašumu attīstībai tiek nodrošināti ar ķīlu;
 • Standarts kredīta apjoms attiecībā pret nodrošinājuma vērtību – 65%.

Kāpēc izvēlēties Grupeer?

Grupeer.com ir universāls interneta investīciju rīks uzņēmumiem un privātpersonām. Investēt iespējams dažādos kredītu veidos, izvēloties īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumus, kredītus privātpersonām un uzņēmumiem, ar un bez ķīlas nodrošinājuma.

Platforma ir vieta, kur satiekas investori un aizdevēji ar dažādām vēlmēm un iespējām, taču ar vienotu mērķi – nopelnīt naudu un realizēt savas ieceres. Grupeer.com atlasa uzticamus kreditorus, kas piešķir aizdevumus aizņēmējiem ar pietiekamu maksātspēju un labu kredītvēsturi.

Lai radītu uzticamu un ienesīgu tiešsaistes investīciju platformu, Grupeer.com sadarbojas ar tādiem uzņēmumiem kā AG Capital un Welltrado. Grupeer.com partneri ir noderīgi uzņēmumiem un investoriem – pirmais palīdz piesaistīt nepieciešamo finansējumu, bet otrais atlasa drošus investīciju objektus.

Visiem Grupeer.com platformā izvietotajiem aizdevumiem tiek piemērota BuyBack jeb atpirkšanas garantija. Pateicoties atpirkšanas garantijai, investēšana kļūst drošāk – ja kredīta ņēmējs kavē kredīta atmaksu vai neatmaksā aizdevumu pilnā apjomā, investors saņem atpakaļ investīciju un nopelnītos procentus no Grupeer.com.

Kā izmantot Grupeer.com?

Grupeer.com strādā pēc tādas pašas shēmas kā citas tiešsaistes investīciju platformas. Gan investori, gan finansējuma meklētāji var izmantot Grupeer.com, ievērojot šādu algoritmu:

 • Reģistrējies Grupeer.com mājaslapā un sagaidi, kad Tavs jaunā lietotāja konts tiks aktivizēts;
 • Pārskaiti līdzekļus savā investora kontā vai izvieto investīciju piedāvājumu;
 • Izvēlies investīciju objektu – aizdevumu, nekustamo īpašumu u.c. vai sagaidi Grupeer.com lēmumu par Tava projekta pievienošanu investīciju piedāvājumiem;
 • Ieguldi vēlamo summu un sāc pelnīt vai saņem vajadzīgo finansējumu un ķeries klāt projekta realizācijai.
Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Grupeer lietotāju?

Grupeer.com pakalpojumi ir paredzēti privātpersonām no 18 gadu vecuma un uzņēmumiem – ES, EEZ un Šveices rezidentiem. Lai kļūtu par Grupeer.com klientu, lietotājam jābūt akīvam bankas kontam ES, EEZ vai Šveices bankā.

Jā, visi kredīti jau ir finansēti, tāpēc investoram nav jāgaida vai viņa izvēlētais projekts savāks nepieciešamo finansējumu. Investori izpērk kredīta daļas no sākotnējā kreditora un pelna procentus, kad kredīta ņēmējs veic līgumā noteiktās kredīta maksājumus.

Grupeer.com platformā minimālā investīcija ir tikai 10 eiro, bet maksimālā summa, ko var investēt mēnesī, ir 50 000 eiro. Atsevišķos gadījumos iespējams ieguldīt arī lielākas summas, taču tad investoram jāiesniedz Grupeer.com un savai bankai papildu informācija par ienākumiem.

Nē, veiktās investīcijas atcelt nav iespējams. Šādu pakalpojumu nepiedāvā ne Grupeer.com, ne konkurenti.

Pagaidām automatizēta investēšana Grupeer.com platformā nav pieejama. Lietotājiem ir jāatlasa investīcijas manuāli un patstāvīgi jāpārvalda investīciju portfelis. Šādai pieejai ir savas priekšrocības, jo investori var rūpīgāk iepazīties ar katru projektu un pakāpeniski uzkrāt veiksmīgām investīcijām nepieciešamo pieredzi.

Jā, visiem Grupeer.com platformā izvietotajiem aizdevumiem ir atpirkšanas garantija. Tā stājas spēkā, ja kredīta ņēmējs kavē kredīta atmaksu par 60 dienām.

Katram investīcijas līgumam ir savi nosacījumi, taču parasti investori var izvēlēties vienu no diviem variantiem. Pirmajā gadījumā ik mēnesi tiek izmaksāti procenti, bet investīcija tiek atmaksāta termiņa pēdējā dienā. Otrajā gadījumā investīcija tiek izmaksāta pakāpeniski kopā ar procentiem. Parasti pirmais variants attiecas uz kredītiem biznesam, otrais – uz kredītiem privātpersonām.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Rupniecibas iela 5, Riga, LV-1010, Latvija

E-pasts: [email protected]

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up